fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
Magdalena - 19.07.2019 / 18:38, *.vectranet.pl

Słabe jestem na nie!

odpowiedz
SzB - 19.07.2019 / 18:08, *.play-internet.pl

Taką oprawę to ja rozumiem. Może wreszcie skończy się wzajemne głaskanie i udawanie, że piłkarze w pocie czoła robią niesamowitą pracę i wyniki przy wesołym klaskaniu, tańczeniu labada, zachwycie trybun i obwieszczaniu, że wszystko jest super, będziemy mocniejsi i tak dalej, a kto nie wierzy i w tym nie uczestniczy to pedał i wynikowiec. Wczorajsze "klepanie się " jak to Vuko niedawno ujął w podsumowaniu ubiegłego sezonu w wykonaniu Carlitosa było żałosne. Niech się poklepie jak strzeli chociaż kilka bramek w naprawdę kluczowych momentach, a nie orgazm przy wbijabiu listonoszom i studentom....

odpowiedz
Zły krasnolud - 19.07.2019 / 17:58, *.play-internet.pl

Zamiast go butlą na łeb, tak jak sobie zasługuje... to oni go szklanką po łapkach. Farsa. Oprawa na alibi, żeby kibice przestali mówić o układzie Żylety z pudlem, jednocześnie nie podpadając pudlowi. Ten, powie że wszystko ok bo kibice nie muszą się zgadzać z jego wizja, ale oprawa była z humorem i z klasą.

odpowiedz
Zły krasnolud - 19.07.2019 / 17:51, *.play-internet.pl

Dopiero co było tyle komentarzy, że Żyleta układa się z miodkiem. To wam Żyleta zafundowała wentyl emocjonalny. Jak nie wiele niektórym wystarcza by stracić rzeczywisty obraz.

odpowiedz
alaryk - 19.07.2019 / 14:29, *.centertel.pl

Wie ktoś czemu na Legia net jest tyle jarzabkow? Ci ludzie kochają prezesa, a nie swój klub

odpowiedz
Yorick - 19.07.2019 / 16:25, *.uni-tuebingen.de

@alaryk:
Prawda. Na Legia.net jest pod tym względem dramat, dlatego zrezygnowałem stamtąd.

odpowiedz
Andrew LEGIA - 19.07.2019 / 13:07, *.co.uk

Super oprawa. W samo sedno. LEGIA. Come on LEGIA!!!!)

odpowiedz
oLaf - 19.07.2019 / 13:05, *.vectranet.pl

super, bezbłędne!!! ; )))

odpowiedz
FC Olkusz - 19.07.2019 / 12:31, *.play-internet.pl

Super oprawa, jak z Monty Pythona :) fajny wynik, miało być dobrze i było dobrze, sezon długi i trzeba oszczędzać siły... Żeby nie było powtórki z końcówki sezonu. Gratulacje

odpowiedz
hajdukL - 19.07.2019 / 11:58, *.com.pl

@BRL
Świece chyba jednak potrzebne... w końcu czacha dymi.

odpowiedz
Tom - 19.07.2019 / 11:00, *.251.161

Co to za zdjęcie pod gniazdem?

odpowiedz
Kacperek - 19.07.2019 / 11:10, *.chello.pl

@Tom: to jest kibic , ktorego chcieliby spotkac na Zylecie..

odpowiedz
JANUSZ&HALYNA - 19.07.2019 / 10:56, *.waw.pl

Na takie oprawy to mogę zrobić zrzutkę. W sedno. Oby tak dalej

odpowiedz
mG - 19.07.2019 / 10:54, *.101.17

brawo! w punkt!
:)

odpowiedz
Gocław - 19.07.2019 / 10:39, *.chello.pl

Brawo kibice!
Kulturalna, zabawna szpileczka - o to chodzi.
Pomysł i wykonanie - Liga Mistrzów!

odpowiedz
BRL - 19.07.2019 / 09:47, *.tktelekom.pl

Klasa, lepiej się nie dało. Tylko te race (świece? nie znam się) moim zdaniem tutaj akurat zupełnie nie potrzebne, rywal bez klasy zarówno sportowej, jaki i kibicowskiej, a zawsze to narażamy się na kary, przy i tak szarpniętym budżecie, a efektu nie dodały.

odpowiedz
Roma - 19.07.2019 / 12:12, *.plus.pl

@BRL: cały efekt tej oprawy, to jak prezes puszczał dym uszami.

odpowiedz
pol - 19.07.2019 / 09:34, *.chello.pl

Oprawa doopy nie urywa....co z tego ,że jest na temat.
Mecz.......no cóż....narodowa duma z wygranej 3-0 po przeciętnym meczu z amatorami z Gibraltaru grającymi w 10.
A na inaugurację ligi z Pogonią jak zwykle 0-2.
Od kilku lat nasz klub jest hańbiony.
Awans do LM po wylosowaniu amatorów z Dundalk i kilka wpierdolów różnicą kilku bramek też nie był fajny.
Całe szczęście ,że jakimś cudem Sporting popisał się jeszcze lepiej.

