Carlitos i Salvador Agra - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Carlitos: Jesteśmy zadowoleni

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Cała drużyna ciężko pracowała w tym meczu, dzięki czemu odnieśliśmy zwycięstwo. Jesteśmy zadowoleni z awansu do następnej rudny - powiedział po meczu Carlitos.

- W drugiej połowie moja gra nie zmieniła się względem pierwszej części meczu. Przez cały czas dawałem z siebie wszystko, aby pomóc chłopakom.

- Remis w pierwszym spotkaniu? Taki jest futbol, nigdy nie wiesz co się wydarzy. Piłka nożna to nasze życie oraz praca, chcemy jak najwięcej dać klubowi.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
LWL - 19.07.2019 / 11:33, *.tpnet.pl

Czekamy na kolejny awans LEGII i gole !!!

odpowiedz
GDL - 19.07.2019 / 11:04, *.tpnet.pl

My Kibice tez jestesmy bardzo zadowoleni ze strzelasz wazne gole dla naszej LEGII !!!

odpowiedz
LGZ - 19.07.2019 / 08:58, *.tpnet.pl

Bez Carlitosa nie wyobrazamy LEGII wiec badz jak najdluzej i zyczymy powodzenia w awansie do fazy grupowej LE i lidze oraz zdrowia i strzelania jak najwiecej goli dla LEGII !!!

odpowiedz
ZGL - 19.07.2019 / 08:53, *.tpnet.pl

I tak ma byc dalej a dla LEGII zrobisz wszystko bo to widac na murawie zeby tak bylo !!!

odpowiedz
Do gutek - 19.07.2019 / 07:55, *.chello.pl

Ta Europą to by grała połowę ekstraklasy, nie widziałem polskich drużyn grających takim pressingiem od czasów Legii Czerczesowa

odpowiedz
gutek - 19.07.2019 / 05:20, *.chello.pl

Europa grała na poziomie naszej co najwyżej 2 ligi

odpowiedz