fot. Hagi / Legionisci.com

Kuopion Palloseura 0-0 Legia Warszawa

Oczy bolą, ale gramy dalej!

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa bezbramkowo zremisowała w Kuopio z KuPS i awansowała do 3. rundy eliminacji Ligi Europy! Tam zmierzy się z greckim Atromitosem. Słaby występ w Finlandii legioniści mogli zakończyć golem, ale Sandro Kulenović zmarnował rzut karny w 86. minucie. Niestety wniosek ogólny jest taki, że w grze Legii nadal nie widać żadnej poprawy...

Na rewanż w Kuopio trener Legii zdecydował się wystawić żelazną pucharową jedenastkę, z jedną tylko zmianą - kontuzjowanego Mateusza Wieteskę zastąpił William Remy. Początek meczu z obu stron był bardzo chaotyczny, a kwintesencją tego był błąd techniczny legionistów. Remy wycofał piłkę do Radosława Majeckiego, a ten postanowił złapać ją w ręce. Sędzia natychmiast podyktował rzut wolny pośredni dla gospodarzy, mimo że legioniści reklamowali, iż futbolówka po drodze odbiła się od gracza rywali. W pierwszych dwudziestu minutach nie obejrzeliśmy celnego strzału z żadnej ze stron... W 21. minucie Majecki musiał interweniować w narożniku pola karnego i tylko świetny refleks uratował go przed wyślizgnięciem się z piłką za linię szesnastki. W kolejnych minutach gra Legii wyglądała coraz gorzej. Do głosu doszli gospodarze i zrobiło się groźnie w obrębie pola karnego "Wojskowych". Legioniści oddali pole gry i to Finowie coraz częściej podchodzili pod bramkę Majeckiego. W 25. minucie w okolicach piątego metra nasze serca zabiły mocniej, ale na szczęście sędzia dostrzegł faul na Kulenoviciu. Dopiero w 34. minucie legioniści oddali pierwszy celny strzał. Piłkę lewą stroną holował Kulenović i zdecydował się na uderzenie z ok. 16 metrów, ale to uderzenie nie sprawiło żadnych problemów Otso Virtanenowi. W ostatniej minucie pierwszej części potężnym strzałem tuż nad poprzeczką popisał się Reuben Ayarna.

Trudno powiedzieć, by którykolwiek element gry w wykonaniu podopiecznych Aleksandara Vukovicia był dobry. Słabo wyglądały dryblingi i pojedynki, szybkość gry, zmiana tempa...

W przerwie trenerzy nie zdecydowali się na zmiany w składach. Tuż po zmianie stron żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Nagy. Pierwsi zaatakowali piłkarze KuPS - po dośrodkowaniu Niskanen z bliskiej odległości posłał piłkę głową obok bramki. Legia odpowiedziała bardzo szybko. Środkiem boiska pobiegł Nagy i dograł na wolne pole do Kulenovicia, który stanął sam na sam z bramkarzem KuPS i... posłał piłkę prawą nogą obok słupka. W 58. minucie Rangel oddał mocny, ale niecelny strzał. Dwie minuty później z boiska zszedł zupełnie niewidoczny i nieskuteczny Carlitos, ale jego miejsce zajął nominalny defensywny pomocnik - Domagoj Antolić. Cztery minuty później uraz kolana zgłosił Remy i sztab musiał dokonać kolejnej roszady. Na boisku pojawił się Igor Lewczuk. Następnie z kontrą wyszedł Jędrzejczyk, ale został sfaulowany od tyłu przez Rangela, który otrzymał za to zagranie zasłużony żółty kartonik.

Kwadrans przed końcem przez kolejną szansą stanął Sandro Kulenović. Na 15. metrze próbował minąć bramkarza, ale Fin końcówkami palców zdołał sięgnąć piłkę. W 80. minucie Legia przeprowadziła trójkową kontrę. Piłkę dostał Novikovas i fatalnie skiksował z 12 metrów. Trzy minuty później znakomitą szansę wypracował sobie Issa Thiaw, ale z szesnastki strzelił tylko w boczną siatkę. W 86. minucie gracz gospodarzy zagrał ręką w polu karnym, ale Sandro Kulenović nie wykorzystał jedenastki. W 89. minucie piłka wpadła do bramki Legii, jednak gracz gospodarzy był na pozycji spalonej.

Ostatnie minuty i czas doliczony to napór Kuopion Palloseura, który jednak był tak słabą drużyną, że nie oddał żadnego celnego strzału przez całe spotkanie. Legioniści wymęczyli więc awans do kolejnej rundy i tam zmierzą się z greckim Atromitosem.

Liga Europy
2. runda eliminacyjna
#KuPSLEG
3200
Kuopio
1.08.2019
18:00
Kuopion Palloseura
Legia Warszawa
Kuopion Palloseura
0-0
Legia Warszawa
1 Otso Virtanen
17 Luc Manga
15 Babacar Diallo
33 Vinko Soldo
13 Luis Carlos Murillo
20 Ville Saxman 76'
3 Reuben Ayarna
23 Issa Thiaw 89'
11 Ilmari Niskanen
9 Rangel
8 Petteri Pennanen
16 Miika Toyras
2 Kalle Taimi
6 Saku Savolainen
7 Ariel Ngueukam 89'
10 Ats Purje 76'
18 Juho Pirttijoki
25 Tommi Jyry
Radosław Majecki 1
Marko Vesović 29
66' William Remy 44
Artur Jędrzejczyk 55
Luis Rocha 16
Arvydas Novikovas 18
Andre Martins 24
Walerian Gwilia 8
61' Carlitos 9
91' Dominik Nagy 21
Sandro Kulenović 99
Radosław Cierzniak 33
91' Tomasz Jodłowiec 3
66' Igor Lewczuk 5
61' Domagoj Antolić 7
Jose Kante 20
Paweł Stolarski 41
Luquinhas 82
Trener: Jani Honkavaara
Asystent trenera: Luis Anula
Kierownik drużyny: Sami Miettinen
Lekarz: Pihlajalinna Oy
Masażyści: Jari Puustinen, Joonas Ojantie
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Sędziowie
Główny: Lawrence Visser (Belgia)
Asystent: Thibaud Nijssen (Belgia)
Asystent: Jo De Weirdt (Belgia)
Techniczny: Bram Van Driessche (Belgia)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (368)

+dodaj komentarz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 03.08.2019 / 22:02, *.70.97

Jak długo bédá oczy bolały i jak długo bédziemy na farcie grać dalej?!Nasz Mr Mioduski widzi i słyszy wszystko ..tylko pytanie czemu tak długo wzleka...

odpowiedz
lw73 - 03.08.2019 / 18:23, *.centertel.pl

Miodek niech już szuka kogoś kto chce kupić Legię i będzie znał się na zarządzaniu klubem, znajdzie trenera z prawdziwego zdarzenia bo on się wypluje z kasy i będzie po sprawie.

odpowiedz
lhm - 03.08.2019 / 11:38, *.vectranet.pl

@Urban:
Straciłeś wzrok naprawdę. Remy'ego w 80 minucie dawno już nie było na boisku. A kiedy grał, był jednym z najlepszych (co akurat w tym meczu nie było trudne)

odpowiedz
AAA - 03.08.2019 / 11:15, *.chello.pl

Vuko odejdź człowieku i nie rozmieniaj się na drobne.
Ty jesteś ślepy jak kret jak nie widzisz co to ten twór piłkarzopodobny Kenović.
Odejdź chłopie bo się totalnie nie nadajesz!

odpowiedz
maf20 - 03.08.2019 / 11:03, *..CENTRUM-TV-SAT

Czy to możliwe, że Nowikovas jest aż tak ch**ow*? Kulenovic talentu nie ma i za czasów Niko- Prijo nawet ławki by nadal nie wąchał. Co się dzieje? Czy Vuko mógł ich tak bardzo popsuć? Te i inne pytania o podobnej treści nie dają mi spokoju.

odpowiedz
Niestety kolego... - 02.08.2019 / 18:07, *.plus.pl

@Riki: grali u buka lub dla buka widać to jak na dłoni...

odpowiedz
kibic emeryt - 02.08.2019 / 16:05, *.tpnet.pl

@Prorok: Wierzysz w to co mówisz ? Vucović jest już parę lat w Legii ,większość zawodników powinien znać na wylot ,jaki czas mu potrzebny . Zobacz jak grają poszczególni zawodnicy ,wszyscy niemal wszyscy bez formy ,brak jakiejkolwiek taktyki ,wystarczy że zespół zagra trochę pressingiem i już problemy z wyprowadzeniem piłki i laga do przodu . Ile czasu potrzebował Czerczesow ? Tylko jest zasadnicza różnica bo Rusek to trener a Vuco to uczeń i do tego mało pojętny .Brak awansu do fazy grupowej to większa dziura budżetowa o kolejne kilkanaście mln i co dalej ? Druga Polonia . Tego byś chciał bo ja nie .

odpowiedz
bat - 02.08.2019 / 16:03, *.tpnet.pl

Czytam, straszne rozgoryczenie. Co to da, że się pozłościmy? Są odpowiedzialni za ten stan rzeczy. To nie są kuchenne rewolucje, że można zmienić kucharza lub managera. zresztą Kucharza pozbyto się. Przyczyna jest taka, że nie ma aktualnie drużyny, nie ma też piłkarzy na odpowiednim poziomie, którym by piłka nie przeszkadzała. Było to szczególnie widać na sztucznej nawierzchni. Jedynie Gwilia trzyma poziom. Najbardziej zaskakujące jest to, że po ponad miesiącu treningów, właściwie żaden z zawodników nie nawiązuje nawet do 50% formy z ubiegłego sezonu, a fizycznie wyglądają tragicznie, nie mogąc jako całość przebiec ponad 105 kilometrów, podczas gdy większość klubów, które chcą coś osiągnąć biega ponad 120 km. Oddani, niechciani? zawodnicy dowodzą, że są dużo lepsi w innych klubach.
w kraju i za granicą. W Polsce Furman nakrywa czapką Martinsa, Hołownia Rochę,
Kalinkowski, Szczepański, a wcześniej Michalak czy Walukiewicz. Pewnie kogoś pominałem. Okazuje się też, ze można sprowadzić lepszych Hiszpanów niż Carlitos, którzy od razu wnoszą jakość do gry. Carlitos jest osamotniony, nie ma z kim grać, a przecież można było odświeżyć jego duet z Imazem i obaj spokojnie byliby gwarancją na ponad 20 bramek w sezonie. Zwraca uwagę, że nikt nawet nie podejmuje strzałów zza 16-tki, tylko te żałosne pasówki, które nawet nie trafiają w bramę. Taki młody Kożulj w dwóch meczach walną 2 bramki i to jakie. Jestem kibicem Legii od ponad 55 lat i nie przestanę chodzić na mecze. Takie mamy czasy!
Setka była super. Liga Mistrzów, ale raz jest hossa a raz bessa. Nie godzę się z byle jakością, i oczekuję, ze zarządzający klubem wyciągną właściwe wnioski i zdyscyplinują drużynę wraz z trenerami i nie będą premiowali miernoty. To jest
LEGIA WARSZAWA.

odpowiedz
Pino(L) - 02.08.2019 / 15:51, *.200.133

Wiemy kogo potencjalnie można trafić w 4 rundzie?

odpowiedz
Pino(L) - 02.08.2019 / 15:48, *.200.133

@[L] egionista: Wisłę wówczas w eliminacjach eliminowały takie kluby jak Barcelona (2 razy), Real Madryt, Anderlecht, Panathinaikos (nie liczę Levadii). Nie sądze, że zabrakło cierpliwości i pomysłu. Zabrakło zmiany w el. do LM, które wprowadził Platini. Gdyby tamta Wisła grała wg aktualnych ścieżkach eliminacji, rok w rok byłaby w LM.

odpowiedz
Pablo68 - 02.08.2019 / 15:44, *.91.230

@kucik: to po prostu gównozjad i tyle. Do podwórkowej drużyny by się nie załapał a w Legii gra w każdym meczu. Ten cały sztab szkoleniowy to chyba oczy ma w dupie albo ten gównozjad jest miszczem :-) treningu.
Pzdr.

odpowiedz
AliMario - 02.08.2019 / 15:35, *.tpnet.pl

Panie Prezesie, miej Pan honor i oddaj w którym ncu klub we właściwe ręce. Naprawdę dość juz Pańskiej i ndolencji.

odpowiedz
Pino(L) - 02.08.2019 / 15:34, *.200.133

Kilka cytatów z osteniego okresu:

Gwilia: Potrzebujemy jeszcze czasu
Vukovic: Wiemy, że możemy grać lepiej
Vesović: Mamy problem z komunikacją
Martins: Mamy wiele do poprawy
Vukovic: To nie jest wymarzony wynik
Martins: Muszę dać więcej drużynie
Gwilia: Nie mieliśmy szczęścia
Vuković: Jesteśmy lepszą drużyną
Andre Martins: Za każdym razem piłka toczyła się zbyt wolno


odpowiedz
pis - 02.08.2019 / 14:20, *.inetia.pl

wczoraj spotkalem kuchego na lotnisku usmiechniety wyluzowany byl po nowa wize porozmawialismy a na temat legii nie chcial rozmawiac powiedzial ze na wszystko przyjdzie czas wpozo gosc szacun dla niego

odpowiedz
Przemek - 02.08.2019 / 14:02, *.interq.pl

Jak Legia ma dobrze grać jak w wyjściowej 11, jest 9 obcokrajowców!!!?? To jest totalny nonsens! Serce rozrywa jak się patrzy na to że jest to Legia CUDZOZIEMSKA aniżeli Legia WARSZAWA!
Powinno się nałożyć limit na obcokrajowców! Przecież w tej drużynie nie ma dobrej komunikacji. Chemii. Za tyle wydanych pieniędzy na rzekome gwiazdy można by opłacić ze dwa składy zawodników rodzimych, którzy by zagrali na lepszym poziomie od warszawskiej drużyny! Nie wiem kto ma manie w tym klubie na takie egzotyczne zaciągi zawodników. Że w ogóle takie pomysły są! Drużynę powinien kompletować trener tylko przy porozumieniu z władzami. Bo mam wrażenie że trener dostaje zawodników i ma robić wynik... Pozdrawiam prawdziwą POLSKĄ Legię, NIE zagraniczną!

odpowiedz
Mariusz - 02.08.2019 / 13:57, *.187.115

@M@c:
Oczywiście, odstawienie do III ligi + "klub kokosa". TO samo dla Novikovacsa, Antolicia a rzekłbym, że też dla Carlitosa. Zanada żanada żenada!