odpowiedz
dino - 19.07.2019 / 08:57, *.108.201

hehe taka oprawa do rozumiem bez jakiejs chamówy ale w punkt

odpowiedz
Micha - 19.07.2019 / 08:22, *.com.pl

Oprawa w punkt. Pieprznik z biletami dopełnił degrengolady organizacyjnej w Legii.

odpowiedz
WH - 19.07.2019 / 07:48, *.t-mobile.pl

Jedna z niewielu opraw, za które żyleta dostała brawa

odpowiedz
T75 - 19.07.2019 / 09:31, *.net.pl

@WH: Po primo- Żyleta- wielką literą - nazwa własna.
Po secundo - za wiele opraw Żyleta dostaje brawa. Śmiem twierdzić, że za 99,99 %

odpowiedz
??? - 19.07.2019 / 02:23, *.plus.pl

???

odpowiedz
Piotr75 - 19.07.2019 / 02:20, *.plus.pl

Oprawa - 100% celności. Gratki za awans. LEGIUNIO jedziemy dalej. Będzie coraz lepiej. Pozdro dla wszystkich Legionistów.

odpowiedz
(L)ukas - 18.07.2019 / 23:38, *.as13285.net

Oprawa numero uno. BRAWO!!

odpowiedz
Brawo NS - 18.07.2019 / 23:11, *.tpnet.pl

Oprawa w punkt!!!

odpowiedz
peŁKSa - 18.07.2019 / 23:03, *.play-internet.pl

Jest awans , Mila chwali a to ekspert przecie....
Jak rzekł po meczu Wieteska po golach przestali grać ,a kibice zlani na cacy , minimalizm czy po prostu olewanie swojej pracy , czy pracodawca tego nie widzi ,,,
Liga zweryfikuje , ale chłam nieprzeciętny ,trener to poukładał "nieźle" , blamaź

odpowiedz
Vukoaut - 18.07.2019 / 23:00, *.chello.pl

Najlepsza była dziś oprawa. Mecz dramat. Vuko do zmiany. Z amatorami grającymi w 10 tylko 3:0. Novikovas i Remy słabi jak psy. Jodła musi grać od początku! Kuchy wróć!!!!

odpowiedz
lhm - 18.07.2019 / 23:32, *.vectranet.pl

@Vukoaut:
Nie bój się, Vuko w try miga zrobi z Jodły przeciętniaka. Remy jak do nas przychodził grał jak profesor. Wydawał się piłkarzem ponad poziom ligi... i co się porobiło.

odpowiedz
Zlb - 19.07.2019 / 01:26, *.t-mobile.pl

@Vukoaut: Dobry jesteś!!!10:0 pasowałoby???Czy też mało???Ogarnij się chłopie awansowalismy i tyle!!!15:0 też by lipa bylo,co???Jedynie o Kuchym dobrze piszesz!!!LEGIA MISTRZ!!!!!

odpowiedz
BRL - 19.07.2019 / 10:18, *.tktelekom.pl

@Zlb: 5:0 to absolutne minimum jakie powinni dzisiaj ustrzelić. biorać pod uwagę chęć rekompensaty, jeżeli by taką mieli, a powinni, po meczu na wyjeździe.
3:0 to oni powinni mieć pewne z ŁKSem, a nie półamatorami.

odpowiedz
Adek - 18.07.2019 / 22:40, *.t-ipconnect.de

Padaka !!! Żeby nie umieć rozmontować obrony amatorów. Nadal zero pomysłu na granie przed szesnastką. Powinno być z 7:0 z takim przeciwnikiem. Co wy z naszej Legii zrobiliście???

odpowiedz
woot - 18.07.2019 / 22:50, *.icpnet.pl

@Adek: zgadzam sie. To jest parodia piłki nożnej. Poziom trampkarzy zachodnich drużyn.

odpowiedz
Yorick - 18.07.2019 / 22:29, *.t-ipconnect.de

Z doliczonym zostało 20 min, Gibraltar w 10 - obstawiam, że Niezgoda pyknie brameczkę.

odpowiedz
Yorick - 18.07.2019 / 22:20, *.t-ipconnect.de

Bardzo dobra oprawa

odpowiedz
Hiszpan - 18.07.2019 / 22:02, *.play-internet.pl

Mioduski to taki chłopiec ze śmigiełkiem ha ha.

odpowiedz
kibic L - 18.07.2019 / 23:19, *.com.pl

@Hiszpan: Mioduski zatrudnia piłkarzyków bez własnej inwestycji za darmochę najlepiej takich którym skończyły się kontrakty i nikt ich nie chce , kolejny sezon w plecy

odpowiedz
Bufet (L) - 18.07.2019 / 21:58, *.centertel.pl

Ale Chłopaki doje...li do pieca !!!
Brawo !!!
Czacha dymi ...

odpowiedz
Xxx - 18.07.2019 / 21:49, *.vectranet.pl

Strach na to patrzec.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.07.2019 / 21:48, *.inetia.pl

:D

odpowiedz
grzesiek - 18.07.2019 / 21:47, *.centertel.pl

Mistrzostwo

odpowiedz