fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: To nie jest wymarzony wynik

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Aleksandar Vuković (trener Legii): To zwycięstwo, które cieszy, choć nie jesteśmy wniebowzięci. To wartościowy wynik przed rewanżem, choć na pewno nie jest wymarzony. Powinniśmy zagrać lepiej i stać nas na to, żeby tak było. Jednak spokój i wynik, to są rzeczy powiązane ze sobą. Lepszy wynik, to spokojniejsza gra. Niemniej uważam, że rezultat jest sprawiedliwy. Wiadomo, że mogło, powinno być 2-0, ale trzeba szanować tę zaliczkę.

Jesteśmy w procesie budowania formy. Chcemy grać lepiej, ale to nie stanie się z dnia na dzień. Nie apeluję teraz o czas, choć jest on nam potrzebny. W drużynie jest potencjał i Legia zacznie grać lepiej. W rewanżu musimy zapracować na awans, choć rezultat stawia nas w lepszej sytuacji.

Dziś w obronie zobaczyliśmy Jędrzejczyka i Wieteskę, co też jest efektem rywalizacji w zespole. Niemniej jednak jestem zadowolony z ich postawy i jednocześnie wiem, że mogą grać jeszcze lepiej. To kwestia czasu. Ponadto od pierwszych minut pojawił się Luis Rocha. Okej, może nie spędził na murawie całych zawodów, ale dał radę. Czy oni pojawią się także w Kielcach? Na pewno będą zmiany, to nieuniknione, ale nie należy się spodziewać rewolucji.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.