fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia wraca do starego systemu

Biletowo-karnetowy chaos

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kompletną klapą okazało się wdrożenie nowego systemu biletowego przez Legię Warszawa, dostarczonego przez norweską firmę TicketCo AS. We wtorek klub zadecydował o powrocie do dotychczasowy systemu, obsługiwanego od lat przez firmę Vector Software.

- Nawiązanie współpracy z TicketCo jest częścią rewolucji technologicznej, którą przechodzi Legia. Naszym celem jest wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą nam jak najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań kibiców. Tworzymy spójny, informatyczny ekosystem, a system biletowy będzie jednym z jego najważniejszych elementów. Dlatego potrzebowaliśmy doświadczonego, innowacyjnego partnera, który zarówno rozumie dynamicznie zmieniający się rynek, ale również poznał i zrozumiał potrzeby Legii Warszawa i dostosuje rozwiązania do naszej kompleksowej strategii w tym zakresie – mówił na początku kwietnia Łukasz Sekuła z zarządu Legii.

Efekty rewolucji technologicznej

Od samego startu sprzedaży karnetów (rozpoczęła się 4 tygodnie później niż zwykle) niemałe zdziwienie wśród kibiców wywołał fakt, że dotychczasowi karneciarze mogli zakupić nowy karnet jedynie poprzez link, który otrzymali na maila. Niestety, nadawcą wiadomości była firma "TicketCo", a nie klub, co powodowało, że część kibiców zwyczajnie je ignorowała. Docierały do nas także informacje, że maile trafiały do spamu.

Spójny informatyczny ekosystem nie wypalił już na pierwszym etapie, bo nowy system biletowy nie był odpowiednio połączony z bazą kart kibica, na podstawie których od wielu lat fani wchodzą na stadion. Nie było opcji logowania do nowego systemu. Osoby, które z powodu problemów zdecydowały się na kupienie karnetu w POK, były informowane, że "bilet powinien zakodować się na karcie, ale lepiej zabrać telefon z linkiem i QR kodem". Co ciekawe, w najważniejszym okresie pod względem sprzedaży nie ma możliwości wyrobienia nowej karty kibica i nie wiadomo, kiedy będzie taka możliwość.

Ponadto, kibic nie ma możliwości sprawdzenia czy bilet/karnet został nabity na kartę kibica, ponieważ przy zakupie podanie jej numeru nie jest wymagane - w teorii wszystko miało być powiązane numerem PESEL. Doszło więc do tego, że proces sprzedaży, który miał być usprawniony, został sparaliżowany.

Próżno także szukać regulaminu sprzedaży biletów na nowy sezon. Wiadomo natomiast, że zakupionych wejściówek nie można zwracać (dotychczas była taka opcja). Jeżeli do tego całego bałaganu dołączymy nowe "udogodnienie" w postaci braku możliwości udostępnienia karnetu, nie dziwią słabe wyniki sprzedażowe. Do dziś Legia sprzedała niecałe 5 tysięcy karnetów. To wynik o kilka tysięcy gorszy od liczb z poprzednich lat. W sezonie 2018/19 ok. 8,5 tys. karnetów, w sezonie 2017/18 było 10,5 tys., a w sezonie 16/17 było 12,1 tys. (wliczając karnetowiczów z końcówki sierpnia po wylosowaniu grupy Ligi Mistrzów).

Czara goryczy przelała się przy uruchomieniu sprzedaży biletów na rewanżowy mecz z Europa FC. Karneciarze otrzymali e-maila z niedziałającym linkiem do zakupu biletu w specjalnej cenie. Klub najwidoczniej nie potrafił naprawić tej sytuacji, więc zdecydował o powrocie do starego systemu. Co to oznacza dla klubu? Na pewno duże straty finansowe. Nie znamy szczegółów umowy między Legią a TicketCo, ale koszty systemu to setki tysięcy złotych, a powrót do starej firmy, z którą nie było klubowi po drodze oznacza kolejny duży wydatek.

"W ramach przygotowań do wdrożenia nowego systemu biletowego klub od dłuższego czasu starał się wyegzekwować od zewnętrznego dostawcy przyśpieszenie prac wdrożeniowych, zgodnie z zawartą umową i określonymi terminami. W ostatnich tygodniach przeprowadziliśmy sprzedaż pilotażową w oparciu o nowe narzędzie. Niestety, na obecnym etapie jego funkcjonalność nie spełnia naszych oczekiwań i wymaganych kryteriów, czego efektem były pojawiające się problemy z zakupem biletów. Za zaistniałe niedogodności wszystkich naszych kibiców przepraszamy." - informuje Legia. W klubie przyjęto więc strategię tłumaczenia się, że był to pilotaż. Oczywiście trudno przypuszczać, by to stwierdzenie było prawdą. Pilotaż systemu był podczas dnia dziecka na początku czerwca.

Czego się obawiać?

Krótkoterminowo obawiamy się problemów na bramkach wejściowych. W czwartek polecamy zabrać ze sobą karty kibica i bilety w formie elektronicznej (kod QR) lub wydrukowanej.

Długoterminowo obawiamy się zapowiedzi klubu, że "prace nad wdrożeniem w Legii Warszawa nowoczesnego systemu biletowego, który ma na celu usprawnić proces zakupu biletów i dać klubowi możliwość bardziej elastycznego kształtowania polityki sprzedażowej, będą kontynuowane. Uruchomienie nowego systemu nastąpi jednak dopiero w momencie, w którym będziemy mieć pewność, że system taki będzie spełniał wszystkie oczekiwania klubu i kibiców".
Czy owe prace będą kontynuowane z TicketCo, czy klub rozwiąże umowę i znajdzie nowego wykonawcę? Stawiamy na opcję numer dwa.

Kto jest winien?

Według klubu winnym jest "doświadczony, innowacyjny partner z Norwegii", który "wbrew deklaracjom zewnętrzny dostawca nie dostarczył w terminie nowego systemu sprzedaży biletów zgodnego z oczekiwaniami klubu i kibiców" - tak przynajmniej czytamy na oficjalnej stronie.

Niestety, to nie jest takie proste. Nieoficjalnie wiemy, że poszukiwania winnego trwają także w klubie i atmosfera jest bardzo gęsta. Od ponad roku informujemy, że w Legii nie dzieje się dobrze i wcale nie dotyczy to jedynie kwestii sportowych. W gabinetach przewinęło się wiele nowych nazwisk, mianowani są kolejni członkowie zarządu, dyrektorzy, piarowcy i kompletnie nic z tego nie wynika. Tempo zmian i decyzyjność jak w typowej korporacji, a nawet gorzej. Nikt za nikogo w ogień nie skoczy. Pod względem marketingowym i komunikacyjnym panuje jeden wielki chaos. Pojawiają się wyjątkowe promocje dla karneciarzy, by za moment takie same albo lepsze warunki otrzymali wszyscy pozostali. O ponad 2 tygodnie opóźnia prezentacja nowej koszulki meczowej (wiadomo, że będzie kosztowała 269 zł czyli o 20 zł więcej od poprzedniego modelu).

