fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kopczyński odszedł do Arki

Wiśnia, źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia wykupiła z Legii Michała Kopczyńskiego, który podpisał z nowym klubem dwuletni kontrakt. Zawodnik poprzednio wypożyczony był do Wellington Phoenix, dla którego zagrał w 26 meczach. Po letnich zgrupowaniach okazało się, że nie będzie miał większych szans na grę w tym sezonie, więc zdecydował się na zmianę barw klubowych.

Michał Kopczyński zadebiutował w Legii w 2012 roku w meczu Pucharu Polski przeciwko Okocimski Brzesko - w tym też spotkaniu zdobył swojego jedynego gola dla "Wojskowych". Łącznie rozegrał dla stołecznego zespołu 77 meczów. Razem z Legią zdobył pięć mistrzostw Polski, a także trzy krajowe puchary.

Michał, dziękujemy za grę w koszulce z "eLką" na piersi i życzymy powodzenia w nowej drużynie!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Kop w KOD - 22.07.2019 / 19:12, *.vectranet.pl

Powodzenia.

odpowiedz
bronek49 - 22.07.2019 / 18:25, *.chello.pl

nareszcie

odpowiedz
Mr T - 22.07.2019 / 10:36, *.play-internet.pl

W Gdyni zadowoleni z transferu. Wczoraj złamał obojczyk. Przerwa w graniu na dwa miesiące.

odpowiedz
EdiSolo - 21.07.2019 / 10:28, *.plus.pl

Płaczu nie będzie

odpowiedz
Kosachicago - 21.07.2019 / 07:35, *.amazonaws.com

Kopa powodzeniai dzieki za wszystko.

odpowiedz
tekken (L) - 21.07.2019 / 07:07, *.chello.pl

Na polską ligę to dobry piłkarz. Więcej odwagi w grze Kopa i powodzenia.

odpowiedz
Arek - 20.07.2019 / 23:46, *.tpnet.pl

Powodzenia Michale, oczywiście oprócz meczów z L.

odpowiedz
hajdukL - 20.07.2019 / 22:31, *.com.pl

Powodzenia Michał! W meczach z Legią trochę mniej.

odpowiedz
Jasio - 20.07.2019 / 20:29, *.telkab.pl

uUU. Wróżę Arce spadek.

odpowiedz
Pio - 20.07.2019 / 19:46, *.chello.pl

Redakcjo a jakieś info co do ceny ?

odpowiedz
Sputnik 44 - 20.07.2019 / 20:30, *.cyfrowypolsat.pl

@Pio: prawdopodobnie 12 pensji, których nie trzeba będzie wypłacać...

odpowiedz
Obcy - 20.07.2019 / 20:31, *.t-mobile.pl

@Pio: Oddali za darmo i jeszcze dorzucą się do kontraktu.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 20.07.2019 / 23:29, *.plus.pl

@Pio: 50 piłek i święty spokój.

odpowiedz
Rafał N. - 20.07.2019 / 19:37, *.t-mobile.pl

Wypada tylko życzyć Michałowi powodzenia w nowej drużynie i wszystkiego dobrego na dalszym etapie kariery. Trzymaj się Michał!

odpowiedz
krys008 - 20.07.2019 / 18:33, *.t-mobile.pl

Bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich trzech stron. Powodzenia

odpowiedz
Jasio - 20.07.2019 / 20:30, *.telkab.pl

@krys008: Trzech? A co Arka dobrego z tego ma?

odpowiedz
Yorick - 20.07.2019 / 17:59, *.t-ipconnect.de

Słusznie, bo na stoperze jest 5-ka (licząc z Astizem) i podobnie na DP, a licząc z Phillippsem to nawet 6, więc przydałoby się jeszcze kogoś odstrzelić i poza Philippsem pierwszy jest niestety Antolic. Mówię niestety, bo bardzo na niego liczyłem.

