fot. Marcin Banaszkiewicz

Vesović: Gwizdy po meczu były dla mnie dziwne

Wiśnia i Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Cieszymy się ze zwycięstwa, bo było to trudne spotkanie. Nasi rywale grali bardzo defensywie i trudno było nam przedostać się pod ich pole karne. Mieliśmy wiele okazji i gdybyśmy byli bardziej skuteczni, to wygralibyśmy wyżej. Pierwsza dwadzieścia minut było dobre w naszym wykonaniu. Potem oddaliśmy pole naszym rywalom. W drugiej połowie graliśmy dobrze, co powinniśmy ukoronować bramką - mówi Marko Vesović.

Staraliśmy się robić to, co na treningach. Nie było to jednak łatwe, ponieważ rywale nie dawali nam na boisku zbyt wiele miejsca. Myślę że mogliśmy wygrać spokojnie dwoma golami więcej. Musimy być skoncentrowani w rewanżu. Rezultat 1-0 niczego nam nie gwarantuje.

Sztuczna murawa będzie dla mnie problemem. Warunki są jednak takie same dla obydwu drużyn. Na boisku straciliśmy się realizować założenia trenera. Jeżeli ktoś nie widzi u nas żadnego stylu, to ja nie będę tego komentował. Wiem, że każdy oczekuje od nas wysokich wygranych. Nie zawsze jest to jednak łatwe. Zawsze dajemy z siebie maksimum. Staramy się grać coraz lepiej z treningu na trening. Czasami brakuje nam jednak szczęścia. Zdarzają nam się jeszcze oczywiście błędy w defensywie.

Jeśli chodzi o to, co działo się po ostatnim gwizdku, to muszę powiedzieć, że dziwnie czułem się, kiedy po wygranym meczu żegnały nas gwizdy z trybun.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

+dodaj komentarz
jasio865 - 02.08.2019 / 11:32, *.play-internet.pl

Witam!!owszem awans jest o stylu to.....ani słowa!!!inni sprawdzą nas lepiej,bo choć liczy sie wynik tylko,styl ma znaczenie i mieć musi a to jest gra bez składu i ładu!!nie wiem czego szuka Vuko ale wiem że żle szuka i nie znajdzie tego!!Jasne że chciałem by legia awansowała!!!Vuko powinien terminować w niższych klasach i uczyć się i uczyć !!!tę zbieraninę trudno mu ogarnąć ,brak mysli przewodniej aż nadto widoczny!!!za duże progi!!!za szybko rzucony na tę "głeboką wodę".Oby Grecy nie wybili piłki z głów !!!fart może si ę skończyć boleśnie!!Giblartar to nie przypadek jednak!!

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 26.07.2019 / 23:34, *.centertel.pl

Wygrać? Może wygraliście wynikiem ale napewno nie grą. Zero taktyki. Kopnij, biegnij. Nic więcej.

odpowiedz
jasio865 - 26.07.2019 / 21:40, *.play-internet.pl

Szanowny panie piłkarz!!!pogadamy po skończonym dwumeczu!!może się nie znamy,wy się znacie,z pewnością,i dobrze wiecie ,że ten wynik jest otwarty!!tam w Finlandii będzie o dobry wynik szalenie trudno!!jednak proszę popatrzyć na film z meczu!!i na trybuny!!coraz ,mniej kibiców!!oni też się nie znają?może wystarczy te 1-0,jeśli nie to .........dokończymy po1 sierpnia!!

odpowiedz
... - 26.07.2019 / 19:03, *.centertel.pl

Oni nie maja sobie nic do zarzucenia, no ja pier...e

odpowiedz
bronek49 - 26.07.2019 / 18:28, *.chello.pl

Vesowic nie płacz tylko graj bo jak do tej pory to gracie tragicznie i na gwizdy zaslużyliście a jeżeli twierdzisz że realizowaliście założenia trenera to znaczy że żadnych rzsądnych założeń nie było jak macie tak grać i z takim miernym zaangażowaniem to wypad Z legii takich miernot nam nie potrzeba

odpowiedz
Hej - 26.07.2019 / 17:06, *.t-mobile.pl

Gdyby babka miała wąsy, była by ?
To samo ich gatkami , wszyscy grajki piłkarskopodobni mówią to samo :gdyby ? Gdyby ja był - miliarderem ? TO bym ?

odpowiedz
Hej - 26.07.2019 / 17:12, *.t-mobile.pl

@Hej : PS i on się dziwi czemu gwizdy ? Po takiej grze , był słuszne ;choć było ich trochę za mało

odpowiedz
Kampucha - 26.07.2019 / 11:16, *.154.37

Ależ obrzydliwy minimalizm i jeszcze w dodatku koleś asekuruje się, gdyby tak przypadkiem za tydzień te Mikołaje napiętroliły im w tej Finlandii, oni mają sztuczną trawę, a my sztucznych piłkarzy.