No więc, kto jest winien? Ten, który tym wszystkim zarządza. Nikt oprócz Dariusza Mioduskiego nie zatrudnia pracowników w Legii i nie wyznacza "długofalowej strategii", którą oglądamy od 2 lat. Na początku tego roku do klubu trafił Szymon Milczanowski i zaczął rozdawać karty. Teraz wszedł do zarządu i jak czytamy na oficjalnej stronie: zarządza obszarem komercyjnym, nadzoruje i koordynuje pracę działów marketingu, biletów, B2B, digital oraz merchandisingu. Milczanowski to podobno ceniony specjalista od PR kryzysowego - pracy ma więc pod dostatkiem.

Może na początek warto zająć się tym zdaniem: "Sprzedaż biletów na mecz z Pogonią rozpoczniemy w środę rano. Wtedy też będzie miała miejsce 24-godzinna przerwa techniczna, w trakcie której nastąpi migracja danych dotyczących sprzedaży karnetów, tak, żeby od czwartku rano wznowić sprzedaż karnetów również w ramach znanego od lat systemu biletowego."

Sprzedaż biletów na Pogoń rozpocznie się od 24-godzinnej przerwy technicznej? Z powyższego komunikatu nie wynika niestety jednoznacznie, czy przerwa dotyczyć będzie jedynie sprzedaży karnetów, czy sprzedaży biletów także.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (130)

+dodaj komentarz
St.Anger - 18.07.2019 / 09:46, *.tpnet.pl

Grudzień . Mecz z zespołem X . Zobaczymy ilu będzie chętnych na bilety z tej czy tamtej firmy. Ho ho ho hooooooo

odpowiedz
Poppl - 18.07.2019 / 09:18, *.tpnet.pl

Pan Mioduski to dobry menedżer. Kibice Legii popierają pana Mioduskiego.

odpowiedz
dino - 18.07.2019 / 10:20, *.108.201

@Poppl:
Z jakiej agencji PR jesteś?

odpowiedz
Tomek Mokotów - 18.07.2019 / 08:35, *.155.217

Niestety, spełniają się wszystkie czarne scenariusze jakie część z nas, kibiców, pisała po przejęciu klubu przez D.Mioduskiego.
-były urzędnik ITI
-bez doświadczenia w zarządzaniu klubem
-bez znajomości biznesu sportowego
-korporacyjny bełkot i bezwład
-korporacyjna nowomowa
-brak "nosa"do transferów i zatrudniania ludzi
-ciągłe obniżanie poziomu sportowego
-problemy finansowe i wpadki PR
-brak znajomości realiów piłki nożnej

No to, po chwilowej przerwie spowodowanej zmęczeniem, wracam do swojego:
MAMY WŁAŚCICIELA, MAMY TRENERA (mama nadzieję), SZUKAMY PREZESA.

odpowiedz
dino - 18.07.2019 / 10:22, *.108.201

@Tomek Mokotów:
Obawiam się, że nic nie mamy ;-)

odpowiedz
Przemo - 18.07.2019 / 07:51, *.201.80

wszyscy, część kibiców również na układach...

odpowiedz
Friki - 17.07.2019 / 18:49, *.icpnet.pl

Świetna robota Woytek! To się nazywa dziennikarstwo, konkretnie, obiektywnie. Tak trzymać, bo to chyba ostatnia ostoja jakiejkolwiek obiektywności, bo na stronie z końcówką net, to nie ma co czytać.

odpowiedz
Zlb - 17.07.2019 / 14:57, *.t-mobile.pl

Przykro mi ale Zyleta nie pisnie słowa!

odpowiedz
Sylwek - 17.07.2019 / 16:23, *.ip-145-239-91.eu

@Zlb : Wiadomo, za marketing w klubie odpowiada brat Starucha!!

odpowiedz
Pudel won z Legii - 17.07.2019 / 12:45, *.centertel.pl

Pudel amatorze won z tego klubu !!!!!!! WON !!!!!!!!

odpowiedz
"ŻYLETA" JEST ZAWSZE Z WAMI - 17.07.2019 / 09:57, *.247.175

.........a ja tak z innej beczki pytanko

KIEDY W KOŃCU ŻYLETA DA KONKRETY SYGNAŁ, PRZEKAZ do naszego pseudo Prezesa że to co się dzieje w klubie najzwyczajniej nam się nie podoba! To jak nas traktują także! To jak pożegnali się z Kucharzem czy z Arkiem ??
i to już nie chodzi o wyniki.. o 0:0 z półamatorami. Jestem przekonany że w czw, łatwo wygramy 4 czy 5:0 a w klubie będzie przekonanie że jakoś to będzie. Na co czekamy? Na kolejny kryzys sportowy by pokrzyczeć znowu Legia grać k.... m...ć ? Dajmy im w czwartek do pieca!! Nie mówię o piłkarzach! PRZYPOMINAM ŻE MECZ W TV niech Polska usłyszy co myślimy o zarządzie na czele z Mioduskim !!

odpowiedz
Tomek - 17.07.2019 / 10:13, *.113.189

@: Kolego Żyleta nie da takiego sygnału a dlaczego to pewnie doskonale wiesz. A jutro będzie po pucharach w tym roku więc nie spodziewaj się łatwego meczu i wygranej

odpowiedz
"ŻYLETA" JEST ZAWSZE Z WAMI - 17.07.2019 / 10:22, *.247.175

@Tomek:
wiem do czego pijesz ale każdy układ, każda cierpliwość ma swoje granicę...
jeśli chodzi o wynik to jutro będzie pewna wygrana kilkoma bramkami. Zobaczysz ...
Choć wcale to problemu nie rozwiązuje..

odpowiedz
m4 - 17.07.2019 / 10:26, *.hexaoperator.com

@: Psiarnia poradzila sobie z WSH to sobie poradzi i tu tylko trzeba chciec ;)

odpowiedz
tomiacab - 17.07.2019 / 10:53, *.play-internet.pl

Wstydziłbyś się ku... takie rzeczy pisać. Zapier...j na komendę, jak ci na meczach źle!

odpowiedz
"ŻYLETA" JEST ZAWSZE Z WAMI - 17.07.2019 / 10:54, *.247.175

@m4: ale z takimi tekstami to na Konwiktorską

odpowiedz
źródeł - 17.07.2019 / 11:29, *.net.pl

@: Może kiedy niektórym nie będzie już się opłacało milczeć. :)

odpowiedz
dino - 17.07.2019 / 09:36, *.108.201

Uważam, że nie ma powodu, żeby Legia nie stała się jednym z topowych 30 klubów w Europie, który będzie regularnie grał w fazach grupowych europejskich rozgrywek. To czołowy, stołeczny klub dużego europejskiego kraju, który ma piękną tradycję, nowoczesny stadion oraz wspaniałych, wiernych i oddanych Kibiców. Jednak aby to osiągnąć, trzeba przyjąć odpowiednią, dostosowaną do naszych realiów, strategię działania - Dariusz Mioduski, 09 Styczeń 2014
Ja też tak uważam Panie Dariuszu, dlatego Pana jako nieznającego naszych realiów i bedących na bakier jak od 2 lat zauważyłem z jakąkolwiek strategią proszę o ustąpienie i oddanie sterów kto strategie i realia zna.

odpowiedz
tomiacab - 17.07.2019 / 10:18, *.centertel.pl

@dino: i właśnie taką akcję transparentową bym przeprowadził. Co mecz można by wieszać jeden cytat miodka, w których albo moja się z prawdą, albo wręcz bezczelnie kłamie.

odpowiedz
Tomek - 17.07.2019 / 12:32, *.113.189

@tomiacab: To jest pomysł dobry z tymi transparentami ale obawiam się, że na każdym meczu transparenty byłyby powieszone na całym stadionie i brakłoby miejsca do eksponowania kłamstw Mioduskiego

odpowiedz
WAŻNA INFORMACJA !!!!!! - 17.07.2019 / 09:19, *.chello.pl


Proszę przeczytajcie ją..........

