fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Martins: Mamy wiele do poprawy

Wiśnia i Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka okazji i powiniśmy zdobyć więcej bramek. Jestem przekonany, że na wyjeździe również strzelimy. Generalnie myślę, że mecz można zaliczyć na plus. Czasami, kiedy nie zdobywa się gola, to zaczynasz się denerwować. Pojawia się irytacja, że nie idzie i dążysz do zmiany z całych sił, ale nie zawsze się to udaje - powiedział Andre Martins.

- Chcemy wygrywać większą ilością bramek. Kibice byli niezadowoleni, ponieważ wiedzą, że stać nas na więcej. Mamy wiele rzeczy do poprawy. Byliśmy kreatywni w środku pola, ponieważ stwarzaliśmy sobie okazje strzeleckie. Brakowało jedynie skuteczności. Czasami w meczach właśnie tak się dzieje. Walczysz z całych sił, a ostatecznie wygrywasz 1-0

- Myślę, że kontrolowaliśmy mecz. Mieliśmy wiele okazji do zdobycia kolejnych goli. Wiemy, że możemy grać lepiej i osiągać lepsze rezultaty. Jakie jest moje zdanie o gwizdach po zakończeniu spotkania? Kiedy grasz w wielkich drużynach, to czasami się tak dzieje. Kibice oczekują tego, że będziemy grali jeszcze lepiej. Tak jak jednak powiedziałem - wiemy, ze mamy jeszcze wiele do poprawy.

Jeśli chodzi o trenerski styl Vukovicia, to on chce mieć wszystko zbilansowane. Przykład wagę do ofensywny i defensywy. W obydwu aspektach musimy się jeszcze poprawić. "Vuko" zna klub bardzo dobrze i jestem pewny, że wiem, co robi.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.