fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Robert Ian Jenkins sędzią rewanżu z Europa FC

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Robert Ian Jenkins z Walii będzie sędzią głównym czwartkowego meczu 1. rundy eliminacyjnej Ligi Europy z zespołem Europa FC. Na liniach asystować mu będą rodacy - Lewiss Edwards oraz Johnathon Bryant. Na sędziego technicznego wyznaczono Davida Morgana.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
maciejowiecki - 17.07.2019 / 13:27, *.tpnet.pl

Słuchajcie o czym mowa w ogóle?? Sędzia nie powinien mieć żadnego wpływu na wynik meczu. Piłkarze są sami sobie winni. W dwumeczu powinna być dwucyfrówka bez względu na to skąd jest sędzia z Kamerunu, Wysp Owczych, Gwatemali, Haiti, Burgundii czy Księżyca.

odpowiedz
eL Kapiszon - 16.07.2019 / 22:00, *.vectranet.pl

Mecz o życie i o przetrwanie...czarno to widzę i w ciemno obstawiam 2

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 16.07.2019 / 19:24, *.55.44

Ten to jest zły! Najgorzej....

odpowiedz
KLB - 16.07.2019 / 15:38, *.tpnet.pl

Walia = UK
UK = Giblartar
Kto do tego dopuścił????

odpowiedz
Micha - 16.07.2019 / 14:48, *.com.pl

Pierwszy mecz prowadził sędzia z Wysp Owczych. To i tak mamy teoretycznie progres jakościowy ;-)

odpowiedz
FI(L)IP - 16.07.2019 / 07:47, *.belgacom.be

Przeciwnik z Gibraltaru, sędziowie z Walii. Będzie łatwa wymówka, jakby co.

odpowiedz
Rozbawiony0 - 16.07.2019 / 03:27, *.centertel.pl

Z Walii? To fatalnie dla nas. Najgorzej jak mogło być. Szkoda że bramkowego remisu nie przywiezlismy. Wyspiarz będzie preferował tzw.wyspiarski styl i będzie nam to utrudniać grę.

odpowiedz
Franco - 15.07.2019 / 17:54, *.plus.pl

Już pograne...

odpowiedz