Osoby które wybierają się w czwartek bądź w niedziele na stadion z dziećmi, mogą dopiero przy bramkach poznać na własnej skórze nowy, cichcem zmieniony, zapis w reguLaminie. Otóż zmieniono bezpłatny wstęp (bez dodatkowego miejsca siedzącego) - z "do 7. roku życia" na "do 4. urodzin" Dodam że ta ZMIANA ZOSTAŁA WPROWADZONA PO CICHU !! Żadnej informacji nic... TO JEST SKANDAL!! Jeśli twoje dziecko ma 4,5 czy 6 lat do tej pory wchodziło z tobą za darmo. Teraz spotka Cię niemiła niespodzianka! TAK WYGLĄDAJĄ RZĄDY PANA PREZESA MIODUSKIEGO !!

odpowiedz
DINO - 17.07.2019 / 09:22, *.108.201

@WAŻNA INFORMACJA !!!!!!:
Mi to juz dawno rece opadly, pod wodza tego idioty zmierzamy donikąd a sa ludzie ktorzy uwazaja ze on chce dobrze.

odpowiedz
Nl - 17.07.2019 / 09:33, *.247.175

@WAŻNA INFORMACJA !!!!!!:
Ja sobie powiedziałem jedno i obiecuje że tego będę się trzymał. Za kadencji tego Prezesa na Legii już się nie pojawię. Mam zwyczajnie dość!
Co do zmiany o której piszesz wiadomo o co chodzi. Po co informować? Mają świadomość że jak kupisz bilet dla siebie i zabierzesz dziecko a na bramkach powiedzą STOP to nie odmówisz dziecku tylko pójdziesz i zapłacisz za drugi bilet. Szkoda że te DEBILE bo inaczej ich nazwać nie można nie przewidziały sytuacji w której przykładowo na hitowy mecz kupujesz bilet dla siebie bo jesteś przekonany że twoja córka czy syn do 7 roku życia wejdzie za darmo. Do czasu meczu kończą się bilety a Ty idziesz na pewniaka na stadion! Pod kasami niespodzianka bo Twojego dziecka nie chcą wpuścić, niestety już biletów nie ma więc nawet gdybyś chciał dopłacić to tego nie zrobisz. Zostawisz dziecko przed bramą? BANDA KRETYNÓW!! Wstyd!!

odpowiedz
Wawa (L) - 17.07.2019 / 09:39, *.play-internet.pl

@WAŻNA INFORMACJA !!!!!!:
I to wszystko ,cały ten cyrk ,funduje nam (pożal się Boże) pseudo Prezes.
W "Roku Deyny,,.!!!
Zarąbiście,tfuu,to już nawet nie amatorszczyzna.

odpowiedz
andr - 17.07.2019 / 09:42, *.chello.pl

@WAŻNA INFORMACJA !!!!!!:
Kibic to bardzo specyficzny " klient" to nie klient np. taxi który po zakończonym kursie trzaśnie drzwiami i nawet jak przepłacił to szybko zapomni. My kochamy ten klub, zasługujemy na trochę lepsze traktowanie a traktują nas jak gów...

Kiedy ŻYLETA da wyraźny sygnał że mamy dość??????????????

odpowiedz
tomiacab - 17.07.2019 / 10:12, *.centertel.pl

@WAŻNA INFORMACJA !!!!!!: to się nazywa jakoś. A... qrestwo.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.07.2019 / 08:34, *.play-internet.pl

Za cały komentarz wystarczy słowo "Chaos".A-czy Szymon Milczanowski to "syn tego Milczanowskiego"?.Jak tak,to wszystko jasne-na układy nie ma rady,a kompetencje i posiadane umiejętności się nie liczą.Jedna wielka pajęczyna otacza naszą rzeczywistość.Komukolwiek w życiorys nie spojrzysz,to albo "resortowe dziecko"albo podczepiony pod polityków.I jak ma byc dobrze i w tym kraju i w tym klubie?.

odpowiedz
PPPsmyk - 17.07.2019 / 08:02, *.play-internet.pl

Czcialbym zabrać znajomych w czwartek pierwszy raz na mecz. Czy w takim razie zostaną wpuszczeni? Wyrobią karty kibica? Potrzebne są im karty kibica?

odpowiedz
dino - 17.07.2019 / 09:10, *.108.201

@PPPsmyk:
Nie trzeba kart kibica, niech wezma dowody osobiste, aczkolwiek przed samym meczem sa zawsze dłuugie kolejki do kas, nawet na tak nedzne mecze, wiec lepiej kupic bilety wcześniej przez internet

odpowiedz
Mrok - 17.07.2019 / 07:08, *.chello.pl

Winny? to autokrata, mądrala, hrabia Mioduski.
Winny rozwalenia trójcy z Lesnodorskim i Wenclem,
Winny zatrudnienia czystek wśród dawnej ekipy i zastąpienia ich wiernymi leniami
Winny "gestej" atmosfery i wiecznego szukania kreta.
Winny ostatnich "sukcesów" drużyny.
Winny wiecznych "zmian na lepsze".
Won z tym złotoustym amatorem homarów i szampana - czas na kogoś kto się zna na zarządzaniu!

odpowiedz
Majki - 17.07.2019 / 06:18, *.net.pl

Wojtek idealnie w punkt

odpowiedz
Bodo70 - 17.07.2019 / 02:41, *.tpnet.pl

Widać, że w klubie dzieje się coraz gorzej. Mimo opowieści prezesa Mioduskiego o "fachowym zarządzaniu" i "ładzie korporacyjnym" mamy do czynienia z rażącym brakiem profesjonalizmu, który przekłada się na wtopy na boisku i poza nim. Poprzedni prezes Leśnodorski działał "na czuja" i też popełniał błędy, ale wprowadzał pozytywną atmosferę i zatrudniał ludzi identyfikujących się z klubem. Były sukcesy sportowe, fajne koszulki co sezon, sprawny system biletowy. Teraz w Legii panosza się korpo-ludki, rozmaici "doradcy zarządu", rzekomi superprofesjonaliści i jakoś nic nie chce działać, jak trzeba. Prezesie Mioduski, obudź się wreszcie albo odejdź!

odpowiedz
WaLdek - 17.07.2019 / 00:51, *.plus.pl

A ta pseudo firma zapłaci kare za czwartkowy mecz?

odpowiedz
Rafał - 17.07.2019 / 00:16, *.chello.pl

Coraz bardziej odechciewa się kibicować na żywo.
Słaba gra, wysokie ceny, niejasny system sprzedaży - nic dziwnego że ludzie mają dość, bo komu się chce użerać z tym wszystkim.

