fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Premiera nowych koszulek

Woytek, źródło: Legia Warszawa

W środę o godz. 19:16 Legia Warszawa zaprezentuje nowe koszulki meczowe na sezon 2019/20. Klub zapowiada kampanię reklamową nowych trykotów. Wraz z głównym sponsorem Fortuna Zakłady Bukmacherskie klub zaprasza wszystkich kibiców do Legia FanStore na stadionie, gdzie odbędzie się oficjalna premiera, a zaprezentuje ją Cafu.

Kibice, którzy przyjdą na premierę nowych trykotów, zostaną powitani słodkim poczęstunkiem. Po zakończeniu prezentacji portugalski pomocnik będzie pozował do zdjęć z fanami i chętnie rozda autografy. Tego dnia zakup nowej koszulki będzie możliwy do godziny 22:00. Podczas premiery czas umilać będzie DJ, a także widowiskowe pokazy free jugglingu.

Ponadto w czwartek, 18 lipca od godziny 12:00 do godziny 19:00, specjalną strefę Legii Warszawa znajdziecie w Pasażu Wiecha.

Nowe koszulki meczowe będzie można zakupić w Legia FanStore - zarówno w sklepie stacjonarnym przy ulicy Łazienkowskiej 3, jak i w sklepie online, a ich cena wynosi 269 złotych.

fot. Legia Warszawa

fot. Legia Warszawa

fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
Uchaty - 18.07.2019 / 16:02, *.chello.pl

Czy na dolnym zdjęciu Martinsowi wystaje kabel od rozrusznika serca?

odpowiedz
Jaco - 18.07.2019 / 15:51, *.sekocin.pl

Zielone fajne. Białe średnio wyszły.

odpowiedz
Kibic - 18.07.2019 / 14:27, *.cyfrowypolsat.pl

Cena 269 zł za koszulkę !? Kogoś tu chyba powaliło !

odpowiedz
axel - 17.07.2019 / 22:28, *.inetia.pl

Jakie wkłady takie koszulki

odpowiedz
pocoto - 17.07.2019 / 20:51, *.chello.pl

Białe wyglądają jak w bandażach - że niby kaleki w nich grają?

odpowiedz
Asos - 17.07.2019 / 18:02, *.chello.pl

Cały stadion na biało a oni robią domowe koszulki w zielonym kolorze. To teraz mamy przychodzić na stadion na zielono?

odpowiedz
Zły krasnolud - 17.07.2019 / 18:09, *.play-internet.pl

@Asos: a w zeszłym sezonie ktoś ci kazał przychodzić na szaro?

odpowiedz
Sponsi - 17.07.2019 / 18:26, *.net.pl

@Zły krasnolud: a w zeszłym sezonie szare były domowe, czy białe?

odpowiedz
Zły krasnolud - 17.07.2019 / 18:33, *.play-internet.pl

@Sponsi : Na początku sezonu myślałem, że białe. W praktyce wychodziło na to, że jednak szare. Więc nie wiem jak było na prawdę oficjalnie. Graliśmy w szarych dużo częściej, nawet gdy możliwe było założenie białych. Zresztą na wyjazd też zakłada się z reguły stroje domowe, chyba że te, kolidują z barwami gospodarzy. Wiele razy graliśmy w szarych, mimo, że było to nielogiczne. Więc chyba to były jednak domowe.

odpowiedz
Plaskacz - 17.07.2019 / 17:42, *.47.75

Z daleka te cieniowania wyglądają jak trójkątne centki albo odcisk stóp jakiegoś wielkiego ptaka.

odpowiedz
ty qfa ziomek... - 17.07.2019 / 18:16, *.play-internet.pl

@Plaskacz: ... bez kitu. To są ślady tego ptaka z ulicy sezamkowej :) jutro zobaczymy czy bez kwasa też tak będą wyglądały ;)

odpowiedz
Kamil - 17.07.2019 / 17:36, *.176.147

,,O znów europejskie puchary odleciały a takie mamy piękne koszulki " komentarz do zdjęcia.

odpowiedz
Pacho - 17.07.2019 / 17:59, *.2.10

@Kamil : hehe

odpowiedz
Po(L)ubiony - 17.07.2019 / 17:29, *.chello.pl

Męskich nie było?