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 26.07.2019 / 11:15, *.telefonica.de

Vesovic proponuje obejrzeć od początku do końca wasz mecz . RZYGAĆ SIE CHCE SKUR...Y wy tego nie widzicie Ale widzą to wszyscy

odpowiedz
nieznany - 26.07.2019 / 12:08, *.vectranet.pl

@MIODUSKI KONFABULANT: Oni powinni cały dzień oglądać ten mecz na okrągło. Za 10 razem może by zrozumieli co oni pie....ą po meczach.

odpowiedz
Sebo(L) - 26.07.2019 / 11:01, *.vectranet.pl

Na chwilę obecną Vesović i Novikovas to dwaj NAJGORSI piłkarze grający w Legii. Co ci panowie wyprawiają na boisku woła o pomstę do nieba. To jest parodia futbolu. Początek sezonu i tradycyjnie już Legia jest w katastrofalnej dyspozycji.Jeśli uda się przejść KuPS to z Atromitosem będą już bęcki konkretne.

odpowiedz
lvkmar - 26.07.2019 / 11:09, *.chello.pl

@Sebo(L): Nie doceniasz Nagy'a. Wczoraj nakrył Novikovasa czapką. Był zdecydowanie najgorszy na boisku.

odpowiedz
Sebo(L) - 26.07.2019 / 11:33, *.vectranet.pl

@lvkmar: oczywiście ,że doceniam.Nie zauważyłem nawet,że Nagy wogóle grał,a to już jest duże osiągnięcie :)

odpowiedz
lvkmar - 26.07.2019 / 12:33, *.chello.pl

@Sebo(L): OK :)

odpowiedz
Piekarz - 26.07.2019 / 10:58, *.tpnet.pl

Życzę sobie i każdemu kibicowi Legii aby tak do końca sezonu we wszystkich rozgrywkach wygrywać po 1:0 a będzie piękny maj 2020. Pozdrawiam

odpowiedz
dino - 26.07.2019 / 10:50, *.plus.pl

Rywale nie dawali im wolnego miejsca ojej

odpowiedz
Afo - 26.07.2019 / 13:22, *.plus.pl

@dino: też na to zwrócilem uwagę.

odpowiedz
lucho_83 - 26.07.2019 / 10:28, *.169.114

Jeżeli nie rozumiesz dlaczego były gwizdy, to Sobie obejrzyj mecz i zobacz te Wasze cudowne 2-3 podania i strata za stratą...

odpowiedz
Patron - 26.07.2019 / 13:25, *.chello.pl

@lucho_83: ja nawet naliczyłem 4 podania. od jednej bocznej linii do drugiej. wzdłuź linii środkowej, żeby się nie pomyliło :-)

odpowiedz
po oc gwizdy? - 26.07.2019 / 09:36, *.chello.pl

Żenujące gwizdy. Po co? Na dobre i na złe? Skandal. Ktoś z tym powinien zrobić porzadek.

W koncu gralismy jakies skladne akcje a na koniec gwizdzecie...

odpowiedz
PLK - 26.07.2019 / 11:21, *.plus.pl

@po oc gwizdy?: właśnie!!! Po ostatnim gwizdku!!! I to jest ok.!!! Nie w trakcie meczu gdy potrzebny jest doping, tylko po meczu!!! Rozumiesz?!!! A na gwizdy zaslużyli i basta!!! Na dodatek mają o sobie i o swojej pseudo grze wysokie mniemanie!!! ŻENADA!!!

odpowiedz
BRL - 26.07.2019 / 09:23, *.tktelekom.pl

"Jeżeli ktoś nie widzi u nas żadnego stylu, to ja nie będę tego komentował."
Brawa za trzeźwą ocenę sytuacji, samokrytykę i umiejętność operowania sarkazmem.

Grał fatalnie ale chociaż to przyznał, że jak ktoś nie widział, że styl gry jest beznadziejny, bezładny, a odległości pomiędzy formacjami wyglądają jak ser szwajcarski - generalnie można go w skrócie określić jako chaotyczny-juniorski. Jak ktoś tego nie widzi, to szkoda wchodzić z takim w dyskusję.