odpowiedz
Ryj - 16.07.2019 / 23:30, *.t-mobile.pl

Zaczynam mieć podejście do Legii i naszej ligi jak Wałęsa do fotela prezydenta i polityki - "nie chcem, ale muszem."
Warszawa!

odpowiedz
Relanium - 16.07.2019 / 23:00, *.t-mobile.pl

Ej, nie drapcie się dziewczyny, bo wam się mejkapy rozmażą ;-)

odpowiedz
Piotr - 16.07.2019 / 22:54, *.vectranet.pl

Czy powrót do starego systemu oznacza również powrót do starego podziału sektorów na stadionie???

odpowiedz
Juri - 17.07.2019 / 06:40, *.kompex.pl

@Piotr : tak. Oznacza również powrót do starych banknotów.

odpowiedz
eLka - 17.07.2019 / 09:32, *.tpnet.pl

@Juri: haha ja mam jeszcze czerwone 100zl :)

odpowiedz
powiślak - 16.07.2019 / 22:52, *.t-mobile.pl

Człowiek który jest prezesem Legii ma slepą wiare w to ze wszystko co zagraniczne jest lepsze od polskiego nawet gówno

odpowiedz
Bemowiak - 16.07.2019 / 22:00, *.play-internet.pl

Dopóki będzie Loczek, nic się nie zmieni w klubie. Jest to osoba, która od dłuższego czasu ciągnie Legię na dno i kompromituje.

W jaki sposób można doprowadzić, aby Loczek odszedł/ustąpił/zrezygnował?

odpowiedz
Ryj - 16.07.2019 / 23:17, *.t-mobile.pl

@Bemowiak: na przykład w nieznacznej mierze takimi artykułami.

odpowiedz
eLka - 17.07.2019 / 09:34, *.tpnet.pl

@Bemowiak: musisz zagadać z Vanna Ly on ci podpowie

odpowiedz
Ktoś - 16.07.2019 / 21:23, *.centertel.pl

Karnet na siłownię albo do Medicover albo Luxmed również możecie zwrócić? Albo może udostępnianie? Zamiast oczekiwać czegoś takiego może lepiej zastanówcie się chwilę czego chcecie? Płacz jak na Konwiktorskiej. Legia ma byś silną ale kibice sami ją osłabiają.
Zobaczcie co kibice Wisły zrobili żeby jej pomóc, a u nas wielki płacz bo karnetu nie można udostępnić?

odpowiedz
Zły krasnolud - 16.07.2019 / 21:37, *.centertel.pl

@Ktoś : Co zrobili kibice wisly? Okradali swój klub, aż go zaprowadził na skraj upadku. Później przyszli ludzie dobrej woli... błaszczu, leśny oraz inni i posprzątali gówno innych. Miodek nie potrafi posprzątać swojego, a co dopiero twoje. Tak sie zesra..ś do wszystkich.

odpowiedz
zz - 16.07.2019 / 22:06, *.chello.pl

@Ktoś : te, ktosiek, po pierwsze nie porównuj do Wisły. Ten klub wpadł w kłopoty nie tylko przez działaczy, ale też przez wpływ "kibiców" na ten klub, którzy byli zainteresowani kręceniem prywaty bardziej niż budową klubu. Teraz wspierają jego odbudowę i to logiczne, że są wyrozumiali i dają kredyt zaufania.
W Legii masz Mioduskiego, który sprawia wrażenie maniaka mikro-zarządzania i nikt nie ma na niego wpływu. Kibic ma prawo wymagać wyników od najbogatszego klubu w Polsce.
Zresztą nie o wyniki tu chodzi, a o podstawowe funkcjonalności. Jeżeli nowy, innowacyjny i "dynamiczny" produkt jest gorszy od starego, czyli po pierwsze NIE DZIAŁA, a po drugie nawet gdyby działał, to byłby ograniczony w stosunku do poprzednich funkcjonalności, to kibic ma prawo powiedzieć, że zarządzający klubem nie są poważni i robią sobie jaja.
Nie ma sensu z tobą dyskutować, bo sprawiasz wrażenie typowego dzbana, który nawet nie wie po co udostępnianie karnetów zostało wprowadzone. Po to, żeby poprawić frekwencję na meczach. Nie tę "księgową", bo dane miejsce zostało już sprzedane, ale tę wizualną, tę robiącą atmosferę i tę co się naprawdę liczy. Dla wielu kibiców Legii kupno karnetu to żaden, lub akceptowalny wydatek. Wielu z nich jest jednak zajętych i nie może być na każdym meczu. Mogąc udostępnić miejsce na meczu, na którym ich nie będzie działają na korzyść klubu - jest kolejny kibic, który dopinguje i wizualnie zapełnia trybuny, a nie puste krzesełko. Może być to kibic, którego nie stać na bilet, może być to ktoś, kto będzie pierwszy raz na Legii, lub kto chodzi rzadko, ale atmosfera stadionowa go wciągnie itd.
Naprawdę wystarczy pomyśleć i spojrzeć szerzej.

odpowiedz
Ryj - 16.07.2019 / 23:22, *.t-mobile.pl

@Zły krasnolud: ściemniasz, nie ma złych krasnoludków.

odpowiedz
Zły krasnolud - 17.07.2019 / 10:49, *.play-internet.pl

@Ryj: Są. Jak się napatrzą na wyczyny pudla ;)

odpowiedz
Legia Żoliborz - 17.07.2019 / 12:17, *.play-internet.pl

@zz: BRACIE masz absolutną rację co do udostępniania karnetów. Ja w poprzednim sezonie byłem na każdym meczu ale kolega z krzesełka obok przychodzący z żoną i córką kilka razy nie mógł być na meczu z powodów losowych ale zawsze jego krzesełka były zajęte przez braci naprawdę kibicujących na meczu. I teraz jak pomnozymy taką sytuację kilkukrotnie to robi się sporą grupa kibiców wspierających piłkarzy. A teraz będą to puste krzesełka. Słaba zmiana!!!!

odpowiedz
m - 16.07.2019 / 21:22, *.play-internet.pl

a jesli ten paragon z potwierdzeniem zakupu biletu zgubilem to nie wejde na mecz? Prosze redakcje o odp na meila memek789@interia.com , z gory dziekuje

odpowiedz
News⚽️Legia - 16.07.2019 / 21:10, *.169.202

Mr Mioduski lepiej zatrudnić studentòw na twoich stanowiskach ,młodych ambitnych , za tym to młodzi zdolni kibice Leeeegiiii!Waaaarszaaaawy!Mr! Mioduski wykonać!zadanie!Now!

odpowiedz
Tolek - 16.07.2019 / 20:59, *.jmdi.pl

hm

odpowiedz
Kielecki Sz.pieg - 16.07.2019 / 20:52, *.play-internet.pl

Przy obecnym poziomie zarządzania klubem jedyny "system", który mógłby się sprawdzić w tym klubie to sprzedaż biletów w okienku i późniejsze ich kasowanie dziurkaczem biurowym.

kodziarz won z Legii!

odpowiedz
Je... Miodka i kumatych w kieszeni miodka - 16.07.2019 / 20:43, *.plus.pl

Tylko brak dopingu jeśli nie po skutkuje pusty stadion! Ide na Mecz siedzę i milczę!

