REKLAMA

Do wygrania koszulka meczowa

Konkurs Wygraj KOPA - rusza nowa edycja!

Redakcja

Wraz ze startem Ekstraklasy ruszamy z kolejną edycją konkursu "Wygraj KOPA"! Od dziś przed każdym spotkaniem Legii zadajemy Wam pytania, takie jak: ile razy piłka trafi w słupek lub poprzeczkę? ile będzie karnych? kto pierwszy wykona rzut rożny? Nagrodą dla najlepszego gracza będzie oryginalna koszulka Legii Warszawa. Nie czekaj i już teraz odpowiedz na pytania dotyczące meczu z Pogonią!

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU.

WYGRAJ KOPA - Wejdź do gry!


Nagrody główne:
1. miejsce - oryginalna koszulka Legii Warszawa z sezonu 2019/2020
2. miejsce - t-shirt Legii Warszawa, szalik
3. miejsce - t-shirt Legii Warszawa

Już teraz odpowiadajcie na pytania dotyczące meczu z Pogonią Szczecin.


WYGRAJ KOPA - Wejdź do gry!


fot. Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Marcel - 27.07.2019 / 02:01, *.t-mobile.pl

Główną nagrodą będzie możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z Dariuszem Mioduskim :-D :-D :-D

odpowiedz
Alicja Rembelska - 20.07.2019 / 20:13, *.jmdi.pl

Pierwszy rzut rożny wykona oczywiście że (L)egia

odpowiedz
LGZ - 20.07.2019 / 13:22, *.tpnet.pl

Zamiast minut w ktorych LEGIA strzeli gole powinni byc strzelcy goli !!!

odpowiedz
Do redakcji - 18.07.2019 / 19:32, *.play-internet.pl

ja bym zmidyfikowal troche konkurs dodajac np. strzelcow bramek dla Legiii :)

odpowiedz
tommm - 20.07.2019 / 15:01, *.cyfrowypolsat.pl

@Do redakcji: dokładnie, albo np czy w czasie meczu będzie VAR

odpowiedz
Jacq - 18.07.2019 / 17:39, *.tpnet.pl

Kopa to powinni wygrać trener i duża część zawodników za taką grę.

odpowiedz
Piotr - 18.07.2019 / 17:35, *.nstream.pl

A gdzie nagrody za wygranie rundy ????

odpowiedz
1410 - 18.07.2019 / 19:30, *.vectranet.pl

@Piotr:
jak zasponsorujesz to będą

odpowiedz
magoo - 18.07.2019 / 19:31, *.chello.pl

@Piotr: Nie ma, regulamin wchodzi z dniem dzisiejszym, a tam ani widu ani słychu o nagrodach za poszczególne rundy.
Szkoda...

odpowiedz
Grchw - 20.07.2019 / 12:48, *.play-internet.pl

@magoo: to słabo się zapoznałeś z regulaminem...
"3. Po zakończeniu całego konkursu przyznawane są Nagrody Główne, po każdej rundzie przyznawane są Nagrody Rundowe."

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 20.07.2019 / 13:08, *.legionisci.com

@Piotr: Na ten moment nie mamy sprecyzowanych nagród rundowych, ale czynimy starania, by takowe się pojawiły :)

odpowiedz