fot. Mishka / Legionisci.com

Martins: Mamy wiele do poprawy

Wiśnia i Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka okazji i powiniśmy zdobyć więcej bramek. Jestem przekonany, że na wyjeździe również strzelimy. Generalnie myślę, że mecz można zaliczyć na plus. Czasami, kiedy nie zdobywa się gola, to zaczynasz się denerwować. Pojawia się irytacja, że nie idzie i dążysz do zmiany z całych sił, ale nie zawsze się to udaje - powiedział Andre Martins.

- Chcemy wygrywać większą ilością bramek. Kibice byli niezadowoleni, ponieważ wiedzą, że stać nas na więcej. Mamy wiele rzeczy do poprawy. Byliśmy kreatywni w środku pola, ponieważ stwarzaliśmy sobie okazje strzeleckie. Brakowało jedynie skuteczności. Czasami w meczach właśnie tak się dzieje. Walczysz z całych sił, a ostatecznie wygrywasz 1-0

- Myślę, że kontrolowaliśmy mecz. Mieliśmy wiele okazji do zdobycia kolejnych goli. Wiemy, że możemy grać lepiej i osiągać lepsze rezultaty. Jakie jest moje zdanie o gwizdach po zakończeniu spotkania? Kiedy grasz w wielkich drużynach, to czasami się tak dzieje. Kibice oczekują tego, że będziemy grali jeszcze lepiej. Tak jak jednak powiedziałem - wiemy, ze mamy jeszcze wiele do poprawy.

Jeśli chodzi o trenerski styl Vukovicia, to on chce mieć wszystko zbilansowane. Przykład wagę do ofensywny i defensywy. W obydwu aspektach musimy się jeszcze poprawić. "Vuko" zna klub bardzo dobrze i jestem pewny, że wiem, co robi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
bronek49 - 26.07.2019 / 18:35, *.chello.pl

Martins co ty bredzisz jaki plus ja widziałem bardzo dużo minusów wy nie gracie tylko biegacie z taką grą to będziecie mieli problem w naszej lidze

odpowiedz
ZGL - 26.07.2019 / 14:45, *.tpnet.pl

Czy cos strzelimy za tydzien to byloby dobrze a jak bedzie zobaczymy !!!

odpowiedz
SEBO(L) - 26.07.2019 / 12:56, *.centertel.pl

Martins jest przekonany,"że na wyjeździe też strzelimy "... Jak,k...a, jak? Na sztucznej murawie?! Przecież,piłka toczy się wolniej na takiej nawieżchni. Nic z tego,0:0 po "meczu walki"...

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 26.07.2019 / 08:14, *.t-mobile.pl

Fryzury do poprawy? Jeszcze wiecej żelu?

odpowiedz
nieznany - 26.07.2019 / 12:00, *.vectranet.pl

@Krecina Zdzichu: Nie kompromituj się

odpowiedz
Stempel17 - 26.07.2019 / 07:30, *.orange.pl

Bo kibica sie szanuje i po meczu należało by podejsc i podziękować. Moze powinniscie grac przy pustych trybach

odpowiedz
(L)eon - 26.07.2019 / 04:39, *.plus.pl

A trener kupska zadowolony

odpowiedz
wwy - 26.07.2019 / 01:53, *.it4polska.com

nie zdaliście w poprzednim sezonie... w tym macie egzamin komisyjny... wiele do poprawy ... bardzo wiele ... tylko grupa LE was uratuje

odpowiedz
(L)1916(L) - 26.07.2019 / 00:37, *.tpnet.pl

To zapieprzac na treningach i poprawiać.
A z drugiej strony "wiele" to mało powiedziane

odpowiedz
Adi - 26.07.2019 / 00:22, *.orange.pl

"Byliśmy kreatywni w środku pola, ponieważ stwarzaliśmy sobie okazje strzeleckie." - ŻE CO ?!! Wszyscy pochowani za rywalami, nikt nie wychodził do gry... Po tych słowach straciłeś w moich oczach...

odpowiedz
zaba285 - 26.07.2019 / 12:55, *.lukman.pl

@Adi: bez przesady, było kilkanaście fajnych wymian piłki gdzie brakowało ostatniego podania albo wykończenia. ale rzeczywiście, 70% akcji to byli pochowani za rywalami i nie było do kogo podać.

odpowiedz