fot. Legia Warszawa
REKLAMA

Oficjalnie

Koszulki na sezon 2019/20

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zaprezentowała nowe wzory koszulek, w których będą występowali piłkarze w sezonie 2019/20. Po 18 latach, w których w meczach u siebie królowała biel, nastąpił powrót do koloru zielonego jako podstawowego. W XXI wieku zieleń zwykle była kompletem wyjazdowym, ale dominowała w latach 1993-2001. Zielone koszulki będą uzupełniały czarne spodenki i czarne getry. Ze spodenek zniknął herb Legii - został zastąpiony eLką w kółeczku.

KUP DOMOWĄ KOSZULKĘ LEGII

KUP WYJAZDOWĄ KOSZULKĘ LEGII

Jak poinformowano podczas oficjalnej prezentacji, w tym modelu koszulek białych piłkarze Legii będą grali tylko przez rok, w zielonych przez dwa najbliższe sezony.

Wyjazdowe koszulki będą biało-szare, spodenki i getry białe. Cena koszulki przygotowanej przez firmę adidas wynosi 269 zł.

fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa

Zdjęcia z oficjalnej prezentacji w Legia FanStore.

fot. Bodziach / Legionisci.com fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com




przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (161)

+dodaj komentarz
Mayox - 20.07.2019 / 14:17, *.chello.pl

Ja wychowalem sie na Legii w latach 90tych i tam nieodlacznie kojarzyla sie z zielonym. Odcien zielonego plus czarne spodenki pasuja bardzo dobrze, dla mnie domowy zestaw to totalny sztos i oby taki zostal na dluzej

odpowiedz
mm - 19.07.2019 / 16:27, *.wvu.edu

Nieźle, chociaż liczyłem na to, że poprzeczny czarny pas będzie naszym znakiem rozpoznawczym w Polsce (i w Europie - błehehheheheh) na długie lata.

odpowiedz
Wojtas70 - 19.07.2019 / 13:01, *.128.11

Ale z tą ceną to ich poniosło !!!!

odpowiedz
lhm - 19.07.2019 / 00:18, *.vectranet.pl

Okiem grafika oceniam tak:
Zero pomysłu. Brak jakiegokolwiek uzasadnienia wzorów tych koszulek.
Pierwsza wygląda jak obsypana gumowym granulatem ze sztucznej murawy na orliku...
Druga pewnie była cała biała tylko wypadła projektantowi na parkingu. Nie zauważył i przez pół dnia jeździły po niej samochody. Gdy ją odnalazł i podniósł stwierdził, że to będzie zajebisty motyw...

A swoją drogą to ma Miodek tupet... W takim momencie jeszcze dyktować kibicom, że białe jest teraz be. Macie przychodzić na stadion ubrani na zielono.

odpowiedz
Gocław - 19.07.2019 / 11:03, *.chello.pl

@lhm:
Gdyby nasz dział marketingu (lub ktoś odpowiedzialny za to) zrobiłby konkurs graficzny na wzór koszulki, to jestem pewny, że z nadesłanych projektów kibiców, Legia miałaby wzory koszulek, na następne 10 lat.

Nie wiem czy to ktoś już wrzucał ten link, jeśli nie, to sami zobaczcie:
https://shop.redstar.fr/home/105-maillot-home-1920.html

odpowiedz
Mikser - 19.07.2019 / 13:49, *.chello.pl

@lhm: To nawet zielony nie jest...

odpowiedz
siepacz - 18.07.2019 / 23:38, *.cyfrowypolsat.pl

A mnie się nie podobają żadne zmiany. Dobre i gustowne i symboliczne były koszulki białe i oliwkowe z pasem. Coroczne zmiany świadczą o tym, że aktywniej pracuje w klubie dział marketingu niż dział sportowy. Po drodze zaliczamy wzory całkowicie bezsensowne. Koniecznie muszą zarobić na sprzedaży w każdym roku na nowo, tylko zapominają, że publiczność w Warszawie to nie ta w Londynie i najzwyczajniej nie wyda 250 zeta (tym bardziej 500 na dwa wzory) co roku. Zresztą, przypomnijcie mi, proszę, kiedyż to ostatnio zmieniły się koszulki meczowe Barcelony albo Juventusu? No i zgadzam się z tymi, którym brakuje na koszulce herbu. Elka elką, ale logo to mniej niż herb.

odpowiedz
lhm - 18.07.2019 / 23:55, *.vectranet.pl

@siepacz:
Barcelona też zmienia co roku, oba komplety. W tym sezonie będzie mieć pierwsze koszulki w szachownicę... to dopiero hardcore.
A co do meritum to się zgadzam. Te coroczne zmiany to jakaś paranoja. Efekt życia w coraz bardziej absurdalnym świecie, gdzie liczy się tylko sprzedaż. Coś jest dobre? Podoba się? To nic nie znaczy. Za rok ma być nowy model.

odpowiedz
wojtas - 18.07.2019 / 23:37, *.t-mobile.pl

Słabe te koszulki.... Reklama o koszeniu trawy.... k.... co jest :D

odpowiedz
kibic - 18.07.2019 / 23:23, *.chello.pl

Panie Darku podobała się oprawa? :)

odpowiedz
Pan Darek - 19.07.2019 / 09:32, *.gov.pl

@kibic: Podobała

odpowiedz
WAWA Orbitek - 18.07.2019 / 23:13, *.com.pl

Najlepsze koszulki były 2 sezony temu z czarnym pasem.
Ale czego się nie robi dla kasy...
Dla mnie te z czarnym pasem mogłyby zostać na zawsze!

odpowiedz
EdKonieczny - 18.07.2019 / 16:54, *.centertel.pl

Niech firma adibas i pan Dariusz juz wiecej sie nie kompromitują. Dariuszu co masz nastepnego na rozkladzie co mozna by spierdzielic? Może herb?

odpowiedz
jacq - 18.07.2019 / 17:49, *.tpnet.pl

@EdKonieczny: Już to robi.Herb jest systematycznie zastępowany eLką.

odpowiedz
masakryk - 18.07.2019 / 22:48, *.chello.pl

@jacq: Dodatkowo zrobione to jest jakoś bardzo dziwnie po cichu.
W Juve jak zmieniali godło, to było dużo gadania, PRowej papki i sraczki reklamowej, a to cisza. Oj, nieładnie. Wstydzik? Brak jakiegokolwiek wyjaśnienia?