odpowiedz
Krzysztof - 02.08.2019 / 13:48, *.plus.pl

@kucik: hehe, to się proszę Pana nazywa pressing a'la Pączek

odpowiedz
Mariusz - 02.08.2019 / 13:42, *.187.115

@Jacek:
Przecież taktyka była! (sarkazm) . Wywalić piłę od Majeckiego do przodu przy każdym wznowieniu. Czy ten de**l Vukovic nigdy nie grał na sztucznej nawierzchni i nie wie jak zachowuje się piłka po takim wykopie? To mnie po prostu poraziło - Majecki 27 razy wykopywał tą piłę - na placach jendej ręki można policzyć ile razy trafiła do Legii i 3 razy wzowił do obrońcy. Wiem nie jago wina tylko mega-taktyka Vukowicia

odpowiedz
Yuki - 02.08.2019 / 13:21, *.tpnet.pl

GRA Legii żenująca.Ale lepiej awansować po żenujące grze,niż odpaść po pięknej walce .

odpowiedz
Egonik - 02.08.2019 / 13:19, *.13.198

Po występach naszych ekstraklapowych drużyn w pucharach, należy po prostu zmienić system finansowania ekstraklasy. Drużyny które awansują do rozgrywek w europejskich pucharach, dostają tylko 60% należnej im kasy za sezon ligowy. Potem za awans do każdej kolejnej rundy pucharów dostają kolejne 10-15% należnej im kasy. Jak odpadną w I rundzie to g... i kasy nie ma. Myślę że skończy się wtedy wyprzedawanie najlepszych zawodników zaraz po zakończeniu sezonu.

odpowiedz
Jaro - 02.08.2019 / 13:18, *.play-internet.pl

@Obcy: na narządy. Co za różnica

odpowiedz
Władeczek - 02.08.2019 / 13:12, *.netfala.pl

Wykindalać wszyscy z Legii! Wont ale to już faken z Vuko naczele.

odpowiedz
Wolfik - 02.08.2019 / 12:54, *.mm.pl

@olew: Poniekąd Ciebie Kolego rozumiem. Sam łapię się na tym, że szukam pozytywów w tym całym gównie które serwuje nam zarząd do spóły z kopaczami....

Ale kiedyś ten fart się skończy. Może za tydzień, może za dwa. Rzeczywistości nie zakłamiemy. Chwalimy Poloneza w otoczeniu Trabantów, Machuchów czy Wartburgów. Ale wiemy, że niedługo się rozsypie. To tylko kwestia czasu.

odpowiedz
kucik - 02.08.2019 / 12:51, *.novaia.pl

caly komentarz do meczu jest tutaj : Domagoj Antolic
https://gfycat.com/merrypointedangora

odpowiedz
Urban - 02.08.2019 / 12:50, *.forcepoint.net

Po odzyskaniu wzroku, wlaczylem 2ga polowe w 80 minucie. Jak zobaczylem co wyprawia Novikovas to stracilem wzrok od 82 do konca meczu. Ten czlowiek to pomylka - dla niego pilka nozna to sport indywidualny, straty pilek na wlasnej polowie, podania pod nogi przeciwnika to wina partnerow. Nikt nigdy nie jest w tym klubie odpowiedzialny za sprowadzanie szrotu. Inna sprawa to Remy - on gra za wyglad?

odpowiedz
oLaf - 02.08.2019 / 12:44, *.vectranet.pl

@lhm: Jestem z W-wy i nikt z niej nie pisze/mówi "Warszawka" bo to jest wymysł (o b. negatywnym brzmieniu) słoików dziennikarzy, także Olew - popraw się!!!

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 02.08.2019 / 12:40, *.t-mobile.pl

@saski: Masz rację - mój błąd. Tak na marginesie: jeśli kogoś pouczasz, co do poprawnej pisowni, to samemu wypada pisać poprawnie jeśli chodzi o gramatykę i interpunkcję, czego o Tobie powiedzieć nie można. Źdźbło w oku bliźniego widzisz, belki w swoim nie dostrzegasz. Tym niemniej dziękuję za zwrócenie mi uwagi. Pozdrawiam.

odpowiedz
Kamuflaż - 02.08.2019 / 12:35, *.tpnet.pl

Co zrobi nasz sternik naczelny? łajba tonie i mało tego, sunie na górę lodową bez jakiejkolwiek kontroli! na stadionie szykuje się stypa, adeptowi PMS'u zostały jakieś 3 mecze i odfrunie w siną dal. panie Mioduski, czas to pieniądz, ponoć jest pan biznesmenem, utwierdź nas w tym przekonaniu, albo jedź na grzyby i nie wracaj więcej. Banda debili zrobiła sobie folwark prywatny, a teraz trzęsie dupami, bo zderzenie z rzeczywistością coraz bliższe. Tak czy inaczej trenera szukać trzeba, trenera nie kolejnego znachora. Większość ludzi wiedziała jak to się skończy, każdy kto ma najmniejsze pojęcie o piłce to wiedział, ale nasz prezes zaklinał rzeczywistość. To teraz dostaniesz kielich do wypicia tego co sam naważyłeś! Swoimi decyzjami zniszczyłeś to na co pracowali poprzednicy, upodliłeś ten klub - dlatego nie dostaniesz nagrody, a kara Cię spotka. Wyjedziesz z kraju, bo wstyd Ci będzie za chwilę spojrzeć ludziom w oczy. Otoczyłeś się głupcami bez wiedzy, a oni znaleźli dojną krowę. Masz JEDNO wyjście: szukaj prezesa na swoje miejsce, szukaj dyrektora sportowego, szukaj trenera ze swoim sztabem szkoleniowym na już, bo za chwilę będzie nie będzie czego szukać na Ł3.

Panie Vuković, gdzie honor Legionisty? masz pan go? to przeproś i odejdź! Nie masz pan honoru? to na jaki uj żeś się pchał? Skończysz tak jak inni, przepadniesz.

odpowiedz
[L] egionista - 02.08.2019 / 12:22, *.tpnet.pl

Pamiętam czasy świetności Wisły Kraków złożonej prawie z samych polaków i jej dominację w naszej ekstraklasie. W Europie nie przynosiła wstydu do pewnego momentu [np. Levadia Talin]. Wisła raz grała w Pucharze UEFA czy LE, raz nie i zawsze odpadała w el. LM. Czego Wiśle zabrakło? Cierpliwości i pomysłu. Pomysłu, bo zamiast skupić się na budowie np. Akademii i rozbudowie infrastruktury wokół stadionu lokowała pieniądze w piłkarzy. Cierpliwości, bo zamiast realizować to o czym mówiłem powyżej, chciała jak najszybciej dostać się do LM, chociaż jej wyniku w Europejskich Pucharach najgorsze nie były zwłaszcza jeśli porówna się je z obecnymi wynikami polskich drużyn. Więc Wisła zamiast grać polakami uzupełnianymi w rozsądnej ilości dobrymi obcokrajowcami to zaczeła ściągać SZROT wszelkiej narodowości. Jak to się skończyło? Każdy wie. Wydaje mi się że Legia podąża tą samą drogą, przy tym właścicielu obrany kurs się nie zmieni. Był Berg czy Stasiek był Magiera było ok, trochę lepiej trochę gorzej albo o niebo lepiej niż teraz. Potem MIODEK chciał pokazać, iż jest najmądrzejszy i wyszły Klaruficie Hasiki Vukovicie SaPinto i bóg wie co. Wraz z tymi trenerami kolejne zaciągi bałkańskie, mieszane, portugalskie i znowu mieszane lecz łączyło je jedno SZROT najgorszej kategorii i tak z mocnej kadry Legii w której grali: Jędza, Bereszyński, Wawrzyniak, Rzeźniczak, Lewczuk, Łukasik, Furman, Borysiuk, Kucharczyk, Kosecki, Rybus, Grosicki, Nikolić, Prijović, Odida Ofoe czy Ljuboja. Jak tak dalej będzie obudzimy się jak Wisła na skraju upadłości z kilkudziesięcioma milionami długów, zobowiązań i z WYPALONĄ ziemią.

Miodulski ty C*H*JU

odpowiedz
saski - 02.08.2019 / 12:11, *.play-internet.pl

@Saska Kępa (L):


Ja za to pokładam się ze śmiechu jak jakiś prosty człowiek używa zwrotów takich jak ty...

Twój komentarz jest jak strzał Novikovasa...komiczny.
Pisze się crème de la crème...

odpowiedz
Thor - 02.08.2019 / 11:55, *.tpnet.pl

@ab71: Jaki Stasio, gówno grali koszmarne za kacapa ! Farta miał straszliwego, Vuko nie ma i tyle.

odpowiedz
Kieł - 02.08.2019 / 11:47, *.tpnet.pl

@ab71: Ty to wiesz, ja to wiem i wszyscy tu wiedzą. Tylko jakoś do prezesa nie może to dotrzeć. Wynalazki ani wuefiści nie sprawdzają się w Legii. Ile jeszcze razy można wchodzić do tej samej wody?! To parodia...

odpowiedz
Riki - 02.08.2019 / 11:47, *.cyfrowypolsat.pl

@wkz: o czym piszesz chłopcze o nieudolność tych pseudo piłkarzy? 10 minut porządnej gry nie ma we wszystkich meczach, a ty piszesz o ustawianiu gry?

odpowiedz
ab71 - 02.08.2019 / 11:28, *.vectranet.pl

Pisałem wszędzie że to jeszcze nie czas na Vuko .Tu trzeba trenera jak był Stasio zmienić trzeba prezesa dyr sportowego na ludzi co mają pojęcie o piłce .

odpowiedz
wkz - 02.08.2019 / 11:14, *.40.159

Dopóki będą grać u buka to tak będzie. Novikovas celowo zmarnował 100 (setke) będąc sam na sam. Kulenovic też karnego mógł wykorzystać. Remis na giblartarze co przypadek?

odpowiedz
Kieł - 02.08.2019 / 10:54, *.tpnet.pl

Jedno jest pewne - z taką grą nie przejdziemy III rundy. No i tu pojawia się problem, bo gra raczej się nie polepszy. Niby dlaczego miałaby? Zespół jest źle przygotowany. Znowu, kolejny raz. Prezes nie zwolni Vuko, gdyż będzie bał się ostatecznego ośmieszenia. Więc będziemy przez dłuższy czas tkwili w takim gównie. Czeka nas walka o utrzymanie. Legia jest w rękach amatorów. Idą ciężkie czasy. W zasadzie to już są...

odpowiedz
Int - 02.08.2019 / 10:52, *.chello.pl

@BaCa: Dzieki. Też trzymam zawsze kciuki za wszystkie polskie kluby. Ale jest coraz gorzej. Co do Legii, może masz nawet racje. ale świadczy to tylko o tym, że Legia nie ma swojego stylu i pomysłu, tylko zgraję piłkarzy. Jedni lepsi, drudzy gorsi - i tak to wygląda.

odpowiedz
olew - 02.08.2019 / 10:42, *.vectranet.pl

@lhm: jestem z Warszawki , kocham Ja i tak piszę od lat

odpowiedz
W_S_W - 02.08.2019 / 10:41, *.aster.pl

Powinni ich kasować już w strefie pomocy, anie dawać się obiec i zamykać we własnym polu karnym jakimś ogórkom.
Nie dali sobie strzelić bramki tylko dla tego, że przeciwnik jak już wszedł w pole karne, sam kopał się w głowę.
I mam nadzieję, że ten tragicznie wolny start do piłki był spowodowany tylko sztuczną murawą.

odpowiedz
lhm - 02.08.2019 / 10:40, *.t-mobile.pl

@olew:
Ale chyba nie aż tak kiepscy, żeby pisać "w Warszawce"?

odpowiedz
olew - 02.08.2019 / 10:34, *.vectranet.pl

Legia gra kiepsko. Ale w ataku . Bramki nie dała sobie strzelić i nie dopuściła tych Finów do jakiejkolwiek sytuacji w obu meczach. No jedna była w Warszawce. Oczywiście piłeczka polega na tym , że są bramki, z tym kiepsko. Ale gramy dalej ! A kilka niezłych europejskich drużyn i wszystkie polskie już nie grają . Pomyślmy jak kiepscy jesteśmy my kibole, a jesteśmy beznadziejni...

odpowiedz
bolo - 02.08.2019 / 10:21, *.net.pl

@Widz: Nie obrażaj psów. To naprawdę inteligentne zwierzaki.W przeciwieństwie do tych pseudo-kopaczy i ich trenera(?).

odpowiedz
Pepik - 02.08.2019 / 10:02, *.rsknet.pl

Czesi na tę dyscyplinę sportu mówią "kopana". Trafili w punkt!!!!!

odpowiedz
m4 - 02.08.2019 / 10:00, *.hexaoperator.com

Redakcjo !! Proszę o włącznie oceny 0 oraz minusowej skali !! Podejrzewam, że nie tylko ja tak uważam.

odpowiedz
quad74 - 02.08.2019 / 09:55, *.chello.pl

Mimo wszystko na papierze (punkty, awanse) wyglądamy lepiej niż rok temu. Chcę wierzyć, że widzę światełko w tunelu...

odpowiedz
spasiony - 02.08.2019 / 09:45, *.246.10

@Saska Kępa (L): w zargonie komentatorskim to sie nazywa "proba strzalu". Zawsze mi sie wydawalo, ze strzal mozna oddac lub nie, no chyba ze ma sie problem z trafieniem stopa w pilke:)

odpowiedz
Lukas - 02.08.2019 / 09:37, *.chello.pl

Kapitana ani pierwszego pilota nie ma na pokładzie, ale statek płynie dalej. Mam nadzieję że dopłynie do celu - Puchary to będzie niespodzianka. Ale nie napinam się bo szkoda zdrowia.

odpowiedz
tomaszek67 - 02.08.2019 / 09:35, *.centertel.pl

Dzięki BaCa.
Gorzej już być nie może... tak słabo grającej Legii nie widziałem jeszcze nigdy...
Mam nadzieje, żę przyjdzie trener z charyzmą który zrobi porządek z tymi gwiazdkami.

odpowiedz
BaCa - 02.08.2019 / 09:30, *.covernet.pl

Jestem kibicem Wisły....gratuluję wam awansu i myślę że tak słaba gra Legii wzięła się z niskiego poziomu przeciwnika. Myślę że im przeciwnik będzie silniejszy tym wasza gra i wyniki będą lepsze. Czego wam życzę ,bo w europie kibicuję każdej Polskiej drużynie.

odpowiedz
piorek - 02.08.2019 / 09:23, *.tiscali.it

DRAMAT może już dość oglądania badziejstwa

odpowiedz
grey - 02.08.2019 / 09:23, *.84.9

Vukovic jest do zmiany, natychmiast!

