Stefania Rogozińska-Dzik - fot. Warsaw Sports Group
REKLAMA

Rogozińska-Dzik mistrzynią Polski w singlu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisistka Legii, Stefania Rogozińska-Dzik została mistrzynią Polski seniorek, podczas zawodów rozgrywanych w Gliwicach. Legionistka w drodze do finału pokonała cztery rywalki i tylko raz - w ćwierćfinale z Martą Leśniak, musiała stoczyć trzysetowy pojedynek. Wczoraj Stefka awansowała do finału, pokonując 6-1, 6-4 Julię Oczachowską, a dziś zwyciężyła w finale Anastasię Shoshynę 3-6, 6-1, 6-4. Gratulacje!

Wyniki Stefanii Rogozińskiej-Dzik w MP w singlu:
I runda: Stefania Rogozińska-Dzik - Adrianna Sosnowska 6-4, 6-2
II runda: Stefania Rogozińska-Dzik - Justyna Sasiak 6-0, 6-3
1/4 finału: Stefania Rogozińska-Dzik - Marta Leśniak 4-6, 6-4, 6-3
1/2 finału: Stefania Rogozińska-Dzik - Julia Oczachowska 6-1, 6-4
Finał: Stefania Rogozińska-Dzik - Anastasiya Shoshyna 3-6, 6-1, 6-4

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Abcd - 21.07.2019 / 14:31, *.t-mobile.pl

Gratulaaacje!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.