REKLAMA

Potencjalni rywale w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

UEFA ogłosiła podział na grupy przed poniedziałkowym losowaniem 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy, które rozpocznie się o godzinie 14:00. Jeżeli "Wojskowi" w 2. rundzie eliminacyjnej wyeliminują z rozgrywek Kuopion Palloseura, trafią na jedną z dziewięciu poniższych drużyn.

Potencjalni rywale Legii w 3. rundzie eliminacyjnej LE:
AÉK Larnaka (Cypr) / Lewski Sofia (Bułgaria)
FK Jablonec (Czechy) / Pjunik Erewan (Armenia)
PAE Atromitos (Grecja) / DAC 1904 Dunajská Streda (Słowacja)
Rangers FC (Szkocja) / FC Progrès Niedercorn (Luksemburg)
FK Mariupol (Ukraina)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
GDL - 21.07.2019 / 22:14, *.tpnet.pl

Z taka gra nie mamy szans na 3 runde !!!

odpowiedz
Wolfik - 21.07.2019 / 20:12, *.mm.pl

Możemy sobie gdybać i wybierać do woli. Tymczasem nasza obecność w III-ej rundzie bedzie sporą niespodzianką.

odpowiedz
Kuchy King - 21.07.2019 / 12:09, *.vectranet.pl

Glasgow Rangers

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.07.2019 / 09:34, *.inetia.pl

Wszyscy rywale słabsi. Jechać z ogórami i w ostatniej rundzie powalczyć z równorzędnym prawdopodobnie rywalem.

odpowiedz
LGZ - 21.07.2019 / 09:24, *.tpnet.pl

Ewentualnie FK Jablonec !!!

odpowiedz
mirek - 21.07.2019 / 08:41, *.com.pl

Ci którzy chcieliby konfrontacji Legi z Glasgow Rangers FC, niech zobaczą sobie ten skrót meczu sprzed 2 lat z drużyną z Luksemburga https://www.youtube.com/watch?v=KP3VzIWQIa8

odpowiedz
wrt - 21.07.2019 / 08:50, *.play-internet.pl

@mirek: właśnie o tym pisałem niżej, ciekawe czy uda im się zrewanżować i zastanawiam się kto byłby trudniejszym przeciwnikiem dla nas, teoretycznie Rangers ,ale w piłce wszystko możliwe, dopiero co my też odpadaliśmy z Luksemburgiem , a niedawno jechaliśmy z Celticiem jak z furą gnoju

odpowiedz
ZGL - 21.07.2019 / 08:40, *.tpnet.pl

LEGIA - DAC 1904 Dunajska S. lub Lewski S.!!!

odpowiedz
WWO - 21.07.2019 / 08:25, *.play-internet.pl

Legia będzie rozstawiona?

odpowiedz
DawidL - 21.07.2019 / 09:53, *.inetia.pl

@WWO: Tak jest Legia jest rozstawiona (L)

odpowiedz
Lesny Dziadek - 21.07.2019 / 07:19, *.play-internet.pl

Chcialbym napisac, ze wszystkie zespoly sa do ogrania,ale...po pierwsze trzeba wygrac z Finami, a po drugie forma jest kiepska i jezeli gra bedzie podobna, jak z Europa, to marne szanse na cokolwiek...Chyba, ze panowie pilkarze rusza traby i zaskocza kibicow...

odpowiedz
olo - 21.07.2019 / 06:54, *.tpnet.pl

Zapowiada się trzeci drogi wyjazd.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 21.07.2019 / 15:40, *.play-internet.pl

@olo: Czeski Jablonec nie jest daleko

odpowiedz
Władeczek - 21.07.2019 / 04:42, *.25.138

Leżymy i kwiczymy faken.

odpowiedz
Yorick - 21.07.2019 / 02:17, *.t-ipconnect.de

Miejmy nadzieję, że los nas oszczędzi i nie trafimy na groźnych tywali z Luksemburga.

odpowiedz
Damian 86 - 21.07.2019 / 02:00, *.sky.com

Oby tylko nie grali 2ie połowy podgórke i wiatr :D a tak serio to dobrej myśli jestem i powodzenia Legio

odpowiedz
PLK - 21.07.2019 / 01:47, *.plus.pl

Na kogo by nie trafili trzeba wygrać dwumecz!!! Najwyższy czas zagrać w fazie grupowej LE!!! TYLKO LEGIA!!!

odpowiedz
Endriu - 21.07.2019 / 01:43, *.net.pl

Najpierw przejdźmy Finów, potem martwmy się o kolejną rundę, czyli zasada kazdy najblizszy mecz/przeciwnik najważniejszy

odpowiedz
eth - 21.07.2019 / 00:04, *.t-mobile.pl

Przy obecnej dyspozycji odpadamy ze wszystkimy. Chyba, że wylosujemy Jablonec a ten odpadnie z Pyunikiem. Ewentualnie wcześniej możemy odpaść z Kuopio, czego absolutnie bym nie wykluczał. A jeśli nie odpadniemy z Kuopio, to w 3 rundzie - Rangers. Jak odpadać to z wspomnieniami na cały przyszły rok.

odpowiedz
wrt - 21.07.2019 / 08:45, *.play-internet.pl

@eth: Rangersi 2 lata temu dostali baty od Niedercorn ,stawianie ich w roli faworyta jest takim samym błędem jak stawianie nas w takiej roli z Finami, czy rok temu z Dudelange, także przy obecnej dyspozycji odpadamy ze wszystkimi, łącznie z Pyunikiem , myślę jednak ,że dyspozycja wzrośnie co nie gwarantuje awansu z nikim

odpowiedz
eth - 21.07.2019 / 09:46, *.t-mobile.pl

@wrt: nie stawiam ich w roli faworytów, ale jednak tylko frajerzy odpadają 2 razy z potencjalnie słabszą drużyną. Nas rok temu Dudelange pocisnął a w tym już odpadł z Vallettą. Myślę, że rachunek prawdopodobieństwa daje jednak awans Szkotom :)

odpowiedz
nieznany - 21.07.2019 / 11:54, *.vectranet.pl

@wrt: Jest tylko jedno ale. Rangersi pod wodzą Stevena Gerarda robią stały progres w przeciwieństwie do cofajacej się Legii.

odpowiedz
Wczasowicz - 21.07.2019 / 00:02, *.plus.pl

FK Mariupol

odpowiedz
kokos - 20.07.2019 / 23:48, *.orange.pl

Levski!

odpowiedz