On może mieć L w sercu, być dobrym motywatorem (pokrzykiwać w szatni: gramy! gramy!), ale niestety nie ma wiedzy i warsztatu do prowadzenia drużyny. Pomijając indywidualne umiejętności - zawodnicy obecnie nie mają pojęcia, co mają robić na boisku, w jakich strefach biegać (wczoraj Remy dośrodkował z lewego skrzydła po rożnym - kabaret).

Co najgorsze - Vuko niestety jest mało inteligentny (jak większość piłkarzy - i nie jest to hejt, tylko fakty), a taka osoba nie zdoła przekazać wiedzy, nawet jeśli sama ma zrozumienie przygotowania taktycznego (Vuko niestety nie ma).

Z Vuko skończymy sezon na max 5 miejscu i to tylko dlatego, że ta drużyna wciąż jest samograjem nawet z obecnymi "wyczynami" piłkarzy

odpowiedz
Henio - 02.08.2019 / 09:21, *.netfala.pl

Jest coraz gorzej. Oczy bolały, zęby skrzypiały jak się oglądało ten kabaret na boisku. Novikovas przy Kucharczyku jest dzieckiem we mgle. Kulenovic to drewniak do potęgi. Co oni robili w trakcie przygotowań? Vuko przy tobie Czesław Palik to profesor fachu trenerskiego. Totalny chaos!

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 02.08.2019 / 09:05, *.t-mobile.pl

Crem de la crem "popisów" produktów piłkarskopodobnych szumnie zwanych piłkarzami naszej Legii był "strzał" oddany na bramkę Finów w 80 minucie przez niejakiego Novikowasa. Pokładałem się ze śmiechu po tej akcji - "gwiazdy" - która do nas przyszła z Białegostoku. Był wczoraj ubaw, oj był...

odpowiedz
kibic emeryt - 02.08.2019 / 09:04, *.tpnet.pl

To jest klasyczny wręcz książkowy przykład jak bardzo słaby trener rozmontował zespół .Novicovas to nie tylko według mnie jeden z najlepszych o ile nie najlepszy zawodnik w lidze na tej pozycji ,dzisiaj cień zawodnika potykający się o własne nogi 99 % zawodników bez formy grających dużo poniżej swoich możliwości .Patrząc na grę Lechii a nas to jakby dzieliły 2 klasy a przecież jeszcze niedawno rozjechaliśmy ich na ich boisku .Vucović to jeden z najsłabszych trenerów jaki trenował nasz zespół . Problem jest ten że ktoś go na to stanowisko powołał i płaci mu pewnie niemałe pieniądze .Legia jest nad przepaścią i tylko natychmiastowa zmiana obu trenerów może uratować klub .Vuko wiele razy mówił że jest prawdziwym Legionistą dzisiaj czas to pokazać czy jest to tylko gadanina czy zależy mu rzeczywiście na dobru drużyny . Dzisiaj najpóźniej jutro powinien złożyć rezygnację z prowadzenia zespołu to samo powinien zrobić Saganowski .Obaj panowie zyskali by szacunek nas kibiców i udowodnili że dobro klubu jest najważniejsze bo nie wierze że nie zdają sobie sprawę że nie dali radę i tylko ich odejście może uratować klub od niechybnego upadku .

odpowiedz
jano - 02.08.2019 / 09:02, *.orange.pl

@Kraken: A jak mam okazję to idę i nawet jak będą grać gorzej niż B-klasowi oldboje też będę chodził bo kibicuję Legii a nie Prezesom czy SKLW!

odpowiedz
Krzeszczu - 02.08.2019 / 08:59, *.bredband2.com

@Jerz z Potoku: Madre slowa. Dziekuje za serdecznosci i pozdrawiam.

odpowiedz
Wolfik - 02.08.2019 / 08:57, *.mm.pl

@Pico: Ta moja wypowiedź o przygotowaniach duńczyków była sarkazmem...
Co nie zmienia obrazu całości, który opisałeś bardzo wyraziście.

odpowiedz
PPU - 02.08.2019 / 08:55, *.t-mobile.pl

@Afro: może i lubi ale nie umie :)

odpowiedz
Zdzicho - 02.08.2019 / 08:53, *.tpnet.pl

Vuko - pinokio juz czas....

odpowiedz
SzB - 02.08.2019 / 08:47, *.play-internet.pl

@Lechia :
Brednie piszesz, chyba tylko po żeby przysrać, że tu wieczne niezadowolenie.
Graliśmy z drużyną poziomu najwyżej połowy tabeli 1 ligi, choć to i tak na wyrost. Jeśli my mielibyśmy mierzyć się z Broendby w tym stanie, to byśmy ze 4 bramki przyjęli. Na Grekach właśnie fart i ślizganie się kończy.

odpowiedz
wojrun - 02.08.2019 / 08:44, *.t-mobile.pl

Mam nadzieję że Kulenowic nieprędko zagra w pierwszym zespole a trener to chyba powinien jak najszybciej zamówić sobie wizytę u okulisty!!!!!!@cezko:

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 02.08.2019 / 08:43, *.247.58

"Kuopion Palloseura, który jednak był tak słabą drużyną, że nie oddał żadnego celnego strzału przez całe spotkanie"
Strach pomyśleć, co by było, gdyby oddał. Ze spalonego przecież strzelili.

odpowiedz
Kraken - 02.08.2019 / 08:43, *.t-mobile.pl

Dalej ladujcie bezrefleksyjnie kobze Miodowi i kopaczom lanserom pod wodza trenera amatora. Akcja pelny stadion!

odpowiedz
stary kibic - 02.08.2019 / 08:23, *.t-mobile.pl

to co pokazl na boisku niby piłkarz kulenowicz,to ja 56 letni facet zagral bym lepiej,jak on by chciał z przyjemnoscia podeijme się pojedynkow jeden ,na jeden ,czas trwania gry 30 minut ,i on nie ma szans.to co gra ta niby druzyna to jedno wielkie dno.takiej legi nie było na LAZIENKOWSKIEJ od dziesiątek lat .wstyd wstyd wstyd wstyd wstyd .banda nie udacznikow razem z tym który uważa się za trenera.kibice legi obudzmy się niszcza nam nasza LEGIE.

odpowiedz
Tylko Legia - 02.08.2019 / 08:22, *.chello.pl

Grają dno, padakę itd. ale dobrze grała Lechia i Piast, wolę zwycięstwa niż po dobrej grze odpadnięcie. Przykładów w polskiej piłce multum.

odpowiedz
ben - 02.08.2019 / 08:11, *.inetia.pl

Dno !!! A ten litewski kopacz to dno dna !

odpowiedz
Widz - 02.08.2019 / 08:09, *.t-mobile.pl

Ten klub schodzi na psy ściągajcie więcej ogórow z zachodu a naszych chłopców którzy maja potencjał wywala się z klubu przykład Mateusza Leleno chłopak zostaje mlodziezowcem sezonu i Legia go nie chce.

odpowiedz
cezko - 02.08.2019 / 07:58, *.com.pl

Kulenović jako napastnik pierwszego wyboru to jedno wielkie nieporozumienie.....................................

odpowiedz
Rado - 02.08.2019 / 07:44, *.play-internet.pl

Im gorsza gra, tym większa liczba komentarzy...

odpowiedz
(L)odz - 02.08.2019 / 07:36, *.centertel.pl

Przynajmniej Legia gra dalej to się liczy! Co dała "ładna gra lechii i piastowi"? Niech sie piłkarze rozkręcają, na Greków potrzeba zagrać dużo skuteczniej

odpowiedz
James - 02.08.2019 / 07:29, *.chello.pl

@Sebo(L): to jest niestety poziom Polskiej ligi amatorskiej, według mnie bez dużych zmian tj. zrobienia z tej ligi, ligi profesjonalnej skazani niestety będziemy na takie występy przez następne kilkadziesiąt lat, to dotyczy zarówno Legii jak i pozostałych zespołów. Ale jak to ma wyglądać profesjonalnie jak na przykład taki dziad, prezes małopolskiego pzpn pieprzy o jeździe na fleku w Internecie, ryba psuje się od głowy.

odpowiedz
autor - 02.08.2019 / 07:07, *.chello.pl

A ja mam dwa pytania. Kto jest za to odpowiedzialny? I kiedy kibice "porozmawiają" z "piłkarzami"?

odpowiedz
Chicken1916L - 02.08.2019 / 07:06, *.vectranet.pl

Z tym trenerem Legia już nic nie osiągnie. Kompromitacja. Chciałbym wierzyć w to, że uda się przejść Greków ale nie z taką gra j piłkarzami typu Novikovas czy Kulenovic. To jakoś sabotaż chyba.

odpowiedz
SzB - 02.08.2019 / 07:02, *.play-internet.pl

@Futbol na wesoło:
Nawet jeżeli, to Kulenovic znajduje się na jednym z dolnych miejsc wymienionej listy. Vukovic upatrzył go sobie i wymyślił do składu niczym Kopczyńskiego Magiera z tym, że nie wiem czy Kulenovic nawet w Arce by sobie poradził.

odpowiedz
powiślak - 02.08.2019 / 06:55, *.t-mobile.pl

@dziadek: nie będzie

odpowiedz
sebol - 02.08.2019 / 06:42, *.gov.pl

Żeby nie kląć i napisać coś o tym wczorajszym meczu tych miernych wkładów do koszulek to trzeba się bardzo mocno gryźć w język.Najdelikatniej jak można powiedzieć to był to wstyd,hańba,i dno totalne dna totalnego.Vuko i 3/4 tego składu powinno zostać karnie wywalona z tego klubu na zbity pysk.I powinien do nich dołączyć Mioduski.

odpowiedz
Sebo(L) - 02.08.2019 / 06:13, *.vectranet.pl

Człowiek myślał,że gorszych meczów od tych z Astaną,Sheriffem i Dudelange nie będzie już oglądał ale nasze pseudo grajki postarali się o "niespodziankę". od 36 lat kiedy zacząłem kibicować Legii nie widziałem czegoś tak żenującego.To była kopanina rodem z A klasy,a śmiem przypuszczać,że znalazłoby się w tej klasie rozgrywkowej o wiele lepsze mecze.Nie wiem co robi Mioduski?Oszukuje sam siebie?Wierzy,że Vuković jest w stanie podnieść jakościowo zespół skoro miał ponad miesiąc czasu aby to zrobić? Nie Vuković już tu nic nie zrobi. Piłkarze mają alibii bo Vuković ich wytłumaczy,a to że murawa za wolna,a to że za wysoka temperatura itp,itd. Trener musi mieć jaja.Po takiej padlinie w szatni powinno dojść do rzezi na tych nieudacznikach.Vuković to jednak "dobry wujek" i poklepie jeszcze piłkarzy i podziekuje za awans.Niestety z tego już nic nie będzie.Atromitos wybije puchary Mioduskiemu z głowy.Aż boję się tego co wydarzy się w Atenach.

odpowiedz
Jacek - 02.08.2019 / 05:28, *.tpnet.pl

W tej grze brakuje wszystkiego. Ogolnie mowiąc nie ma ładu i składu. Kazdy gra na swoj stroj. Zadnej taktyki i mysli przewodniej. Nie jestem przekonany czy zawodnicy wiedza, ze gra w pilke nozną polega na strzelaniu goli. Malo podan do przodu, brak sytuacji do oddania strzalu i brak strzalow. Do tego bardzo slabo wyglądają motorycznie. Nie mają sil aby wyjsc z szybką akcją. Vesovic juz w pierwszej polowie gral na bezdechu. Kużwa co tam sie dzieje?Przeciez tego nie mozna na trzezwo oglądac. Legio obudz sie!!!

odpowiedz
Pawelec - 02.08.2019 / 05:23, *.t-mobile.pl

Szacunek dla tych co pojechali zobaczyć parodie futbolu jaką pokazali nasze wkłady do koszulek...... Awans awansem a cała Polska i tak się śmieje bo miała okazję niezły kabaret obejrzeć Paranienormalni to do tych wkładów psuje pizdrawiam

odpowiedz
Mr.Kanister - 02.08.2019 / 05:08, *.play-internet.pl

Jezu tego nie dało sie oglądać !!! Odpaliłem sobie mecz Legia : Utrecht dla uspokojenia nerwów.

odpowiedz
bbk - 02.08.2019 / 04:32, *.comcast.net

@LWGZ: 100% racji

odpowiedz
dziadek - 02.08.2019 / 02:36, *.play-internet.pl

@dziadek:

Współczuję karnetowiczom.
Nie martwcie się, za rok bedzie lepiej.

odpowiedz
bum - 02.08.2019 / 02:32, *.plus.pl

@Dimczakos: lepiej? to czemu z meczu na mecz jest coraz gorzej? widzisz jakies dobre akcje Legii? ja widze rozegranie od obrony typu dzida do przodu (wczesniej z 10 podan między obroncami a def pom lub granie skrzydlem i dzida do nikogo. i kto im tak nakazuje? przeciez sami tego nie wymyslaja bo az takimi debilami byc nie mozna... gdyby sami to wymyslali to w kolejnym i kolejnym meczu by tak nie grali. a tak graja non stop

odpowiedz
dziadek - 02.08.2019 / 02:30, *.play-internet.pl

No to jak ?
Na Śląsk pełny stadion ?
;)

odpowiedz
bum - 02.08.2019 / 02:12, *.plus.pl

Vukovic nie ma zadnego pomyslu na gre. Zero organizacji gry, zero wszystkiego. Wszystko na chaos grane. Formacje daleko od siebie, czlowiek bedacy przy pilce nie ma z kim grac, wszystko statyczne i powolne. Vuko OUT, ale tak calkowicie out z Legii, a nie znowu na asystenta trenera. Juz nim byl przy Magierze, Jozaku, Klafuriciu, Sa Pinto. I g.... z tego. Kon trojanski...