odpowiedz
Eri - 19.07.2019 / 08:37, *.centertel.pl

@EdKonieczny: w przyszlym sezonie podobno ma byc czarna elka w kwadracie

odpowiedz
tribbal - 20.07.2019 / 03:36, *.vectranet.pl

@EdKonieczny: a to nie widzisz tej cichej zmiany? Wszędzie eLka. Nawet na superbrands wisi eLka zamiast herbu a to nie jest znak oficjalny tylko element herbu. Od początku jak tylko miodek wykupił 100% akcji od leśnego i wandzla to on i jego żona byli przeciwnikami herbu, oficjalnie na wewnętrznych spotkaniach klubowych to mówili, nigdy tego nie ukrywali.

odpowiedz
Wściekła pięść - 20.07.2019 / 03:58, *.play-internet.pl

@tribbal: Nie snuj teorii spiskowych, cymbale. Znak eLki był od samego początku istnienia klubu bardziej eksponowany niż herb. W historii klubu chyba tylko w okresie Daewoo Legia miała herb na koszulkach. Popatrz na stare zdjęcia, nawet na koszulkach z lat międzywojennych tylko eLka. Herb pojawia się sporadycznie, w wyjątkowych okazjach. Nie pi...ol głupot, że Mioduski oficjalnie mówił, że jest przeciwnikiem herbu, fantazjujesz, a w zasadzie kłamiesz pajacu. Ty i paru kasztanów wymyśliliście sobie bajeczkę, że Mioduski niby szykuje się do zmiany herbu w celach marketingowych. Nic takiego nie będzie miało miejsca, czasy ITI nie wrócą. Żeby nie było, nie jestem zwolennikiem Mioduskiego i wolałbym żeby z Legii wyp...lał ale drażnią mnie teorie spiskowe klonów Macierewicza.

odpowiedz
Mrfberf - 18.07.2019 / 15:54, *.gov.pl

Najlepsze koszulki to te z roku stulecia, białe z czarną szarfą nawiązujące do pierwszych z czasów Legionów.
Dla mnie tamtego wzoru nic nie przebije, best ever!
Na dodatek przynosił drużynie szczęście bo Legia w tych koszulkach cały czas tytuły zgarniała. Była w nich najlepsza w 1916 i 1917 a potem sto lat później w 2016 i 2017 - to nie przypadek :)

odpowiedz
BRL - 18.07.2019 / 14:46, *.tktelekom.pl

GÓWNO
Przy czym pozwolę sobie dodać, że z ostateczną oceną poczekam do momentu aż zobaczę na ekranie, jak to na boisku będzie wyglądać - na Cafu i modelce nie wyglądają tak tragicznie, nieraz na wieszaku ciuch się prezentuje dużo lepiej lub gorzej, niż w użyciu.
Aczkolwiek mam nadzieję, że odpowiednie osoby wyciągnęły odpowiednie wniosku, że kibice Legii to nie Juve i u nas gmeranie z tradycją i wynalazki się nie przyjmują.

odpowiedz
comnt - 18.07.2019 / 14:33, *.centertel.pl

Niewiem czy smiac sie czy plakac. Wdzianka wyciagniete wprost z bidy pod patykiem abo ze stadionu 10 lecia. Co sie dzieje z tym klubem to wrecz niesamowite. Poziom wizerunkowy wlasnie upadl tak nisko jak poziom sportowy a wiec na dno

odpowiedz
tomiacab - 18.07.2019 / 12:21, *.centertel.pl

tak mi się dziś ten nowy twór skojarzył z jednym starym modelem. https://www.google.com/search?rlz=1C1NHXL_enGB801GB801&biw=1366&bih=625&tbm=isch&sa=1&ei=30QwXejVKpHHgQa_7ZKIDQ&q=stroje+legia+lata+90&oq=stroje+legia+lata+90&gs_l=img.3...339361.341088..341572...0.0..0.255.1175.0j4j3......0....1..gws-wiz-img.2ihpZXkdfR0&ved=0ahUKEwiowbm3nL7jAhWRY8AKHb-2BNEQ4dUDCAY&uact=5#imgdii=8O3QwxeA8D7GkM:&imgrc=7mV20cyLncTI-M:

odpowiedz
armaj - 18.07.2019 / 12:10, *.com.pl

Nawet kolorystyką koszulek domowych wracamy do czasów, gdy praktycznie nie zdobywaliśmy żadnych trofeów :(

odpowiedz
tomiacab - 18.07.2019 / 12:26, *.centertel.pl

@armaj: coś tam zdobywaliśmy. Gralismy w 1/2 PZP, w 1/4 LM, coś tam nam pzpn zabrał.

odpowiedz
pol - 18.07.2019 / 11:10, *.chello.pl

szajs

odpowiedz
as - 18.07.2019 / 10:41, *.korbank.pl

wam to się kur... nic nie podoba. pier...licie jak stara baba. za jasne, za ciemne, za białe, za zielone, za proste, za trudne i tak w koło. wam dogodzić to jak starej pannie

odpowiedz
Maciek - 18.07.2019 / 13:26, *.vectranet.pl

@as: nie gadaj - za zielone to akurat one są! ; )

odpowiedz
Kibic - 18.07.2019 / 13:53, *.84.166

@Maciek: Chyba za mało zielone. Ile tam czarnego nawtykane :|

odpowiedz
jo - 18.07.2019 / 10:33, *.centertel.pl

Koszulki g#wno warte...
Mogą grać nawet w różowych z żółtymi kwiatkami - liczy się Mistrzostwo Polski, faza grupowa pucharów, Puchar Polski.
GRA SIĘ LICZY !!!

odpowiedz
Franco - 18.07.2019 / 15:01, *.plus.pl

@jo: koszulki też się liczą. Nie mogą być różowe w kwiatki.

odpowiedz
Jerry - 18.07.2019 / 10:30, *.netfala.pl

Biała koszulka wygląda tak jakby upadła na jezdnię i kilka aut po niej przejechało.

odpowiedz
Amir(L) - 18.07.2019 / 10:18, *.play-internet.pl

Domowa koszulka ..... zielona ??????????

