fot. UEFA
REKLAMA

Kuopion Palloseura rywalem Legii w 2. rundzie el. Ligi Europy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Kuopion Palloseuran będzie rywalem Legii Warszawa w 2. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Pierwsze spotkanie odbędzie się 25 lipca w Warszawie o godzinie 21:00, natomiast rewanż 1 sierpnia o godzinie 19:00 w Finlandii. W czwartkowym spotkaniu rewanżowym 1. rundy eliminacyjnej drużyna Kuopion Palloseura zremisowała 1-1 z FK Witebsk (pierwszy mecz 2-0).


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Orleksra - 19.07.2019 / 06:06, *.com.pl

O awans będzie ciężko. Mamy lamerski skład

odpowiedz
Vuko za cienki by chodzic w gajerze na Legii.. - 19.07.2019 / 00:46, *.169.230

Super z niego mega kibic asystént każdego trenera super ..ale trenerem niepoteafi byc głòwnym dalej sobie doradza I zmienia.,,,,

odpowiedz
Di_stefano - 18.07.2019 / 23:13, *.t-mobile.pl

Liczy się awans i tyle. Po co się spinacie na tym etapie o poziom czy też skuteczność. Jest awans i koniec kropka.

odpowiedz
Hej - 18.07.2019 / 22:53, *.plus.pl

Gwila Novikowas Agra padaka. Vuko to nie jest w ogóle trener. Mimo tego 3:0 na boisku TTAGEDIA

odpowiedz
Daniel - 19.07.2019 / 00:49, *.orange.pl

@Hej: Akurat Gwila pokazywał się z bardzo dobrej strony widać że ma dobry przegląd pola

odpowiedz
L Kibic L - 19.07.2019 / 07:54, *.t-mobile.pl

@Hej: Agra też miał nie złych kilka podań na czas który spędził na boisku.

odpowiedz
Mv Andi - 18.07.2019 / 22:53, *.play-internet.pl

Mówcie co chcecie ale poziom meczu żenujący , czarno to widzę , ani ładu ani składu , bieganina bez pomysłu ,nic się kuśwa nie klei , brak pomysłu na grę widać rękę trenera .......
Cieszy tylko awans...a z finami już tak lekko nie będzie , drużyna stara się ale koncepcję na mecz ustala trener (Vuko widać się dopiero uczy ) .... Carlitos tylko na plus...

odpowiedz
eduardo - 18.07.2019 / 22:52, *.tpnet.pl

Apel do pilkarzy Legii:

Prosze was- zmiencie zawod. Niestety w piłkę to wy grać nie umiecie!!!

odpowiedz
mc - 18.07.2019 / 22:49, *.chello.pl

Pomysł na grę jest. Bardzo słaby.

odpowiedz
woot - 18.07.2019 / 22:37, *.icpnet.pl

ci będą troche lepsi. Na ten moment dramat. Oczy bolą od braku dokładności. Ogólnie lekceważenie przeciwnika totalne. Ofoe sam zrobiłby tutaj z 5 bramek.

odpowiedz
Artur L - 18.07.2019 / 22:31, *.chello.pl

O b y Agra nie zagrał.... tak slabego piłkarza w Legii dawno nie widzialem....

odpowiedz
Prze - 18.07.2019 / 22:53, *.play-internet.pl

@Artur L:to popatrz na Novikovasa

odpowiedz
Kibo[L] - 18.07.2019 / 23:10, *.elartnet.pl

@Artur L: Chyba raczej nigdy.

odpowiedz
VictorioEmporio84 - 18.07.2019 / 23:20, *.t-mobile.pl

Nie oglądałem arz tak CH......wo

odpowiedz