odpowiedz
Pico - 02.08.2019 / 02:03, *.132.121

@Wolfik: Na temat Brøndby to chyba jednak za daleko się zagalopowałeś, niby jak mogli rozpocząć treningi tydzień przed meczem z Lechią, jak w Danii liga ruszyła tydzie wcześniej niż w Polsce? Zresztą byli w okresie przygotowawczym w Polsce na obozie w Opalenicy i nawet grali z Lechem i bodajże z Koroną sparingi
Natomiast co do trenerów, to się zgodzę, nie ważne kto przyjdzie z tych wymienionych przez ciebie wielkich tuzów, to i tak całe te swoje drewno pokryje tą samą politurą, co poprzednik, bo takie ma zakorzenione schematy, wzorce i nawyki myślowe pod beretem od kilku już dekad, najpierw jako zawodnik, a później powiela to wszystko jako trener, wybicia na oślep, gra na aferę, wykopy bramkarzy, siedemdziesięcio-metrowe dośrodkowania, laga, laga, laga, a nuż coś wpadnie, jak nie z rogu, to po aucie... żadnej kreatywnej gry piłką po ziemi, technicznie tkwimy w latach siedemdziesiątych, Strejlauy i inne Piechniczki, to wciąż wielkie autorytety, niestety wielu importowanych piłkarzy wywodzących się z krajów o nieco innej kulturze piłkarskiej szybko nabiera tych ekstraklapowych nawyków i po jakimś czasie, chcąc nie chcąc, grają już to samo, chociaż na początku byli zdziwieni, że w tej lidze piłka częście lata im nad głową, niż po ziemi.
A co do Probierza, to Javi, jego były podopieczny, przypadkiem powiedział mi kiedyś: "He is a big, big PUTA!

odpowiedz
Darek - 02.08.2019 / 01:57, *.t-ipconnect.de

Uważam ze druzyna osiagnela maks swoich możliwości.Trzeciej rundy juz nie przejdziemy.Po odpadnieciu uslyszymy ze przeanalizujemy to spotkanie,wiemy nad czym mamy pracowac,wyciagniemy wnioski z tego meczu.Czyli paplaninia jak co tydzien.
Trzy celne strzaly w tym jeden z karnego.Widac ze sami fachowcy u nas graja.
A tak powaznie to grajki wiedza ze zadna krzywda im sie nie stanie jak odpadna.Ani fizyczna ani finansowa wiec po co sie maja przemeczac i latac po europie co drugi czwartek.Lepiej miec wolne w kazdy czwartek i wyskoczyc na kebsa i zapic piwem.

odpowiedz
Jimmy L - 02.08.2019 / 00:53, *.t-ipconnect.de

Dramat!! I to w taki dzien po prostu wstyd Moj Ojciec powstaniec i. Kibic Legi trzy lata temu zmarl. Moze i dobrze ze tego nie widzi? Czesc i Chwala Bohaterom.

odpowiedz
Kucik - 02.08.2019 / 00:51, *.novaia.pl

przy nieuznanej bramce dla KuPS wystarczy zobaczyc na Antolicia jak biegnie sprintem pomoc koledze i wtedy widzimy jakie jest zaangazowanie:)i szacunek dla komentatorow ktorzy wystrzymali to spotkanie...

odpowiedz
załamka - 02.08.2019 / 00:43, *.vectranet.pl

@Legia Zyrardow:" koko-loko " no i spoko rywal wje..e nam wysoko, wszyscy razem zaśpiewajmy ci.. doping dajmy!

odpowiedz
kaka - 02.08.2019 / 00:38, *.chello.pl

Raczej dni Vuko policzone: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,25050969,aleksandar-vukovic-zostanie-zwolniony-legia-warszawa-juz-szuka.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport&fbclid=IwAR3i9SReZnlNSUS9LLApFhre6skypsa3Aj9A3CA3djPkziJG1ka_oQNu79U

odpowiedz
Vuko out - 02.08.2019 / 00:19, *.vectranet.pl

@Futbol na wesoło: jak tak czytam to się zastanawiam czy naprawdę byli gorsi? Necid to nam nawet mocno pomógł z mistrzem. Mezenga też. Kulenovic może ialo z yahaya rywalizować.

odpowiedz
m4 - 02.08.2019 / 00:19, *.chello.pl

Dobrze ze na Matki Zielnej bedzie juz po tej parodii da sie uratowac ostatnie 2 tygodnie wakacji, bo kooorwaa oczy z tylu glowy wychodza... najelszy byl Strejlau jak sapal do mikrofonu szkoda ze nie grali po 22-00 moglo by sie im ulac troche ...

odpowiedz
Piopio - 02.08.2019 / 00:13, *.plus.pl

Zwycięzców się nie sądzi. Zgoda. Wszystkich od razu wyp...

odpowiedz
ja - 02.08.2019 / 00:11, *.vectranet.pl

kulenowic = 0.0> 1 Vuko odpusc, i idz byle gdzie. i zrob to teraz SAM KU...WA

odpowiedz
Afro - 02.08.2019 / 00:09, *.chello.pl

@Adson 78: w wywiadzie, który czytałem na tym portalu, mówił, że najbardziej lubi grać na prawej pomocy...

odpowiedz
hawryl74 - 02.08.2019 / 00:04, *.virginm.net

Numer 18 na koszulce powinien być zastrzeżony na wieki wieków amen, był przypisany MK i nikt nigdy go nie ma prawa otrzymać bo to klątwa jak ..........uj.
Novicowas chyba sam nie wierzy w to co on wyprawia na boisku.

odpowiedz
hawryl74 - 01.08.2019 / 23:58, *.virginm.net

@Lechia : ambicja chłopie ambicja.
A tak po za tym patrzyłem dzisiaj na waszą walkę w pucharach i jestem tak samo zniesmaczony jak nie wiem co. Nasza piłka sięga dna i to chyba dna Rowu Mariańskiego.

odpowiedz
Rafał - 01.08.2019 / 23:55, *.play-internet.pl

Modle się by "miodowe lata" czym prędzej od nas odstapily. Koszmarny mecz... Jak poprzednie, nie ma piłkarzy nie ma drużyny!

odpowiedz
Lechia - 01.08.2019 / 23:48, *.tpnet.pl

Wolał bym awansować w h.... Stylu jak odpasc po dobrej grze jak my ale to warszawka wieczne nie zadowolenie

odpowiedz
Stanislaw - 01.08.2019 / 23:38, *.plus.pl

Taa.. teraz to ja wiedziałem... Ja mówiłem ...ma przypomnijcie sobie jak po zwolnieniu RSP i od razu popokonaniu Jagi wszyscy dostawali orgazmu klawiaturowego piejąć z zachwytu nad Vuko..Kim by był nowy trener, a taki będzie w ciągu dwóch tygodni to i tak po dwóch -trzech przegranych meczach będzie zwalniany przez wszystkowiedzących net specjalistów.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 01.08.2019 / 23:35, *.plus.pl

Takiego drewna jak Kulacznikowicz to chyba jeszcze u nas nie było, a to już jakieś osiągnięcie.

odpowiedz
Paweł - 01.08.2019 / 23:28, *.t-mobile.pl

@Janek z Mokotowa: mamy awans Janek

odpowiedz
bolo - 01.08.2019 / 23:22, *.net.pl

@Prorok: Masz rację-każdy trener potrzebuje trochę czasu aby to wszystko poukładać.Podkreślę-trener !!!! Tylko tutaj mamy do czynienia z atrapą trenera. To facet dobry do siania chaosu . Rozwalił szatnię i teraz miota się od ściany do ściany udając wielkiego taktyka. A już zestawienie tego prawie-trenera z Guardiolą to ogromne nadużycie z Twojej strony.Dla dobra Legii ten jegomość powinien jak najszybciej zniknąć w otchłani niepamięci.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 01.08.2019 / 23:20, *.chello.pl

No cóż Koledzy, po takim kolejnym meczychu już chyba tylko nieliczni nie zdają sobie sprawy, że "miodowa era" na dobre zagościła w naszym klubie. Wymierne skutki "miodowej kamaryli", która tak szeroko oblepiła legijne struktury widzimy, odczuwamy i doświadczamy. Właścicielskie towarzystwo, tj. DM + rodzina i przyjaciele prezesa dekady, w sposób bezgranicznie rozpasany rozsiadło się w decyzyjnych fotelach pączkujących struktur klubowych. Brakuje im jednak takich przymiotów, jak: fachowa wiedza sportowa, mądrość życiowa i autentyczne przywiązanie do naszych barw.
Kibicowskie serdeczności, szczególnie dla @Krzeszczu, który konsekwentnie twierdził od dawien dawna, iż dobry trener to połowa sukcesu drużyny, a reszta, to co najwyżej PR-skie "ozdobniki"...

odpowiedz
M@c - 01.08.2019 / 23:17, *.chello.pl

Kulenović za ten mecz powinien dostać ocenę -1.... Koncertowo spartolił 2 setki i jeszcze karnego....

odpowiedz
Sancak - 01.08.2019 / 23:16, *.tpnet.pl

Prawda taka :
7meczy w grupie mistrzowskiej, bez stylu... W tym sezonie już 6 zagrali... Czyli Vuko stylu nie było i miałeś czas a 13 meczy i dalej nic. NIESTETY NIC JUŻ CIĘ NIE BRONI. TRANSFERY JAKIE CHCIAŁEŚ, CZAs był i mogłeś spokojnie pracować... Ale do kur.. nędzy wiesz ze ten klub to jest Wyjątkowy. Tu nie ma czasu na to i tamto... Ma być styl i wyniki. Tyle! Ja się pytam, obejrzyj mecz z powtórki jak się poruszają i są zaangażowani piłkarze Nagy, Novikovas, Martins.... To jest skandal poprostu. ZERO CHĘCI DO GRANIA! ZRESZTĄ WYSTARCZY OBEJRZEĆ ICH NASTROJE NA YT PRZED WYLOTEM NO KUR... FLAKI BEZ ŻYCIA, ŻONY ICH DYMAJA W DOMU HO ONI TO KALECY! DOSYĆ TEJ PARODII CZAS NA ZMIANY, BO 26 LAT OGLĄDAM I WIERZĘ W TEN KLUB I PRAWDA ZE TAKIEGO DZIADOSTWA NIE WIDZIAŁEM! CZAS NA ZMIANY!

odpowiedz
+++++++++++++ - 01.08.2019 / 23:15, *.tkchopin.pl

+#1 Żyjemy w wolnej, niepodległej Polsce ...
+#2 upamiętnienie wybuchu Powstania Warszawskiego
+#3 awans
+#4 czwarty mecz w pucharach bez straconej bramki
+#5 (mikro)punkciki do rankingu UEFA
+#6 Jest lato ... :)
+#7 Po tym meczu wiadomo kogo nie wystawiać z Grekami za tydzień
+#8 Są wakacje :)
+#9 Przynajmniej wyrównamy wynik z zeszłego sezonu jeśli chodzi o puchary..
+#10 Były 100% sytuacje do zdobycia bramki.
+#11 Zagrali w składzie Legii Polacy (niewielu, ale jednak).
+#12 Nikt z Legii nie dostał czerwonej kartki.
+#13 W tym roku już raczej na pewno nie odpadniemy z mega-ogórami.

odpowiedz
kiki - 01.08.2019 / 23:10, *.plus.pl

Oczy bolą, gramy dalej ... tylko po co? Dla masochistów? Wstyd, żenada i rzygać się chce. Wolałbym żebyśmy odpadli. To co pokazuje Legia to zaprzeczenie futbolu. Niech ktoś przerwie tę farsę i wreszcie spuści nam zasłużony łomot. Mam ku...a DOŚĆ!

odpowiedz
wawa3 - 01.08.2019 / 23:08, *.net.pl

@Wolfik: Ciut lepsi to oni byli od Dudelange. Od Europy to już znacznie lepsi. Także jest niewielki postęp w porównaniu z zeszłym rokiem.

odpowiedz
Prorok - 01.08.2019 / 23:06, *.play-internet.pl

Vuko, jeśli dostanie czas, zrobi z Legii bardzo dobrą drużynę i uciszy hejterow, którzy chcieliby, żeby w 5 najtrudniejszych i najważniejszych meczach, kiedy z marszu gra się po okresie przygotowawczym, Legia nie tylko punktowała i awansowała dalej ( narazie mamy najwięcej punktów z pucharowiczow w Pl), ale także grała Tiki- take. Jeśli Miodulskk zwolni Vuko zrobi duży błąd trzeba dać mu czas, a nie ,nowy zwalniać trenerów co pół roku bo to jest błędne koło.Kazdy trener potrzebuje czasu, żeby to wyglądało ( nawet Guardiola potrzebował roku w City) a wy byście chcieli za dużo.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.08.2019 / 23:04, *.chello.pl

@Futbol na wesoło: Owszem byli tacy, ale głownie na liście płac. A Arrabuarena, strzelił nawet bramkę ...plecami. Kulenovic dostaje mnóstwo okazji do grania, i notuje tylko regres. W sytuacji 1:1, idelalnej na lewą nogę, kopnął prawą. On nie ma koordynacji ruchowej.
BTW: Grzesiaka to nie pamiętam, Grzelaka tak.

odpowiedz
Mi(L)osz - 01.08.2019 / 22:58, *.play-internet.pl

Ogólnie szanuje vuko ale z roku na rok coraz gorsi trenerzy i piłkarze

odpowiedz
szczery - 01.08.2019 / 22:57, *.net.pl

Ekstraklasa tak naprawdę jest w czwartej dziesiątce europejskich lig. Jest po prostu pięknie opakowanym śmierdzącym gównem które jest wciskane polskim Januszom, którzy to oglądają. Europejskie puchary nie są dla dziadów a myśmy sie nimi stali.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 01.08.2019 / 22:55, *.inetia.pl

W zasadzie to Legia zagrała zgodnie z oczekiwaniami, tj. zaprezentowała się podobnie jak na urywkach z filmiku z treningu ze sztucznej murawy.

Kto wie, może nawet nie wiedzieli, że prawdziwy mecz grają. Na dużej przerwie w szkole tak się grywało.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.08.2019 / 22:53, *.bredband2.com

@Wolfik: Nas tez ograli....

odpowiedz
Wolfik - 01.08.2019 / 22:51, *.mm.pl

@Krzeszczu: Przyjacielu, Pogoń w meczu z Arką zagrała całe 15 minut. Reszta, jak wszyscy dwa szybkie podania i trzecie niecelne, lub dwa podania i przerzut do nikogo. Jedyny plus - ich nowy napastnik.