odpowiedz
L87 - 18.07.2019 / 10:28, *.play-internet.pl

@Amir(L): Dawno temu w sezonie 2001/2002 były zielone,chyba ze młody jesteś i nie pamiętasz :)

odpowiedz
Bie(L)any - 18.07.2019 / 10:52, *.lsas.aero

@L87:
Jeśli dobrze pamiętam to w tych latach domowa była biała z czarnymi rękawami, a wyjazdowa była zielona z białymi rękawami... (chociaż mogę się mylić)

odpowiedz
Wienio - 18.07.2019 / 16:43, *.kompex.pl

@Bie(L)any: myslisz się. W sezonie 2002/3 były białe zielone i czerwone kredytbank. Potem czuli 2003/4 biale z czarnymi rękawami i zielone z białymi jak piszesz.

odpowiedz
L87 - 18.07.2019 / 18:43, *.play-internet.pl

@Bie(L)any: Własnie mylisz sie,do tego była z przodu reklama Skody

odpowiedz
piter - 19.07.2019 / 12:13, *.230.191

@Amir(L): W latach '90 tez domowe były zielone. Vide LM 94/95.

odpowiedz
GDL - 18.07.2019 / 10:02, *.tpnet.pl

Ostatecznie moga byc a w przyszlosci zeby ciekawsze wygladem !!!

odpowiedz
ZGL - 18.07.2019 / 09:58, *.tpnet.pl

Poprzednie byly ladniejsze a z tych na obecny sezon w kolorze turkusu !!!

odpowiedz
masakryk - 18.07.2019 / 22:49, *.chello.pl

@ZGL: Ja wiem, że turkus z czarnym fajnie wygląda, ale to NIE JEST kolor Legii! Noż ku##a ślepi nie jesteśmy!

odpowiedz
Alabama - 18.07.2019 / 09:35, *.plus.pl

Dramat

odpowiedz
JAKI PREZEZ TAKIE KOSZULKI !!! - 18.07.2019 / 09:26, *.244.155

SZKODA SŁÓW

odpowiedz
L87 - 18.07.2019 / 09:02, *.play-internet.pl

Ciesze się ze w przerwie miedzy sezonami kupiłem domowa za 99 zł,dziękuje...

odpowiedz
Kieł - 18.07.2019 / 08:57, *.13.111

Trochę jak spódniczka wygląda ta koszulka na zdjęciu :) No, ale ogólnie - bez przesady ludzie. Nie ma tragedii. Przynajmniej nie są nudne jak poprzednie. Kupie obie. I najwyżej będę miał piżamę jak nie podejdą :D

odpowiedz
Gocław - 18.07.2019 / 08:56, *.chello.pl

269zł za koszulkę?
To już nawet nie jest drogo, to jest... wymiana publiczności :)
Legia już nie dla plebsu.

odpowiedz
BRL - 18.07.2019 / 14:17, *.tktelekom.pl

@Gocław: idź to powiedzieć gniazdowemu na najbliższym meczu

odpowiedz
Gocław - 19.07.2019 / 11:08, *.chello.pl

@BRL:
Dlaczego gniazdowemu? Chcesz powiedzieć, że to gniazdowy ustala ceny koszulek?

odpowiedz
Kaniol - 18.07.2019 / 08:45, *.223.1

Czemu na koszulkach nie ma herbu ?

odpowiedz
Bie(L)any - 18.07.2019 / 07:48, *.lsas.aero

Ciekawe kto odpowiada za taki projekt ??? To czysta dywersja, zarząd Legii nie szanuje historii, Kibiców, bezcześci wizerunek Tego najbardziej zasłużonego Klubu w Polsce!!!! Wystarczy spojrzeć jakie wzory koszulek mają zaprojektowane inne kluby przez firmę adidas ( manchester united, bayern monachium, real madryt, juventus.... po co ten bohomaz ???? tylko patrzeć jak trzaskowski, który jest częstym gościem pudla będzie nakłaniał za namową swojego zastępcy rabieja prezesa Legii do tęczy....
Wystarczyło zaprojektować białą i zieloną koszulkę w najnowszym wydaniu i np. zamiast tych ciemniejszych mazideł wrzucić w ciemniejszym odcieniu duży herb Naszego klubu, Syrenkę bądź panoramę Stolicy...

odpowiedz
Hahaha - 18.07.2019 / 08:11, *.229.178

@Bie(L)any: nie podobają mi się te stroje, ale to co tu wypisujesz to jakieś bajanie nastolatka. Panorama, Syrenka :))) LOL. To by była dopiero wioska. A tak dla Twojej wiadomości, nie można by było nawet tego zrobić z przyczyn formalnych, nie ma możliwości robienia czego się chce na koszulach adidas.

odpowiedz
Kle - 18.07.2019 / 08:40, *.centertel.pl

@Hahaha: można, ale to jest zarezerwowane tylko dla największych klubów, my możemy co najwyżej wprowadzać lekkie modyfikacje do wzorów. Spójrz na koszulkę Los Angeles Galaxy - widzę bardzo dużo podobieństw do naszych koszulek sprzed jednego-dwóch sezonów.

odpowiedz
Kamień - 18.07.2019 / 10:24, *.chello.pl

@Hahaha: jak najbardziej można. Tylko trzeba zagwarantować sprzedaż 100 tysięcy koszulek. Na 100 lecie klubu przecież to był projekt Legii, a udało się bo adidas poszedł nam na rękę.

odpowiedz
Marce(L) - 18.07.2019 / 10:34, *.centertel.pl

@Hahaha:
100% Poparcia dla Bielan....
Jak dla Ciebie Panorama Warszawy bądź Syrenka Warszawska to wioska to nawet nie musisz mówić skąd pochodzisz ..... Jeśli największy Klub ze Stolicy ponad 40 milionowego państwa twoim zdaniem nie ma prawa do projektu swoich strojów meczowych to albo ty jesteś laik albo zarządzanie jest chu... !!!

