fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na oprawy przed czwartkowym meczem

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed czwartkowym meczem z Europa FC w Lidze Europy Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę na oprawy, bowiem jak przekonują, po intensywnym półroczu w ich wykonaniu, wcale nie zamierzają odpoczywać. W przerwie meczu pod gniazdem sprzedawane będą nowe legijne kominiarki w barwach - cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na cele ultras. Poniżej cały apel Nieznanych Sprawców:

Drodzy Kibice!

Możemy narzekać na przeróżne rzeczy, jakie dzieją się w naszym klubie. Co więcej nawet powinniśmy, bo, mówiąc delikatnie, zdecydowanie coś jest nie tak. Ale mimo tego wszystkiego... wracamy!
Jutro znowu wszyscy spotkamy się na naszym stadionie. Niby przerwa nie jest bardzo długa, ale zdecydowanie zdążyliśmy się stęsknić.
Nie ma co ukrywać, że stęskniliśmy się za klimatem Żylety, za znajomymi, za szybką seteczką pod Źródłem, czy też za dobrymi wynikami na boisku...
Ale jutro gra Legia. Naszym obowiązkiem jest ją wspierać i samemu prezentować taki poziom, jakiego wymagamy od innych.
Z NaSzej strony po intensywnym pierwszym półroczu, informujemy, że nie planujemy teraz odpoczywać ;)
Aby to było możliwe oprócz Waszego wsparcia na trybunach, potrzebne jest wsparcie finansowe.
W związku z tym jutro przeprowadzimy ZBIÓRKĘ NA OPRAWY, liczymy na Wasze zaufanie.
Natomiast w przerwie meczu będzie można kupić pod gniazdem ostanie sztuki kominiarek.
Widzimy się jutro na stadionie!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.