Młodzież: Legia U16 10-1 SEMP U17

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sparingu rozegranym przy Łazienkowskiej drużyna U16 (rocznik 2004 i młodsi) pokonała 10-1 starszych kolegów z SEMPa Ursynów. Legioniści rozpoczęli dobrze, ale to goście po golu Damiana Pytla w 15' objęli prowadzenie i mieli dwie kolejne okazje. Legia odzyskała inicjatywę, jeszcze przed przerwą zdobyła dwa gole, a w II połowie na boisku gospodarze rządzili już niepodzielnie. Trzy gole zdobył Kiedrowicz, po dwa Sobociński, Strzałek i Nowak a jednego - testowany obrońca.

Sobociński i Patryk Winiarski popisali się również kikoma asystami.

Legia U16 10-1 (2-1) SEMP Ursynów 03
Gole: Dawid Kiedrowicz 3, Igor Strzałek 2, Maddox Sobociński 2, Wiktor Nowak2, gr. testowany - Damian Pytel

Legia: Kacper Czajkowski [02] (46' Dawid Kuczyński) - gr. testowany, Szymon Bednarz, Filip Jurczak (60' Bartosz Mikołajczyk [05]), Hubert Wierucki - Adam Dębiński (41' Kacper Jakóbczyk),Kacper Włoch (41' Kacper Knera) - Wiktor Nowak, Igor Strzałek (60' Filip Borowski [05]), Patryk Winiarski (60' Maddox Sobociński) - Dawid Kiedrowicz
Trener: Tomasz Kycko, II trener: Norbert Misiak