REKLAMA

Belg sędzią meczu z KuPS

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Lawrence Visser z Belgii będzie sędzią rewanżowego meczu 2. rundy eliminacyjnej Ligi Europy, w którym Kuopion Palloseura zmierzy się z Legią Warszawa. Jego asystentami będą Thibaud Nijssen i Jo De Weirdt, a arbitrem technicznym Bram Van Driessche.

Początek meczu KuPS - Legia w czwartek 1 sierpnia o godzinie 18:00. W pierwszym starciu obydwu klubów lepsi okazali się gracze Aleksandara Vukovicia, pokonując przeciwników 1-0.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Ted - 29.07.2019 / 08:00, *.plus.pl

Uwaga może być krencenie lodów!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.