fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja trenera

Vuković: Uzyskać jak najlepszy wynik

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Na razie myślimy tylko o pierwszym meczu. Nie zastanawiam się, jak wyjść za tydzień na sztuczną murawę. Całą koncentrację musimy włożyć w czwartkowe spotkanie i uzyskać jak najlepszy wynik. Jutro tutaj nic się nie skończy i trzeba będzie też 90 minut ciężko pracować na wyjeździe - mówi przed czwartkowym spotkaniem Aleksandar Vuković.

- Z materiału, który mamy i oglądaliśmy, wynika, że KuPS nastawia się na grę z kontrataku. Ma kilku zawodników liczących na stałe fragmenty gry. Grają dalekie auty, po których strzelają czasami bramki, więc z autu mogą być tak samo groźni, jak z rzutów rożnych. Finowie bronią całym zespołem - na pewno czeka nas trudne zadanie, ale jest to drużyna, która jest do pokonania.

- Zastanawiamy się nad linią obronną i patrzymy na formę zawodników. Remy zagrał dwa solidne mecze, a ten ostatni nie do końca dobrze, ale nie tylko on. Zobaczymy w czwartek - są możliwe zmiany. Luis Rocha trenuje od tygodnia z drużyną, więc jest brany pod uwagę. Do przemyślenia jest natomiast to, czy to jest ten moment, czy dopiero ewentualnie za tydzień.

- Cafu niedługo powinien rozpocząć treningi z drużyną, ale to kwestia dwóch tygodni, by był brany pod uwagę do składu meczowego. Domagoj Antolić w każdym meczu, w którym grał, prezentował się dobrze. Cenię jego umiejętności, ale na początku postawiłem na inną grupę zawodników. Myślę, że kwestią czasu jest jak dostanie swoją szansę - musi być na to gotowy. Nie powiem czy już teraz jest ten moment.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
Cinek - 25.07.2019 / 23:15, *.71.164

Nic się nie stało ..... przez 70 minut meczu

odpowiedz
Kraken - 25.07.2019 / 22:39, *.t-mobile.pl

Gracie piach parodysto trenerski, niedlugo beda meki w meczu z Eskimosami.

odpowiedz
Kipkorir - 25.07.2019 / 17:25, *.chello.pl

@Hugon:
W obwodzie pozostaje jeszcze Astiz i kilku młodych gniewnych! W myśl zasady: "Jak się bawić, to się bawić... skład roz...ać, nowych wstawić"

odpowiedz
Wojtas70 - 25.07.2019 / 16:02, *.235.85

Co by nie było i tak będę z LEGUNIA!!!!Do końca życia i o jeden dzień dłużej!!!!!

odpowiedz
gosc - 25.07.2019 / 10:58, *.chello.pl

Jak byłbym trenerem to bym powiedział że gramy o zwycięstwo i tylko to nas interesuje .Co oznacza wg. trenera uzyskać jak najlepszy wynik?
Wygrana, remis a może przegrana tylko jedną bramką?

odpowiedz
keny - 25.07.2019 / 10:37, *.230.191

Vuko dobry trener tylko wyników nie ma!
Za chwile będzie brał to na klatę.

odpowiedz
Majkello - 25.07.2019 / 09:28, *.mgk.pl

@Mario: wiesz co? Wolę mistrzostwo po wymęczonych 1:0 niż drugie lub trzecie miejsce po pięknej grze... Ale co ja tam wiem, w końcu tylko 15 lat zawodowo grałem w piłkę...

odpowiedz
Zły krasnolud - 25.07.2019 / 08:35, *.centertel.pl

Izy też już nie ma w legii, czy na urlopie jest?

odpowiedz
Cesio - 25.07.2019 / 08:21, *.207.156

@lemur: Bardzo trafna ocena sytuacji.

