Carlitos i Salvador Agra - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Carlitos: Jesteśmy zadowoleni

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Cała drużyna ciężko pracowała w tym meczu, dzięki czemu odnieśliśmy zwycięstwo. Jesteśmy zadowoleni z awansu do następnej rudny - powiedział po meczu Carlitos.

- W drugiej połowie moja gra nie zmieniła się względem pierwszej części meczu. Przez cały czas dawałem z siebie wszystko, aby pomóc chłopakom.

- Remis w pierwszym spotkaniu? Taki jest futbol, nigdy nie wiesz co się wydarzy. Piłka nożna to nasze życie oraz praca, chcemy jak najwięcej dać klubowi.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
LWL - 19.07.2019 / 11:33, *.tpnet.pl

Czekamy na kolejny awans LEGII i gole !!!

odpowiedz
GDL - 19.07.2019 / 11:04, *.tpnet.pl

My Kibice tez jestesmy bardzo zadowoleni ze strzelasz wazne gole dla naszej LEGII !!!

odpowiedz
LGZ - 19.07.2019 / 08:58, *.tpnet.pl

Bez Carlitosa nie wyobrazamy LEGII wiec badz jak najdluzej i zyczymy powodzenia w awansie do fazy grupowej LE i lidze oraz zdrowia i strzelania jak najwiecej goli dla LEGII !!!

odpowiedz
ZGL - 19.07.2019 / 08:53, *.tpnet.pl

I tak ma byc dalej a dla LEGII zrobisz wszystko bo to widac na murawie zeby tak bylo !!!

odpowiedz
Do gutek - 19.07.2019 / 07:55, *.chello.pl

Ta Europą to by grała połowę ekstraklasy, nie widziałem polskich drużyn grających takim pressingiem od czasów Legii Czerczesowa

odpowiedz
gutek - 19.07.2019 / 05:20, *.chello.pl

Europa grała na poziomie naszej co najwyżej 2 ligi

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.