Mateusz Wieteska i Carlitos - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska zagrożony pauzą

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek Mateusz Wieteska dał Legii wygraną w pierwszym meczu nad KuPS, a ponadto został ukarany żółtą kartką. Dla obrońcy to druga indywidualna kara w tej edycji Ligi Europy. Pierwsze napomnienie otrzymał w końcówce rewanżowego starcia z Europa FC, kiedy to przy stanie 3-0 taktycznie faulował blisko pola karnego Legii. W rewanżowym starciu z Finami 22-latek będzie musiał uważać, bo trzecia żółta kartka oznacza pauzę w jednym meczu.

Po jednej żółtej kartce mają Arvydas Novikovas i William Remy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Wawa (L) - 26.07.2019 / 20:21, *.play-internet.pl

Spoko.. po trzeciej (kartce) w LE, już Nas nie ma.
Tak że bez konsekwencji , a jeśli nawet to ,, nic się nie stało" ogarnie temat.

odpowiedz
pol - 26.07.2019 / 20:10, *.chello.pl

Jak to dobrze,że może pauzować ...kaleczniak

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.