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 01.08.2019 / 22:51, *.chello.pl

@Wolfik: Przypuszczam,że po meczach z Grekami problem się rozwiąże))))))Nie będziemy mieli dylematu)))
Krzeszczu - mają "kumatego" trenera i kilku niezłych zawodników ale brak im kasy na zbudowanie naprawdę dobrej drużyny.Najwartościowsi już są sprzedani ....
Momo wszystkich błędów Legia nie ma prawdziwej konkurencji w Polsce - jeśli jest dobrze prowadzona to nikt nie ma prawa podskoczyć,to tak jak Bayern-czasem przegrywa ale jest potęga!

odpowiedz
Chris - 01.08.2019 / 22:50, *.t-mobile.pl

prezesie, już powinna być zmiana trenera aby cokolwiek ugrać w tym sezonie,Legię oglądam już 25 lat ale tak słabej drużyny nie było chyba w całej historii tego klubu, paradoksalnie drużyna grająca taki piach gra dalej w pucharach a grające fajna piłkę Piast i Lechia już za burtą pucharów, taka gra ledwo starczyła na amatorów w Giblartalu i Finlandii ale na Greków na pewno nie wystarczy....

odpowiedz
Futbol na wesoło - 01.08.2019 / 22:48, *.play-internet.pl

@Po(L)ubiony: Nic dziwnego skoro kibicujesz Legii od 5 lat. Arruabarrena, Chukwu, Chmiest, Grzesiak, Mezenga, Necid, Oreszczuk, Sikorski, Szeliga, Yahaya, Zjawiński. Jeszcze by się na siłę ktoś pewnie znalazł. To byli dopiero kanonierzy ale żeby ich znać to trzeba mieć trochę latek. Uwierz mi, że Kuternović nie jest najgorszy.

odpowiedz
Mietek - 01.08.2019 / 22:45, *.vectranet.pl

Dno dna! Tego się oglądać nie dało! Novikovas i Kulenovic zaprezentowali poziom klasy "Z", ku.wa bo do okręgówki to nikt by ich za darmo nie chciał. Vuko co ty zrobiłeś z Legii??? Przy tobie to nawet Klafuric i Jozak to wirtuozi trenerki! To była błazenada i ośmieszenie barw Legii!!!

odpowiedz
Bartosz83 - 01.08.2019 / 22:44, *.lukman.pl

Było nerwowo i ucieszyłem się po końcowym gwizdku. Styl mizerny , ale liczy się awans. Mam nadzieję ,że na styl jeszcze przyjdzie czas. Chociaż nie znam żadnego piłkarza naszego kolejnego przeciwnika to wiem ,że będą faworytami. Właśnie w tym upatruję szanse ,że Legia nie będzie faworytem i nikt się nie zdziwi jak odpadnie. W takiej sytuacji gra się łatwiej.

odpowiedz
Wolfik - 01.08.2019 / 22:42, *.mm.pl

@kibic Legii od zawsze: Teraz to sam nie wiem...grać gówno w wykonaniu Legii a jednak awansować, czy coś tam pokazać a jednak odpaść... Ale mamy wybór....
@Krzeszczu: Nędze to jeszcze bym zniósł. Nie wiem jak określić to, co "grają" zawodnicy Legii.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.08.2019 / 22:42, *.bredband2.com

@kibic Legii od zawsze: Dlatego fajnie sie w tym roku bedzie ogladalo Pogon Szczecin, bo nie tylko maja druzyne zbudowana z glowa, ale i prawdziwego trenera.

odpowiedz
ZWGL - 01.08.2019 / 22:37, *.tpnet.pl

To byla gra w pilke czy kabaret !!!!

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 01.08.2019 / 22:37, *.chello.pl

@Wolfik: Co do Stokowca to chodziło mi o styl gry - przegrali ale było przyjemnie oglądać! Natomiast to,co grała Legia to tragedia!
A co do poziomu "polskiej myśli trenerskiej" to już pisałem - to jest ZERO ! Nawet nie warto na ten temat się wypowiadać,bo chyba od czasu Górskiego i Gmocha nie mamy trenera,który odnóśł duży sukces! Może trochę Piechniczek i Kasperczak....Na sto lat polskiej piłki!!!!!!

odpowiedz
Legia Zyrardow - 01.08.2019 / 22:36, *.play-internet.pl

Data 01.08 mowi Wam to cos patalachy ? Gdybym widzial w Waszej grze ten heroizm... no coz za poprzedniego prezesa musieliscie zwiedzac muzeum Powstania Warszawskiego. Teraz mamy koko-loko , rodowitego Warszawiaka z Bydgoszczy....
Reasumujac, zamiast spiewac caly dzien: czesc I chwila bohaterom !!!, na koniec musialem zmienic na: wstyd I chanba patalachom !!!!

odpowiedz
LWGZ - 01.08.2019 / 22:36, *.tpnet.pl

Novikovas do opuszczenia LEGII do konca obecnego okna transferowego !!!!

odpowiedz
rkt - 01.08.2019 / 22:27, *.play-internet.pl

Ten klub nigdy nie będzie wielki

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 01.08.2019 / 22:27, *.plus.pl

@Wolfik: na treningach, grają w dziada. Albo w siatkonogę. To powoduje, że nie potrafią strzelać, be strzelania nie ma;) Vuko jest pacyfistą.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.08.2019 / 22:25, *.chello.pl

Konia z rzędem temu, kto zgadnie, dlaczego WSZYSCY piłkarze, łącznie z ostatnimi nabytkami, grają dwa razy gorzej, niż pól roku temu. Nie pamiętam, by w Legii, grał kiedykolwiek, tak słaby napastnik , jak Kulenovic.

odpowiedz
Sympatyczny - 01.08.2019 / 22:24, *.centertel.pl

Piłka nożna to nie jazda figurowa na lodzie. Tu nie liczy się styl, tylko efekt końcowy.
A że jest dla trenera Vukovica efekt w pucharach jest pozytywny to powinien dalej być trenerem. Cierpliwości.

odpowiedz
Lychu - 01.08.2019 / 22:24, *.chello.pl

@jurek: powiem tak obiektywnie gramy piach styl , taktyka nie ma tego poprostu . Słowa komentatora niech będą potwierdzeniem trudno to skomentować . Ile jeszcze będziemy sie przepychać do nastepnej rundy?. Klubowi o takich tradycjach i najbardziej rozpoznawalnemu w Europie z polskich klubów nie wypada tak poprostu .

odpowiedz
Yorick - 01.08.2019 / 22:20, *.orange.pl

Psy szczekają, Cracovia odpadła, Lechia odpadła, Piast odpadł.
A Legia jedzie dalej... i oby jak najdalej.

odpowiedz
Mdread - 01.08.2019 / 22:19, *.cyfrowypolsat.pl

Chyba bedzie rekord w ilosci komentarzy im gorszy mecz tym wiecej. Jakbysmy kiedys zagral zajebiscie pewnie byly by 4.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.08.2019 / 22:18, *.bredband2.com

@Wolfik: Niestey ale masz racje kolego. Niestety...
Ale nedza...

odpowiedz
Kojo1234 - 01.08.2019 / 22:14, *.net.pl

Polska liga powinna być rozwiązana na kilka lat aby ludziom powróciła równowaga psychiczna po oglądaniu tego piłkarskiego szlamu. Piast Legia i Cracovia to dramat dramatów. Powinno być po 5 młodzieżowców bo to nie ma znaczenia a przynajmniej grali by Polacy a nie te piłkarskie gownozjady.

odpowiedz
Sebo(L) - 01.08.2019 / 22:13, *.vectranet.pl

Takiej PADLINY w wykonaniu Legii nie oglądałem NIGDY!! To było apogeum antyfutbolu,miernoty,nieporadności itp.itd. Tego nie dało się oglądać!! Dla oczu była to męczarnia i katorga.Wyższy poziom piłkarski mozna spokojnie zaobserwować w lidze okręgowej! Za ten mecz pseudo piłkarze powinni zapłacić kary finansowe i publicznie przeprosić wszystkich kibiców,którzy mieli (nie)przyjemność ten pseudo spektakl oglądać. Karygodne. Tego meczu w żaden sposób nie da się skomentować bo musiałyby posypać się same inwektywy.DRAMAT.Legia siegnęła DNA.

odpowiedz
Wolfik - 01.08.2019 / 22:13, *.mm.pl

@kibic Legii od zawsze: Mają trenera i odpadają po dwóch meczach. Fakt, rywal mocniejszy niż Finowie ale do treningów wrócili tydzień przed meczem w Gdańsku. I tak to wystarczyło na wielka Lechię i super mocnego trenera Stokowca....

Dajcie spokój. Stokowiec, Vukovic, Fornalik czy Probierz - jeden ciul...

odpowiedz
Jimi70 - 01.08.2019 / 22:12, *.timplus.net

Atromis i do domu, ku...a jaki dramat dzisiaj

odpowiedz
Kibic - 01.08.2019 / 22:10, *.plus.pl

Wstyd,żenada,kastrofa.Jak dla mnie zwykłego kibica nie zasługują grać z L na piersi te marni kopacze.

odpowiedz
Wolfik - 01.08.2019 / 22:09, *.mm.pl

Przed meczem pisałem - ważny awans, nieważne w jakim stylu. Byłem bowiem pewien, iż meczu rewanżowego z uwagi na oddelegowanie nie obejrzę.

Ale plany się zmieniły i mecz mogłem obejrzeć. Wytrzymałem 45 minut....

Zastanawiam się, co nasi zawodnicy robią na treningu. Jeśli zespół z dużego kraju środkowej Europy oddaje w ciągu 45 minut jeden strzał o sile porównywalnej ze strzałem dziecka z podstawówki grając z zespołem ciut tylko lepszym od amatorów z Gibraltaru to co oni sobą reprezentują. A mamy przecież w składzie reprezentantów Polski, Litwy, Węgier, Czarnogóry. Reprezentantów!!!

Pytania bez odpowiedzi:
-dlaczego Carlitos wygląda jak facet, który musiał odejść od stołu podczas weekendowej imprezy grilowej...?
-dlaczego Kulenović ma siłę, by strzelać jak dzieciak z przedszkola?
-dlaczego Nagy wygląda jakby pierwszy raz miał do czynienia z grą w piłke nożną?
-dlaczego Novikovas nawet nie umie biegać....?

Drodzy Koledzy, odnoszę wrażenie, że jesteśmy po prostu robieni w wacka. Mój apel do ludzi zarządzających klubem o to - by nie robić wiochy skoro reprezentujemy nasz kraj i tak zostanie bez echa....

odpowiedz
Lychu - 01.08.2019 / 22:08, *.chello.pl

@Sig: Styl dużo poniżej oczekiwań . Nie stracenie bramki w 4 meczach w Europie duży sukces???? tylko z jakimi przeciwnikami . Spójrzmy prawdzie w oczy . Lechia , Piast odpadły ale po jakich meczach?
Pozdrawiam

odpowiedz
wkz - 01.08.2019 / 22:08, *.107.150

Novikovas = sabotaż robił to celowo gra na szkodę klubu

odpowiedz
jurek - 01.08.2019 / 22:08, *.versanet.de

@Lychu: juz nie gra a taka byla wspaniala...

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 01.08.2019 / 22:07, *.centertel.pl

@SZCZERY DO BULU: 100% poparcia kolego.Trzeba mieć coś z głową żeby dokładać do interesu lokowi za takie dno

odpowiedz
Wielki Stach - 01.08.2019 / 22:07, *.mgk.pl

Oto chwalebna walka naszych ekstra paralitykowatych zespołów gównoklasy w kwalifikacjach do europejskiego pucharu pocieszenia. Walka jak równy z równym z potęgami z Finlandii, Łotwy i Danii. Strach pomyśleć co będzie w przyszłym roku. Legia traci w zatrważającym tempie punkty w rankingu. Za roku, góra dwa będą baty już w drugiej rundzie i dla Legii. A za trzy lub cztery będziemy wpadać jakno nierozstawieni na Ferencvaros lub Sherifa i baty w pierwszej rundzie. Dokąd zmierzasz gównoklaso z Legią na czele? Już jesteśmy na wysypisku śmieci europejskiego futbolu. Anonimowi trenerzy amatorzy, piłkarze odpady i śmierdząca liga oldbojów. Żółwie tempo gry pseudokopaczy, antystrategia naszych wirtuozów trenerskich i brak zaangażowania paralitycznych kopaczy

odpowiedz
bizon - 01.08.2019 / 22:07, *.centertel.pl

QUO VADIS LEGIO???

odpowiedz
Protest⚽️Happening - 01.08.2019 / 22:06, *.155.201

Każdy kto wejdzie na stadion dostanie od Uzl białá flage,I jeden marker czarny ,niech wyrazi swoje opinie I niech stadion zobaczy!co mòwià kibice!

odpowiedz
Liga Europy - 01.08.2019 / 22:04, *.plus.pl

Zapraszamy na Ł3 na mecz z Atromitosem bo to ostatni mecz w Lidze Europy jaki oglądniemy na żywo w tym sezonie. Pozdrawiam piłkarzy i sztab, niesamowita walka zespołu, piękna gra, aż 3 rundy eliminacji

odpowiedz
SzB - 01.08.2019 / 21:59, *.play-internet.pl

@Sepultura:
Tak, szczególnie nonszalanckie wykonanie karnego przez tego parodystę, wręcz typowo na odpie.. się świadczy, że byli zaangazowani. Do tego gra Novikovasa, co zauważyli na tym forum również inni też raczej o wielkim zaangażowaniu nie świadczyła.

odpowiedz
Nie było tak źle... - 01.08.2019 / 21:52, *.t-mobile.pl

Graliśmy futball totalny!!!.. Gratulacje!!!!
Generalnie nie ma drużyn słabych... Więc cieszmy się że przechodzimy jak taran kolejne rundy... Tak naprawdę to nikr się tego nie spodziewał....

odpowiedz
Krzeszczu - 01.08.2019 / 21:49, *.bredband2.com

@kibic Legii od zawsze: Kolego, jestem tak wqrwiony ze musialem wedle probierza walnac sobie dwa duze GT, wiec nie chce palnac y´teraz jakiejs totalnej glupoty. Postaram sie odpisac cos sensownego jutro. Nasze klopoty sprowadzaja sie do kilku tylko punktow, ktore sa naprawde proste do ustawienia, ale ewidentnie ach jak bardzo trudne/wymagajace...

