Miroslav Radović i Arkadiusz Malarz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pożegnanie Malarza i Hamalainena przed meczem z Pogonią

źródło: Legia.com

Przed mecze Legia – Pogoń odbędzie się pożegnanie dwóch zawodników stołecznego klubu, którym w czerwcu skończyły się kontrakty. Arkadiusz Malarz i Kasper Hamalainen przez lata z powodzeniem reprezentowali barwy stołecznej drużyny. Zaproszenie na dzisiejszą uroczystość otrzymali także inni gracze, którzy odeszli z kubu tego lata.

Uroczystość odbędzie się kwadrans przed rozpoczęciem meczu, czyli ok. godziny 17:15.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
bronek49 - 22.07.2019 / 18:22, *.chello.pl

jaki to Hama klasa to że zdobyl bramki w meczu z lechem a dużo więcej gral bardzo słabo w przeciwieństwie do Malarza który był jednym z najlepszych bramkarzy Legii w historii a przy tym to chyba już ostatni Legionista z krwi i kości .Szacun Arek i powodzenia

odpowiedz
hajdukL - 21.07.2019 / 21:04, *.com.pl

Hama - klasa.
Malarz - wyciskacz łez.

odpowiedz
XX - 21.07.2019 / 19:38, *.mm.pl

Malarz to był i jest poziom GKS-u Bełchatów.

odpowiedz
Grzegorz - 21.07.2019 / 21:57, *.t-mobile.pl

@XX: sam jesteś poziom GKS Bełchatów

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.07.2019 / 19:29, *.inetia.pl

Fajne pożegnanie, skromne, ale gracze dostali możliwość, by pożegnać się z kibicami, kolegami i współpracownikami. Szkoda, że nie każdy mógł tu być. Fajne słowa Hamalainena, fajne słowa Malarza. Fajna mina Mioduskiego kiedy mówił Malarz.

A potem już padaka na boisku.

odpowiedz
ups - 21.07.2019 / 17:05, *.246.78

Hama na równi żegnany z Arkiem ?
bez jaj..........

odpowiedz
Kabanos - 22.07.2019 / 11:15, *.155.180

@ups: a czemu nie?

odpowiedz
TRENER :) - 21.07.2019 / 14:14, *.orange.pl

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/inne-ligi/gdzie-zagra-michal-kucharczyk-w-rosji/8vmpgf2

Kuchego nie będzie bo jest w Ekaterynburgu. Jak przejdzie testy medyczne będzie grał w tamtejszym Uralu :)

odpowiedz
grzesiek - 21.07.2019 / 13:44, *.centertel.pl

Transfery klubowe pewnie tak jak to pozegnanie pilkarzy wychodzi. Wiec nic dziwnego ze dudelangi nas pozniej piorą. Wstyd mi że takie info wychodzi tak pozno.Wstyd mi ze trenerem był Sa Pinto. Wstyd mi jako kibicowi ze nasz klub jest tak amatorsko zarzadzany.

odpowiedz
Pawciu - 21.07.2019 / 13:35, *.orange.pl

Jezeli zostali zaproszeni i odmowili to widocznie maja (L) w glebokim powazaniu. Kucharczyk biedak odgraza sie w wywiadach nie mogac sie pogodzic ze ktos w koncu wypieprzyl go na zbity pysk...

odpowiedz
Phoenix(L)k - 21.07.2019 / 14:25, *.chello.pl

@Pawciu:

Jeżeli zostali tak zaproszeni, jak karneciarze, czyli z dopiskiem, że na dzisiejszym meczu mogą być wywaleni ze swoich miejsc, bo klub sprzedał podwójne bilety... to nic dziwnego...

odpowiedz
Pawciu - 21.07.2019 / 14:29, *.orange.pl

@Phoenix(L)k: mialem na mysli swiadoma odmowe zaproszenia a nie niefortunny termin...

odpowiedz
wrt - 21.07.2019 / 12:09, *.play-internet.pl

a kiedy pożegnanie Rado, Kuchego i Kopy?

odpowiedz
wrt - 21.07.2019 / 12:11, *.play-internet.pl

@wrt: a już wiem, razem z Vuko za tydzień .

odpowiedz
Chemik - 21.07.2019 / 11:21, *.t-mobile.pl

A kiedy RADOVIC i KUCHARCZYK będą godnie pożegnani?

odpowiedz
Adam - 21.07.2019 / 14:40, *.chello.pl

@Chemik: Kuchy jeszcze w ostateczności, chociaż za to jęczenie można się zastanowić czy warto. Pan 'wiem ale nie powiem' znany też jako 'sram na klub, uciekam do chin' oraz wśród niektórych jako rado może, tylko w ramach sentymentu, dostać jakieś czekoladki pocztą.

odpowiedz
U - 21.07.2019 / 11:16, *.play-internet.pl

Szybko się ogarnęli z ogłoszeniem. Ja osobiście poczekałbym do 17.00.

odpowiedz
TRENER :) - 21.07.2019 / 14:16, *.orange.pl

@U: To fakt :)

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 21.07.2019 / 11:13, *.amazonaws.com

A pozegnanie Mioduskiego ?? Na ta okazje bedzie nadkomplet.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 21.07.2019 / 11:18, *.play-internet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Kiedy? Kupie ogromny bukiet.

odpowiedz
kermit - 21.07.2019 / 12:06, *.chello.pl

@Lesny Dziadek: jak tylko odkupisz udziały.

odpowiedz