Co prawda to powinna być normalność, ale takich kopaczy mamy, że sama normalność budzi aplauz.

odpowiedz
Edgar - 26.07.2019 / 09:09, *.4.101

Żenada

odpowiedz
Cezary1916 - 26.07.2019 / 08:56, *.com.pl

Dla zawodowego piłkarza co pobiera taką kasę problemem jest sztuczna nawierzchnia oni powinni zagrać nawet na lodzie a nie wiecznie wymówki i usprawiedliwienia do tego jeszcze zdziwiony że gwizdy to jest Legia Warszawa i tu się oczekuje pewnej wygranej z zespołem z Finlandii a nie wymęczone 1:0. Vesovic pomyśl jeśli potrafisz i zastanów się w jakim miejscu się znajdujesz i jakie są oczekiwania.

odpowiedz
ZGL - 26.07.2019 / 08:52, *.tpnet.pl

Walczyc LEGIO o remis bramkowy na wyjezdzie !!!

odpowiedz
Huj - 26.07.2019 / 10:27, *.t-mobile.pl

@ZGL: a 0:0 nie może być??

odpowiedz
LGZ - 26.07.2019 / 08:48, *.tpnet.pl

Wiadomo bylo ze w rewanz bedzie na sztucznej murawie wiec zadne tlumaczenie a w 2 polowie trzeba bylo zdobyc jeszcze minimum 1 gola !!!

odpowiedz
(L)egia - 26.07.2019 / 08:47, *.82.117

Zrozumie sens tych gwizdów jak im nie pójdzie w rewanżu. Wszak będą grać na sztucznej murawie.

odpowiedz
Kibic emeryt - 26.07.2019 / 08:40, *.centertel.pl

Wszyscy na stadionie , eksperci ,widzą że Legia nie ma stylu i gra słabo a ten gość dziwi się dlaczego my kibice zachowujemy się tak a nie inaczej po meczu.Albo on odjechał i to bardzo albo uważa nas za idiotów .Wielu z nas ostro jedzie po piłkarzach i nie mają racji bo jeśli ktoś grał zawodowo to wie że zły trener rozwali drużynę i bedzie grała tak jak dzisiaj my .Głowa chce nogi nie pozwalają .Vuko ponosi w 100 % wine za gre i tylko natychmiastowe odejście może uratować klub inaczej będzie dramat .

odpowiedz
Krzeszczu - 26.07.2019 / 10:25, *.tele2.se

@Kibic emeryt: ”jeśli ktoś grał zawodowo to wie że zły trener rozwali drużynę i bedzie grała tak jak dzisiaj my”
O, wlasnie to, w samo sedno...

odpowiedz
gela - 26.07.2019 / 14:05, *.korbank.pl

@Krzeszczu: a Legia ma trenera ???????

odpowiedz
Vesovic - 26.07.2019 / 08:36, *.tpnet.pl

Vesovic był najsłabszy na boisku ! Gość jeszcze ma czelność pytać o gwizdy... A jak masz sraczke przed rewanżem na sztucznej murawie to lepiej usiąść na trybunach !!

odpowiedz
Simon - 26.07.2019 / 08:35, *.telnaptelecom.pl

"Czułem się dziwnie" + "nic się nie stało" to kwintesencja ostatnich występów zespołu.

odpowiedz
Echhhh - 26.07.2019 / 08:22, *.t-mobile.pl

Jak to nikt nie widzi stylu? Ja widze "bezbadziejnie zenujacy", ale to zawsze styl. Pajacu.

odpowiedz
Zzz - 26.07.2019 / 07:55, *.inetia.pl

Kopacze to jednak przygłupy, wielu nie wie kiedy być cicho...

odpowiedz
R - 26.07.2019 / 07:51, *.plus.pl

On jest jakimś przyglupem czy jak? W sumie po takich wypowiedziach to zaczynam rozumieć dlaczego tak gramy.

odpowiedz
Pawel Sopot - 26.07.2019 / 07:51, *.75.34

Nie przyszli do kibiców i dlatego były gwizdy.

odpowiedz
lvkmar - 26.07.2019 / 11:17, *.chello.pl

@Pawel Sopot: Nie, gwizdy były od razu po końcowym gwizdku, zanim zawodnicy zdążyli pomyśleć, aby podejść do kibiców. Mnie te gwizdy bardzo ucieszyły, bo dzięki nim wiem, że nie tylko ja spodziewałem się czegoś więcej niż gry rodem z piłki ręcznej, czyli po okręgu do usranej śmierci.