Ps: Heja Lechia! F@ck Bröndby :)

odpowiedz
Ja - 01.08.2019 / 21:48, *.chello.pl

Vuko won jesteś trener zero niestety

odpowiedz
Krzeszczu - 01.08.2019 / 21:46, *.bredband2.com

@kibic Legii od zawsze: Widzialem, dlatego napisalem o poduszkach i dziadku....

odpowiedz
jg - 01.08.2019 / 21:45, *.chello.pl

Co za wstyd. Co za koszmarna drużyna. Co za dziadostwo.

odpowiedz
tomiacab - 01.08.2019 / 21:44, *.virginm.net

KuchegoKinga zastąpił NoviKing hehehe
Pudel zatrudnij Futmana to pokaże tym Martinsom, Antoliciom i Nagym jak się walczy!

odpowiedz
Hej - 01.08.2019 / 21:44, *.t-mobile.pl

Brak słów .
Vuković WON!!!
Novikovas ,Kulenović, Nagy WON! !!
Carlitos , Antolić rezerwy

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 01.08.2019 / 21:44, *.chello.pl

@Krzeszczu: Nie wiem,czy widziałeś skróty z ostatniego treningu przed wyjazdem - 45 minut spacerowania na boisku.
Kiedyś trener Piechniczek powiedział coś o "polskiej szkole trenerskiej" - w Legii to oglądamy już któryś raz,przerywane trenerką norweskiego amatora ,bałańskich wynalazków oraz zwariowanym frustratem z Portugalii ! Marzę ,że doczekam zatrudnienia w Legii doświadczonego trenera z autorytetem,kogoś na wzór Staszka Czerczesowa! Musi mieć autorytet,żeby wziąć za mordy to rozwydrzone towarzystwo! Bo niemożliwe jest,żeby tacy zawodnicy ,jak Novikovas,Nagy,Carlitos czy paru innych zapomniało jak się gra w piłkę! To zwyczajne olewanie trenera - bo kasa się należy i po co się starać!!
Bardzo dziwię się Mioduskiemu,że daje się rolować swoim doradcom - przecież traci swoją kasę! Ma doświadczenie z korporacji Kulczyka - chyba widzi co się dzieje a w korpo musiał umieć podejmować DOBRE decyzje nawet kosztem pracowników - a w Legii dopuszcza takie numery....
Oglądam teraz Lechie- przyjemnie popatrzeć - ale oni już 2 lata mają jednego trenera,znanego z twardzj ręki!
Dobrze,że chociaż siatkarze wstydu nie robią}}}}}}

odpowiedz
Lychu - 01.08.2019 / 21:43, *.chello.pl

Mamy naprawdę furę szczęścia . Strach pomysleć jakby grali dziś z Broendby .

odpowiedz
News⚽️Legia - 01.08.2019 / 21:43, *.155.201

Cały sztab do wymiany!sprowadzić!z!wypożyczeń!najlepszych!podziékować!baybay! wszystkim!obcokrajowcom!odkupić!Legie!z!rák!mr!Mioduski!Postawić!100%na!Akademie!szukać!po!Polskich!boiskach!talentòw!Legii! Nadzieje!

odpowiedz
quad74 - 01.08.2019 / 21:37, *.chello.pl

@Dimczakos: Też tak sądzę. Trzeba tej ekipie dać trochę czasu, a dopiero potem rozliczać. Hejt nikomu nie pomoże. Na razie tragedii nie ma (ani w lidze, ani w eliminacjach), tyle że oglądać się nie daje... (A propos: do karnego powinien podejść Gwila, a nie smarkacz Kulenowicz - i byłby spokój).

odpowiedz
j - 01.08.2019 / 21:34, *.vectranet.pl

Vukovic WON!!!

odpowiedz
Sig - 01.08.2019 / 21:34, *.chello.pl

@OCZY PRZESTANĄ BOLEĆ: ciekawe czy w następny czwartek będziesz mógł Lechię oglądać... Styl NIECIEKAWY awans jest. Gratulacje dla Legii.

odpowiedz
Nagrabski - 01.08.2019 / 21:33, *.chello.pl

@Wally-ls: Co robią. Papatrzcie na mecz Lechii. Jak się patrzy na Legię to chyba lepiej gdzieś na podwórku popatrzeć. W Legii brakuje wszystkiego. Nie potrafią biegać, zwrotność to jak któryś kolega napisał konia pociągowego. Więcej nie będę oceniał bo to jakieś kalectwo. Przykro, naprawdę bardzo przykro i nie wydaje mi się że właściciel klubu tego nie widzi. Ale zmiany powinny dotyczyć chyba też najbliższego otoczenia bo chyba bardziej chybionych transferowów nie ma żaden inny klub a podobno profesjonalne zarządzanie. Fakt że to nie moje pieniądze ala nazwa klubu zobowiązuje. Szkoda że w Legii jest tulu przypadkowych ludzi i zmiany które się odbywają kieruję Legię do upadku o wstydzie nie wspominając.

odpowiedz
Plasil - 01.08.2019 / 21:32, *.centertel.pl

Ej prezes, skocz do optyka po okulary czy soczewki bo zdaje się, że z Twoim wzrokiem nie jest najlepiej...

odpowiedz
Ro - 01.08.2019 / 21:32, *.telkab.pl

K...a, tak słabej Legii nie widziałem jak żyję. Brak słów nawet żeby to krytykować konstruktywnie. Ludzie bo na ten moment to nie zawodnicy, biorą kasę i nie potrafią przyjąć piłki, zagrać dwa razy z pierwszej i minąć obrońcy, który się rusza jak by stał na drabinie. Dziekuję Kibicom za doping i wytrwałość, bo wkładką do koszulek nie ma za co, niech się wstydzą jeśli mają choć odrobinę godności osobistej.

odpowiedz
Luc Liu - 01.08.2019 / 21:29, *.tpnet.pl

Taki wniosek do dyskusji po tych występach w pucharach:

Jeżeli chodzi o Kadrę Narodową to proszę zrezygnujmy z kopaczy z ekstraklasy (niech grają między sobą - osobiście jestem fanem ekstraklasy), ewentualnie powołania dla młodych zdolnych aby podpatrywali jak się gra w Europie.

Co Wy na to?

odpowiedz
Chcemy trenera a nie Vuko frajera - 01.08.2019 / 21:28, *.chello.pl

Legia to nie jest polski klub. Grają obcokrajowcy. Obcokrajowcy, którzy z roku na rok są coraz słabsi, bo brakuje kasy, a dyrektor sportowy to facet z przypadku. Polaków jest 3 w jedenastce. Gwiazdą jest facet, który przyszedł z 3 ligi hiszpańskiej. Vuković jest jeszcze gorszy niż trener od kobiet. Każdy widzi, że para Lewczuk-Jędrzejczyk jest lepsza od każdej innej, a gra ten lewus Remy. Vesović męczy się w obronie. Novik to pomyłka tak jak Nagy. Powinien grać Kostorz i Praszelik. Właściciel jest zerem, które nie wyciąga wniosków. Jeżeli z Grekami awansujemy, to będziemy w tym meczu Finami i musimy mieć górę szczęścia. Tylko puste trybuny, bo inaczej nie przyjdzie otrzeźwienie na Ł3.

odpowiedz
no name - 01.08.2019 / 21:28, *.btcentralplus.com

@Trampek:
podzielam opinię...to był sabotaż ..a nie mecz...jeśli nie wiadomo o co chodzi...to chodzi o pieniądze..nie wierzę ze raptem z 5 metrów taki Novikovas nie trafia w bramke ..szkoda gadać ...niestety ale wygląda to na to że klub dogadał się z bukami.. i zawodnicy graja jak grają ..kibice wqrwieni...ale kasa się zgadza..muszą sobie powetować straty z LE z ubiegłego sezonu

odpowiedz
Sepultura - 01.08.2019 / 21:27, *.play-internet.pl

@SzB: Głupoty gościu piszesz, że im się nie chciało. Chyba nie oglądałeś meczu do końca. Po końcowym gwizdku paru naszych zawodników stało w półskłonie ciężko oddychając. To świadczy o złym przygotowaniu fizycznym, braku kondycji. Oni nie mają siły biegać tak ich Vuković przygotował do sezonu. Więc co ty tu o łapaniu za .... Żeby zapi...lać trzeba mieć siłę biegać, a naszym nawet amatorzy z Gibraltaru dorównywali motorycznie. To nie jest kwestia podejścia, ambicja nic nie pomoże jak organizm jest słaby.

odpowiedz
Adson 78 - 01.08.2019 / 21:20, *.plus.pl

@PPU: dokładnie masz rację , ale on jest lewym pomocnikiem A tremerzyna go wystawia na prawej pomocy , Kużwa nie czaję tego !

odpowiedz
PPU - 01.08.2019 / 21:17, *.t-mobile.pl

Czy tylko ja widziałem że Novikovas to grał bez ambicji, jak by mu się nie chciało?

odpowiedz
Trampek - 01.08.2019 / 21:17, *.net.pl

Pytanie publiczne do właściciela LEGII : Czy Panu zależy na klubie choćby w minimalnym stopniu ? Pytanie to kieruję nie bez kozery. To co dziś zobaczyłem przelało czarę goryczy . Jak można w meczu wyjazdowym, doprowadzić do tego,że od pewnego momentu w końcówce meczu , LEGIA grała bez NAPASTNIKA, w chwili gdy do zakończenia meczu ważyły się losy wyniku meczu. Kolejne pytanie publiczne kieruję do osoby zatrudnionej na etacie trenera zespołu. Powtarzam,kieruje do osoby zatrudnionej na etacie trenera trenera zespołu z tradycjami jakim jest LEGIA. Personalnie kto jest odpowiedzialny ,za wyznaczenie Kulenowica do wykonywania rzutów karnych ? Ten zawodnik, po pierwszych minutach swoich występów powinien wylecieć z boiska. Kulenowic przy swojej zwrotności, starcie do piłki nigdy nie będzie NAPASTNIKIEM, a tym bardziej napastnikiem najbardziej wysunięntym. Parafrazując nie widziałem aby na wyścigach na SŁUŻEWCU czy w WIELKIEJ PARDUBICKIEJ brał udział koń pociągowy wśród biegnących koni wyścigowych !! Kolejne pytanie publiczne do w/w osobnika to : Czy zachował resztki HONORU - aby podać się do dymisji ?! Nie będę uzasadniał tego pytania, bo to nie wymaga uzasadnienia. A może chce być grabarzem występów pucharowych w spotkaniu z drużyną grecką. Nie pomogą zwiększone premie dla zawodników za ewentualny udział w fazie grupowej . Parafrazując po raz drugi. To wygląda tak jakby stado mustangów miało brać udział w w/w wyścigach na Służewcu czy w Wielkiej Pardubickiej. Przykro to pisać ,ale tak wygląda obecna sytuacja szkoleniowa w LEGII.Po prostu brak słów.

odpowiedz
Wirion - 01.08.2019 / 21:14, *.vectranet.pl

Sorry Vuko wiem że jesteś oddany Legii Ale słabo trenersko. OUT

odpowiedz
jacq - 01.08.2019 / 21:13, *.tpnet.pl

Wstyd!
Wszyscy wyp*erdalać! Razem z pseudo-prezesem i pseudo-trenerem.

odpowiedz
Wally-ls - 01.08.2019 / 21:13, *.153.130

Ale przynajmniej w końcu zapier...ją,czyli robią wiatr na boisku albo coś zbliżonego.Korporacyjne”jedziemy na maksa”.

odpowiedz
Arecki - 01.08.2019 / 21:12, *.tpnet.pl

przywitać kopaczy na lotnisku i podziękować za oglądanie trzymającego w napięciu do samego końca widowiska K,,,a M,ć

odpowiedz
Johny Mnemonic - 01.08.2019 / 21:12, *.centertel.pl

Niestety na nastepnej rundzie kończyny przygodę....

odpowiedz
karolek - 01.08.2019 / 21:11, *.t-mobile.pl

2 Polaków w wyjściowym składzie... za to po boisku beztrosko hasa Kulenovic-Drewnovic..lol!

odpowiedz
gazza - 01.08.2019 / 21:11, *.inetia.pl

@Michal0968:
I tu się mylisz bo jak dobrze pamiętam jak graliśmy na podwórkowych boiskach to były szybkie akcje , gole i walka do końca...
Tego nie było w meczu Legii...!

odpowiedz
Barjusz 54 - 01.08.2019 / 21:11, *.orange.pl

WSTYD! WSTYD! WSTYD !

odpowiedz
Gregor56 - 01.08.2019 / 21:10, *.chello.pl

Vukowic i jego zgraja leniwych
nieudaczników powinna przeprosić wszystkich kibiców za urąganie honorowi Legionisty i obrażanie godla L.Jezeli tego nie zrobi i nie odejdzie to w czwartek po klęsce z Armitrosem dojdzie do samosadow

odpowiedz
Adam - 01.08.2019 / 21:08, *.chello.pl

@OloL: Nie odlatuj tak. Europa ma na nas wyj***ne.

odpowiedz
zdegustowany - 01.08.2019 / 21:08, *.t-mobile.pl

Tragiczne słabo! Kuchy King jest dużo lepszy od tych litewsko-węgierskich nieudaczników! Nie rozumiem D.M.-czy nie szkoda mu wyrzucać pieniędzy na wyroby pilkarskopodobne trenowane przez uczacego się zawodu amatora?

odpowiedz
Pawel - 01.08.2019 / 21:06, *.orange.pl

@Lychu:
No wlasnie- GRAJA a nie czlapia bez sensu po boislu

odpowiedz
Krzeszczu - 01.08.2019 / 21:05, *.bredband2.com

@kibic Legii od zawsze: Kolego, oni po prostu graja dokladnie tak jak ich uczy i ustawia pajac-trener.
Wiesz, juz nawet by bylo duzo lepiej gdyby ktos po prostu wyznaczyl, jak to w szkole, jedenastke, dal im pilke i powiedzial: grajcie jak chcecie, byle wygrajcie. Nawet wtedy by to lepiej wygladalo.

