REKLAMA

Wyniki 2. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W ostatnim meczu 2. kolejki Ekstraklasy Pogoń Szczecin pokonała Arkę 2-0 i wskoczyła na fotel lidera. Niedziela zaczęła się od wyjazdowego zwycięstwa Legii. Następnie Lechia podzieliła się punktami z Wisłą Kraków, a Śląsk Wrocław odwrócił losy rywalizacji z Piastem Gliwice. W sobotnich meczach górą beniaminkowie. ŁKS Łódź wywiózł trzy punkty ze stadionu Cracovii, a Raków pokonał w Białymstoku Jagiellonię. W piątek Górnik Zabrze pokonał Zagłębie, a Lech wysoko ograł Wisłę Płock.

2. kolejka:
Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Lubin
Lech Poznań 4-0 Wisła Płock
Cracovia 1-2 ŁKS Łódź
Jagiellonia Białystok 0-1 Raków Częstochowa
Korona Kielce 1-2 Legia Warszawa
Lechia Gdańsk 0-0 Wisła Kraków
Śląsk Wrocław 2-1 Piast Gliwice
Pogoń Szczecin 2-0 Arka Gdynia

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Wolfik - 30.07.2019 / 11:02, *.mm.pl

@olew: Pogoń przez większość meczu grała jak reszta ligi - dwa szybkie podania a trzecie to strata oraz trzy podania w poprzek i niecelny przerzut. Mieli za to zabójczą końcówkę.

odpowiedz
Wolfik - 30.07.2019 / 10:59, *.mm.pl

Zdaje sobie sprawę, że trudno wyrokować po jednym spotkaniu ale odnoszę wrażenie, że Pogoń będzie miała sporo radości ze swojego nowego napastnika (Spiridonović). Łatwość, z jaką objechał obrońców Arki i wykończył akcję znamionuje spore umiejętności. Oby tylko po kilku kolejkach nie "przywykł" do realiów tej ligi.

odpowiedz
Kajtek - 30.07.2019 / 10:30, *.orange.pl

O puchar Bałtyku wygrali Śledzie z Dorszami.

odpowiedz
olew - 30.07.2019 / 00:50, *.vectranet.pl

fajna jest liga; Pogoń mocna, ŁKS fajnie gra, amica zbiera punkty, lubię nasza ligę ! są emocje !

odpowiedz
Arek - 29.07.2019 / 22:19, *.tpnet.pl

@wolfik, no już nie tylko.

odpowiedz
Wolfik - 28.07.2019 / 23:15, *.mm.pl

2-ga kolejka i jedynie wrocławianie (stan na niedzielę wieczór) mają komplet punktów. Wyrównana ta liga coraz bardziej (lub słabsza z roku na rok,jak kto woli).

odpowiedz
fredix - 28.07.2019 / 14:14, *.mm.pl

Vuko to powinien iść na korepetycje do trenera Papszuna. Kto oglądał mecz jagieloni z rakowem wie o czym mówię.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 28.07.2019 / 11:09, *.amazonaws.com

Nawet 3 literowa wygrala na wyjezdzie. Musimy dzisiaj wygrac !!

odpowiedz
ZGL - 28.07.2019 / 09:22, *.tpnet.pl

Furman do LEGII do zamkniecia obecnego okna transferowego !!!

odpowiedz
Po(L)ny - 28.07.2019 / 08:35, *.chello.pl

@Darek: a co najważniejsze, to jest ten Lider, którego tak brakuje.

odpowiedz
Darek - 27.07.2019 / 23:02, *.t-ipconnect.de

Ogladalem wczorajszy mecz amiki z wisla plock.Furman robi tam cala robote.Rzuty wolne,dosrodkowanie,strzaly z dystansu.Ten strzal w spojenie.Gdyby to wpadlo to mogla by byc z tego bramka kolejki a nawet nominacja do bramki sezonu.
Brac Furmana do Legii.

odpowiedz
raf - 27.07.2019 / 19:35, *.cyfrowypolsat.pl

w ŁKS ie jeden zagraniczny w pierwszym skladzie da sie chyba jedyna Polska druzyna w ekstraklasie

odpowiedz
Hiszpan - 27.07.2019 / 18:11, *.t-mobile.pl

@Lord: grali jak gamonie z pola

odpowiedz
Jjj - 27.07.2019 / 16:31, *.t-mobile.pl

@Lord:
Bolec to ci z tyłka wystaje słowiku :)

odpowiedz
1956 - 27.07.2019 / 16:16, *.plus.pl

Furman do Legii!!!

