Inaki Astiz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Astiz: Zwycięstwo dodaje pewności siebie

Kamilo i Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Inaki Astiz: Pracowaliśmy do końca zarówno w ofensywie, jak i defensywie, żeby nie stracić żadnej bramki. Wierzyliśmy do końca w zwycięstwo i bardzo się cieszę, że wygraliśmy. To dla nas bardzo ważne trzy punkty, bo dodają pewności siebie. Owszem, momentami za bardzo się cofnęliśmy, ale szybko wyciągnęliśmy z tego wnioski i staraliśmy się być blisko w środku pola.

Kadra jest szeroka i każdy wie, że ma być gotowy do gry w każdym spotkaniu. W związku z tym, kiedy pojawia się szansa występu, to po prostu trzeba być w formie. Czasami mecze są w krótkich odstępach czasowych, a do tego dochodzą treningi, więc jest też potrzeba regeneracji. Dlatego to jest ważne, żeby być do dyspozycji trenera.
Karny? Jaki karny, kiedy? Na pewno nie było przewinienia z mojej strony. Natomiast żółta kartka... Dotknąłem piłki, ale ta poleciała w inną stronę i dlatego sędzia mógł pomyśleć, że sfaulowałem zawodnika. Jednak zapewniam, że pierwszy był kontakt z futbolówką. To są sytuacje, które się zdarzają na meczu, ale to są decyzje sędziego i nie ma co z tym dyskutować.

Gdzie jest Legia? Wiadomo, że dużo się mówi o drużynie, co generuje pewną presję. Do tego wyniki nie były do końca zadowalające. Jednak to też jest nasza praca. Praca, żeby ciężko pracować na boisku, być razem jako zespół. Musimy trzymać się wspólnie i mieć jeden cel, czyli zwycięstwo w każdym meczu, to jest najważniejsze i od nas zależy. Cała reszta i to co się pisze jest poza nami. Jestem przekonany, że nasza gra będzie wyglądać coraz lepiej. Wiemy, że każde zwycięstwo jest istotne - również takie jak dziś. To działa pozytywnie na nasze morale i z optymizmem będziemy podchodzić do czwartkowej rywalizacji w europejskich pucharach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Trenejro - 29.07.2019 / 01:56, *.com.pl

Astiz tragedia.

odpowiedz
Adson 78 - 28.07.2019 / 23:06, *.plus.pl

Astiz i Lewczuk Won Z Legii !!!
A na dodatek Antolić też won !!!

odpowiedz
Kipkorir - 28.07.2019 / 20:30, *.chello.pl

Lewczuk i Astiz przy stracie bramki zachowali się jak trampkarze... Ciekawe jaki skład ten "trener" wystawi w następnej kolejce?

odpowiedz
maverick - 28.07.2019 / 18:31, *.vectranet.pl

niestety o grze nie można powiedzieć nic dobrego

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.