Artur Jędrzejczyk, Walerian Gwilia o Paweł Stolarski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Koroną

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą notę za niedzielny mecz w Kielcach przyznaliście Arturowi Jędrzejczykowi. Występ kapitana oceniliście na 4,3 w skali 1-6. Dobre noty uzyskali także Walerian Gwilia, Arvydas Novikovas, Paweł Stolarski i Radosław Majecki. Najsłabiej oceniliście Domagoja Antolicia i Tomasza Jodłowca - noty 2,4.

W sumie oceniały 863 osoby. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,2.

Jędrzejczyk 4,3
Gwilia 4,0
Majecki 3,7
Stolarski 3,7
Novikovas 3,7
Andre Martins 3,5
Kante 3,3
Luquinhas 3,2
Lewczuk 2,9
Nagy 2,8
Astiz 2,6
Niezgoda 2,5
Jodłowiec 2,4
Antolić 2,4

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 31.07.2019 / 07:21, *.chello.pl

W zeszłym sezonie pisałem kilkukrotnie, że Antolić to nic nie wnosi na boisko. To jest daremny gość. Nie ma u nas w Polsce TAK GRAJĄCYCH piłkarzy,ale grających za mniejsze pieniądze??

odpowiedz
go(L)op - 30.07.2019 / 23:03, *.shlnet.pl

oglądałem 2 połowe 1 niestety nie mogłem nie ważne. Legia nie ma w tej chwili żadnej koncepcji na gre. Tu nie ma ZESPOŁU tu jest ZLEPEK nie powiem może i indywidualnie dobrych piłkarzy. Rolą trenera jest stworzyć ZGRANY ZESPÓŁ, który się rozumie na boisku, a widząc niejednokrotnie jak piłkarze rozkładają bezradnie ręce nie mając do kogo posłać piłki tylko potwierdza co wyzej napisałem. Gra Legi to męczarnia Nas kibiców i Ich jako piłkarzy, tak to widze. Na koniec Carlitos na ławce...

odpowiedz
Uważny ☺️ - 30.07.2019 / 20:31, *.plus.pl

@Stasiu: Sto procent racji.....

odpowiedz
Stasiu - 30.07.2019 / 16:46, *.02.net

Stolarski na lewej obronie powinnien grac tak jak z korona,bardzo dobry mecz w jego wykonaniu,jak hlousek na poczatku

odpowiedz
Zenek - 30.07.2019 / 16:41, *.centertel.pl

Antolic 2,4? Gościu w tym meczu jest poza skalą. Powinien zmienić dyscyplinę

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 30.07.2019 / 16:23, *.tpnet.pl

Luquinhas potrzebuje więcej gry. Widać że ma gość technikę i potencjał na kreowanie akcji ofensywnych. Myślę że ze Śląskiem powinien od 1 minuty wyjść na boisko.

odpowiedz
Kibic - 30.07.2019 / 15:24, *.centertel.pl

Zamienne jest to że nagorsze noty otrzymali zawodnicy którzy jak na razie nie grają w podstawowym składzie
.Pytanie i to na które nikt nie może racjonalnie odpowiedzieć dlaczego nie gra zawodnik najbardziej kreatywny Carlitos .Już był taki piłkarz SA którego trener uznał za nie potrzebnego .Trener odszedł ale wcześniej odszedł zdegustowany bardzo dobry napastnik .Oby tak nie było z Carlitosem

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.07.2019 / 12:36, *.inetia.pl

Lewczuk bezbarwny. Antolić tempem rozegrania i piłkami do tyłu nie wyglądał na piłkarza, który zagrał w kadrze z Rakiticiem i Modriciem. Ej no, wiadomo czasem powołania na wyrost, albo piłkarz się nie rozwinie, jest w gorszej formie i inne takie, ale jak taki gość mógł być w orbicie zainteresowań chorwackiej kadry kiedykolwiek, skoro on na boisku w Kielcach pokazał zero chorwackiej klasy rozegrania piłki? ZERO. Poruszał się jak mucha w smole i grał tylko do tyłu, szczególnie irytowało to w sytuacjach, kiedy Legia już wychodziła spod pressingu i leciała piłka do niego no i jeb - z powrotem za pierwszą linię obrony rywala. Gość powinien dostać bana na granie w Legii, bo jeszcze się komuś udzieli to piknikowe granie. Nie da takiej prowizorki na boisku, nie dla pozorantów.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.