fot. Krewcy Legioniści

Kibice Legii oddali ponad 62 litry krwi!

Krewcy Legioniści - Wiadomość archiwalna

W sobotę 27 lipca na stadionie Legii Warszawa odbyła się coroczna honorowa zbiórka krwi z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Akcja zorganizowana przez KHDK Krewcy Legioniści, Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz klub Legia Warszawa rozpoczęła się o godzinie 9:00, a zakończyła się po godzinie 14:00.

Na zbiórkę do oddania krwi zgłosiły się 162 osoby, a krew oddało 139 osób. Niestety 23 osobom stan zdrowia nie pozwolił tego dnia na oddanie krwi. Łącznie zebraliśmy ponad 62 litry krwi.

Na miejscu dla krwiodawców naszej akcji czekały:
- bilety na mecz Legia Warszawa – Zagłębie Lubin
- plakaty „Warszawa 44, Miasto Nieujarzmione”
- patriotyczne porcelanowe kubki
oraz
- okolicznościowe podziękowania za udział w akcji.

W zbiórce miały brać udział 3 autokary krwiobusy, niestety podobnie jak w zeszłym roku, jeden z nich maiał awarię. Moce przerobowe obecnych autokarów zostały wykorzystane w 100%.

Ogromnie dziękujemy wszystkim krwiodawcom oraz osobom, które pomogły w przeprowadzeniu zbiórki. Bez was nie osiągnęlibyśmy takiego wyniku. Dzięki wam uzupełniliśmy zapasy krwi w RCKiK w Warszawie. Już teraz zapraszamy na kolejną zbiórkę, która odbędzie się pod koniec marca przyszłego roku.

Zachęcamy do śledzenia profilu Krewkich Legionistów na Facebooku.

Wszystko o działalności Krewkich Legionistów na legionisci.com/krewcy.

fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Arek - 30.07.2019 / 23:17, *.tpnet.pl

Zawsze mam szacunek dla tych wszystkich wariatów. Sam bym oddał, ale niestety nawet nie mam po co tam iść. A krwi trzeba. Dlatego oddawajcie ludzie jak możecie.

odpowiedz
Potrzebujący - 30.07.2019 / 20:24, *.com.pl

Jesteście Wielcy, Panie Panowie z L.

odpowiedz
krwiodawca L - 30.07.2019 / 17:41, *.centertel.pl

Ludzie bez kolejek mozna oddawac na Szaserow :) tylko trzeba sprawdzic czy nie sa akurat na wyjazdowej akcji. Moze nie tak nowoczesnie jak na Saskiej ale zadnych kolejek. Niestety na saskiej moja noga nie postanie juz :)

odpowiedz
dezet - 30.07.2019 / 14:25, *.chello.pl

byłem przed 10:00 poczekałem 45 minut i zrezygnowałem, za długo, za gorąco... Pomyślałem nic straconego, pojechałem na Saską i oddałem w 30 minut ze wszystkim :) Tak więc jeśli więcej Legionistów zrobiło jak ja to i ze 100 litrów oddaliśmy ;) Biorąc pod uwagę zainteresowanie to 5 autobusów następnym razem, albo niech ludzie ogarną że można oddawać na Saskiej, może nie ma gadżetów od Dobrych Ludzi ale jest szybciej i pomaga się tak samo :)

odpowiedz
zaba285 - 30.07.2019 / 13:43, *.lukman.pl

dlaczego tak rzadko? taka akcja powinna być przynajmniej raz w miesiącu!

odpowiedz
(L)! - 30.07.2019 / 12:05, *.183.52

Super! Jak zwykle klasa!
Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnej zbiórce.

odpowiedz
Kozioł - 30.07.2019 / 11:19, *.centertel.pl

Wspaniała akcja.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.