fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na oprawy przed meczem z KuPS

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed dzisiejszym meczem z fińskim KuPS, Nieznani Sprawcy przeprowadzą kolejną zbiórkę na oprawy meczowe. Grupa ultras apeluje o wsparcie, bowiem ze względu na niższą frekwencję na ostatnich meczach, zbiórki przeprowadzone na dwóch ostatnich spotkaniach, wyszły bardzo słabo. Gorąco zachęcamy wszystkich wybierających się na dzisiejsze spotkanie, do wsparcia legijnego ruchu ultras. Poniżej apel NS-ów:

"Drodzy Kibice!
Rozmiar Żylety jest dokładnie taki sam jaki był parę lat temu. Oprawy kosztują tyle samo co kiedyś, albo nawet ciut więcej. Jak pewnie zauważyliście, pojawiają się one na naszym stadionie częściej niż kiedyś. Co oznacza, że nam zapał się nie skończył i dalej z uśmiechem na ustach tak jak 10 lat temu malujemy, odpalamy i razem z Wami robimy co się da, aby przyciągać jak najwięcej kiboli na stadion Legii.
Jest jednak pewien problem. Nie będziemy oszukiwać. Chodzi o pieniądze. Głównie ze względu na opłakaną - nieporównywalnie słabsza niż kiedyś - frekwencję, zbieramy na oprawy dużo mniej niż kiedyś. W dwóch zbiórkach - na meczach z zawsze groźnym Gibraltarem oraz z Pogonią - zebraliśmy rekordowo mało. W związku z tym wyniki pozwolimy sobie opublikować po czwartkowej zbiórce na meczu z rodakami Matiego Hautamekiego. Uważamy, że należały Wam się te słowa wyjaśnienia, czemu co mecz możecie napotkać nas z puszkami z napisem ZBIÓRKA NA OPRAWĘ.
Liczymy na to, że rozumiecie naszą sytuację i dalej będziecie wspierać ruch ultras, my możemy Was zapewnić, że warto!"

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.