2017-01-25 | La fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transmisja meczu Legia - Europa FC

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii nie będą mieli problemu z obejrzeniem najbliższego meczu "Wojskowych". Rewanżowe spotkanie z Europa FC będzie transmitowane przez stację TVP Sport. Mecz będzie dostępny także online na tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej telewizji.

Początek meczu Legia Warszawa - Europa FC w czwartek, 18 lipca o godzinie 21:00.

Klub prowadzi sprzedaż biletów na to spotkanie w przystępnych cenach, a karneciarze obejrzą go za darmo. Zapraszamy do wspierania Legii!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
pd - 17.07.2019 / 07:25, *.chello.pl

F91 odpadło z drużyną z Malty :/

odpowiedz
jacq - 16.07.2019 / 13:46, *.tpnet.pl

#MioduskiOut
#VukovicOut

odpowiedz
kucik - 16.07.2019 / 13:07, *.novaia.pl

bedzie sie to dalo ogladac przynajmniej?

odpowiedz
Arek - 15.07.2019 / 23:26, *.tpnet.pl

Chcieliście to macie.

odpowiedz
Rdzenny - 15.07.2019 / 21:49, *.plus.pl

Pudel won z Legii

odpowiedz
STS Fortuna totomix h... Jest - 15.07.2019 / 21:14, *.plus.pl

Uwaga wynik ustawiony na 0 do 0 w pierwszej połowie lub 0 do 1 dla gości w drugiej gładkie 3 bramki!

odpowiedz
Legia Warszawa (Starachowice) - 15.07.2019 / 19:25, *.orange.pl

Legia4-europa1 gole: Agra, kulenović×2,Kucharczyk =sam Jędrzejczyk

odpowiedz
kibic - 16.07.2019 / 12:35, *.in-addr.arpa

@Legia Warszawa (Starachowice): Kucharczykowi będzie ciężko teraz nawet samobója strzelić.

odpowiedz
LGZ - 15.07.2019 / 18:21, *.tpnet.pl

LEGIA 4-0 Europa FC ! LEGIA !!!

odpowiedz
ZGL - 15.07.2019 / 18:19, *.tpnet.pl

Europe trzeba zdobyc obowiazkowo LEGIO !!!

odpowiedz
dino - 15.07.2019 / 17:37, *.108.201

Europa ala Mioduski wreszcie zawita na Łazienkowską

odpowiedz
!(L)! - 15.07.2019 / 17:26, *.tpnet.pl

--------------------Majecki---------------------------
Vesović - Jędrzejczyk - Wieteska - Obradović
------------- Jodłowiec ------- Martins -----------
------ Agra ------- Novikovas ------- Carlitos ------
-------------------- Kulenović ------------------------

odpowiedz
szewc z targówka - 15.07.2019 / 17:14, *.chello.pl

Bracia cały stadion i drzemy mordy !!!! EUROPA musi być zdobyta !!!!
nie ważna LIGA EUROPY !!!

odpowiedz
Dratewka - 16.07.2019 / 18:53, *.vectranet.pl

@szewc z targówka: Kolego sam drzyj ryja bo Europa jest i będzie niezdobyta.Nie ważny jest wynik ważny jest Mioduski

odpowiedz
paulus71 - 15.07.2019 / 15:40, *.centertel.pl

Autopromocja ;)

odpowiedz
Majkello - 15.07.2019 / 13:03, *.chello.pl

Ja karnet posiadam, więc mnie to nie dotyczy, ale kupowałem swojej kobiecie bilet, to 34zł (a teraz 40zł) za bilet na kelnerów i fryzjerów to nie są przystępne ceny ;)

odpowiedz
kibic - 15.07.2019 / 13:33, *.in-addr.arpa

@Majkello: no, a do tego jeszcze przyjeżdża zespół z Gibraltaru.

odpowiedz
Gocław - 15.07.2019 / 14:04, *.chello.pl

@kibic:
Hahaha, błyskotliwe :)

odpowiedz
Kibic L - 15.07.2019 / 10:40, *.tpnet.pl

Szanowna redakcjo,co z konkursem KOPA? Będzie w tej rundzie?

odpowiedz
Tomek - 15.07.2019 / 11:27, *.113.189

@Kibic L: Będzie od pierwszego meczu ligowego

odpowiedz
Gjkk - 15.07.2019 / 10:18, *.plus.pl

Obejrzyjcie sobie na yt na kanale kołtonia ostatni film jak wyjasnia vukovica i szopena. Ogolnie to romana nie lubie i uwazam ze jest nieobiektywny, szczególnie kiedy obok siedzo rudy prezes, ale tym razem zgadzam sie z kazdym jego slowem.

odpowiedz
Hej - 15.07.2019 / 11:39, *.spitfireuk.net

@Gjkk: kolego podrzuc link jesli mozesz. Z gory dzieki!

odpowiedz
Gjkk - 15.07.2019 / 12:59, *.plus.pl

@Hej: https://youtu.be/FdzhAZDiOPI

odpowiedz
kaka - 15.07.2019 / 13:57, *.chello.pl

@Gjkk: Obejrzałem i z przykrością stwierdzam że P. Roman ma b. dużo racji. Tylko czy nasz prezes i właściciel w jednym obejrzy i przede wszystkim przemyśli co nawyprawiał?? W tym klucz do przyszłości Legii!

odpowiedz
tomiacab - 15.07.2019 / 14:54, *.centertel.pl

@Gjkk: chciałem wrzucić taki sam post jak Ty :) Warto obejrzeć.

odpowiedz
Bie(L)any - 15.07.2019 / 15:30, *.lsas.aero

@Gjkk:
100% PRAWDY

odpowiedz