odpowiedz
Morbid Angel - 16.07.2019 / 20:42, *.play-internet.pl

Do wszystkich tych którzy tak szczekają na Mioduskiego. Weźcie się lamusy puknijcie w głowę, bo wam już chyba nieźle odp...la. Nic wam się nie podoba, wyniki złe, transfery słabe, trener do d.py, bilety za drogie, kiełbaska za gorąca, pogoda .ujowa. Wszystko to wina oczywiście Mioduskiego. Kozła ofiarnego sobie znaleźliście? Wszystko co się dzieje w klubie to krytykujecie, wszystko złe, nic pozytywnego. Nie od razu Rzym zbudowano. Na wszystko potrzeba trochę czasu, cierpliwości i spokoju by to funkcjonowało jak należy. Mioduski dąży do tego by Legia funkcjonowała jak normalny, europejski klub. Jak kluby na zachodzie gdzie wszystko od góry, poprzez zarządzanie, strategię, logistykę, infrastrukturę, transfery, przygotowania, sztab szkoleniowy aż po magazyniera i sprzątaczkę, by to działało na europejskim poziomie. Oczywiście prezes popełnia błędy ale ten nie robi błędów co nic nie robi. Robi błędy i się na nich uczy, ważne, że chce dobrze. Czy to wina Mioduskiego, że system nawala? Miejcie pretensje do norweskiej firmy, tacy to "fachowcy". Mioduski jest winny, że Legia gra słabo? Miejcie pretensje do piłkarzy, że brak im ambicji i umiejętności. Zła taktyka i strategia? Żale wylewajcie do Vukovica, który jest analfabetą piłkarskim i tylko gadać potrafi, to nie trener tylko nauczyciel WF. Czy Mioduski odpowiada za transfery? Szczekajcie na Kucharskiego, który ściąga szrot z you tube udając wielkiego znawcę i rozeznanie na rynku piłkarskim. Jest wielu ludzi niekompetentnych ale wy się czepiacie tylko prezesa, który i tak dokłada się do interesu. Jak się nie podoba to won na Konfidencką 6 czy inny Widzew, tam was przytulą do Kamiennej. Nie chcecie pomóc to chociaż nie przeszkadzajcie, nie chcecie przychodzić to siedzieć w chałupie cicho. Jacy z was prawdziwi Legioniści, jesteście nimi czy nie? Znacie takie wartości jak wierność, miłość do klubu, przywiązanie, bycie na dobre i złe? Jesteście kibicami Legii czy tylko klientami korzystającymi z usług klubu? Bo jeśli to drugie to wszystko jasne. Tak, jako klienci macie prawo narzekać na jakość usługi, płacicie więc wymagacie. Możecie, a nawet powinniście narzekać i krytykować. Ale jeśli czujecie się Legionistami to zamknąć buzie i na stadion wspomóc klub w trudnych chwilach. Nic dawać od siebie tylko brać byście chcieli, egoiści. Chyba jesteście małolatami, bo nie pamiętacie czasów gdy Legia przez ćwierć wieku nie mogła zdobyć mistrza Polski, a i zdarzało się zakręcić w okolicach strefy spadkowej. Ale się zaciskało zęby ze złości i się kibicowało, to był fanatyzm. W d.pach poprzewracało się młodzieży od sukcesów. Dumny po zwycięstwie, wierny po porażce, a Wy?

odpowiedz
Maciek - 16.07.2019 / 20:56, *.t-mobile.pl

@Morbid Angel: masz racje. Legia ponosi co raz wieksze koszty. Mioduski i jego kokedzy sa swieci. Winni sa nie wierni kibice ktorzy kupili za malo karnetów..

odpowiedz
Maciek - 16.07.2019 / 21:00, *.t-mobile.pl

@Maciek: i jeszcze dodam ze zes sie chyba urwal z choinki. jesli wierzysz w bajeczki ze Mioduski doklada milionami z kieszeni i go wszyscy biedaka w chu.. robią do okola. Radze wreszcie zejsc na ziemie

odpowiedz
eth - 16.07.2019 / 21:12, *.t-mobile.pl

@Morbid Angel: przedłużenie kontraktu z Vuko świadczy, że Mioduski nie uczy się na błędach.

odpowiedz
Wasija - 16.07.2019 / 21:21, *.kampinostelco.pl

@Morbid Angel: ty tak na poważnie ?

odpowiedz
Lagerta - 16.07.2019 / 21:31, *.centertel.pl

@Morbid Angel: sam się je... w to co masz na miejscu głowy lamusie!!!

odpowiedz
yyy - 16.07.2019 / 21:45, *.tpnet.pl

@Morbid Angel: fajny komentarz, wygląda jak zamówiony :D
Brakuje jeszcze zdania "nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało".

"Robi błędy i się na nich uczy, ważne, że chce dobrze"
Eee... Robi błędy i się... Co?
Skoro ważne, że chce dobrze, to ja też mogę zostać prezesem. Nie mam o tym zielonego pojęcia (więc znalazłbym od tego kogoś kompetentnego), ale też w sumie chcę dobrze. Nadaję się?

odpowiedz
Darek - 16.07.2019 / 23:34, *.t-ipconnect.de

@Morbid Angel: To Kucharski jest kozlem ofiarnym.Mioduski robi co chce a Kucharski musi sie zgadzac na wszystko bo inaczej straci robote.Przyklad.Przychodzi Jozak zaciag chorwacki.Przychodzi Pinto zaciag portugalski.Mioduski tak w nich wierzyl ze dal im wolna reke na sprowadzanie pilkarzy.A Kucharski mogl se jedynie pokiwac palcem w bucie.Dzis juz tych trenerow nie ma a slabi pilkarze pozostali i placic im trzeba.

odpowiedz
Bodo70 - 17.07.2019 / 02:43, *.tpnet.pl

@Morbid Angel: A kolega to tak sam z siebie wypisuje farmazony, czy jest na pensji u prezesa M.?

odpowiedz
Bemowo_(L) - 17.07.2019 / 05:54, *.chello.pl

@Morbid Angel: Gratuluję, post wręcz ociekający wazeliną. Brak udostępniania karnetów i obniżenie wieku dzieci wchodzących na bilet rodzica to ciosy w wiernych kibiców, a Ty im bezmyślnie przyklaskujesz? Więc albo siedzisz w kieszeni u Miodka albo jesteś pożytecznym idiotom.

odpowiedz
Franco - 17.07.2019 / 07:48, *.plus.pl

@yyy: Agencja PR. Nikt nie pisze mądrości sam z siebie. Zresztą mamy falę takich komentarzy.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 17.07.2019 / 08:00, *.centertel.pl

@Morbid Angel:

"Mioduski dąży do tego by Legia funkcjonowała jak normalny, europejski klub"

Ostatni mecz pokazał, że gramy na poziomie Europy... Szkoda tylko, że już poziom Piasta jest dla Nas za wysoki...

odpowiedz
dino - 17.07.2019 / 09:56, *.108.201

@Morbid Angel:
O patrz, a mnie się wydawało, ze ten cały dynamic pricing (i w związku z tym znalezienie nowego dostawcy biletów, oczywiście wybranego przez Mioduskiego źle) to jest wymysł Mioduskiego, a nie przepraszam, to system jest zły, Miodek chciał dobrze.