odpowiedz
Loczek z kroczek - 18.07.2019 / 11:04, *.t-mobile.pl

@Marce(L): To dostawcy sprzętu powinno zależeć na współpracy z Legią, a nie odwrotnie. Co to za argument, 'bo adidas wymaga'? Ja kupuje, ja wymagam! Legia wybiera dostawcę sprzętu, Legia powinna stawiać swoje wymagania. Ludzie, jeśli jesteście tacy zakochani w tym adidasie to kupujcie za kilkaset złotych i śmigajcie w tych plastikowych szmatach, BO ADIDAS, bo taki prestiż. Pff... Nawet w katalogu Teamwear z którego stroje może kupić każda podwórkowa drużyna jest bardzo podobny badziew. El Locco nawet koszulkami utwierdza mnie w tym, że czego się nie dotknie to w gówno obraca.

odpowiedz
Marce(L) - 18.07.2019 / 12:57, *.centertel.pl

@Loczek z kroczek:
Dokładnie o to mi chodzi trzeba się szanować tak jak pisałem jeśli adidas chcę dalej ubierać Legię Największy Klub w 40 milionowego kraju w sumie tyle drużyn, poczynając od akademii kończąc na pierwszej drużynie, która tyle lat pod rząd gra w europejskich pucharach (z różnym skutkiem) to niech się dostosuje producent a nie odbiorca... takie mamy prawo rynku

odpowiedz
oLaf - 18.07.2019 / 13:34, *.vectranet.pl

@Loczek z kroczek: Nie bądźcie dziećmi, Adidas/Nike/Puma etc. to firmy z obrotami wielomiliardowymi, a my jesteśmy (obecnie) małym klubikiem który nie potrafi pokonać ... Giblartaru czy Luxemburga! Liczy się nie Wasze wysokie mniemanie tylko wartość marketingowa - w skrócie: ile tych koszulek sprzedamy? - 5 000 sztuk?? To jest NIC dla firmy typu NIke, niekt nie będzie się pier..... z zmianą wzoru koszulki i szyciem gdzie każdy rozmiar (XS.,S, M itd.) jest sprzedawany w ilości po 700 szt. !! : O
PS Real potrafi sprzedać 150 000 koszulek w .... 5 dni!!! To jest partner do biznesu!

odpowiedz
BRL - 18.07.2019 / 14:27, *.tktelekom.pl

nie jestem znawcą tematu, ale Legia ma dużo kibiców w Polsce. strona sportowa raczej nie ma dużego znaczenia, i choć wiadomo, że przy światowych potentatach jesteśmy malutcy, to taki Piast Gliwice, mimo, że w zeszłym sezonie nas puknął bez wazeliny, w omawianej kwestii nie ma do nas podjazdu. myślę, że dużo więcej tych koszulek idzie, poza tym dla adidasa ubieranie Legii to kwestia czysto marketingowa, myślę, że dużo większe znaczenie ze współpracy z Legią, niż sprzedaż koszulek, ma dla nich pokazanie się jako marka ubierająca Legię, toteż aspekt trafienia w gust kibiców ma podwójne znaczenie, bo w tym momencie poważny target jest mocno nacechowany emocjonalnie w odbiorze marki, a to chyba aspekt kluczowy.
natomiast mam wrażenie, że polski dział marketingu w tej firmie to dno i metr mułu, bo przy tej okazji mi się przypomina jak zamalowywali mur służewiecki, żeby tam jakąś swoją reklamę umieścić.

odpowiedz
Hahaha - 18.07.2019 / 19:18, *.229.178

@Marce(L): jestem z Warszawy. Kocham Syrenkę i skyline, ale dawanie panoramy miasta na koszulkach to wioska. A co do innej kwestii, tak, koszulki można dedykować pod klub, ale jest się ograniczonym do kilku wariantów kołnierzyka, kilku krojów i kilku rodzajów sublimacji. I trzeba z tego coś sklecić. Dlaczego tym razem tego nie zrobiono, tylko użyto katalogowych wzorów... nie wiem i nie rozumiem. Zapewne komuś nie chciało się zawalczyć, takie mamy czasy że brakuje jaj w klubie.

odpowiedz
masakryk - 18.07.2019 / 22:53, *.chello.pl

@Loczek z kroczek: Adidas to sobie może też się zes##ć na turkusowo... Będzie równie efektownie i bezmyślnie. Myślą, że wcisną kit. Tak to jest, skoro młodzież łyka bezmyślnie jak pelikany każdy badziew który byle firma aktualnie w modzie z siebie wyrzuci.

odpowiedz
Wodzu - 18.07.2019 / 05:26, *.centertel.pl

A mi sie podoba zmiana koloru na zielony ( nie koniecznie w tym wydaniu)....jakby nie patrzeć to wojskowi raczej na zielono powinni sie nosić a nie biało

odpowiedz
Uwieziony0789 - 18.07.2019 / 04:41, *.zapnet-isp.net

Jak się oczy zamknie to są bardzo ładne.

odpowiedz
Irving Washington - 18.07.2019 / 04:18, *.orange.pl

Nie doprały się po meczu? :-D

odpowiedz
Olo - 18.07.2019 / 03:36, *.chello.pl

Ohydne to mało powiedziane...

odpowiedz
jacq - 18.07.2019 / 00:55, *.tpnet.pl

Mioduski- łapy precz od Herbu! Następne ITI...

odpowiedz
kdarek - 18.07.2019 / 00:38, *.amazonaws.com

Ja nie kupię. Ciekawe czy loczkowi uda sie zmienic kolor trybun... co za kretyn to wymyslil.

odpowiedz
PLK - 18.07.2019 / 00:37, *.plus.pl

Biala??? Słabo ale da się ciężko strawić!!! Zielona to katastrofa!!!! Masakra!!! O co w tym wszystkim chodzi???? Chyba tylko o kasę bo to są pseudopomysły!!!! Dlaczego nie zwykłe białe i zielone??!!! Zwykłą białą bym kupił tego g..na nie!!! Jak kibicuję Legiuni od blisko 40 lat tak takiego szajsu nie było!!!

odpowiedz
Mistrzu - 18.07.2019 / 00:34, *.tpnet.pl

Dobre są ;) TPN.

odpowiedz
SEBO(L) - 18.07.2019 / 00:15, *.chello.pl

Czy wzory tworzone były na IBM-ie lub Atari? Zielona wygląda, jak zakodowana transmisja meczu na c+ z lat 90.,a biała jak nieudane zabandażowanie potrzebującego...

