Gino Lettieri - fot. Mishka / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Lettieri: Jestem zniesmaczony trzema sytuacjami

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Gino Lettieri (trener Korony): Wydaje mi się, że zagraliśmy dziś nieco zbyt strachliwie. Według mnie, zbyt dużo było piłek do defensywy, zamiast zagrań ofensywnych. Od ok. 15-20 minuty zaczęło to wyglądać o wiele lepiej, ale wtedy dostaliśmy bramkę na 1-0, gdy to my byliśmy w posiadaniu piłki. Potem drużyna zaczęła się prezentować dobrze, było widać, że chce i potrafi walczyć. Udało się wyrównać na 1-1. Nie widziałem dzisiaj w tej agresywności w wykończeniu, w tym ostatnim podaniu.

Nie wiem, może drużyna nie była pewna, że może wygrać. W drugiej połowie walczyliśmy, staraliśmy się. To było na plus, ale powinno być nieco więcej agresywności i szybkości.

Są trzy sytuacje, które sprawiają, że jestem zniesmaczony. Pierwsza, kiedy po nieudany wślizg Inakiego Astiza spowodował upadek Cebuli i powinien być rzut karny. Druga, kiedy przy naszej kontrze był faul Astiza w sytuacji 1 na 1, za co został ukarany żółtą kartką. Trzecia sytuacja to również faul Astiza, który powinien zakończyć się drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.

Strata bramki na 1-2 to konsekwencja naszych błędów w ustawieniu. Czasem tak się zdarza, teraz musimy myśleć już o meczu z Arką.