odpowiedz
Zlb - 17.07.2019 / 22:07, *.t-mobile.pl

@Morbid Angel: Oj chłopie coś Ci się delikatnie mówiąc pomieszalo!!!Ślepy jesteś nie widząc tego gdzie jesteśmy?Nie widzisz co sie dzieje na trybunach?Co z Zyleta się dzieje ???Co z NAMI się dzieje !!!

odpowiedz
Miet - 16.07.2019 / 20:07, *.plus.pl

Wszystko w pigulce. Meil w spamie..

odpowiedz
Ultra - 16.07.2019 / 20:05, *.chello.pl

Już ma tego dosyć, czy w tym klubie za panowania wszechwiedzacego Prezesa Miodka dojdzie do normalności. Bo jak na razie to na każdym szczeblu jest jeden wielki burdel i brak kompetencji

odpowiedz
Ding - 16.07.2019 / 18:27, *.tpnet.pl

Co to jest "bilet w formie elektronicznej (kod QR)"?

odpowiedz
dynio - 16.07.2019 / 22:40, *.dolsat.pl

@Ding: to jest taki bilet w formie elektronicznej (np na telefonie), którym de facto jest kod QR (do zeskanowania przez ochronę podczas puszczania na stadion)

odpowiedz
Ding - 17.07.2019 / 07:10, *.tpnet.pl

@dynio: Skąd go dostanę? Przedłużyła karnet.

odpowiedz
News⚽️Legia - 16.07.2019 / 18:15, *.169.202

To Teraz Mr Mioduski powinien zwolnić natychmiastowo! tych co pod Legie dołki kopiá! A jak ! nie?! to protest na całym stadionie!

odpowiedz
Jurol - 16.07.2019 / 17:47, *.plus.pl

Umowa z tą firmą podpisana na 5 lat. Zapłacą kare? Rozwiązanie umowy? W

odpowiedz
BRD - 16.07.2019 / 17:45, *.t-mobile.pl

Szef sobie śpi a na kompanii burdel!

odpowiedz
Pepe - 16.07.2019 / 19:10, *.chello.pl

@BRD:
To jest kura, panie generale! :)

odpowiedz
Legia(1916) - 16.07.2019 / 20:17, *.chello.pl

@BRD: To bezsprzecznie jest osioł!!!! (DM przyp. red.)

odpowiedz
Gocław - 16.07.2019 / 20:19, *.chello.pl

@Pepe:
Na pewno kura?
A może Pan się myli, może to nie jest kura, dajmy na to pies?
Niech się Pan dobrze przypatrzy! Twierdzi Pan kategorycznie, że to nic innego jak stworzenie nazywane kurą?
:)

odpowiedz
Zlb - 16.07.2019 / 17:32, *.t-mobile.pl

Zle się dzieje!!!Będzie lipa,jak to wkoncu pier...to będzie pozamiatane!!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 17.07.2019 / 08:55, *.play-internet.pl

@Zlb : ale jestes zly!
Zlo zlo agresja!!

odpowiedz
Kuba - 16.07.2019 / 17:26, *.t-mobile.pl

Właśnie za takie rzeczy Komisja Ligi powinna wlepiać kary, a nie za oprawę na trybunach!

odpowiedz
Gocław - 16.07.2019 / 17:26, *.chello.pl

Brawo Panie Woytek za ten artykuł. To zupełnie inna retoryka, niż "Martins dobrze zagrał w obronie"...

To jest wywieranie presji na zarządzie, jakiego ja oczekuję, po takich wynikach i takim zarządzaniu jak ostatnio. Nie pięściami, nie wywożeniem ogolonego na łyso prezesa na taczce.
Wytknięte błędy, konkretne sumy i nazwiska. Wyjaśnione, tam gdzie nakłamali. Brawo Redakcja. Prezes ma czarno na białym. Naprawiać.

A na stadionie podobną presję wywierać na piłkarzy. I też nie jechanie z nimi i ich matkami, tylko szydera z głową.

Informatyczny ekosystem - mistrz :)
Serdecznie zapraszamy, dziś zamknięte - jeszcze lepsze :)

odpowiedz
Pepe - 16.07.2019 / 19:17, *.chello.pl

@Gocław:
Choć ostatnio sporo krytykowałem, to teraz przyznaję - należą się duże brawa.

odpowiedz
Ja1916 - 16.07.2019 / 17:08, *.centertel.pl

Ups, kolejna rewolucja nie wypaliła. Który to już raz Panie Darku?

odpowiedz
Kalbar - 16.07.2019 / 16:38, *.chello.pl

Kupujcie karnety tak szybko się kończą;-) Takie powinno być hasło, a jest Kupując karnet nie masz pewności czy obejrzysz mecz.

odpowiedz
oLaf - 16.07.2019 / 16:22, *.vectranet.pl

sportowo jesteśmy na dnie i widzę, że organizacyjnie szybko za tym trendem podążamy..... : (((

a ta akcja to ostatni gwóźdź do trumny (każdy kiedyś jest chory i warto zachęcić innych na mecz): " nowe "udogodnienie" w postaci braku możliwości udostępnienia karnetu,"

odpowiedz
system - 16.07.2019 / 16:20, *.virginm.net

Zgadzam się z wami że prezesik to amator ,ale zadajmy sobie pytanie.Kto po nim?Myślicie że jest cała kolejka chętnych do przejęcia klubu?Nie jestem kudłatego fanem,ale obawiam się że jak zniknie z klubu to dopiero nastąpią chude lata.To co się teraz dzieje to po części nasza wina,kiedyś jak kopacze przegrywali mecz to bali się opuścić budynek klubowy bo zawsze czekał na nich komitet kibicowski i spieprzali przez murawę,a teraz przyjdzie taki jeden z drugim pokaże ELKĘ i wszyscy go hołubią i taki myśli że może wszystko,te czasy się skończyły że wszyscy klękali przed Legią.Teraz to trzeba zasuwać na 200%,a My co oprawy race itp. a je...ąć to na parę meczy niech pograją przy pustych trybunach.

odpowiedz
Korgi - 16.07.2019 / 17:29, *.play-internet.pl

@system: Tu nie chodzi o zmiane własciciela, ale zeby Mioduski przyzał ze sie nie zna i oddał prezesure komus ogarnietemu kto ma pojecie o tym biznesie.

odpowiedz
tomiacab - 16.07.2019 / 16:16, *.centertel.pl

Miodek przekonuje nas co i raz, że może być jeszcze gorzej. Niedługo przeczytamy, że zapada się grunt pod ogrodzeniem i się przewraca na stronę chodnika.

odpowiedz
dino - 16.07.2019 / 16:19, *.108.201

@tomiacab:
Miodek dziedzicząc zespół z wysokim współczynnikiem UEFA (ten, który postawił się Ajaxowi na poczatku 2017 r) notuje same spadki: 2017 IV runda EL, 2018 III runda, boję się, że tym razem odpadniemy w IIgiej rundzie pod skocznią w Kuopio. A i tak niektórzy beda myśleć, ze to dobry prezes.

