fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pomocnik trafi na wypożyczenie?

Kopczyński blisko Arki

Wiśnia, źródło: Twitter

Michał Kopczyński zostanie prawdopodobnie wypożyczony do Arki Gdynia. Pomocnik ma spędzić w tym klubie najbliższe pół roku - napisał na Twitterze dobrze poinformowany "Janekx89". Latem Kopczyński wrócił do Legii z wypożyczenia do Wellington Phoenix, dla którego zagrał 26 razy. W stolicy nie ma jednak większych szans na występy w środku pola, gdzie rywalizacja jest bardzo zacięta.

- Widzę jaka jest sytuacja w Legii. Moje pozycje są dosyć mocno obsadzone. Nie jestem napięty w tej chwili na nic. Przygotowuję się z drużyną i jeżeli będę potrzebny, to będę grał w Legii. Od zawsze było to dla mnie priorytetem. W międzyczasie szukam sobie jednak innych opcji - polskich i zagranicznych. Jestem otwarty i chciałbym grać gdzieś, gdzie będę potrzebny i będę czerpał z tego przyjemność, a nie będę piątym kołem u wozu - powiedział nam niedawno w wywiadzie, który możecie przeczytać tutaj.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Grande Kopa - 18.07.2019 / 00:08, *.plus.pl

Powodzenia Il Capitano!!!

odpowiedz
Zu(L)us - 17.07.2019 / 19:51, *.centertel.pl

Tylko zastrzescie że nie może grać przeciw Legii!!! A co do Vuko...To koniec sierpnia. Obym się mylił

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 17.07.2019 / 16:37, *.chello.pl

jeszcze kieleckie DNA w pakiecie

odpowiedz
Krisu83 - 17.07.2019 / 15:52, *.play-internet.pl

Kopa dobry chłopak ale na Legie za słaby . Powodzenia w Gdyni

odpowiedz
Kamil - 17.07.2019 / 15:33, *.176.232

Nie wolno ruszać Vuco Pinokio to jest legionista i wie co robi l jest dumny z drużyny choć gwó.. się zna.

odpowiedz
Papa - 17.07.2019 / 15:27, *.vectranet.pl

Jeszcze "trenera" w pakiecie dorzucić !!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 17.07.2019 / 13:29, *.ALTER.NET

"Nie chce mi sie stad ruszac", tak bylo na poczatku obozu.

odpowiedz
Obcy - 17.07.2019 / 13:28, *.t-mobile.pl

Nie mogą go sprzedać? Tylko wypożyczają. I jeszcze dorzucą się do pensji. Zajefajny biznes. Dyrektor Kucharski jest po prostu niesamowity. Dziwne, że jeszcze nam go nie podkupili.

odpowiedz
Balde - 17.07.2019 / 20:53, *.178.78

@Obcy:
Aby kogoś sprzedać musi trafić się choćby jeden chętny do zakupu.

odpowiedz
Chciałabym iść do Marjolki - 17.07.2019 / 13:23, *.t-mobile.pl

Czyszczenie z odpadów, utęsknieniem czekam na info, że Radosława Kucharski nie jest już dyrektorem sportowym i wyleciał z Legii na zbity pysk .Ten największy krwio pijsza, co naciągnął Legie i Mioduskiego na grube miliony euro.

odpowiedz
mmz - 17.07.2019 / 23:32, *.tpnet.pl

@Chciałabym iść do Marjolki : nie wiem dlaczego coś takiego sugerujesz? Gość się nie nadaje na to stanowisko to fakt, ale jakbyś był cieciem na ochronie a ktoś z ciebie chciałby zrobić dyrektora sprzedaży to nie wziąłbyś takiej okazji?!

odpowiedz
Kamil - 17.07.2019 / 12:29, *.176.205

Wkoncu wraca na stare śmieci do klub którego jest wychowankiem. Może tam się odnajdzie.

odpowiedz
Dh - 17.07.2019 / 13:19, *.t-mobile.pl

@Kamil : co ty pier...isz, Kopa to wychowanek Legii

odpowiedz
Rak - 17.07.2019 / 15:10, *.centertel.pl

@Kamil : Chyba ze Szwochem pomyliles.

odpowiedz
kryniek76 - 17.07.2019 / 12:11, *.jmdi.pl

hahahahaah

wychowanek pełną gębą

młody obiecujący

odpowiedz
Roma - 17.07.2019 / 12:53, *.plus.pl

@kryniek76: nie bardzo rozumiem, co Cię tak rozbawiło. Gra jak potrafi, nie każdy może/musi być tym najlepszym.

odpowiedz
kryniek76 - 17.07.2019 / 14:18, *.jmdi.pl

@Roma:

nawet kapitane pare razy był

rozbawiło :) jak potrafi :) przecież to tzw. myśl szkoleniowa która jakoś nie odpaliła

odpowiedz
Sputnik 44 - 17.07.2019 / 15:42, *.t-mobile.pl

@kryniek76: a ty kryniu ani młody, ani obiecujący... Kiepsko...

odpowiedz
Bródno - 18.07.2019 / 14:55, *.chello.pl

@kryniek76: Stary i głupi jesteś

odpowiedz
Wwy - 17.07.2019 / 11:54, *.centertel.pl

Szacunek. Grać A odcinać kupony co miesiąc! Szkoda że nie wszyscy o tym pamiętają

odpowiedz
Ali - 17.07.2019 / 11:28, *.249.78

sprzedać i zarobić

odpowiedz
EdiSolo - 17.07.2019 / 11:12, *.plus.pl

Byle gdzie aby jak najdalej od Legii

odpowiedz
DemoLka - 17.07.2019 / 15:35, *.play-internet.pl

@EdiSolo: był jak najdalej ale niestety wrócił...

odpowiedz
EdiSolo - 18.07.2019 / 16:34, *.plus.pl

@DemoLka: Pozostali domownicy zdrowi?

odpowiedz
Wawa (L) - 17.07.2019 / 11:12, *.play-internet.pl

Będą mieli drewno na stępke do swojej arki.:)

odpowiedz