odpowiedz
Gepetto - 18.07.2019 / 00:23, *.play-internet.pl

@SEBO(L): pewnie odnosi się do wiecznego u nas szpitala lub brudna aby ukazywała, że kopacze byli zaangażowani w meczu...

odpowiedz
Legia - 18.07.2019 / 00:13, *.amazonaws.com

Wam to ludzie nic nie pasuje.

odpowiedz
Trog(L)odyta - 18.07.2019 / 19:54, *.chello.pl

@Legia: A Tobie się to podoba ? W katalogu są dużo ładniejsze wzory.

odpowiedz
eth - 18.07.2019 / 00:04, *.t-mobile.pl

Od lat biały to kolor podstawowy koszulek i nie wiem dlaczego ktoś zdobył się na odwagę zmiany podstawowego koloru w Legii. Od lat była biel i biel powinna zostać. Chyba że ta zieleń to element strategii i taktyki właściciela, żeby grajki w zielonych koszulkach zlewały się z trawą i były mniej widoczne dla rywala. Minus za dekolt ''w serek''. Plus, że i tak nie ma tragikomedii jak w przypadku nowych koszulek Huddersfield ;)

odpowiedz
WarMaster - 18.07.2019 / 00:01, *.165.49

Wreszcie zieleń !!!!!!!!!!!!!! Wreszcie barwy które Legia ma w DNA !!!!!!!!!! Białe jako rezerwowe są OK

odpowiedz
Warsa - 18.07.2019 / 08:15, *.229.178

@WarMaster: jakbyś nie był z agencji PR, to byś znał historie Legii i wiedziałbyś, że Legia w DNA ma białe stroje a nie zielone.

odpowiedz
Jerry - 18.07.2019 / 10:19, *.t-mobile.pl

@Warsa: Mało wiesz chłopie, albo od niedawna na Ł3.

odpowiedz
WarMaster - 18.07.2019 / 14:08, *.play-internet.pl

@Warsa: Ja się wychowałem w latach 80/90-ych i dla mnie zielone to barwy podstawowe

odpowiedz
BRL - 18.07.2019 / 14:35, *.tktelekom.pl

@WarMaster: to, że dla Ciebie zielone to barwy podstawowe, to zwyczajny błąd w rozumowaniu.
Sam dorastałem w latach 90, ale trochę zainteresowałem się historią klubu i zdołałem ogarnąć, że lata to była dekada odbitki od tradycji, do której powrót był słuszny.

odpowiedz
WarMaster - 18.07.2019 / 23:02, *.165.49

@BRL: Legia to zieleń, zieleń to Legia i nie ma sensu wracania do czasów międzywojennych jeśli chodzi o kolor koszulek. Tym bardziej że wtedy mogło to być związane względami ekonomicznymi dodam jeszcze że Legia w bieli źle się oglądała i kto pamięta tą eLkę na czarnym trójkątnym tle moim zdaniem lipa... A cieszę się że wróciła eLka w kole z powrotem na koszulki. Jak za dawnych moich czasów....

odpowiedz
oLaf - 17.07.2019 / 23:49, *.vectranet.pl

koszulki jak z lumpeksu... czy z jakiegoś demobilu... ; ))

Ostatnio mieliśmy transmisję w SD - w tych zielonych "zmiennych optycznie" to by się obraz je...ł na maksa - pikseloza by latała że hej! : O

Takie czasy że za 2 lata zaproponują nam koszulki różowe... ja dziękuję pozostanę w jedynej słusznej czyli BIAŁEJ (z czarną wstęgą) !!!

odpowiedz
Darek - 17.07.2019 / 23:48, *.t-ipconnect.de

Ta zielona jeszcze moze byc.Ale biala w jakies trojkaty lub kwadraty co to jest?I do tego wyglada jak by brudna byla.
I herbu sie pozbyli najpierw z koszulek a teraz ze spodenek tez.Cos kombinują z tych herbem.Zeby im to bokiem nie wyszlo jak ajtijajom.
Ogolnie slabe te stroje.

odpowiedz
Gienek - 17.07.2019 / 23:29, *.play-internet.pl

Dno tak jak i cała Legia pod rządami tego kudłatego palanta.

odpowiedz
Gepetto - 17.07.2019 / 23:20, *.play-internet.pl

Dość, że ciężko patrzeć na wkłady do koszulek to jeszcze teraz na koszulki. Ciekawe kiedy eLoko powie, że musi pożyczyć kolejny hajs, bo zainwestował w koszulki, których nikt nie chcę kupować...

odpowiedz
ferds - 17.07.2019 / 23:13, *.chello.pl

czy nasza Legia ma wogóle jakieś barwy czy co sezon inne ciuszki byle Mioduski mógł co rok tym samym nabywcom sprzedawać "niby koszulki Legii"

odpowiedz
Mr.Kanister - 17.07.2019 / 23:00, *.play-internet.pl

Ta biała koszulka wygląda jak tapicerka do deawoo tico.

odpowiedz
Lukas - 17.07.2019 / 22:56, *.chello.pl

Ale tragedia, szczególnie biała...

odpowiedz
Bus - 17.07.2019 / 22:38, *.235.10

Pamiętam koszulki Nike.Może ładne,ale ile było gadania że nie mają nic wspólnego z tradycją.Ja pamiętam że u siebie graliśmy w białych koszulkach i czarnych spodenkach.Ale póżne lata 80 i początek 90 to istny cyrk.Zielono-biało,zielono-czerwono,vzerwono,zielono,biało,poziome pasy biało zielone.czerwomo-zielono itd.Jednak stroje domowe to powinny być biało czarne.

odpowiedz
BRL - 18.07.2019 / 14:42, *.tktelekom.pl

@Bus: od Nike były dwa wzory, późniejszy był całkiem ładny, ale te zielone z pseudo błyskawicą na rękawkach to było paskudztwo. I pierwsze, jakie pamiętam :)
Aczkolwiek zgodzę się, przełom 80/90 istny dramat. w połowie 90, adidas w szachownicę, z dużymi trzema paskami na barku i z Ligi Mistrzów były w porządku.