odpowiedz
tomiacab - 17.07.2019 / 17:27, *.play-internet.pl

Bardziej wyglądają jak strój bramkarski. Ale i tak są o niebo ładniejsze niż te ostatnie.

odpowiedz
tomiacab - 17.07.2019 / 17:38, *.play-internet.pl

@tomiacab: mam tylko nadzieję, że do tego będą czarne spodenki z białymi getrami. Bo jak spodenki i getry będą też takie, to nasi pupile będą wyglądać jak stado kanarków.

odpowiedz
Plaskacz - 17.07.2019 / 17:09, *.47.75

Ten turkusowo/zielony to kolorystyka nawiązująca do lat 90tych.

odpowiedz
eee... - 17.07.2019 / 17:04, *.chello.pl

Ale że ta zielona to teraz będzie strój domowy???

odpowiedz
Remino - 17.07.2019 / 17:00, *.t-mobile.pl

najlepsze były z przełomu lat 60 i 70; czarny środek, białe krótkie rękawki.

odpowiedz
Jarek - 17.07.2019 / 16:59, *.play-internet.pl

Ale dziadostwo ! Nie kupię

odpowiedz
eLka - 17.07.2019 / 18:04, *.tpnet.pl

@Jarek: no sory niebieskie gdzie indziej kupisz

odpowiedz
rozmarzony - 17.07.2019 / 16:58, *.chello.pl

Mi się marzą w końcu koszulki z pełnym herbem, a nie wiecznie z (L)-ką

odpowiedz
tomiacab - 17.07.2019 / 17:24, *.play-internet.pl

@rozmarzony: takie już były i wyglądało to słabo. Wtedy wszyscy chcieli powrotu samej (L). Wróciła i oby tak zostało na zawsze. Taka tradycja. Po to mamy Herb i logo w postaci eLki, aby każdy z tych wzorów miał swoje zastosowanie.

odpowiedz
Jasio - 17.07.2019 / 17:28, *.edu.pl

@rozmarzony: Nigdy więcej! Tylko eLka!

odpowiedz
aaa - 17.07.2019 / 19:10, *.chello.pl

@rozmarzony: Uważam że raz na 5-10 sezonów powinien wracać pełny herb na koszulki.

odpowiedz
tomiacab - 17.07.2019 / 16:02, *.play-internet.pl

O gustach się nie rozmawia ale za kogo Nas kibiców ma ten lokowany cwaniak z bańką w nosie? Nie ma transferów, koszulek na czas, to dam im kiełbasę i browar na sparingu, zanim ogłoszę, a przepraszam... zanim ogłosimy poszerzenie zarządu. Jest cyrk z systemem biletowo-karnetowym, jest fqrf o poszerzenie zarządu, fqrf wynikiem z Gibraltaru i opóźniona premiwra k ooooszulel, które w dodatku się większości nie podobają... dam im słodycze na premierze. Czy ty Nas masz za idiotów ćwoq? Myslisz, że wszystko załatwisz kiełbasą, browarem i ptasim mleczkiem?!

odpowiedz
roben - 17.07.2019 / 15:45, *.centertel.pl

Powinno się zakończyć współpracę z Adidasem , podpisać z New Balance

odpowiedz
tomiacab - 17.07.2019 / 16:08, *.play-internet.pl

@roben: Mam koszulkę, o której pisał kolega z Radomia. Tą w kolorze oliwkowym z czarnym pasem. Mój kolega ma Liverpoolu NB. Kiedy wychodzimy w nich jednocześnie, to mnie dumna ogarnia, bo koszulka The Reds firmy NB, nie ma pod względem wykonania nawet podjazdu do naszej adiego. Uważam, że należy zostać z adidasem, tylko zmienić ludzi wybierających wzory. Od kiedy rządzi miodek, nawet stroje sa z..bane.

odpowiedz
Darek - 17.07.2019 / 17:32, *.inetia.pl

@roben: wolałbym 4F

odpowiedz
News⚽️Legia - 17.07.2019 / 15:41, *.204.33

A Dlaczego nie można by było zaprojektować koszulki Roku Deyny!piłkarz,kibic,kolekcjoner nosił by z dumá a I 101 lat Legii i jeszcze dłużej!do tego kolory,barwy klubowe!przeciwnikom musi sie w oczach mieszać od ostrych kolorowych stroi piłkarzy ,można?

