Paweł Stolarski - fot. Mishka / Legionisci.com

Stolarski: Najważniejszy jest wynik

Wiśnia i Fumen, źródło: Legionisci.com

Paweł Stolarski: Nominalnie jestem prawym obrońcą. Natomiast rozmawiałem z trenerem i powiedziałem otwarcie, że bez względu na stronę jestem gotowy zagrać na obu pozycjach. Cieszę się, że dostałem szansę i przede wszystkim wygraliśmy to spotkanie.

Wiadomo, że pogoda była taka jaka była, ale nie chcę dopatrywać się w tym wymówek. Zarówno dla nas, jak i dla Korony warunki były jednakowe. To jak się prezentujemy nie jest jeszcze takie, jak byśmy sobie tego życzyli. Popełniliśmy kilka błędów w defensywie, a jeden z nich dał bramkę gospodarzom. Na dodatek był to gol do szatni. Wiadomo, że to zabolało, ale nie chcemy już do tego wracać.
Czy zasłużenie wygraliśmy? Być może z gry to nie do końca wynikało, ale najważniejszy jest rezultat końcowy. Bardzo się cieszymy z wygranej i mam nadzieję, że zarówno Arvydas, jak i Walerian się rozkręcą i będą częściej dawać powody do radości.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
LGZ - 29.07.2019 / 08:22, *.tpnet.pl

Chcemy gry LEGII z charakterem !!!

odpowiedz
Yankes - 28.07.2019 / 23:12, *.centertel.pl

Stolar, dobry mecz brawo! Dużo lepszy na obronie od Vesovica - jeźdźca bez głowy.

odpowiedz
ZGL - 28.07.2019 / 22:33, *.tpnet.pl

Powinienes grac na tej pozycji na ktorej czujesz dobrze !!!

odpowiedz
LGZ - 28.07.2019 / 22:00, *.tpnet.pl

Powinno byc dobrze w rewanzu z Kuopio P. bo stac nas na osiagniecie wyniku ktory da awans !!!

odpowiedz
Inteligent - 28.07.2019 / 21:37, *.chello.pl

A ja pierd... wasze wyniki. Chcę pięknej i widowiskowej gry bo piłka ma być odskocznią od codzienności, ma dawać radość i być formą relaksu a nie katorgii i poczucia straty czasu że się takie g...o ogląda.

odpowiedz
ZGL - 28.07.2019 / 20:44, *.tpnet.pl

Grali jak rywal na to pozwolil ale LEGIA byla troche lepsza bo wiedziala co chce osiagnac a tak sie stalo ze ta akcje wykorzystalismy w koncowce ale tak to jest w pilce ze trzeba grac do konca nie odpuszczajac ani na chwile i to jest za to nagroda !!!

odpowiedz
AntyWieteska - 28.07.2019 / 18:50, *.t-mobile.pl

Od kilku lat pierdo**nie że najważniejszy jest wynik..... Przypadkowy wymęczony wynik bez zaangażowania, bez ambicji bez walki.

odpowiedz
zaba285 - 28.07.2019 / 21:21, *.lukman.pl

@AntyWieteska: a jak nie będzie wyniku to będą pitolić o zaangażowaniu i walce :D od lat większość wypowiedzi to prawie kopiuj-wklej

odpowiedz