odpowiedz
Po(L)noc - 25.07.2019 / 08:07, *.73.156

@Arek, @Wa(L)us
połowa tych krytykantów to pewnie i tak inne kluby wchodzące na naszą stronę. Druga połowa to komputerowe pikniki, których jedynym celem w życiu jest wylewanie żółci i anonimowa krytyka.
Dlatego zlewajcie ich.
Bo nie wierzę, że ktoś na przykład na stadionie krzyczy 'Arek Malarz', a potem po nim jedzie w necie.
Większość normalnych kibiców boli to, co się dzieje w klubie, ale jest z klubem na dobre i na złe, co widać na stadionie. Doping i oprawy pokazują, że kibicom się nie podoba obecny stan, ale mimo to są na stadionie, nie dla piłkarzy, czy prezesa, ale dla Legii, największego klubu w Polsce i za to szacun.
A prawda jest taka, że obojętnie jaki trener by tu nie przyszedł, to bez wydania kilku/kilkunastu milionów na transfery, nie zdominuje tej śmiesznej ligi, a tym bardziej nie podbije Europy.
Na naszej lidze nie da się zarabiać, już kiedyś pisałem, że bez mocnego, strategicznego sponsora, który co roku wyłożyłby kilka baniek na transfery nie zrobimy kroku do przodu.
Nasi zawodnicy przechodząc do jakichś śmiesznych klubów tureckich czy rosyjskich zwiększają kilkukrotnie swoje zarobki, co pokazuje, że obecna piłka sportowo to niestety tylko pieniądze.
Dlatego bądźmy razem i nie pozwólmy aby obecny marazm sportowy pociągał za sobą doping, czy oprawy, bo obecnie jedynie to może dać nam przewagę nad innymi zespołami...

odpowiedz
Rado - 25.07.2019 / 07:48, *.play-internet.pl

Gdzie jest trener???

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 25.07.2019 / 07:10, *.play-internet.pl

O nie, w rewanzu sztuczna murawa...Jak grac?!

odpowiedz
Mario - 25.07.2019 / 07:03, *.timplus.net

@Krecina Zdzichu: Dobrze napisane. Wtedy to był dream team. Może seryjnie mistrzostw nie zdobywali, ale liga była dużo mocniejsza, a paczka taka, że szkoda gadać. Co z tego, że obecnie tytuły w kraju zdobywane, skoro każdy widział, jakie żenujące wyścigi były i jaki poziom rozgrywek.

odpowiedz
Y - 25.07.2019 / 05:22, *.227.22

@Arek: to dalej idź za rączkę z naszym prezesem nieudacznikiem. W Legii nie ma miejsca dla miernoty twojego pokroju.

odpowiedz
lemur - 25.07.2019 / 02:37, *.190.6

@Wa(L)us: Co to znaczy dajcie pracować? Przecież nikt mu nie broni, jednak trener klubu takiego kalibru powinien radzić sobie z presją, jeśli nie, to znaczy, że się nie nadaje, wie z kim tańczy, co to jest Legia i z czym to się je, więc na krytykę powinien być ciągle przygotowany, w każdym razie gdybym ja miał na to jakiś wpływ i z jego ust usłyszał to zdanie, to już w tej samej sekundzie wyleciałby za drzwi na wieki wieków, bo to oznaczałoby, że koleś zwyczajnie się boi i tym strachem zaraża cała drużynę, a po jego wypowiedziach coraz bardziej dochodzę do przekonania i śmiem twierdzić, że istnieją duże oznaki prawdopodobieństwa, że tak właśnie jest.

odpowiedz
News,Cult,Mistrz,Legia! - 25.07.2019 / 01:36, *.94.116

Ajaaaaaaaaa!Kooooochaaaaam!Leeeegiiieee!Aaaajajajajaaaaaaa!

odpowiedz
oLaf - 25.07.2019 / 00:47, *.vectranet.pl

Błąd!!! tylko looserzy mówią "...uzyskać jak najlepszy wynik" , w Legi gramy aby przekonująco wygrać!!!!

Nie się trenejro uczy!

odpowiedz
Ibis - 24.07.2019 / 23:57, *.chello.pl

Vuko jesteś sympatycznym facetem, ale w końcowy sukces, w dwumeczu z Finami, nie wierzę. Nie ten trenerski rozmiar kapelusza. Niestety...

odpowiedz
Quietly - 24.07.2019 / 23:44, *.mm.pl

@Trenejro: w latach 80 tych kogo leli?I Ty masz 30 letni staz?Ile zdobyl?

