Mateusz Wieteska cieszy się po pierwszym golu w barwach Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze oceny

Oceny legionistów za mecz z KuPS

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą notę za czwartkowy mecz z Koupion Palloseura otrzymał Mateusz Wieteska. Strzelca zwycięskiej bramki oceniliście na 3,6 w skal 1-6. Niezłą ocenę uzyskał także Luquinhas, a najniżej oceniliście występ Arvydasa Novikovasa.

W sumie oceniało 976 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,7.

Wieteska 3,6
Luquinhas 3,4
Majecki 3,1
Jędrzejczyk 3,0
Gwilia 3,0
Carlitos 2,9
Vesović 2,7
Stolarski 2,7
Andre Martins 2,6
Luis Rocha 2,5
Antolić 2,4
Kulenović 2,3
Nagy 2,1
Novikovas 1,9

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Bródno - 28.07.2019 / 14:20, *.chello.pl

@majusL@legionista.com: KRETYN

odpowiedz
WWL - 27.07.2019 / 19:43, *.play-internet.pl

@Po(L)ubiony:

On pisał o swojej starej

odpowiedz
Michal.i v2 - 27.07.2019 / 14:24, *.spitfireuk.net

Kiedy zatrudnimy trenera? Bo granie bez szkoleniowca to nienajlepszy pomysl.

odpowiedz
Michal.i v2 - 27.07.2019 / 14:24, *.spitfireuk.net

Kiedy zatrudnimy trenera? Bo granie bez szkoleniowca to nienajlepszy pomysl.

odpowiedz
Wawa (L) - 27.07.2019 / 12:34, *.play-internet.pl

Od każdej z ocen ,z osobna i razem wziętych
Spoko można odjąć 1, i wówczas były by bardziej adekwatne do tego co
wyczyniali?
Zdecydowanie zawyżone notki.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.07.2019 / 12:33, *.chello.pl

@majusL@legionista.com: spieprzaj stąd bucu, jeśli wyzywasz własnych piłkarzy.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.07.2019 / 12:21, *.chello.pl

Rocha - 2.5, Vesović --2.7???? Rochy to nie zauważyłem na boisku, a ten drugi, był tak dobry jak ostatni w zestawieniu.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 27.07.2019 / 12:17, *.174.42

kurvikos trzyma poziom. Super!!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 27.07.2019 / 11:58, *.inetia.pl

Redakcjo, a gdzie wieteska? ;-)

odpowiedz
Gienek - 27.07.2019 / 11:31, *.25.138

A Vuković 0.

odpowiedz