odpowiedz
Kojot44 - 17.07.2019 / 21:58, *.38.20

Jak dla mnie najlepsze stroje były Nice Daewoo

odpowiedz
Peter - 17.07.2019 / 22:43, *.play-internet.pl

@Kojot44: Dokładnie!

odpowiedz
Jacek - 17.07.2019 / 21:48, *.chello.pl

Słabe wyniki, słaba drużyna, słabi piłkarze, słaby prezes, słaby trener, słabe koszulki. Przypadek? Żanująco dramatyczne koszulki. Zostaje przy koszulkach z minionego sezonu.

odpowiedz
100/100!!!!! - 17.07.2019 / 21:59, *.co.uk

@Jacek: ..powiedzialbym tak.. koszulki za loczka maja sie tak do koszulek za Lesnodorskiego jak wyniki Legii za 'czasu' obu prezesow.. ja tych beznadziejnych koszulek tez na bank nie kupie! Niech je sobie loczek wsadzi.. i mozecie mnie hejtowac ile tylko chcecie, zdania nie zmienie!

odpowiedz
GCW - 17.07.2019 / 22:24, *.play-internet.pl

@100/100!!!!!: popieram kolege w 100%

odpowiedz
PLK - 18.07.2019 / 00:48, *.plus.pl

@Jacek: i ja też przy nich zostaje!! Tego szajsu nie kupię chyba że puści loko je po 1pln. to kupię żeby pokazać wnukom jak nie powinny wyglądać koszulki Legiuni!!! TO JEST PROFANACJA!!!!

odpowiedz
Tomas - 17.07.2019 / 21:14, *.play-internet.pl

Te białe są całkiem spoko dla małego dziecka, od początku wyglądają jakby były czymś upie*dolone więc jak się ubrudzi jeszcze bardziej to nikt nie zauważy różnicy, a może nawet i wzór będzie wtedy ciekawszy

odpowiedz
D - 17.07.2019 / 21:27, *.t-mobile.pl

@Tomas: 10/10

odpowiedz
lucho_83 - 17.07.2019 / 21:11, *.chello.pl

Na zdjęciach wyglądają, jakby miały plamę :-( zobaczymy, jak się prezentują na żywo...

odpowiedz
Dramat - 17.07.2019 / 20:59, *.plus.pl

Jprd jeszcze Skisla taka sama ma niebieską

odpowiedz
Dziadu70 - 17.07.2019 / 21:49, *.jmdi.pl

@Dramat:
ale ich kosztuje 209 a nasza 269

odpowiedz
Mateusz z Gór - 17.07.2019 / 20:59, *.inetia.pl

4/10 nieprzekonujące

odpowiedz
News⚽️Legia - 17.07.2019 / 20:53, *.204.33

Wyglàdajá na kolekcje dawno temu zrobionà a zalegajácà adidasa spirzarnie,takie digitalowe ,potwierdzajá tylko czyjáś korporacje to stare I nie modne ,koszulki muszà być sportowe odlotowe aby mobilizowały trybuny I piłkarzy!do walki!powinny być wyje...w kosmos!

odpowiedz
Jakby ktoś nie wiedział... - 17.07.2019 / 20:46, *.chello.pl

Wisła jako drugi czy trzeci komplet ma identyczną tylko niebieską...

odpowiedz
qna - 17.07.2019 / 20:42, *.centertel.pl

ohydne z pewnością nie kupię

odpowiedz
Pio - 17.07.2019 / 20:39, *.metrointernet.pl

Na pierwszy rzut oka nie ma szału.

Zobaczymy jak będzie wyglądał cały strój, czy spodenki i getry będą zielone czy czarne.
Moim zdaniem na plus zmiana pierwszej koszulki z białej na zieloną.

odpowiedz
Adi - 17.07.2019 / 20:32, *.play-internet.pl

Wiocha lata 90 najgorsze dla mnie jako dziaciaka dla polski i polskiego sportu.rzygam

odpowiedz
do Adi - 17.07.2019 / 20:55, *.chello.pl

@Adi: Polska dużą literą. Edukacja w 90 latach też kulała, ale na trybunach było wesoło...

odpowiedz
Adi - 17.07.2019 / 21:18, *.play-internet.pl

@do Adi: znalazl sie narodowiec wielki

odpowiedz
RafaL - 17.07.2019 / 23:21, *.57.86

@Adi: Nie trzeba być narodowcem aby wiedzieć ze "Polska" zawsze jest z dużej litery ciołku....

odpowiedz
Loczek z kroczek - 18.07.2019 / 00:16, *.t-mobile.pl

@RafaL: Z wielkiej litery, wielkiej. Duża i wielka to różnica.

odpowiedz
yyy - 18.07.2019 / 10:25, *.tpnet.pl

@Loczek z kroczek: jak już chcesz się mądrzyć, to "z wielikoj bukwy" to się u ruskich pisze. żadne "z...". to rusycyzm.

odpowiedz
Adas - 17.07.2019 / 20:26, *.waw.pl

I wszystko jasne,będe chodził w starych;)

odpowiedz
Michal - 17.07.2019 / 20:20, *.tpnet.pl

PASKUDNE!!! Lata 90 już dano minęły

odpowiedz
xaxa212 - 17.07.2019 / 20:12, *.tpnet.pl

to wygląda jak jakieś rzygi lub rozmazany atrament. beznadzieja. Nawet ta blondi tego nie uratuje.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 17.07.2019 / 20:09, *.55.12

Co tu by się zbytnio nie rozpisywać powiem krótko- PrzeWujowe!!!!!! Przez „Ch”...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!!! - 17.07.2019 / 19:51, *.btcentralplus.com

Totalna tragedia ale przynajmniej nie teczowe !!!!!!

odpowiedz
Niedzwiedz - 17.07.2019 / 19:49, *.plus.pl

Myślałem, ze będzie nawiązanie do klasyków.

odpowiedz
Gibon - 17.07.2019 / 19:38, *.chello.pl

Ja pier......le.Wam nawet koszulki nie psuja.Strona frustratow.Zenada.

odpowiedz
PLK - 18.07.2019 / 00:52, *.plus.pl

@Gibon: bo sa chooojowe!!!

odpowiedz
PawelS - 17.07.2019 / 19:33, *.kampinostelco.pl

Trzeci komplet niech będzie różowy. A co tam. Może jakaś kratka. Albo grochy kolorowe.