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 24.07.2019 / 23:22, *.t-mobile.pl

@Arek: sukces? Mowisz o ostatnim wpier...w LM. Nikt w tym pokoleniu nie widzial sukcesu. Ostatni sukces to był za Pisza, Podbrożnego i spółki. Tych wciągnęli za uszu nowym regulaminem do LM a potem na farcie do LE. Potencjal byl jak zlalismy Cweltic, ale debile nawet kartek nie potrafily policzyc....

odpowiedz
mln - 24.07.2019 / 23:11, *.centertel.pl

Trener co Ty cpiesz ? 0:1 po"walce" bedzie sukcesem. A Ty powiesz ze powalczycie w rewanzu i wyciagniecie wnioski ...

odpowiedz
Lesny Dziadek - 24.07.2019 / 23:05, *.play-internet.pl

@Wa(L)us: Darek to ty, prawda? Loczki zakrecone?

odpowiedz
Zlb - 24.07.2019 / 22:53, *.t-mobile.pl

@Trenejro: W latach 90 było podobnie.A teraz...już wszystko napisałeś!

odpowiedz
ZGL - 24.07.2019 / 22:42, *.tpnet.pl

LEGIO walcz o awans do 3 rundy ! LEGIA 2-0 KuPS !! LEGIA !!!

odpowiedz
ZGL - 24.07.2019 / 22:37, *.tpnet.pl

A gdzie mamy wygrac jak nie na wlasnym stadionie ? Na wyjezdzie juz wygralismy mecz w 1 rundzie !!!

odpowiedz
Hugon - 24.07.2019 / 22:32, *.vectranet.pl

@Kipkorir: A jaki może być skład,napewno te niedołęgi Jodłowiec Agra i Kulenowić w 1 składzie jak by był Kuchy grał by razem z nimi.

odpowiedz
Akapit - 24.07.2019 / 22:25, *.play-internet.pl

@Wa(L)us: Jak Ci się taka sytuacja podoba to zamilcz i to akceptuj a wolność slowa jest po to by wyrazić swoje opinie. Mi taki galimatias jaki zapanował w L nie odpowiada i wstyd bierze jak ludzie kpić mają bo grajkowie nie wiele potrafią a uważają się za profesjonalistow, trener też ma nie głupoty gadać ale to wszystko jakoś poskładać. Więc bez urazy wkurza taki impas.

odpowiedz
Arek - 24.07.2019 / 22:22, *.tpnet.pl

Ciężko czytać te rzygi. Mam tu na myśli wpisy niby kibiców. Jak jest sukces, to jest fajnie. Jak sukcesy się skończyły to już by zwalniali wszystko i wszystkich. A pinokiów od cholery można znaleźć na tym forum.

odpowiedz
Trenejro - 24.07.2019 / 22:07, *.com.pl

@Trochę lodu na głowę:
Albo tacy jak Ty, którym nie ważne co i jak na boisku, byle przed meczem wypić za dużo browarów i drzeć mordę na stadionie. Ja kibicuje Legii ponad 30 lat i mam dość patrzenia na ten a'la spartowy produkt. W latach 80 nauczyłem się czegoś innego chodząc na Legię. W źródełku pili a na boisku lali wszystkich jak po padło. To była drużyna, serce na boisku... Dziś 60% piłkarzy to przeplacone gwiazdeczki ze świata, co nie do końca wiedzą w jakim klubie grają. Człapia po boisku, aż oczy bolą. A prawdziwi kibice się modlą o dobry wynik z amatorami z klubów co nawet nikt nie słyszał o ich istnieniu.

odpowiedz
Wa(L)us - 24.07.2019 / 22:04, *.t-mobile.pl

Ludzie dajcie sobie spokój. Siedzicie od dawna przed komputerami i tylko smedzicie. To nie ma gry to nie mam trenera, i tak ku..a w kółko. Jeszcze niedawno było to Sa Pinto był zły a Vuko z DNA Legii. Teraz znowu coś złe. Krytykować to jest fajnie, rozumiem takie czasy. Dajcie facetowi pracować, dajcie wsparcie. Podobno cała Legia zawsze razem. Skończcie pier....ć, kiedy wam się coś podobało?

odpowiedz
eLeLeL - 24.07.2019 / 21:46, *.chello.pl

Czy można zwrócić bilet na jutrzejszy mecz? Nie mogę znaleźćna stronie...

odpowiedz
Kraken - 24.07.2019 / 21:39, *.t-mobile.pl

@Kraken: * Jugoslowianinie

odpowiedz
Kraken - 24.07.2019 / 21:38, *.t-mobile.pl

Pakuj mandżur Jugosłowianie. Na jesieni już cie nie bedzie.