odpowiedz
Zdzicho - 26.07.2019 / 06:47, *.tpnet.pl

Pier....na gwiazdeczka. Trzeba mu premie zwiększyć....

odpowiedz
Wiesiek - 26.07.2019 / 06:32, *.kompex.pl

Ten pan V. to grał wczoraj? Ja go nie widziałem.

odpowiedz
Arecki - 26.07.2019 / 06:31, *.tpnet.pl

Co jeden to lepszy w wypowiedziach....szkoda, że nie mogę napisać że lepszy na na boisku- KATASTROFA

odpowiedz
jo - 26.07.2019 / 06:31, *.tpnet.pl

Marko niech włączy sobie w domku powtórkę bo mam całą koszulkę i buty we krwi... Oczy krwawią jak się ogląda te podania do tyłu i na boki.... Tak na prawdę te gwizdy to przekaz dla trenera i prezesa bo to tamta dwójka odpowiada za taktykę i obecny stan rzeczy.
Gdzie są podania prostopadłe, gdzie jest jakieś przyspieszenie ??? Budujemy jeden atak w akcji trwającej 5 minut. A wychodzenie na pozycję po odbiorze piłki jest tak szybkie jak start walca drogowego ...

odpowiedz
Pawciu - 26.07.2019 / 05:50, *.orange.pl

Z naszymi zawodnikami powinen zaczac ostro pracowac psycholog i jakis PR-owiec. Najpierw wypowiedz Carlitosa, potem Majeckiego, teraz Vesovica.... No chyba ze trener daje na te wypowiedzi przyzwolenie bo wszyscy w tym klubie stali sie minimalistami....

odpowiedz
Obcy - 26.07.2019 / 05:35, *.t-mobile.pl

Jeżeli sztuczna murawa będzie dla Pana piłkarza problemem to proponuję zostać na ławce. Mniejszy stres.

odpowiedz
bbk - 26.07.2019 / 13:46, *.amazonaws.com

@Obcy: racja a kasa i tak sie bedzie zgadzala

odpowiedz
Jacek - 26.07.2019 / 05:22, *.tpnet.pl

Jezeli to co robicie na treningu zaprezentowaliscie we wczorajszym meczu, to naprawde nie przemeczacie sie w tygodniu. Wasz styl to ciągła gra do tylu. Nawet wtedy gdy trzeba zagrac szybką pilke do przodu bo rysuje sie szansa na gola. Wy z uporem przegrywacie do tylu przez wszystkich obroncow. Nie wiem indywidualnie jestescie pewnie niezlymi pilkarzami ale jako zespol w chwili obecnej jestescie kiepscy. Za duzo gry indywidualnej, brak ofensywnego srodkowego pomocnika, bardzo slabe skrzydla. To obecny obraz Legii. Nie dziw sie wiec gwizdom, bo i Ty grasz coraz gorzej.

odpowiedz
Agra - 26.07.2019 / 05:22, *.t-mobile.pl

Vesovic ma racje ze trzeba być frajerem
Żeby gwizdać na swoją drużynę po zwyciestwie

odpowiedz
Ktos - 26.07.2019 / 06:00, *.centertel.pl

@Agra: frajerem trzeba być żeby coś takiego napisać. Drużyna może przegrać i nikt nie będzie gwizdał. Tylko w jej grze ma być widoczne zaangażowanie, chęć, próba gry w piłkę.
Jak drużyna wygra przechodząc obok meczu to muszą być gwizdy.

odpowiedz
(L)eon - 26.07.2019 / 04:20, *.plus.pl

K..rwa Vesović pokaż mi ten styl chyba że to co gracie to wasz styl w takim razie szacun drży Polsko i Europo Nowa jakość nadchodzi

odpowiedz
lhm - 26.07.2019 / 01:54, *.t-mobile.pl

No właśnie, po 1:0 ze Sportingiem wszyscy się cieszyli. Po 1:0 z Kuopio gwiżdżą... Dziwne

odpowiedz
wwy - 26.07.2019 / 01:25, *.it4polska.com

klaskaliśmy w poprzednim sezonie... i nas nie zdziwi że spier...licie kolejny

odpowiedz
olo - 26.07.2019 / 00:22, *.tpnet.pl

Myślałem, że dzisiaj kupię bilet do Aten......a tu dupa , może dopiero w przyszły czwartek. Teraz 3000 km przed nami , mam nadzieje, że nie ostatnie w tym roku.