odpowiedz
Rak - 17.07.2019 / 20:02, *.168.23

@PawelS: Wiele drużyn grało w różowych np Juve, Barca, Real chyba też. Ważne żeby w tych strojach było Mistrzostwo.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 18.07.2019 / 03:06, *.plus.pl

@Rak: Nie do końca. Szanujmy się.

odpowiedz
Omen - 17.07.2019 / 19:30, *.centertel.pl

Dobrze,że nie rózowe

odpowiedz
Bobo - 17.07.2019 / 19:29, *.vectranet.pl

Tego co wziął pieniądze za projekt koszulek powinni wy.... ac dyscyplinarne... Masakra, szkoda gadać.

odpowiedz
Sir Alex - 17.07.2019 / 19:28, *.centertel.pl

Dramat. Na białej nie wiadomo o co chodzi z tym wzorem

odpowiedz
m4 - 17.07.2019 / 19:33, *.chello.pl

@Sir Alex:
to sa niedoszle gwiazdy Ligi Miszczow...znaczy niespelnione ;p

odpowiedz
gazza - 17.07.2019 / 19:26, *.inetia.pl

Te białe to są bardziej szare niż białe !
A te zielone to szkoda gadać - tak brzydkie i tandetne że w całej historii naszego klubu gorszych nie było !
Apeluję o nie kupowanie tych koszulek !! Miejcie choć odrobinę honoru !

odpowiedz
yxz - 17.07.2019 / 19:24, *.tpnet.pl

Z drugiej strony i tak dobrze że nie zrobili nam takich strojów jak zrobili to Huddersfield Town :)

https://i1.wp.com/www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2019/07/HT2.png?crop=227px%2C15px%2C559px%2C373px&resize=1200%2C800&ssl=1

odpowiedz
malin - 17.07.2019 / 19:41, *.play-internet.pl

@yxz: tw Huddersfield to już dawno wyjaśnione że fejk, angielski związek piłkarski zabrania mieć takich dużych reklam i do tego w poprzek

odpowiedz
papa - 17.07.2019 / 23:33, *.virginm.net

@malin: z pewnoscia nic nie jest wyjasnione, bo na ich stronie jest zapowiesz premiery wlasnie tych koszulek, a post jest z dzisiejszego przedpoludnia.
https://www.htafc.com/news/2019/july/towns-201920-home-kit-is-revealed/

odpowiedz
Zlb - 17.07.2019 / 19:21, *.t-mobile.pl

Weźcie dajcie spokój z tymi koszulkami!Lipa i tyle.Ja o czymś innym. Miałem przed chwilą okazję przeczytać wspomnienia pilkarzy od lat 50 tych do 80 tych.Jak oni żyli piłka!!!LEGIA to była LEGIA itd...Ja pamiętam niestety albo aż Legie2z lat 90 tych.Pisz,Kowal Rataj,Rysiek S,(PAMIĘTACIE PRZYSPIEWKE?),Beret,Jurek P.,Robak i wielu innych i trener PAN WÓJCIK I PÓŹNIEJ PAN JANAS!!Jakoś wtedy żaden święty nie był a żalu nie było ze niesportowy tryb życia!!!!Kiedyś jako kibole (NIE BYLO PODZIALU NA H I U SZCZEGÓLNIE NA WYJAZDACH)zawarliśmy pięknie rade!!!PIĘKNIE!!!Byliśmy złodziejami i pijakami!!!Teraz to puste słowa,sami wiecie!!!Bądź grzeczny bo Cię grupa odrzuci!!!Elo.

odpowiedz
GrzeLeg - 17.07.2019 / 20:35, *.virginm.net

Nie są takie złe, niemniej jednak szału nie ma.

odpowiedz
powerkf - 17.07.2019 / 19:16, *.inetia.pl

do kibiców poniżej, to co piszecie to jest żal na skalę nie tylko naszej ligi, macie takie pojęcie o designie że aż szkoda tego czytać ... koszulki są dobre, na pewno na poziomie ale jak widzę żeby jedchać po wszystkich to i nowa koszulka bedzie pretekstem.

odpowiedz
fkrower - 17.07.2019 / 19:23, *.chello.pl

@powerkf: Hahaha a ty co jacyków czy inny ą ę znawca?

odpowiedz
WETERAN - 17.07.2019 / 19:25, *.chello.pl

@powerkf: Bardzo słuszna uwaga. Sfrustrowani miłośnicy przaśności będą narzekać nawet na skład chemiczny sznurowadeł...

odpowiedz
Warsa - 17.07.2019 / 19:26, *.229.178

@powerkf: te dizajner, płacą Ci za to Twoje POJĘCIE O DIZAJNIE? Koszulki słabe. Nic specjalnego, nic dedykowanego Legii, nic charakterystycznego. Legia w Warszawie powinna grać na biało. Takie charakterystyczne rzeczy się pielęgnuje a nie zmienia na żarówiasty zielony. Teraz będziemy chodzili na mecze „wszyscy na zielono”?

odpowiedz
Kuba - 17.07.2019 / 20:38, *.t-mobile.pl

@Warsa: Pamiętam, kiedy zielony był kolorem trybun, nie było mowy o żadnej bieli, która pojawiła się dopiero wraz z nowym stadionem. Od tego czasu zaczęliśmy nosić się na biało.
Co do koszulek - mi ta zieleń kojarzy się z wyblakłymi krzesełkami na stadionie. Gdzie się podziała soczysta zieleń z herbu?

odpowiedz
Warsa - 17.07.2019 / 21:06, *.229.178

@Kuba: trybuny nigdy nie były zielone. Gdy już zmieniły się czasy i można było cokolwiek kupić lub samemu zrobić Legia była BIAŁA. Ta zieleń jest rodem z NRD. Natomiast rozwinę Twoje pytanie dotyczące zieleni z herbu... a tak w ogóle to gdzie jest herb?

odpowiedz
powerkf - 17.07.2019 / 21:09, *.inetia.pl

@Warsa: najlepsze że tak i to w realu nie w napompowanym necie, ale fakt widać tak dużą frustrację że nawet nie można wypowiedzieć się że coś się podoba itp z fabułą poboczną że samo wprowadzenie nowego wzoru koszulek jest iskrą do totalnego skowytu, po co to?

