REKLAMA

Troje legionistów poleci na ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Troje pięcioboistów Legii zostało powołanych na Mistrzostwa Europy, które w przyszłym tygodniu rozpoczną się w brytyjskim Bath. Na zawody pojadą Oktawia Nowacka, Łukasz Gutkowski oraz Daniel Ławrynowicz. Legioniści powalczą o medale, ale również o kwalifikację do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Oktawia Nowacka przed czterema laty zajęła 5. miejsce podczas Mistrzostw Europy. Łukasz Gutkowski z kolei przed rokiem zdobył dwa złote medale Mistrzostw Europy do lat 24 (indywidualnie oraz w mikście) oraz srebrny medal w drużynie - wówczas jeszcze jako zawodnik UKS-u G-8 Bielany.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.