odpowiedz
mi(RR)co - 17.07.2019 / 15:31, *.tpnet.pl

Dla mnie (kibica Radomiaka) najfajniejsze koszulki Legii to były te wyjazdowe w kolorze khaki z czarnym skośnym pasem. Kolor nawiązywał do wojska, a czarny pas do tradycji.

odpowiedz
BRL - 18.07.2019 / 14:49, *.tktelekom.pl

@mi(RR)co: może i nawiązywał, ale był brzydki

odpowiedz
News⚽️Legia - 17.07.2019 / 15:29, *.204.33

A może kibice wybierajácy sie na prezêntacje niech przyjdâ w swoich koszulkach récznie zaprojektowane ,wystarczy kupić białe koszulki I markerem namalować wzory jakie by chcieli widzieć u piłkarzy

odpowiedz
Pawel - 17.07.2019 / 12:56, *.play-internet.pl

wzor Adidasa z sezonu 95/96 jedyny do zaakceptowania!!
O gustach sie nie dyskutuje po 19.16 bedzie tylu zwolennikow co i przeciwnikow nowych wzorow...

odpowiedz
BRL do narzekających na adidasa - 17.07.2019 / 11:50, *.tktelekom.pl

Na wstępie zaznaczę, że stroje na obecny sezon to najgorsze koszulki od ponad 20 lat i aż mi wstyd, że Legia będzie w tym grać.

Nie jest to jakaś moja ulubiona marka, ale w szoku jestem, jak ludzie piszą, że co sezon myślą, że gorzej się już nie da - w mojej opinii Adidas do strojów Legii elegancję wprowadził.

Wolelibyście gówno które Nike serwował? o Lotto nie mówiąc...

Doprawdy, aż przejżałem stroje Legii od jakiegoś 1991. Jedyne wzory adidasa, które budzą we mnie jakikolwiek niesmak, to pierwsze wzory i wyjazdowe stroje z ostatnich dwóch kolekcji, ze względu na gównianą kolorystykę. Od Nike dla przyjęcia był dla mnie drugi wzór, pierwszy gniot na maksa, a w koszulkach od Lotto to już w ogóle jak ekipa z lubelskiej okręgówki wyglądaliśmy.

Co do opinii, że obecnie adidas robi najgorsze gówno na rynku - stroje np reprezentacji Niemiec i Hiszpanii mi się w opór nie podobają, ale np Realu Madryt i Man Utd są świetne, Juventus wymyślił sobie dziwną zmianę, co mi sie nie podoba, jak każde odejście od tradycji, ale mimo wszystko design od adidasa daje radę, zestawcie to sobie ze strojami np Barcy, czy wielu pozostałych klubów z Serie A z Napoli na czele.

Pełna zgoda z tymi, którzy uważają, że klub powinien konsultować projekty z kibicami i dać możliwość zgłoszenia swojego projektu, oczywiście - spełniającego odpowiednie wymagania. Przykładowo dział marketingu daje do wyboru wyselekcjonowanych 10 najlepszych projektów plus 2-3 swoje.

odpowiedz
Locco srocco - 17.07.2019 / 12:07, *.t-mobile.pl

@BRL do narzekających na adidasa:

Mi wstyd, że mój ukochany klub ma takiego prezesa. El Locco jak dotąd pokazał gdzie jest dno i tylko on samo może te 'osiągnięcia' przebić. Kiedy parodiowanie prezesury mu się znudzi zostawi po sobie zgliszcza, cała Polska otworzy szampany, a nam pozostanie wspomnienie Legii jako najlepszym polskim klubie oraz marzenia o powrocie do miejsca w którym byliśmy jeszcze 2 lata temu. Oswajam się z myślą o latach chudych, bardzo chudych.