odpowiedz
Artur - 17.07.2019 / 22:25, *.vectranet.pl

@powerkf: wiesz... koszulki są tak dobre jak dobrze się sprzedają. Jeżeli te będą szły słabo, to choćbyś milion razy napisał że są szałowe, to nie zmieni to faktu że nie spełniły jednego z podstawowych swoich założeń, a więc że mają przynieść $$$

odpowiedz
Lukas - 17.07.2019 / 23:06, *.chello.pl

@powerkf:
Rozumiem że Ty chodzisz w bardzo modnych butach Balenciagach i się dziwisz że znajomi mają z Ciebie bekę? Ale sorry one są modne :)

odpowiedz
powerkf - 18.07.2019 / 06:15, *.inetia.pl

@Artur: argument słuszny dlatego na ocenę przyjdzie jeszcze czas i pod kątem finansowym

odpowiedz
tribbal - 22.07.2019 / 12:57, *.vectranet.pl

@powerkf: jakbyś miał pojęcie o designie strojów piłkarskich to byś wiedział, że jest to koszulka katalogowa, do której nie wstawiono nic oprócz eLki. Jakbyś choć trochę się na tym znał to byś wiedział, że powielenie eLki na spodenkach to skandal, w ogóle odejście od herbu jest skandalem. Zajmij się lepiej hodowlą jedwabników, chociaż i to mogłoby być dla ciebie problemem.

odpowiedz
Bartul79 - 17.07.2019 / 19:13, *.vectranet.pl

269zl ???? Jeszcze mioduskiemu zapychać kieszeniei patrzeć jak ten cel klub rozpiernicza. Powinien nam jeszcze dopłacać żebyśmy nosili te koszulki. Co tam jest warte 269 zł???

odpowiedz
yxz - 17.07.2019 / 19:08, *.tpnet.pl

Te białe wyglądają lepiej niź w przeciekach, ale i tak są lipne...
Btw idiotyczny ten pomysł z rezygnowaniem z białych strojów jako domowych

odpowiedz
powerkf - 17.07.2019 / 19:12, *.inetia.pl

@yxz: piszesz o czymś o czym pojęcia nie masz, i jedne i drugie są na poziomie

odpowiedz
lvkmar - 17.07.2019 / 19:23, *.chello.pl

@powerkf: pisze, co uważa, jako potencjalny nabywca tego produktu. Tworząc koszulki powinno się tworzyć takie, które spodobają się nabywcom, prawda? Inaczej to sztuka dla sztuki. A tymczasem tutaj nie ma żadnej sztuki. Koszulki są brzydkie. Pierwsza mogłaby być trzecią, albo mogłoby jej nie być wcale. Druga byłaby spoko, gdyby ktoś nie miał potrzeby jej pobrudzić na etapie produkcji. Ogólnie najsłabsze koszulki od wielu, wielu lat.

odpowiedz
Plaskacz - 17.07.2019 / 19:35, *.47.75

@yxz: Przecież to są dokładnie te same koszulki, co od miesiąca latają po necie.

odpowiedz
powerkf - 17.07.2019 / 21:00, *.inetia.pl

@lvkmar: i ja także piszę co uważam, a że wykonywany zawód pozwala mi na taką ocenę to uważam że nie tyle piszę ale wiem co piszę. A z tobą (przepraszam jeżeli przeszkadza za per Ty) zgadzam się w połowie, bo tak ważny jest klient a tutaj widzimy jednak subiektywne oceny ale dla mnie koszulki są dobre, i nawet śmiem twierdzić że lepsze od poprzednich idące z trendem i jak widzę prezentację i więcej zdjęć to coraz bardzej w tej kwestii będę decyzji popierał.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 18.07.2019 / 02:50, *.plus.pl

@powerkf: Koszulki są tak samo słabe jak te twoje posty.

odpowiedz
powerkf - 18.07.2019 / 20:53, *.inetia.pl

@BIE(L)ANY : napisałeś bo się pod żadnego innego commenta podpiąć nie mogłeś? Wiesz co mnie obchodzi twoja opinia?

odpowiedz
Pudel draniu won z Legii - 17.07.2019 / 19:03, *.centertel.pl

Mioduski loczku zaj****ny dlugo bedziesz jeszcze kompromitowal ten Klub?! Wy******J !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Glowa - 17.07.2019 / 18:59, *.centertel.pl

Zielona nawet spoko ale biala powinna być biala bez żadnych dodatków

odpowiedz
Bródno - 17.07.2019 / 18:55, *.chello.pl

Brzydkie jak pudel

odpowiedz
Bell81 - 17.07.2019 / 18:53, *.t-mobile.pl

Jakby kolory były odwrotnie przt takich samych wzorach to chyba byłoby lepiej...

odpowiedz
Jarek - 17.07.2019 / 18:52, *.play-internet.pl

Tylko białe !!! Pudel won ! Ale te koszulki to dziadostwo !

odpowiedz
Pnk - 17.07.2019 / 18:51, *.centertel.pl

Loczek znalazł przyczynę niepowodzeń. Był nim kolor podstawowych koszulek. Teraz możemy spać spokojnie.

odpowiedz
Moominpappa - 17.07.2019 / 18:49, *.orange.pl

Wzór koszulki to kolejny element długofalowej wizji Prezesa Mioduskiego! Po zimowej przerwie, na cudownych murawach ESA37, trykoty piłkarzy Legii zleją się w jeden deseń ze złym stanem murawy. I będziemy niewidoczni dla przeciwników :)

odpowiedz
Bk - 17.07.2019 / 18:49, *.play-internet.pl

W poszukiwaniu zaginionego elementu...tytuł do jasnej koszulki

odpowiedz
Orson - 17.07.2019 / 18:44, *.chello.pl

Ja p******ę...

odpowiedz
jag10 - 17.07.2019 / 18:42, *.vectranet.pl

Jaka gra takie koszulki. Chyba z lumpeksu.

odpowiedz
jag10 - 17.07.2019 / 18:41, *.vectranet.pl

O k**wa

odpowiedz
johny48 - 17.07.2019 / 18:39, *.centertel.pl

No i gitara.

odpowiedz