Michał Góral - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Góral i Brodziński sprzedani, wypożyczenia Kochalskiego i Pietrzyka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Michał Góral, 19-letni napastnik Legii, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu do I-ligowego Stomilu Olsztyn (24 mecze, 5 bramek), został sprzedany do Zagłębia Sosnowiec. Góral podpisał z I-ligowcem trzyletni kontrakt.

Radomiak Radom poinformował natomiast o rocznym wypożyczeniu dwóch zawodników Legii - 18-letniego bramkarza, Mateusza Kochalskiego oraz 20-letniego obrońcy, Kacpra Pietrzyka.

Do Pogoni Siedlce, na zasadzie transferu definitywnego, trafił natomiast występujący w rezerwach naszego klubu, 27-letni obrońca, Bartosz Brodziński. W ostatnim sezonie w III-ligowych rezerwach Legii rozegrał 31 meczów i strzelił cztery gole.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Julek - 20.07.2019 / 17:08, *.tpnet.pl

Pogoń za Brodzińskiego zapłaci cynamonem z gaci.

odpowiedz
MartinMix - 19.07.2019 / 20:41, *.chello.pl

Nie sprzedani tylko oddani! Góral odszedł do Zagłębia z klauzulą odkupienia. Brodzińskiego pewnie Legia nawet bez klauzuli oddała bo wiek już nie młody.

odpowiedz
Obcy - 19.07.2019 / 10:30, *.t-mobile.pl

Pogoń groszem nie śmierdzi to ciekawe ile zapłacili.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.