Arvydas Novikovas - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Novikovas: Pokazaliśmy charakter

Wiśnia i Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Arvydas Novikovas: To miłe zdobyć pierwszą bramkę dla Legii i mam nadzieję, że nie było to moje ostatnie trafienie. Wierzyliśmy do końca w zwycięstwo i pokazaliśmy charakter zdobywając gola w doliczonym czasie gry. Jestem zadowolony, że pomogłem drużynie. Bez względu na to czy wychodzę w podstawowym składzie czy wchodzę z ławki, to zawsze staram się dawać z siebie wszystko. Warunki? To na pewno jest trudne grać przy ponad 30 stopniach Celsjusza. Presja? Każda drużyna czuje presję. Legia również. Szczególnie, że nikt nie chce mieć dwóch porażek z rzędu na starcie rozgrywek.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
ZGL - 29.07.2019 / 08:20, *.tpnet.pl

LEGIA z charakterem to inaczej gra !!!

odpowiedz
Soki - 28.07.2019 / 23:16, *.t-mobile.pl

Charakter

odpowiedz
Arek - 28.07.2019 / 23:11, *.tpnet.pl

@Inteligent: jeszcze trochę i na zawał zejdziesz.

odpowiedz
Inteligent - 28.07.2019 / 21:34, *.chello.pl

Charakter? Człowieku ty nie wiesz co znaczy to słowo! Dziś pokazaliscie co najwyżej marność!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.