odpowiedz
bubba - 16.07.2019 / 16:10, *.hawetelekom.pl

Wisienką na torcie będą te koszulki, które będą zalegać magazyny bo są po prostu dramatyczne, no chyba że specjalnie "wyciekły" wcześniej i się zorientowali że odzew jest fatalny i na szybko poprawiają stąd opóźnienie w prezentacji

odpowiedz
Roma - 16.07.2019 / 16:03, *.plus.pl

Aż strach iść na mecz, bo nie bardzo wiadomo czy kupiony karnet da możliwość wejścia na stadion.

odpowiedz
Snowman - 16.07.2019 / 15:44, *.plus.pl

Już wcześniej pisałem - na samych karnet ach w porównaniu do zeszłego roku klub stracił około 2,5 mln zł! Do tego chaos z biletami i nędzna polityka marketingowa! Kogo obchodzi zniżka na koszulki, których nikt oficjalnie nie widział? Loczek jest w matni - jak zwolni za ten syf kilku ludzi to pójdzie na wojnę z żyletą. .Sam jest sobie winien - w ciągu 2 lat pasmo nieustających porażek...

odpowiedz
Sekuła - 16.07.2019 / 15:35, *.edis.at

A gdzie Sekuła??

odpowiedz
awe333 - 16.07.2019 / 15:30, *.com.pl

Coście sku...syny uczynili z naszego klubu?!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.07.2019 / 15:13, *.orange.pl

Ciekawe, kiedy i czy w ogóle za panowania obecnego właścieicla, COKOLWIEK w Legii okaże się NORMALNE, nie piękne, nie cudowne, nie wspaniałe, ale NORMALNE...

odpowiedz
Strata - 16.07.2019 / 15:06, *.edis.at

A odszkodowania Norwedzy zapłacą za czwartkowy mecz? To minimum 100.000pln straty (5.000 kibiców x 20pln)!!!

odpowiedz
Kuba - 16.07.2019 / 16:35, *.t-mobile.pl

@Strata : Nie wiadomo kto będzie komu płacił, czy my im, czy oni nam? Zerwaliśmy umowę, więc jest problem...
Nowych koszulek nie ma, nie zdziwię się, jeśli zagramy początek sezonu w starych bordowych.
Quo vadis Legio!?

odpowiedz
(L) - 16.07.2019 / 14:55, *.247.67

Cały stadion musi pożegnać MIODUSKIEGO !! ale niestetyyyyyyyyyyy
na układy nie ma rady a żyleta decyduje. Mam nadzieję że i tym " kumatym " w końcu puszczą nerwy!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 16.07.2019 / 14:54, *.214.250

brawo Klub. super. amatorki ciag dalszy. zatrudniacie stado baranow, którzy o Klubie i pracy w nim nie maja pojęcia, bo to nie korporacja. od lat doicie Kibicow jak krowy, a oni wiernie sa z Druzyna. mam nadzieje ze teraz to jeb...e z hukiem. jak na kilku meczach nie będzie Kibicow na stadionie, a co za tym idzie pieniędzy w kasie - to się może otrzasniecie!! Legia to MY - Kibice !!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 16.07.2019 / 14:52, *.amazonaws.com

Teczowy Milczanowski......i wszystko jasne !!!!! FO MIODUSKI !!!!!

odpowiedz
TOMSON - 16.07.2019 / 14:50, *.02.net

Jaka gra zespołu taka organizacjia w klubie. Wniosek prosty wszystko do wymiany na czele z Panem Mioduskim i jego rewolucją

odpowiedz
Goc(L)aw - 16.07.2019 / 14:50, *.chello.pl

ktoś zapodał tutaj a ja podaje dalej bo warto obejrzeć...

https://www.youtube.com/watch?v=FdzhAZDiOPI&feature=youtu.be

odpowiedz
Micha - 16.07.2019 / 14:47, *.com.pl

Wszystko zaczęło się psuć, kiedy do spółki wszedł niejaki pan Wentzel. Od tamtej pory zaczęła się jazda w dół. Potem nastąpił w zarządzie karierowicz z bożej łaski JJ, który nie jedno ma za paznokciami i jak nic się nie zmieni, to za chwilę będziemy mieli powtórkę z Wisły Kraków, ale ja się zrzucać na długi nie będę. Najwyżej będę chodził na mecze w IV lidze.

odpowiedz
ggggggg - 16.07.2019 / 15:23, *.51.38

@Micha: Ten koń trojański powinien zostać wywieziony na taczce najpóźniej tydzień po pierwszym pojawieniu się w klubie. A tak jątrzył, jątrzył i się zawinął, zgarniając przy tym spore pieniądze z klubu.

odpowiedz
#BL WRÓĆ - 16.07.2019 / 14:43, *.247.67

Za kadencji Mioduskiego moja noga na Ł3 nie postanie...
i wiecie co? w du... mam komentarze jaki ze mnie Legionista...
Z Legią jestem od 30 lat, byłem nawet wtedy kiedy Legia raz jedyny broniła się przed spadkiem, arcyważny mecz Motorem Lublin, to były czasy !!
...ale w końcu mówię STOP
Ten człowiek rujnuje klub !! zapomnijcie że z nim odniesiemy jakikolwiek sukces!

odpowiedz
osa(L) - 16.07.2019 / 21:51, *.otenet.gr

@#BL WRÓĆ:
100% prawda...niestety.
Ja pierwszy raz 1983 i wiele ważnych meczów na minus i na plus przeżyłem i śmiać mi sie chce jak jakiś morbid aniołek mi małolata imputuje

odpowiedz
Jaro - 16.07.2019 / 14:43, *.centertel.pl

Wszystko się pierd...

odpowiedz
Gienek - 16.07.2019 / 14:40, *.play-internet.pl

Szlag trafia jak się patrzy na ten burdel, który stworzył w Legii Mioduski. Zatrudnia jakiś frajerów, którzy kompletnie nie znają się na piłce albo niepotrzebnych nikomu doradców. Ciekaw jestem jaka jest rola tego Szwajcara, którego zatrudnił Mioduski jako doradcę zarządu. Jaka jest wartość dodana jego pracy? Ile zarabia? Pewnie nie mało. Coraz gorsze dziadostwo w Legii, nie widać poprawy. Co gorsze, dalej nie widać tych długofalowych wizji Mioduskiego, a chłopina zarządza Legią już ponad 2 lata...

odpowiedz
LoczekOUT - 16.07.2019 / 14:37, *.chello.pl

To co w klubie dzieje się za kadencji tego zlokowanego amatora to jest SKANDAL !

odpowiedz
jo - 16.07.2019 / 14:35, *.centertel.pl

Od momentu przejęcia klubu przez pana Mioduskiego panuje atmosfera korporacji ale w tej kiepskiej formie, ponieważ jest bardzo duża rotacja wśród pracowników, osoby zarządzające nie mają właściwych kompetencji, nie znają się na rzeczy . Zarząd ciągle się powiększa i pojawiają się coraz to nowi wyimaginowani specjaliści, a to kosztuje... Fatalnie wyglądają transfery do klubu i z klubu chociażby ze względu na to , że wielu zawodników odchodzi za darmo. Możnaby jeszcze długo wymieniać jakie negatywne cechy posiada obecnie nasz klub ale to i tak nic nie zmieni bo to Prezes musi się ogarnąć...