Teraz to niech sobie pod wodza tego asa szkoly trenerskiej na nowo poskacza po miekkich poduszeczkach, pokopia dziadka i moze pograja w siatkonoge. Aha, no i wedle DNA pozapier...laja.
Padaki ciag dalszy.
Ja juz tyle lat o tym klepie ze sam soba zaczynam sie nudzic... :) Co za idioci siedza na tych wysokich stolkach? Ale to samo widzialem w korpo w ktorych kiedys pracowalem niestety.

odpowiedz
JS - 01.08.2019 / 21:04, *.orange.pl

Jurand ze Spychowa juz w 1410 roku wiedzial ze na tak grajaca Legie nie da sie patrzec :D

odpowiedz
BIALY1916 - 01.08.2019 / 21:04, *.chello.pl

Legia gra takie dno... drużyna nie ma żadnego pomysłu na grę. Fatalne jest na siłe promowanie młodego serba to zawodnik na Legia II

odpowiedz
Dimczakos - 01.08.2019 / 21:03, *.info.pl

@(L)eo:

Lepiej płakać w necie - Novikowas potrzebuję jeszcze kilku meczów i odpali, ligę spokojnie ogarniemy, trzeba za wszelką cenę dostać się do fazy grupowej LE, kasy nie ma więc trzeba sobie radzić - to że Vuko teraz popełnia błędy to widać ale wolę jego niż inne wynalazki - trzeba puścić do składu 2-3 młodych Polaków i jakoś będzię ;) widzę że grają piach ale wierzę że dadzą radę ogarnąć polską ligę bo nie oszukujmy się jest strasznie słaba ;) dajmy mu pół roku wtedy zobaczymy - Probierz też craxe prawie spuścił a później puchary im dał - skończyły się czasy że lejemy ogórków z ligi z każdym trzeba teraz walczyć i taka prawda niestety

odpowiedz
Luka - 01.08.2019 / 21:01, *.tpnet.pl

@w dupie mam komentarze...: wreszcie oglądam normalną piłkę, ktoś polskiej lidze nie przynosi wstydu. A co do kunsztu Vuco, to w meczu z drużyną z Finlandii na końcówkę wpuszcza Jodłowca, żeby bronić wyniku!!!

odpowiedz
Pawel - 01.08.2019 / 21:00, *.orange.pl

@OCZY PRZESTANĄ BOLEĆ
bo nie maja w skladzie Novikowvasa. Z wielka przyjemnoscia oglada sie ten.mecz...

odpowiedz
ksiegowy - 01.08.2019 / 21:00, *.chello.pl

@gazza: W niedziele jesteśmy dla Powstańców Warszawskich - oni przyjdą na mecz

odpowiedz
SZCZERY DO BULU - 01.08.2019 / 21:00, *.vectranet.pl

CO MUSI MIEC W GLOWIE KTOS KTO PLACI ZA KARNET ALBO BILET NA LEGIE?!

TROLOM TYPU Z LEGIA NA DOBRE I NA ZLE MOWIE JAPA KONIE

odpowiedz
Lychu - 01.08.2019 / 21:00, *.chello.pl

@OCZY PRZESTANĄ BOLEĆ: Tak tylko ta Lechia gra raz na 30 lat w europejskich pucharach !!!!!

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 01.08.2019 / 20:59, *.chello.pl

To,co grają aktualne zawodnicy Legii to KOSZMAR ! Wstyd! Żadnego stylu,brak ambicji,umiejętności żadne! Novikovas i Nagy nie są godni czyścić butów niechcianemu KUCHARCZYKOWI ! Kulenovic to tragedia a Carlitos to może umie coś w III lidze hiszpańskiej ale mu się rzadko chce starać!!!
Panie Prezesie Mioduski - zatrudnij pan wreszcie TRENERA bo dość już eksperymentów,Legia to nie szkółka dla adeptów trenerki,to klub zasługujący na TRENERA Z UMIEJĘTNOŚCIAMI I DOŚWIADCZENIEM !!!!Vuko może chce dobrze ale nie bardzo umie!Ale zacząć trzeba od wy....nia z klubu takich wynalazków,którzy udają piłkarzy! Szkoda pańskich pieniędzy,nie widzisz , człowieku,że Twoi doradcy robią Cię w huuuj i doją z kasy?

odpowiedz
Pio - 01.08.2019 / 20:58, *.metrointernet.pl

Brak słów.
Nic z tego Vukovica nic nie będzie.

odpowiedz
Śpiewaj Miklas śpiewaj... - 01.08.2019 / 20:58, *.mm.pl

Darek czy Ty coś tam widzisz? Czy wszystko jest dobrze i nie ma co panikować?

odpowiedz
Legion - 01.08.2019 / 20:57, *.t-mobile.pl

Kulenivic i Novikovas za karę powinni jutro zrobić 100 okrążeń dookoła stadionu Legii a później do rezerw.

odpowiedz
OCZY PRZESTANĄ BOLEĆ - 01.08.2019 / 20:56, *.247.200

.......................
wystarczy przełaczyć na mecz Lechii
NIEBO A ZIEMIA panowie
niebo a ziemia.....
aż miło się ogląda

odpowiedz
Tomek Mokotów - 01.08.2019 / 20:55, *.chello.pl

@w dupie mam komentarze...:

Też ogladam i Lechia gra padaczkę, nieco tylko lepszą niż Legia. Nawet z własnej połowy nie może wyjść.

Jeśli to dla was taki wysoki poziom to gratuluję.
Trysnęliście już ze szczęścia?

odpowiedz
gazza - 01.08.2019 / 20:55, *.inetia.pl

Wiem że to nierealne ale w niedzielę powinien być pusty stadion !
To co dziś pokazali to jest jeden wielki DRAMAT !

odpowiedz
Mr T - 01.08.2019 / 20:53, *.mm.pl

Aaaa moje oczy! Nie widać żadnych pozytywów. Z tego nie będzie nic dobrego.

odpowiedz
WETERAN - 01.08.2019 / 20:52, *.chello.pl

Zgroza... Mecz dwóch drużyn, które nie umieją grać w piłkę i na dodatek niewidomy sędzia. Horror!
Ale Legia gra dalej i nie straciła w pucharach bramki.
Pozostałe polskie drużyny - kopanina na własnym podwórku.

odpowiedz
(L)eo - 01.08.2019 / 20:52, *.t-mobile.pl

@Dimczakos: co Ty cpiesz człowieku? Pol roku wuefiscie? Tu trzeba zmieniać póki jest jeszcze szansa cokolwiek ratować. Weź chłopie nie mów ludziom że legionistą się jest a nie bywa,bo żaden Legionista nie chce by tak wyglądała jego drużyna

odpowiedz
Tagi - 01.08.2019 / 20:50, *.vectranet.pl

Chciałem im dać trzy , cztery kolejki wierząc że będzie lepiej.
Z meczu na mecz jest coraz gorzej , ... z tej mąki (Vuko) chleba nie będzie :(
To co "piłkarze" pokazują , to jest DRAMAT !!!

odpowiedz
Obcy - 01.08.2019 / 20:49, *.t-mobile.pl

W Legii to nawet Messi by się zeszmacił.

odpowiedz
Lipa - 01.08.2019 / 20:48, *.cyfrowypolsat.pl

Zarobasy do c klasy

odpowiedz
OloL - 01.08.2019 / 20:47, *.com.pl

Panie Mioduski, czy nie Pan ani trochę honoru? Nie widzi Pan do jakiego stanu doprowadził ten klub? Gramy jak równy z równym z zespołem z Giblartaru. Nie sądziłem, że doczekam czasów, gdy L odpada z zespołem z Luksemburga i z niemałym trudem eliminuje zespół z Giblartaru. Pan tego nie widzi, że do tego, aby być Prezesem L się kompletnie nie nadaje? Pan z najlepszego klubu w tym kraju zaczyna robić w Europie pośmiewisko. Mam nadzieję, że Pan odejdzie.

odpowiedz
Munio(L) - 01.08.2019 / 20:46, *.t-mobile.pl

@(L)eon: Nie tylko Ty się nad tym zastanawiasz bo to co ten chłop gra jest niewiarygodne.Jakby Vuko miał trochę honoru to sam by się podał do dymisji.

odpowiedz
Do redakcji - 01.08.2019 / 20:45, *.orange.pl

Nie ma sensu wystawiac oceny za ten mecz , plusow,minusow co kolwiek analizowac i pisac- poza Jedrzejczykiem i momentami Remy reszta to dno!!
Wystawieniw Novikovasa to sabotaz. Kolejny przyklad pilkarza ktory bryluje w swoim klubie a w Legii sobie nie daje rady mentalnie i umuejetnosciami...

odpowiedz
Michal0968 - 01.08.2019 / 20:45, *.jmdi.pl

@I w pizdu wylądował : jaka liga taki mistrz ale już niedługo znów będziemy grali we własnym sosie i będzie zajebiście.

odpowiedz
ARTs - 01.08.2019 / 20:43, *.181.45

Panowie piłkarze, wy to macie styl... B klasa... dramat obyczajowy...
KU.... MAĆ LEGIA GRAĆ!!!!

odpowiedz
Dimczakos - 01.08.2019 / 20:42, *.info.pl

Dobra dosyć - ja rozumiem że nie grają tego co potrafią, forma słaba, mało Polaków w drużynie - ale ludzie Legionistą się jest a nie bywa ! Kit z wynikami i tak Legio jesteśmy z Wami ! Dajcie Vuko chociaż pół roku, może trochę spokoju i pełne wsparcie - tylko Legia gra dalej w pucharach ( sorry nie wierzę Lechia się podniesie )
Każdy zawodnik przychodzący do Legii potrzebuje trochę czasu - więc bez spiny nawet Leo Beenhakker potrzebował czasu żeby polską kadrę ogarnąć, ja daję Vuko czas bo może być tylko lepiej ;)

I mogą się z Legii nabijać i tylko my reprezentujemy Polskę dalej w pucharach ;) pozdro

odpowiedz
W(L) - 01.08.2019 / 20:42, *.chello.pl

Co mecz to tragedia,znowu śmieją się z nas ile to jeszcze będzie trwało pytam ja długo takie wkłady jak Kulenovic czy Novikovas będą grać w pierwszym składzie a ten wuefista trenerem....

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 01.08.2019 / 20:42, *.tpnet.pl

I h...j. Piasta dobił Biliński, a Lechię Wilczek. Hahaha.

odpowiedz
(L)eon - 01.08.2019 / 20:40, *.plus.pl

Dla drewna kulenovicia nie ma oceny w tej skali tego karnego to ślepy by strzelił ciekawe komu robi loda że gra w 1 jedenastce

odpowiedz
Kamuflaż - 01.08.2019 / 20:38, *.tpnet.pl

Pusty stadion! dziękuję, dobranoc.

odpowiedz
Kalbar - 01.08.2019 / 20:37, *.chello.pl

Od kiedy odbiór darmowych biletów na Atromitos, bo chyba nie każą nam płacić za takie widowiska.

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 01.08.2019 / 20:36, *.tpnet.pl

Piach Gliwice też się dzisiaj popisał. Ku...a nasza piłka już sięga h...j wie czego że odpadamy z zespołem z Łotwy.

odpowiedz
Szczęśliwy - 01.08.2019 / 20:35, *.jmdi.pl

Myślę że będziemy jedynym polskim zespołem który awansuje. Brawo Vuko

odpowiedz
Krzeszczu - 01.08.2019 / 20:35, *.bredband2.com

@Won: Az musialem sprawdzic sklad na sofascore, i zeczywiscie byl. Wyglada na to ze zglaszaja nowe ekipi do kazdej rundy, albo po prostu moze sie myle.

Ale jestem pewny ze gdzies czytalem ze Kante nie byl zgloszony do gry w europie....

odpowiedz
Jarfer - 01.08.2019 / 20:35, *.play-internet.pl

Zmiana trenera

odpowiedz
koczi - 01.08.2019 / 20:35, *.cyfrowypolsat.pl

Najlepszą odpowiedzią na ich grę powinny być puste trybuny na meczu ze Śląskiem!!!

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 01.08.2019 / 20:33, *.tpnet.pl

Ale mógł przyjść jakiś trener z doświadczeniem i miałby czas popracować z tą drużyną. To nie lepiej było zostawić Vuko i teraz się h...jnia dzieje. Szanuje Vukovica ale na trenera się nie nadaje. No i ten dresik dzisiaj całkowicie nie na miejscu. Same wtopy. Wypad Vuko

odpowiedz
Jozz-men - 01.08.2019 / 20:32, *.centertel.pl

Vuko jak kochasz Legie,to odejdź.Po tym meczu,powinniście kanałami chodzić po Warszawie.

odpowiedz
Rafał200887 - 01.08.2019 / 20:32, *.tpnet.pl

Mam Legię w sercu od urodzenia i Kocham ją od zawsze ale to co dziś zobaczyłem to poprostu był szczyt szczytów beznadziejności bezradności i braku jakichkolwiek umiejętności.... Ile jeszcze trzeba takich meczów żeby cokolwiek się w tej Legii zmieniło??

odpowiedz
(L)ukasz - 01.08.2019 / 20:31, *.vectranet.pl

Miałem z synem i ojcem iść w niedziele na mecz. Takie rodzinne wyjście... I zaczynam mieć wątpliwości czy warto. Chyba pójdę sam.

odpowiedz
Won - 01.08.2019 / 20:31, *.virginm.net

@Krzeszczu: Czegoś nie rozumiem był na ławie i widziałem w tv jak się rozgrzewa .Kurde żeby walkowerem to się nie skończyło, a może lepiej.
Ale tak na serio to może grać czy nie może?

odpowiedz
Rafix - 01.08.2019 / 20:29, *.chello.pl

@Mdread: A najlepszy pilkarz Mistrza Naszego kraju idzie na zaplecze do Anglii tuż przed meczem rewanzowym.

