Michał Karbownik i Mikołaj Kwietniewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kwietniewski wypożyczony do Wisły Płock

Redakcja, źródło: 90minut.pl / Wisła Płock

Mikołaj Kwietniewski został wypożyczony na rok z Legii Warszawa do Wisły Płock. 20-letni pomocnik wiosną był wypożyczony do Bytovii Bytów, w której rozegrał dziewięć meczów w I lidze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Wilanow - 19.07.2019 / 08:48, *.tpnet.pl

Może zamiast Kwietniewskiego wypożyczylibyśmy Vukovica?

odpowiedz
ZGL - 18.07.2019 / 20:01, *.tpnet.pl

Z tego wynika ze na LEGIE sa za mlodzi czyli ciag dalszy !!!

odpowiedz
dejne3 - 18.07.2019 / 08:06, *.plus.pl

Jak zwykle niech odpali w tej Zwisłej ,jak to juź było w kilku innych przypadkach. Po co to zamieszanie z jego sprowadzeniem x do Legii niestety taki mamy klimat

odpowiedz
Arek - 17.07.2019 / 23:27, *.tpnet.pl

Też myślałem, że zostanie.

odpowiedz
Wolfik - 17.07.2019 / 23:42, *.mm.pl

@Arek: Nikt już chyba nie rozumie tzw. polityki prowadzonej w Legii. Po zakończeniu sezonu Legia miała być bardziej polska, młodsza, z tzw. d.n.a. Tymczasem decyzje kadrowe wskazują na coś zupełnie co innego.

Nie wiem, czy ktoś usiłuje robić z nas idiotów, czy sam nie wie co czyni. Tymczasem notujemy spektakularnie dramatyczny zjazd finansowo-wizerunkowy. Gdzie w tym wszystkim logika?

odpowiedz
Mlbets - 17.07.2019 / 20:35, *.centertel.pl

Albo granie Kwietniewskimi, Hołowniami i Praszelikami albo walka o mistrzostwo. Razem się nie da. Chyba, że młodzi graliby ogony, ale to już lepiej niech idą na wypożyczenie.

odpowiedz
Wolfik - 17.07.2019 / 23:37, *.mm.pl

@Mlbets: Rozumiem, że granie Salvatorami, Antoliciami czy Sanogami mistrzostwo gwarantuje?

odpowiedz
News⚽️Legia - 17.07.2019 / 19:58, *.204.33

Dramatic moment, #kucharskiout !

odpowiedz
Za młodymi.... - 17.07.2019 / 19:31, *.plus.pl

(...) a i jeszcze jedno.... Miki pokaż ku..... wa, że za rok to Ty karty rozdawać będziesz. Pozdrówki P. S. W odpowiednim czasie dowiesz się kto to pisze.... Teraz Robota!!!

odpowiedz
Za młodymi.... - 17.07.2019 / 19:25, *.plus.pl

(...) dziwnych decyzji cd. Po kiego grzyba braliście go szumnie z U. K. żeby teraz wypożyczać.... Tak, tak wiemy kontuzja i w ogóle..... Gość dawno jest gotowy do gry!!! Zacznijcie trochę myśleć. Pograł y sezon.... Dwa i za trzy.... Cztery ojro by poszedł.... A Wy.... Wisła Płock... Gratki

odpowiedz
Pawlik - 17.07.2019 / 19:11, *.play-internet.pl

Głupota, bardzo dobrze prezentował się w sparingach, jest gotowy do gry w Legii

odpowiedz