odpowiedz
Trochę lodu na głowę - 24.07.2019 / 21:31, *.play-internet.pl

@Gienek: Wtedy, kiedy przestaną się tu pojawiać, kibice innych klubów, udający kibiców Legii, tacy jak, ty.

odpowiedz
Gienek - 24.07.2019 / 21:27, *.25.138

Uzyskać najlepszy wynik czyli nie przegrać lub przegrać najmniejszą liczbą bramek. A po meczu wyjaśniać, że nie wszystko skończone bo mamy przed sobą jeszcze rewanż. Ku.wa kiedy to się skończy...

odpowiedz
Cesio - 24.07.2019 / 21:09, *.centertel.pl

Vuko,mam nadzieję ,że przestaniesz się miotać w tych swoich pożal się boże wypowiedziach.Czy ty naprawdę masz dyplom trenera?? Jeżeli tak ,to pokaż to na boisku,bo na razie żadnej poprawy w stosunku do końcówki poprzedniego sezonu.Grą tojego zespołu kieruje przypadek .Jak Boga kocham to nie gracie nic innego jak np Korona Jadów, tylko od nich nie można wymagać więcej

odpowiedz
grzesiek - 24.07.2019 / 21:07, *.centertel.pl

Jesli graja z kontry dobrze to moim zdaniem nie sa bez szans. Podkreslam ze bez carlitosa novikovasa i nagyego nasi pilkarze to poziom ....ponizej jakiegokolwiek poziomu

odpowiedz
szczery - 24.07.2019 / 21:03, *.net.pl

Legia spotyka Kupe z Kuopio.

odpowiedz
kowaL - 24.07.2019 / 20:16, *.vectranet.pl

@Kipkorir: Jak to jaki? Radosław "nic się nie stało" Majecki do ataku!!!

odpowiedz
kowaL - 24.07.2019 / 20:15, *.vectranet.pl

Oooo coś czuję, że Pinokio 0:0 weźmie w ciemno! Brawo!

odpowiedz
Buk - 24.07.2019 / 20:04, *.play-internet.pl

Jak Legia przegra to Pinokio niech na golasa przejdzie z Ł3 na K6

odpowiedz
Kipkorir - 24.07.2019 / 19:28, *.chello.pl

Ciekawe jaki skład tym razem wymyśli?

odpowiedz
Legion - 24.07.2019 / 19:20, *.t-mobile.pl

Wuko, nie pie..*ol jak Pinto tylko mów wprost. Swoimi wypowiedziami zaczynasz się kompromitować jeszcze bardziej coraz bardziej.

odpowiedz
Mój typ - 24.07.2019 / 18:52, *.play-internet.pl

Spokojne 3:0 dla Legii

odpowiedz
wawa fan - 24.07.2019 / 18:40, *.vectranet.pl

Vuko najlepszy wynik to jakieś 0:3 dla KUPS żeby za dużejkompromitacji nie było!

odpowiedz
gazza - 24.07.2019 / 18:40, *.inetia.pl

Czy to oznacza że im przeszkadza w grze równiutka sztuczna murawa ???
vuko - wygrywaj a nie kompromituj siebie i bałkany !

odpowiedz
Pio - 24.07.2019 / 18:38, *.chello.pl

Vuko znów jest autostrada do 4rundy, jak to spie...sz to Cię nie ma , masz niezłych franków tylko tobie coś nie idzie , nie widzę różnicy z końcówki sezonu

odpowiedz
3333 - 24.07.2019 / 18:02, *.com.pl

Co tu myśleć o sukcesach jak słucha się takich wypowiedzi trenera z dyplomem

odpowiedz
(L)eon - 24.07.2019 / 17:38, *.plus.pl

Jeszcze 10 lat temu nikt by się nie zastanawiał czy awansujemy tylko w jakich rozmiarach to osiągniemy jakich ja czasów dożyłem żeby srać się przed takimi ogórkami Vuko nic nie osiągniesz pier..ąc takie bzdety

odpowiedz
yyy - 24.07.2019 / 17:36, *.tpnet.pl

"jak wyjść na sztuczną murawę"
Najlepiej ostrożnie, wszak to największe zagrożenie dla naszych grajków. Może warto pomyśleć o jakichś antysztucznomurawowych kombinezonach czy coś.

odpowiedz