odpowiedz
Grzech - 26.07.2019 / 00:20, *.play-internet.pl

Bardzo niecelnie podania jak na czas który już ze sobą spedziliscie. Może ktoś Ci to przetlumaczy.

odpowiedz
Zlb - 26.07.2019 / 00:18, *.t-mobile.pl

CARLOS widać że próbuje,stara się itd...Ale co z innymi?

odpowiedz
Adi - 26.07.2019 / 00:16, *.orange.pl

Ręce opadaja... Chłop tyle czasu jest już w Legii, a jeszcze sie nie zorientował w jakim miejscu sie znajduje...

odpowiedz
Rafal - 26.07.2019 / 00:16, *.play-internet.pl

Kolejny p. Piłkarz zdziwiony czemu były gwiazdy... To kolejny dowód jak słabych piłkarzy posiadamy. Kompletnie nie czują powagi sytuacji, minimalisci kopiacy za karę.

odpowiedz
Zlb - 26.07.2019 / 00:12, *.t-mobile.pl

No to grajcie tak dalej i Ty bądź nadal zdziwiony!!!

odpowiedz
Darek - 26.07.2019 / 00:11, *.t-ipconnect.de

A czego sie spodziewaliscie po takim meczu.Rywal slaby a wy meczycie bule.Gracie jak dziady to was wygwizdali.I bardzo dobrze.Jak bym byl na meczu tez bym was wygwizdal.Gwiazdy zasrane zarabiaja miliony a graja tak ze patrzec na to sie nie da.Wszysto wolno i przewidywalnie.Brak ruchu bez pilki i gra w poprzek i do tylu.Parodia pilki noznej.

odpowiedz
(L)1916(L) - 26.07.2019 / 00:07, *.tpnet.pl

Co Ciebie tak dziwi?
Gra bez pomysłu, brakuje różnych wariantów, brak większej wygranej. Nie potraficie na boisku udowodnić, że jesteście lepsi pomimo tej wygranej.
Grając w Legii powinniście wiedzieć co od Was się będzie oczekiwać. Kibic nie jest głupi. Widzi nicość w waszym poczynaniu

odpowiedz
Oj - 26.07.2019 / 00:05, *.play-internet.pl

Dokładnie 20min a później standardowo lipa bez żadnego pomysłu a szczęścia to można szukać w dużym lotku oklaski tez żegnały choć takie niemrawe jak wasz gra

odpowiedz
Kalbar - 26.07.2019 / 00:04, *.chello.pl

Gwizdy były za to że po 20 minutach przestaliscie grać, później tylko czlapaliscie po boisku.

odpowiedz
Doktor Albanii - 26.07.2019 / 00:03, *.centertel.pl

No dziwne..... po takiej walce przecieżżż....
Tempo jak tramwaj na Poniatowskim na wysokości budynków mieszkalnych.

odpowiedz
CW (L)KS - 26.07.2019 / 02:38, *.play-internet.pl

@Doktor Albanii: Mistrzostwo z tym Poniatowskim

odpowiedz
Wojtek (L) - 26.07.2019 / 00:02, *.ap-media.pl

Ma rację, dzisiaj gra momentami wyglądała dobrze, są zalążki na przyszłość, trzeba być po prostu cierpliwym a nie oczekiwać jak kretyni, że na początku sezonu podczas kiedy musimy grać co trzy dni będziemy grali kozacką piłkę jeszcze przeciwko defensywnej drużynie

odpowiedz
Lemmy - 26.07.2019 / 00:10, *.cambrium.nl

@Wojtek (L): mógłbyś zapodać nazwę tego kwasa, który zarzuciłeś przed oglądaniem tego meczu? Musi to być naprawdę towar pierwsza klasa, skoro ta gra tak bardzo cię zafascynowała i wprawiła w taki oderwany od rzeczywistości optymizm.

odpowiedz
Kurak(L) - 26.07.2019 / 07:38, *.32.241

@Lemmy: Funny rabitt:D:D:D

odpowiedz
Lesny Dziadek - 26.07.2019 / 07:52, *.play-internet.pl

@Wojtek (L): Czekam juz dwa lata. To ile jeszcze? W 2030 zaczna grac? Ty udajesz, czy jestes? A moze kumpel tego od leniwych, wypasionych pszczol?

odpowiedz