odpowiedz
zenek - 17.07.2019 / 14:13, *.plus.pl

@BRL do narzekających na adidasa: Umbro robi ostatnio fajne koszulko,nie musi byc adidas czy nike

odpowiedz
Alan - 17.07.2019 / 11:50, *.t-mobile.pl

269 zł a czy Legia to Barcelona lub Real ? Bądźmy poważni niech cena odpowiada poziomowi sportowemu i zarobkom przeciętnego kibica max 129 zł.

odpowiedz
yyy - 17.07.2019 / 14:14, *.tpnet.pl

@Alan: myślisz, że w adidasie kogokolwiek to obchodzi? produkt jest produkt i chodzi za określoną cenę. może jeszcze powinni ci dopłacić do koszulki?

odpowiedz
Mietek - 17.07.2019 / 11:31, *.play-internet.pl

Jeśli będą to takie koszulki jak przypuszczano od jakiegoś czasu to ja nawet takiej za darmo nie założę. Adidas robi dla nas chłam. Ciuchy tez mają marne.

odpowiedz
Ali - 17.07.2019 / 11:30, *.249.78

najgorsze wzory macie od nike. adidas im depcze po piętach.

odpowiedz
Miodek geniusz - 17.07.2019 / 11:22, *.play-internet.pl

To jest nowa strategia Mioduskiego. Te koszulki wyglądają jak ze śmietnika i jak piłkarze założą na siebie to coś, to przeciwnik będzie się bał grać kontaktowo, żeby się czymś nie zarazić. Wtedy Legia wygra wszystkie mecze i dlatego nie potrzeba, żadnego doświadczenego trenera, wystarczy Vukovic. Co za geniusz z naszego prezesa.

odpowiedz
dino - 17.07.2019 / 11:30, *.bt.net

@Miodek geniusz:
Premierę koszulek poprzedził czwartkowy występ trupy cyrkowej drużyny budowanej z mozołem przez Miodka od 2 lat.

odpowiedz
Pytanie - 17.07.2019 / 10:59, *.chello.pl

a dlaczego co roku jest tak samo? Dlaczego w klubie nikt nie wpadł na pomysł by projekt koszulki był konsultowany z kibicami? Nie mówię nawet żeby to im dać 100% władzy w wyborze, ale można przeprowadzić konkurs na projekt, ankietę z wyborem wzoru itd.
Czemu ku...a nasz marketing klubowy to jedno wielkie Gó..... ??

odpowiedz
... - 17.07.2019 / 11:03, *.plus.pl

@Pytanie: Pewnie adidas na to się nie godzi i tyle. Obecnie ta firma robi najgorsze wzory koszulek. Już bym wolał polska firmę np 4F

odpowiedz
Wawa (L) - 17.07.2019 / 11:09, *.play-internet.pl

@Pytanie:
cyt."Kibice, którzy przyjdą na premierę nowych trykotów, zostaną powitani słodkim poczęstunkiem. "

Będzie łyżeczka miodu z beczką dźegciu.Buhhahhaa

odpowiedz
Ochota (L) - 17.07.2019 / 11:48, *.allianz.com

@Pytanie:
Nie chcę wprowadzać w błąd ale dopiero na poziomie sprzedaży 100 tys. szt. rocznie Adidas daje możliwość ingerencji zamawiającemu w projekt koszulki.

odpowiedz
Koszulki Dramat - 17.07.2019 / 10:52, *.247.175

zaraz będą wpisy że narzekania itd...
To co mam ku... pisać że są super skoro mi się nie podobają?
Adidas ogólnie robi największe gówno obecnie, tu potrzeba zmiany firmy..

odpowiedz
Legia - 17.07.2019 / 10:57, *.chello.pl

@Koszulki Dramat:
zgadzam się w 100% Adidas robi obecnie najgorsze wzory...
Jak nie zmienią firmy to nic lepszego nie będzie. Co roku myślę sobie że gorszej koszulki już nie można wydać ale jak widać można :)

odpowiedz
tomiacab - 17.07.2019 / 15:46, *.play-internet.pl

@Legia: Niby kwestia gustu, ale nie mów, że te ci się nie podobają bardziej od tego szarego gówna z poprzedniego sezonu? Ja dzięki tym szarym wierzę, że już najbrzydsze w historii stroje mamy za sobą. To była masakra.

odpowiedz