Jani Honkavaara, trener Kuopionu Palloseura - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Honkavaara: Jestem całkiem zadowolony

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jani Honkavaara (trener KuPS): To było ciężkie spotkanie w ciężkich warunkach. Jestem zadowolony z postawy zespołu, a szczególnie z tego jak drużyna zaprezentowała się w drugiej połowie. Gospodarze pokazali, że jest dobrze zorganizowaną ekipą. Owszem, mieliśmy jedną szansę bramkową, ale to za mało, żeby wygrać. Legia była naprawdę silnym rywalem i choć przegraliśmy, to skromna porażka nie psuje mi nastroju.

W rewanżu musimy zagrać lepiej, musimy być bardziej kreatywni. Dzisiaj musieliśmy bronić dość głęboko. Naszym celem było dłuższe posiadanie piłki, ale to się nie powiodło, choć tak jak wspomniałem - w drugiej połowie wyglądaliśmy już lepiej niż w pierwszej części.

Legia ma silne skrzydła, ma groźnych zawodników. Wiedzieliśmy, że Legia jest solidnym przeciwnikiem i grała tak, jak się spodziewaliśmy. To Gwilia i Martins prowadzili grę, uruchamiali kolegów. Z kolei Arvydas Novikovas ma potencjał, szczególnie do gry 1 na 1. W związku z tym, staraliśmy się ograniczać jego możliwości pozwalając jedynie na dośrodkowania, które ostatecznie kończyły się z różnym skutkiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.