odpowiedz
Gjkk - 16.07.2019 / 14:34, *.chello.pl

Kudłaty jest chodząca porażką w tym klubie. Odp***dala szajs taki sam albo gorszy jak iti i jest uparty jak stado tępych osłów. Krew mnie zalewa bo z miesiąca ma miesiąc wszystko totalnie wszystko wyglada co raz gorzej. Moze pora go wywieźć na taczkach ? Bogusław byl jaki byl, ale suche fakty liczby i tytuly przemawiają za nim w 110% , a jak to osiagnal nie do konca powinno nas interesować. Ci co nie widzieli, wrzucam wam link do wypowiedzi kołtonia (ktorego uważam za nieobiektywnego szczegolnie kiedy chodzi o lizanie jaj pzpznowi i bonkowi) https://youtu.be/FdzhAZDiOPI ale tutaj odealnie wyjasnia mioduskiego i vukovica od strony sportowej. Co sie dzieje z Legia, porazka...

odpowiedz
Tomek - 16.07.2019 / 14:27, *.113.189

Ha ha ha ale ten Mioduski to jest amator...karnetów i biletów nie umie nawet sprzedawać. Podejrzewam, że w czwartek i w niedzielę przy wejściu będzie wiele atrakcji zafundowanych przez nieudaczników z Legii i tylko kibiców żal, że muszą męczyć się z takimi amatorami w postaci właścicieli i osób zarządzających tym klubem. Mioduski do pięt nie dorastasz panu Leśnodorskiemu...

odpowiedz
jas - 16.07.2019 / 14:26, *.197.99

Skoro wracamy do starego systemu to będzie można udostępniać karnety, chyba że klub złośliwie wyłączy tę funkcjonalność.

odpowiedz
Yogi babu - 16.07.2019 / 14:25, *.192.90

Oj tam oj tam najważniejsze że akademia powstaje w Grodzisku. Już niedługo kudłaty ze swoją świtą będą talenty sprzedawać za ciężkie mln.ojro do Realu i Barcy. Miodowe lata przed Legią już niedługo. Cierpliwości. A może tak kudłaty zarząd byś powiększył jeszcze bo mało tam członków rodziny i kolegów?

odpowiedz
Franco - 16.07.2019 / 14:24, *.plus.pl

Poziom organizacyjny równy poziomowi sportowemu. Łubu dubu.

odpowiedz
PL - 16.07.2019 / 14:22, *.chello.pl

Marketingowy bajzel... kto za to beknie? Kto tam pracuje? Zniżka na koszulkę dla poszkodowanych karneciarzy w ramach rekompensaty, a następnego dnia na tą samą koszulkę zniżka dla wszystkich.. Tam pracują idioci? Dwa lata temu kupuje koszulkę na 100 lecie Niepodległości. UWAGA wersja limitowana tylko 100 SZT !! Płacę 549 zł bo uważam że będzie to wyjątkowy okaz!! Teraz kolejna UWAGA !! Dwa dni później info że ta sama koszulka będzie ponownie dostępna, tym razem nakład 1918 szt !! w cenie 349 zł !! Przecież to jawne OSZUSTWO !! Czy w tym klubie pracują DEBILE???????? Zapłaciłem za koszulkę prawie 600 zł bo uznałem że przy nakładzie 100 sztuk to wyjątkowa pamiątka!! Zakupiłem trykot który miał być wydany tylko i wyłącznie w ilości 100 szt! Zostałem jawnie wyd... przez klub który od lat kocham!! Smutne rządy Pana Prezesa M

odpowiedz
Tomek - 16.07.2019 / 14:30, *.113.189

@PL: Mioduski i wszystko jasne. Amator jakiego jeszcze w Legii nie było. Boże dlaczego musimy się męczyć z takim gamoniem w roli właściciela i prezesa? W czwartek kolejna dawka wstydu po odpadnięciu z wicemistrzem Gibraltaru...

odpowiedz
dino - 16.07.2019 / 14:38, *.108.201

@PL:
Czego spodziewałeś się po takim korpo-błaźnie, Leśny przyszedł prosto z kancelarii prawnej i wszystko ogarniał ten nawet koszulki czy biletu nie umie sprzedać

odpowiedz
świeżak - 16.07.2019 / 14:46, *.net.pl

@PL: To jeszcze wracając do naszych asów marketingu i obchodów 100 lecia Polski. Pamiętacie zeszłoroczny mecz z Piastem w grudniu? Każdy kto był na tym meczu i wpisał się na jakąś tam podstronę miał znaleźć się (imię i nazwisko) na tablicy pamiątkowej. Możecie się domyśleć, że mamy lipiec a tablicy dalej nie ma, o akcji klub milczy. Taki smaczków marketingowych w ciągu ostatnich 2 lat jest na pęczki. A dyrektorem marketingu jest... brat Starucha. Dziękuję i dobranoc.

odpowiedz
PR - 16.07.2019 / 14:07, *.181.43

A ja sobie z ciekawości wszedłem na bilety na czwartkowy mecz i okazuje się, że miejsce na które mam karnet jest wolne i można na nie kupić bilet. W klubie zapewniali, że wejście na mecz jest w ramach karnetu. Hmmmm to znaczy, że miejsce będzie zdublowane jak ktoś kupi bilet. Czyli spodziewam się kolejnego burdelu. A dodam jeszcze, że klub mi obiecał 60 zł rabatu za niedogodności z meczu z Cracovią i tego rabatu w żaden sposób nie mogę wykorzystać. Wrrrrr

odpowiedz
Kwitek - 17.07.2019 / 07:57, *.plus.pl

@PR: Ja też dostałem rabat za problemy z wejściem na mecz z Cracovią. Wykorzystałem go przy zakupie karnetu w POK.

odpowiedz
Miodulski musi odejść!! - 16.07.2019 / 14:07, *.plus.pl

Po prostu wszystko czego dotknie się Miodulski zamienia się w gówno.
Miodulski won!

odpowiedz
eth - 16.07.2019 / 14:02, *.tpnet.pl

btw, skoro nie stać nas na doświadczonego trenera a skład mamy taki że cisną nas Luksemburczycy i Gibraltarczycy, to po wała wydajemy grube tysiące na nowy system biletowy, skoro stary... po prostu działał. System biletowy musi mieć jakieś fajerwerki, nie wystarczy, że DZIAŁA?

odpowiedz
dino - 16.07.2019 / 14:07, *.108.201

@eth:
Bo nasz prezes nie rozumie jak się buduję drużynę sportową, bynajmniej nie zaczyna się od zatrudniania nowych do zarządu czy zmiany systemu biletowego, zaczyna się od piłkarzy, najpierw solidna obrona, potem mega pomoc plus jakiś napadzior, rany, niech ktoś mu to wytłumaczy

odpowiedz
dino - 16.07.2019 / 13:58, *.108.201

hehe od kiedy jest nasz korpo-głupek jako prezes spada ilość karnetów, obniza się poziom drużyny, teraz to haha brawo prezes!

odpowiedz
Alan - 16.07.2019 / 13:54, *.t-mobile.pl

Po latach tłustych..... obym się mylil..

odpowiedz
L jak Legia - 16.07.2019 / 13:52, *.t-mobile.pl

Ale burdel.....

odpowiedz
eth - 16.07.2019 / 13:52, *.tpnet.pl

Oby tylko bilety i karnet kupione w nowym systemie przed pojawieniem się problemu zadziałały...

odpowiedz