Liam Walker i Rafael Escobar - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Escobar i Walker przed meczem z Legią

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Wynik pierwszego meczu to była spora niespodzianka. W czwartek postaramy się odnieść podobny wynik, jednak będzie to ciężkie, ponieważ Legia to trudny rywal - mówi przed spotkaniem z Legią Rafael Escobar.

- Dla naszego przeciwnika lepiej się gra na naturalnej murawie, my lepiej się czujemy na sztucznej nawierzchni. Jesteśmy przygotowani na wszystko. Naszym celem jest zwycięstwo, ale to nie znaczy że będziemy się bronić. Chcemy stworzyć fajne dla oka spotkanie, mamy nadzieję, że będzie to podobny mecz do tego z Gibraltaru. Nie pokażemy od pierwszej minuty wszystkich naszych atutów.

- W 95% skład naszego zespołu jest złożony z profesjonalnych piłkarzy. Każdego dnia ciężko trenujemy i chcemy odnieść zwycięstwo w czwartek - powiedział kapitan Europa FC Liam Walker.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Hakon - 18.07.2019 / 17:31, *.play-internet.pl

To ze jestesmy w d..pie to nie problem, problemem jest ze zaczyna mam sie tu podobac..

odpowiedz
yyy - 18.07.2019 / 13:13, *.tpnet.pl

@kaktus: podobno trener escobar podczas każdego meczu szaleje przy linii

odpowiedz
KO - 18.07.2019 / 08:58, *.tpnet.pl

Qrcze... w pierwszej chwili odczytałem że Walkower.

odpowiedz
Rahim - 18.07.2019 / 08:24, *.t-mobile.pl

A z kranu ma się lać Johnny Walker.

odpowiedz
Afro - 18.07.2019 / 08:12, *.chello.pl

"Chcemy stworzyć fajne dla oka spotkanie, mamy nadzieję, że będzie to podobny mecz do tego z Gibraltaru", no a ja mam nadzieję, że nie bo to były nudy straszne i męczarnia. Do zobaczenia dziś na Ł3!

odpowiedz
LGZ - 18.07.2019 / 08:03, *.tpnet.pl

Czytajac to jest wprost nie do pomyslenia ale tez mowi o tym gdzie znajduje sie "NASZA LEGIA " !!!

odpowiedz
ZGL - 18.07.2019 / 07:57, *.tpnet.pl

Postawia na obrone a z kontry moze cos uda sie strzelic na to licza takze zapowiada sie dzis ciekawie !!!

odpowiedz
Pepe - 18.07.2019 / 08:05, *.t-mobile.pl

@ZGL:
A co może być ciekawego w zaparkowanym autobusie?

odpowiedz
Simon - 18.07.2019 / 10:09, *.telnaptelecom.pl

@Pepe: O chyba nie widziałeś pierwszego meczu, tam wcale autobusu nie było

odpowiedz
Przemek - 18.07.2019 / 07:54, *.chello.pl

Zespół z Gibraltaru przyjeżdża tu po zwycięstwo po remisie u siebie .... oczywiście werbalnie i w teorii ale że coś takiego jest w ogóle teoretycznie możliwe to już pokazuje gdzie obecnie się znajdujemy. Dlatego trzeba im spuścić piłkarski łomot i odesłać z workiem bramek do domu. Oby tak było bo jak do Luksemburga dołączy Gibraltar to naprawdę ciężko będzie uwierzyć w tych piłkarzy i trenera.

odpowiedz
Pierre Dolish - 18.07.2019 / 01:39, *.solarcom.ch

Naprawdę, nie sądziłem, że dożyję kiedyś dnia, że przyjedzie do Warszawy ekipa z Gibraltaru i ich trener będzie piętrolił, że przyjechali tu po zwycięstwo.

odpowiedz
eN was - 18.07.2019 / 02:02, *.as13285.net

@Pierre Dolish: no niestety takie czasy nastały a osobiście myślałem że może być już tylko lepiej

odpowiedz
kaktus - 17.07.2019 / 23:55, *.25.51

zebu tylko ten Escobar nie przedstawil naszym kopaczom 'oferty nie do odrzucenia'. Mam nadzieje, ze nie ma korzeni kolumbijskich, bo juz po nas

odpowiedz
m4 - 17.07.2019 / 19:35, *.chello.pl

Ostrowska zmienila fryzure?

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 17.07.2019 / 23:23, *.t-mobile.pl

@m4: przecie to Miodek nie poznajesz? Wrocil z Karaibów

odpowiedz
Obcy - 17.07.2019 / 19:28, *.t-mobile.pl

Ecsobar to nazwisko może paraliżować naszych graczy.

odpowiedz
e - 18.07.2019 / 02:08, *.chello.pl

@Obcy: no to wymówka już jest jakby co :-)

odpowiedz