odpowiedz
Lord - 27.07.2019 / 13:13, *.tpnet.pl

@GDL: I tu masz racje , Furman odejdzie Wisły nie ma .

odpowiedz
Lord - 27.07.2019 / 13:08, *.tpnet.pl

@Po(L)ubiony: Okulista lub na kolonoskopie sie zapisz i bezwglednie masz na ból dupy , bo boli i ma bolec . Popatrz na swoje tepe pały jak graja i jak drukarze za uszyw yciagaja :P

odpowiedz
Wawa (L) - 27.07.2019 / 12:27, *.play-internet.pl

@Aigel:
Vuko to wymyśli.....? koło,
i pierd..nie się w czoło.
Pzdr (L)

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.07.2019 / 12:22, *.chello.pl

@GDL: Zamiast Gwilii.

odpowiedz
Tom - 27.07.2019 / 09:36, *.play-internet.pl

@zenek: podpisuje się pod Twoim komentarzem

odpowiedz
GDL - 27.07.2019 / 08:16, *.tpnet.pl

Slaba Wisla P. sam Furman nie da rady a zamiast Novikovasa trzeba bylo sprowadzic Furmana !!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.07.2019 / 07:48, *.chello.pl

Wisła Płock powinna spaść z ligi. Gra w niej tylko jeden piłkarz nazwiskiem Furman, ale nawet on tego wozu nie jest w stanie pociągnąć. Gwoli prawdy, kartofle miały sporo szczęścia i zaprzyjaźnionego arbitra. Karny dęty, a pyrlandzki obrońca powinien wylecieć po kwadransie. W piłce jak w życiu - szczęście do podstawa. Kiedy biedny idzie tańczyć to orkiestra idzie s...ć.

odpowiedz
Aigel - 26.07.2019 / 23:55, *.t-mobile.pl

@WARS: Tylko kiedy zobaczymy pomysł na grę? Niby grajki ok, top jak na Polskie warunki i tego nie widać.

odpowiedz
James - 26.07.2019 / 23:44, *.chello.pl

Poziom Polskich drużyn zweryfikują najbliższe mecze rewanżowe w eliminacjach do ligi europejskiej.

odpowiedz
(L)istek - 26.07.2019 / 23:18, *.play-internet.pl

Może mi się poje...ło ale chyba powiększyli sektor gości?

odpowiedz
WARS - 26.07.2019 / 23:07, *.inetia.pl

@Hiszpan: Karny z kapelusza, i kupa szczęścia. Płock powinien to wygrać a najlepszy był Furman. Pyrusy nic nie ugrają i będą walczyć o utrzymanie. Ogólnie grają żenadę. Legia Mistrzem Polski !!!

odpowiedz
Hiszpan - 26.07.2019 / 22:43, *.t-mobile.pl

@Aigel: Pyry na farcie poszły

odpowiedz
Aigel - 26.07.2019 / 22:40, *.t-mobile.pl

Oglądałem dzisiaj Pyry 4:0, porównując do wczorajszego meczu Legii jest różnica. Albo Vuco coś wymyśli, albo będą problemy.

odpowiedz
Hej - 26.07.2019 / 20:18, *.t-mobile.pl

Dzisiaj Z ciekawości (co po za meczami Legii, nie robię ) obejrzałem mecz Górnik Z. - Zagłębie L. O Boże to była dopiero żenada, ta kopanina zabrała chyba chęć na oglądanie innych meczów oprócz Legii na długo

odpowiedz
Futbol na wesoło - 26.07.2019 / 17:29, *.play-internet.pl

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 4-2
Lech Poznań - Wisła Płock 3-5
Cracovia - ŁKS Łódź 4-1
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 6-3
Korona Kielce - Legia Warszawa 3-3
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 5-2
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2-3
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 4-4

odpowiedz
arnold zboczek - 26.07.2019 / 16:23, *.centertel.pl

będzie 1:1 albo przeje... 1:0 . klasyka zmeczeni po człapaniu w czwartek

odpowiedz
zenek - 26.07.2019 / 10:41, *.mmc.com

jeżeli ponownie wystawi to drewno Kulenovica zamiast Niezgody to stracę do Vuko szacunek zupełnie. Dobrze byłoby również sprawdzić w jakiej formie jest Lewczuk bo będąc w formie stanowiłby dobry duet z Jędzą w środku obrony

odpowiedz