fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Bilety na mecz z Pogonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

21 lipca o godzinie 17:30 Legia Warszawa rozegra pierwsze spotkanie Ekstraklasy w sezonie 2019/2020, a jej rywalem będzie Pogoń Szczecin. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na ten mecz w kasach klubowych i systemie online.

Punkty stacjonarne sprzedaży biletów czynne będą w następujących terminach:
- kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00, a także w niedziele w godz. 10:00-16:00;

- wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11:00-20:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

Na 2 dni przed meczem z Pogonią Szczecin kasy będą otwarte w godz. 8:00-21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Do zakupu biletu nie jest konieczne posiadanie kart kibica.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
kibic Pogoń - 19.07.2019 / 18:39, *.mm.pl

do jiq
bulet to na mycz bo jak nie byndziesz myć bulet to myczu
nie zybaczysz

odpowiedz
Piotr - 18.07.2019 / 22:11, *.t-mobile.pl

Gdzie kupic bilety na sektor dla kibicow Pogoni?

odpowiedz
Hiszpan - 18.07.2019 / 20:54, *.play-internet.pl

Pudel już widziałem że 3 sparingi o zdublowane miejsca. Wszystko umiesz spierd..... Nieudaczniku.

odpowiedz
LTM - 18.07.2019 / 10:06, *.tpnet.pl

w sobotę kupiłem karnet i mam to samo, że bilet mogę kupić i na Europe i na Pogoń, ogarnijcie się rządzący! bo macie pier...lnik

odpowiedz
Hiszpan - 18.07.2019 / 09:02, *.play-internet.pl

A ja mimo karnetu cały czas mogę kupić bilet na Pogoń. Niech ta banda debili coś z tym zrobi qwa pajace.

odpowiedz
kibic Pogoń - 17.07.2019 / 20:23, *.mm.pl

DZień dybry przyjade na mycz i kupie
bulet na mycz LEgia Warszywa -POgon szczecyn
pyzdrawiam

odpowiedz
jiq - 18.07.2019 / 17:39, *.tpnet.pl

@kibic Pogoń: co to jest bulet?

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 17.07.2019 / 16:02, *.play-internet.pl

Jak to jest, nowe jest wrogiem leprzego ;)

odpowiedz
Artur - 17.07.2019 / 14:06, *.tktelekom.pl

echhh: mam to samo

odpowiedz
dino - 17.07.2019 / 15:37, *.108.201

@Artur:
Ja mam tak samo, karnet od 3ech sezonów, oby ten loko-frajer to czytał niech już stąd wypindala najlepiej

odpowiedz
Echhh - 17.07.2019 / 13:49, *.35.90

Zakupiłem sobie karnet na najbliższy sezon, dostałem potwierdzenie z POK, że oczywiście został zapisany na preferowane przeze mnie miejsce, ale dla świętego spokoju postanowiłem dzisiaj sprawdzić, czy faktycznie mam wszystko tak jak powinno być. Wchodzę, żeby kupic bilet na FC Evropa, oraz Pogoń spodziewając się komunukatu (tak jak w poprzednich latach), że na tej karcie kibica bilet juz jest, ale jakiez było moje zaskoczenie (chociaz nie powinienem sie już niczemu dziwić), że bez problemu mogę kupic bilet na mecz na który mam juz karnet. Chciałem napisać, że mi ręce opadają, ale po ostatnich wyczynach naszych specjalistow, to juz mi nie ma co opadać.
Wiaro wróć, bo gdzieś uciekłaś !!!!!!!

odpowiedz
wszystko super! :) - 17.07.2019 / 14:41, *.chello.pl

@Echhh: migracja danych ma trwac 24 godziny wiec spokojnie ..

odpowiedz
Echhhh - 17.07.2019 / 15:59, *.chello.pl

@wszystko super! :):
THX :-)

odpowiedz
PR - 17.07.2019 / 16:57, *.181.43

@Echhh: Miałem tak samo wczoraj jeszcze sprawdzałem, że moje miejsce jest udostępnione do sprzedaży. Spodziewam się jutro kolejnych przepychanek na bramkach (jak na wiosnę z Cracovią).

odpowiedz
jacq - 17.07.2019 / 13:37, *.tpnet.pl

Fajnie,że wrócił stary system.Ten nowy to porażka.

odpowiedz
ciegielniarz - 17.07.2019 / 13:28, *.t-mobile.pl

Fajno. Oby już system biletowy działał bez zarzutu.

odpowiedz
BRD - 18.07.2019 / 12:24, *.chello.pl

@ciegielniarz: fajnie jak by stary prezes wrócił bo ten nowy to porażka...

odpowiedz