odpowiedz
Hugon - 20.07.2019 / 22:49, *.vectranet.pl

@Yorick: Nie Antolić tylko Rocha

odpowiedz
matus007 - 20.07.2019 / 17:41, *.prioritytelecom.net

Michał POWODZENIA zawsze ZA !!

odpowiedz
Daniel - 20.07.2019 / 17:16, *.chello.pl

No w końcu. Na innych portalach wiadomość ta krążyła blisko przez tydzień.
Mimo wszystko news pozytywny i wyjdzie to na dobre wszystkim.
Wzmocnienie dla Legii na plus!
Oprócz tego Kwietniewski zagra w Wiśle Płock.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.07.2019 / 16:11, *.inetia.pl

Wykupiła? Za ile?

odpowiedz
MasterK85 - 20.07.2019 / 18:04, *.231.1

@Mateusz z Gór: no właśnie też jestem ciekaw, bo wszędzie że sprzedali a zero kwoty.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 20.07.2019 / 23:26, *.plus.pl

@MasterK85: Po prostu wstydzą się powiedzieć, że sprzedali za 50 piłek.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.07.2019 / 09:32, *.inetia.pl

@BIE(L)ANY :

Był taki jeden co odchodził z Lubina do Zabrza za 30 piłek, a parę sezonów później za granicę za 1,5 mln euro.

odpowiedz
Kipkorir - 20.07.2019 / 15:24, *.chello.pl

No i gra muzyka. Udało się zwolnić pensję jednego z wielu wiecznie wypożyczanych wiecznych talentów.

odpowiedz
R17 - 20.07.2019 / 15:13, *.chello.pl

To taki typ piłkarz/człowieka o którym nie da się źle powiedzieć. Parę fajnych meczów około LM i może teraz po prostu za słaby ale bez zbędnego pisania. Tam będzie za to grał wszystko i fajnie dla wszystkich. Dla nas, bo to nasz człowiek. Dla niego i dla Arki bo zyskuje porządnego piłkarza.

odpowiedz
Gienek - 20.07.2019 / 15:05, *.vectranet.pl

Bardzo dobrze. Chłopak pewnego poziomu nie przeskoczy. Arka to i tak dla niego wysokie progi.

odpowiedz
Misio - 20.07.2019 / 14:53, *.t-mobile.pl

Za ile?

odpowiedz
Mr T - 20.07.2019 / 14:53, *.tpnet.pl

Noi fajnie

odpowiedz
SzB - 20.07.2019 / 14:46, *.play-internet.pl

Pomyłką był jego pobyt tutaj. Z niezrozumiałych względów jedynie Magiera coś w nim widział. Mimo wszystko powodzenia dalej!

odpowiedz
Rafa(L) - 20.07.2019 / 14:39, *.telefonica.de

Jak to brzmi..."zdobył 5 tytułów mistrzowskich " ...KOPCZYŃSKI...5 TYTUŁÓW...(!)

odpowiedz
Autor - 20.07.2019 / 14:34, *.play-internet.pl

Oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam Pan, który dał nam Pan!
Jeszcze jeden nieślubny synek magiery z rezerw i święty spokój!

odpowiedz
MP(L)87 - 20.07.2019 / 14:30, *.virginm.net

Chcecie powiedzieć że Legia jeszcze za niego przytuliła jakąś kasę? Przecież to majstersztyk lepszy od sprzedaży Szymańskiego!! Brawo ! Nareszcie jakiś ruch z którego mogą być dumni Ci którzy są za to odpowiedzialni! Kopa powodzenia!

odpowiedz
Hiszpan - 20.07.2019 / 14:24, *.t-mobile.pl

5 tytułów nic nie grając. Będzie gwiazdą Youtube w kategorii najgorsi piłkarze z tytułami.

odpowiedz
Rafciu - 21.07.2019 / 14:12, *.centertel.pl

@Hiszpan: dokładnie

odpowiedz