Sandro Kulenović - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Kulenović: Najważniejszy był awans

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- W Gibraltarze powinniśmy zwyciężyć, jednak byliśmy pewni wygranej w Warszawie. Dzisiaj dla nas najważniejszy był awans do następnej rudy. Cieszy nas też zwycięstwo 3-0 nad naszym rywalem. To jest dopiero nasze drugie spotkanie, na razie łapiemy formę i wierzę, że nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej. N pewno powinniśmy zachować się inaczej po tym jak zdobyliśmy drugiego gola - powiedział po wywalczeniu awansu Sandro Kulenović.


- Jeśli chodzi o mój występ, to indywidualnie stać mnie na więcej, ale dzięki zdobytej bramce jestem w miarę zadowolony. Na treningach daję z siebie wszystko, aby pokazać, że jestem mocny. Ostatecznie to jednak trener zadecyduje, kto będzie pierwszym napastnikiem. Na pewno kontuzja mojego kolegi Sanogo mnie nie cieszy. Podczas przygotowań każdy dostaje szanse oraz każdy walczy o swoje. Ja nie byłem od początku na obozie, ponieważ grałem w kadrze u-21 - pewnie w tamtym momencie nie byłem numerem jeden. W każdym meczu staram się udowodnić trenerowi, że należy mi się miejsce w składzie. Ciężko mi jest powiedzieć, który w kolejce do gry jestem.

- Pogoń pokazywała już wiele razy, że umie grać piłką, jest to dobra ekipa. Zrobimy wszystko, aby wygrać to spotkanie i jak najlepiej rozpocząć nowy sezon Ekstraklasy, w którym mamy wiele do udowodnienia. Dopiero jutro zaczniemy myśleć o meczu z Pogonią Szczecin, dotychczas skupialiśmy się na rywalizacji z Europą FC. Ciężko pracowaliśmy na obozach, a w naszym zespole pojawiło się sporo nowych twarzy, więc potrzebujemy jeszcze trochę czasu, aby wejść na najwyższe obroty. Jestem przekonany, że to będzie dobry sezon.

- W tamtym sezonie zdarzyło mi się zagrać razem z Carlitosem. Dobrze się czuję w takim ustawieniu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 20.07.2019 / 23:28, *.215.11

Dziarga ,piłka w koronie ,no to tylko życzyć zdobycia Króla!
strzelcòw ! w nowym sezonie!

odpowiedz
Fen65 - 19.07.2019 / 09:58, *.t-mobile.pl

Czy jest w Legii trener lub doświadczony zawodnik, który powie Sandro, że do górnych piłek należy skakać? Na meczu z Europa FC było kilka podań góra do naszej gwiazdeczki. Nie wiem czy chociaż raz udałoby się wcisnąć gazetę złożoną na 8 między murawę a Sandro.

odpowiedz
LGZ - 19.07.2019 / 09:08, *.tpnet.pl

Czekamy na gole w dalszej fazie LE i lidze !!!

odpowiedz
M3 - 19.07.2019 / 07:30, *.orange.pl

Łapiecie formę i to rozumiem, ale nie rozumiem jak zawodowcy grając przeciwko dziesięciu amatorom mogą dać im stwarzać tak groźne akcje pod koniec meczu. Wstyd.

odpowiedz
:-) - 19.07.2019 / 08:39, *.plus.pl

@M3: zapytaj się zawodników Hajduka Split , ciągłe placzki

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.07.2019 / 08:44, *.play-internet.pl

@:-): A co mnie obchodzi Hajduk? Glowa Cie boli? Co to jest za porownanie?

odpowiedz
Andre (L) - 19.07.2019 / 11:16, *.plus.pl

@Lesny Dziadek: normalne porównanie jak w życiu... dlaczego uważasz że Legia powinna wygrać z europa? bo porownujesz ich ligę z naszą budżet zawodnikow doświadczenie itd...
na boisku grają ludzie człowiek przeciwko człowiekowi i też możesz jednego do drugiego porównać. dla jednego to najważniejszy lub najciekawszy mecz w sezonie a drugi wygrywając 2:0 myślami jest już przy meczu z Pogonią lub po prostu chce wygrać minimalnym nakładem sił... pewnie kilku chciało bardziej się pokazac jak Nowikovas czy Agra, ale jak się za bardzo chce to efekt może być odwrotny od zamierzonego co było parę razy widać.
Wolę taki mecz i wynik, niż grać jak Piast i odpaść...

odpowiedz
Arek - 19.07.2019 / 12:12, *.centertel.pl

@Andre (L): mistrz!

odpowiedz
:-) - 20.07.2019 / 07:21, *.plus.pl

@Andre (L): miło że ktoś rozumie że to jest piłka a inne płaczki to jak z Realem remisowalismy to też było źle

odpowiedz