Kasper Hamalainen przed meczem z Pogonią - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Hamalainen: KuPS zalicza się do czołówki w Finlandii

Wiśnia, źródło: se.pl - Wiadomość archiwalna

- Nie jest to najlepszy zespół w Finlandii, ale zalicza się do top 5. Legia na pewno jest lepszym zespołem, widzę w zasadzie tylko jedno niebezpieczeństwo sztuczna murawa na stadionie Kuopion - mówi Kasper Hamalainen przed zbliżającym się dwumeczem "Wojskowych" z jego rodzimym Kuopion Palloseura. - Na szczęście Legia ma już pewne doświadczenie, to powinno jej trochę pomóc. Poza tym, pierwszy mecz jest w Warszawie. Dobrze byłoby, żeby już tu gospodarze zapewnili sobie bezpieczną przewagę - dodał zawodnik w wywiadzie udzielonym Super Expressowi.

Piłkarz pokrótce scharakteryzował również najbliższego przeciwnika stołecznego klubu.

- Kuopion Palloseura to zespół dobrze zorganizowany, silny fizycznie. Mocną stroną jest gra w obronie, dlatego przydadzą się indywidualne umiejętności piłkarzy Legii, bo potrzebne będzie jakieś dobre zagranie lub super podanie, żeby rozerwać fińską defensywę - twierdzi Fin, który w niedzielę oficjalnie pożegnał się z Legią i na żywo obejrzał porażkę swojego byłego klubu z Pogonią Szczecin. - Wierzę, że Vuković to poukłada, uważam, że słusznie dostał szansę, mam nadzieję, że dostanie też czas - powiedział "Hama", który wierzy w swojego byłego szkoleniowca.

Całą rozmowę możecie przeczytać na stronach Super Expressu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.