fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na oprawy przed czwartkowym meczem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed czwartkowym meczem z Europa FC w Lidze Europy Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę na oprawy, bowiem jak przekonują, po intensywnym półroczu w ich wykonaniu, wcale nie zamierzają odpoczywać. W przerwie meczu pod gniazdem sprzedawane będą nowe legijne kominiarki w barwach - cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na cele ultras. Poniżej cały apel Nieznanych Sprawców:

Drodzy Kibice!

Możemy narzekać na przeróżne rzeczy, jakie dzieją się w naszym klubie. Co więcej nawet powinniśmy, bo, mówiąc delikatnie, zdecydowanie coś jest nie tak. Ale mimo tego wszystkiego... wracamy!
Jutro znowu wszyscy spotkamy się na naszym stadionie. Niby przerwa nie jest bardzo długa, ale zdecydowanie zdążyliśmy się stęsknić.
Nie ma co ukrywać, że stęskniliśmy się za klimatem Żylety, za znajomymi, za szybką seteczką pod Źródłem, czy też za dobrymi wynikami na boisku...
Ale jutro gra Legia. Naszym obowiązkiem jest ją wspierać i samemu prezentować taki poziom, jakiego wymagamy od innych.
Z NaSzej strony po intensywnym pierwszym półroczu, informujemy, że nie planujemy teraz odpoczywać ;)
Aby to było możliwe oprócz Waszego wsparcia na trybunach, potrzebne jest wsparcie finansowe.
W związku z tym jutro przeprowadzimy ZBIÓRKĘ NA OPRAWY, liczymy na Wasze zaufanie.
Natomiast w przerwie meczu będzie można kupić pod gniazdem ostanie sztuki kominiarek.
Widzimy się jutro na stadionie!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Hfeth - 18.07.2019 / 20:39, *.inetia.pl

Czy jak sracovia będzie miała dogrywke będzie gdzieś można w tv obejrzeć 1 połowę?

odpowiedz
JANUSZ&HALYNA - 18.07.2019 / 16:46, *.plus.pl

Rozumiem że oprawa anty zarządowi i pseudo grajkom czy kolejny festiwal klakierów? Bo wszystko idzie w jak najlepszym kierunku i nieustające pasmo sukcesów: D

odpowiedz
SEBO(L) - 18.07.2019 / 14:12, *.centertel.pl

Czyli w skrócie "chcecie dopingować, to płaćcie"...

odpowiedz
Grzegorz - 18.07.2019 / 16:24, *.t-mobile.pl

@SEBO(L): lecz się albo wróć do podstawówki naucz się czytać ze zrozumieniem.

odpowiedz
SEBO(L) - 19.07.2019 / 05:53, *.chello.pl

@Grzegorz: C.uj ci do mojej interpretacji,wielce wykształcony dyslektyku...

odpowiedz
noajak - 18.07.2019 / 07:48, *.t-mobile.pl

Brawo "Nieznani Sprawcy"!!! Wielu z nas nie podoba sie to co dzieje sie w Legii. Ale napinanie sie , ze nie pojde na mecz to w jakims stopniu glupota. Na Ł3 idzie sie dla Klubu,jego historii, wspanialej atmosfery, super oprawy...dla legijnego klimatu. Wielu z Was bedacym na miejscu latwo jest mowic " nie pojde", "mam wyj..ane" ... a ja... przejade lacznie 1000 km , zeby zobaczyc mecz z Rodzina , zeby poczuc wspomniany wczesniej klimat. Na kazdy mecz czekamy z niecierplioscia, jestesmy na tych gdzie mamy mozliwosc, dokladamy jak kazdy z Was swoja cegielke. Nie uwierzycie w to jak czeka moje mlodsze Szczescie na mecz , pyta duzo wczesniej czy mozna juz kupic bilety, no sa juz, no kiedy beda, chodzi i sprawdza, odswieza strone :). Nam sie przyslowiowe rece poca o wiele wczesniej niz w czwartek :). Legia to choroba w pozytywnym znaczeniu. Wielu naszych znajomych mowi po co jedziecie, przeciez macie blizej inne kluby? Odpowiadamy : Zapraszamy na Lazienkowska, a po pierwszej wizycie juz nic w waszym zyciu nie bedzie takie same :). Chcialbym, zeby niektorzy z Was zrozumieli, ze jest mimo wszystko sens przychodzic, bo nie robimy tego dla pana M. i jego swity. Kazdy mecz to odrebna historia, ktorej jestesmy czescia; kazdy z Nas jest jej malym fragmentem. Wiem jedno, ja i moja Rodzina bedzie z Legia na dobre i zle z milosci do Klubu i szacunku do Was wszystkich,za to, ze przez ten jeden wyjazd zmieniliscie nasze zycie. Dzieki!

odpowiedz
Matigol - 18.07.2019 / 15:39, *.inetia.pl

@noajak: Szacunek i to wielki ! Trzymajcie się tam i zarażajcie miłością do Legii kolejne dusze ! (L)

odpowiedz
Darek - 18.07.2019 / 00:02, *.t-ipconnect.de

Ludzi zapewne za duzo nie bedzie więc kwota wyrzucona na oprawy tez nie bedzie duza.

odpowiedz
Gienek - 17.07.2019 / 23:32, *.play-internet.pl

Ale mnie nie bedzie na Ł3 dopóki kudłaty jest w tym klubie.

odpowiedz
MAXI - 18.07.2019 / 10:50, *.t-mobile.pl

@Gienek: Popieram.

odpowiedz
Kami - 18.07.2019 / 11:50, *.t-mobile.pl

@Gienek: żadna strata, zostań przed monitorem.

odpowiedz
Tommy - 18.07.2019 / 19:31, *.centertel.pl

@Kami: a czemu przed monitorem? Olać, lepiej iść na bulwary

odpowiedz
Jacq - 17.07.2019 / 21:58, *.tpnet.pl

Przynajmniej na trybunach będzie jakiś poziom...

odpowiedz
Alan - 18.07.2019 / 06:36, *.t-mobile.pl

@Jacq:
i tego w ostatnich czasach nie można być pewnym patrz mecz na Giblartarze

odpowiedz
OSA(L) - 18.07.2019 / 08:56, *.otenet.gr

@Alan:
- Piłeś!
- Nie piłem.
- To powiedz Gibraltar.
- Piłem.

Także GibRaLtar :)

odpowiedz