Weźmy wycofajmy sie z piłki europejskiej i bawmy sie tylko kto gorszy z większą ilością szrotu z zagranicy wygra dupoklase

odpowiedz
(L)egionista Wiktorrr - 01.08.2019 / 20:29, *.vectranet.pl

Vuko -out. Novikovas - dzbaneiro & out. Kulenović - noobstwo. Legia - 3/10

odpowiedz
Lewy - 01.08.2019 / 20:28, *.play-internet.pl

Wstydziłem się to oglądać....bojkot!!

odpowiedz
gela - 01.08.2019 / 20:28, *.orange.pl

czy w tym kraju nie ma trenera, który potrafi ułożyć drużynę z takim budżetem ????,
kto zatrudnia pogromcę dziewczynek do podawania piłek, tak kończy,
moim zdaniem
Legia potrzebuje Nawałki, a Nawałka Legii, oczywiście najlepiej by było gdyby wrócił nawałka w bezrękawniku wypędzający reporterów z szatni, a nie celebryta w tęczowym szaliczku, ale to obecnie najlepszy polski treneiro, w lechu poległ poniewaz gwiazdorzy uznali, że ich praca to dwie godzinki dziennie, na Ł3 już nie ma gwiazd
więc problem nam nie grozi

odpowiedz
Farme(L) - 01.08.2019 / 20:27, *.virginm.net

@Mallory: z tymi karami to popieram w 100% tylko to powinno pójść do kibica i zwrócić pieniądze TV za transmisje...

odpowiedz
jurek - 01.08.2019 / 20:27, *.versanet.de

zaczynam tesknic za wesolym Jasiem.

odpowiedz
Yaro - 01.08.2019 / 20:27, *.chello.pl

@Lychu: Nie wyczułeś nutki ironii? Niestety ale nie pamiętam żebym obejrzał kiedyś gorszy mecz Legii. Nowe legijne DNA w rozkwicie, zapier...lają jak Vuko obiecywał...

odpowiedz
MatWij - 01.08.2019 / 20:27, *.centertel.pl

Czy jest jeszcze ktoś kto dalej twierdzi że warto było inwestować w Novikovasa oddając Kuchego za darmo?! Mioduski oddaj klub w dobre ręce pajacu! Zatrudnij prezesa który ma pojęcie o klubie piłkarskim i jego funkcjonowaniu.

odpowiedz
benio - 01.08.2019 / 20:25, *.inetia.pl

Panie Dariuszu Mioduski ciekawe co powiedzą Pana znajomi po tym meczu. Dla mnie to byłby wstyd żebym był prezesem takiego klubu. To co dzisiaj wyczyniali zawodnicy naszej Legii to wstyd i hańba. Nie mam pojęcia czym się Pan kierował dając trenera panu Vukovicowi. Jak można mieć w klubie takiego pokrakę jak Kulenović. Co by było jak karny decydowałby o przejściu do następnej rundy. Ten człowiek nie ma pojęcia co on robi na boisku. Gdzie Kante Niezgoda . Są tacy słabi że ławka to szczyt ich możliwości. Trener Vuković nie ma pojęcia o taktyce według mnie nie ma pojęcia o niczym. Po co kupujemy Liquinhasa jak Novikovas i Nagy i tak grają w pierwszej jedenastce chociaż są beznadziejni. Nie ma napastnika ,nie ma drużyny nie ma trenera.

odpowiedz
Franco - 01.08.2019 / 20:24, *.inetia.pl

@Wawa (L): Majeckiemu dałbyś dwa lub jeden? Ja nawet wystawiłem dwie trojki.

odpowiedz
Bubu - 01.08.2019 / 20:24, *.vectranet.pl

Wspaniale widowisko ,pelne emocji i sytuacji ,kor,,a ,to nie ten mecz ,

odpowiedz
SzB - 01.08.2019 / 20:23, *.play-internet.pl

Głośno dopingujmy i tańczmy dla naszych gladiatorów pełnych pasji, zaangażowania jak również dla największego budowniczego, wizjonera Dariusza M.
A tak na serio to teraz rozpoczął się test dla Vukovicia- dziś ewidentnie niektórym piłkarzom się nie chciało, bez względu na umiejętności, czy mityczne budowanie formy. Czy nasz trener złapie towarzystwo za mordy i zmusi do tego jak sam mówił niedawno zapier... Mam nadzieję, bo jak głupi łudze się, że tym razem uda nam się trener na lata i to związany z klubem. Kulenovic to jest sabotaż i mam nadzieję, że znajdzie się na niego jakiś chętny.

odpowiedz
Wawa (L) - 01.08.2019 / 20:21, *.play-internet.pl

@Kipkorir:
To o czym mowisz ,ten patataj ma w totalnym debecie,prożno się doszukiwać u niego honoru.Kasa,kasa:)

odpowiedz
Arci - 01.08.2019 / 20:20, *.chello.pl

co im przeszkadzalo tym razem wygrac temu gosciowi co strzelal karnego to chyba bramkarz i obawiam sie ze wial strasznie silny wiatr bo ta pilka po jego silnym strzale az stanela w powietrzu dajcie grac chlopaka z CLJ tam przynajmniej bedzie ambicja i wola walki a nie taka zenada

odpowiedz
Farmer(L) - 01.08.2019 / 20:20, *.virginm.net

K... nawet nie wiem co napisać po tym co zobaczyłem... Trzeba chyba naprawdę nimi wstrząsnąć... Liście spadną w tym roku chyba trochę wcześniej...
To już szósty mecz o coś, powinni być wypoczęci, a tu to coś.
Brak zgrania, kondycji, pomysłu... brak szacunku!!!
Nie hańbijcie przynajmniej polskiej flagi i pamięci o tych ludziach, którzy walczyli w 44.
Nie hańbijcie tego klubu.
Liście chyba spadną w tym roku wcześniej...
Legia grać albo ch..e wy........

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 01.08.2019 / 20:20, *.centertel.pl

Ciemność widzę ciemność. Marazm... Ból i bójp o każdy mecz...Dariusz co Ty widzisz?

odpowiedz
Kalbar - 01.08.2019 / 20:20, *.chello.pl

Wstyd w tak ważnym dniu każdego Warszawiaka odwalić taką padakę. Pokazaliście że nie macie szacunku do kibiców i do klubu w którym gracie.

odpowiedz
lusithania - 01.08.2019 / 20:18, *.207.104

@w dupie mam komentarze...: miałem podobne odczucie

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.08.2019 / 20:18, *.tpnet.pl

Przed przerwą już spałem.
Szacunek dla tych co pojechali za nimi do Finlandii.

odpowiedz
RMFC - 01.08.2019 / 20:18, *.tpnet.pl

Nie da się tego oglądać! Kulenovic na chwilę obecną to piłkarskie dno!!! Po zejściu Carlitosa w drużynie nie ma nikt jak żeby karnego strzelać! Vuković wypad z Legii razem z Loczkiem!!!

odpowiedz
Lychu - 01.08.2019 / 20:18, *.chello.pl

@Yaro: Za dwa tygodnie zakończymy batalie o Europę na Grekach niestety tak to widzę . Pozdrawiam

odpowiedz
koczi - 01.08.2019 / 20:17, *.cyfrowypolsat.pl

Novikowas i Kulenovic to powinni grac w B klasie jesli by sie zalapali z taką grą. takiego dna dawno nie widziałem. Trzecia runda będzie ostatnią. Na ą klasie jest wyższy poziom.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.08.2019 / 20:17, *.bredband2.com

@Won: Kante nie gra bo go pajac wirtuoz pseudo trenerzyna nie zglosil do rozgrywek. Bo ma asa z juventusu kalekonovica, jeszcze gorsze drewno niz Edek kaleka.
Ale znowu strzeli jakiegos gola w sparingu z szescioligowcem i wszyscy beda na nowo robili w gacie z zachwytu.

odpowiedz
Adam - 01.08.2019 / 20:16, *.chello.pl

Jeżeli, jakimś cudem, nie zaczniemy nagle grać to Ateńczycy nas pocisną.

odpowiedz
Yaro - 01.08.2019 / 20:15, *.chello.pl

Spokojnie, forma przyjdzie na grupę LE

odpowiedz
GDL - 01.08.2019 / 20:15, *.tpnet.pl

Zakonczony mecz marny a na dodatek zmarnowany rzut karny !!!

odpowiedz
Michal1968 - 01.08.2019 / 20:15, *.jmdi.pl

Dobrze że nie graliśmy z Broendby jak Lechia bo byłby pogrom jak nic

odpowiedz
Mallory - 01.08.2019 / 20:14, *.227.151

Priorytet to jak najszybciej zwolnić obecnego trenera. Pomysłu jak nie było tak nie ma, chyba że jest nim kopanie tych długich, bezsensownych piłek w dosłownie każdej akcji. Jeśli ktoś przez 4 miesiące nie wypracował sobie nawet jakiegoś ogólnego zarysu to nie ma o czym gadać - powinien zostać zwolniony do 2 godzin. Z kolei wkłady do koszulek o numerach 18 i 99 , powinny ponieść konsekwencje finansowe swojej dzisiejszej "gry" - myślę, że kara 100 tys złotych dla każdego z nich mogłaby przypomnieć im, że są zawodowymi piłkarzami a nie klaunami w cyrku. Jeśli nie dojdzie do stanowczych działań dziś lub jutro to za 2 tygodnie odpadniemy z pucharów i wtedy dopiero się zacznie,

odpowiedz
Mdread - 01.08.2019 / 20:14, *.cyfrowypolsat.pl

Udalo sie pozostajemy jedynym polskim klubem w pucharach. Poziom polskiej pilki jest zajebisty

odpowiedz
Jarkonet - 01.08.2019 / 20:14, *.metrointernet.pl

@w dupie mam komentarze...: zgadzam sie z Tobą biegają grają i fajnie to sie ogłada

odpowiedz
Babangida - 01.08.2019 / 20:13, *.centertel.pl

Piękny widok, jak Murzyni z Kuopio płaczą, że odpadli z ogórkami z Polski. Wymowne... Quo vadis Legio ?!?

odpowiedz
Ko(L)o - 01.08.2019 / 20:13, *.plus.pl

Vuko odejdź, zrób dobrze Legii

odpowiedz
M - 01.08.2019 / 20:13, *.chello.pl

A i tak pajace w koszulkach z L byli po meczu z siebie zadowoleni.............. przykre

odpowiedz
Jacq - 01.08.2019 / 20:13, *.tpnet.pl

#VukovicOut!
W zasadzie przydałoby się wyp*erdolić tych wszystkich amatorów,ale to niestety nierealne...

odpowiedz
Śpiewaj Miklas śpiewaj... - 01.08.2019 / 20:13, *.mm.pl

Co by nie gadał , to naściągali kocurów w tym oknie,nie ma co

odpowiedz
Pag - 01.08.2019 / 20:13, *.centertel.pl

Boże jedyny, nie da się oglądać. Nawet satysfakcja z awansu jest spier....lona.

odpowiedz
Michal.i v2 - 01.08.2019 / 20:12, *.sky.com

@Pawciu: oni byli wqrvieni tak jak kibice, tylko przeklinac nie mogli.

odpowiedz
ziutek - 01.08.2019 / 20:12, *.vectranet.pl

Juventus po tym meczu chce z powrotem Kulenovica.
-Cena nie gra roli powiedział po spotkaniu w Kuopio prezes Juve-Andrea Agnelli.

odpowiedz
grev - 01.08.2019 / 20:12, *.vectranet.pl

85 minut wkur...iania się, ale po karnym już tylko śmiech. Śmiech z Mioduskiego. Śmiech z Vukovica. Śmiech z każdego piłkarza z osobna. Największy z Novikovasa. Śmiech przez łzy. Trener mówił, że forma będzie szła do góry. Ale idzie w dół, choć wydawało się, że to niemożliwe. Nieraz już mówiłem, że z Mioduskim za sterami nasza Legia tonie.

odpowiedz
apex - 01.08.2019 / 20:12, *.chello.pl

Jak Legia do tej pory była na dnie to dzis dokonala odwiertu. Na ta chwile z tego co widzę do wyj...ania jest cały sklad tych pseudopilkarzy z Novikopojebem na czele ciagnac za sobą slepego Vukovicia. Oby tak dalej a niedługo jedynym sukcesem jakim będziemy mogli sie cieszyć co roku to utrzymanie sie w ekstraklapie.
Panie Dariuszu Pudelkowaty bardzo dziękujemy za świetnie ułożona i zaangazowana drużynę ( te Twoje 3.5 mln premii chyba maja głęboko w dupie tak samo jak Ciebie samego i naszego wspaniałego trenera ).

odpowiedz
BR(L)DNO - 01.08.2019 / 20:11, *.vectranet.pl

Moja propozycja:wycofać Nasz klub ze wszystkich rozgrywek.Tak będzie najzdrowiej.Dziękuję za wypowiedź.

odpowiedz
Maniek - 01.08.2019 / 20:11, *.chello.pl

Tej kopaniny nie da się qrwa oglądać,co to ma być! To jest wstyd żeby tak hanbic Naszą Legia Warszawa. Z taką grą , chcemy grać w Europie? Czy to jest właśćiwi pilot?????? .

odpowiedz
jim - 01.08.2019 / 20:11, *.tpnet.pl

Przecież Ci kopacze nie potrafią nic no dosłownie nic.

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 01.08.2019 / 20:11, *.tpnet.pl

@old_fan: 1 liga panie, 1 liga

odpowiedz
Do redakcji - 01.08.2019 / 20:11, *.virginm.net

Wprowadźcie notę zero w ocenach zawodników a uszczęśliwicie wiele osób

odpowiedz
Mdread - 01.08.2019 / 20:10, *.cyfrowypolsat.pl

@Pawciu: masz pojecie trafne spostrzezenia Strejlaua i jego dowcip w nie ktorych sytuacjach byly jednym pozytywem w czasie tej padaki

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 01.08.2019 / 20:09, *.plus.pl

Prawie wywaliłem telewizor:), Vuko, upodlasz naszą Legię, swoim kunsztem trenerskim. Co na boisku, robili wirtozi foodbolu, Kulawy, Nagi oraz Nowy to woła o pomstę do nieba. Novikowas robił, co mógł, aby legia to przegrała. Myślę, że ława dla tych panów, oraz po 3 treningi dzieninie, pozwolą im przemyśleć, tak jak mógł to, przemyśleć Remy.

odpowiedz
haaaaaaaaaaaaa - 01.08.2019 / 20:09, *.chello.pl

a słyszeliście jakie premie im ten nasz prezesina pajac zaoferował?
za awans do grupowej????????? Kur...pytam się za co!!!

odpowiedz
old_fan - 01.08.2019 / 20:09, *.byfly.by

Co się musi stać, żeby Vuko został zwolniony? I co sie musi stać, żebyśmy zatrudnili w końcu zatrudnili normalnego Trenera?

odpowiedz
Jarkonet - 01.08.2019 / 20:09, *.metrointernet.pl

Na chłodno - tego nie dało się oglądać. Drewno kulenowic trzymany na boisku nie wiem po co. Novikovas jeździec bez głowy. Panie Vukovic ani gry ani konceptu gry nic moze warto sie zastanowić czy ktoś ta legię trenuje bo nie widać nic w tej kopaninie piłkarzy. Z tych paru rozegranych meczy w lidz i pucharach to na teraz legia kwalifikuje się do spadku z ligi. Nie biegają nie myślą nie grają. Co na boisku robił 90 minut kulfonnovic, ktory strzela karnego w pucharach gorzej niż chłopaki z podwórka.Ta gra to dramat i wstyd widoczny jest brak jakiejkolwiek koncepcji i mam watpliwości czy w tej drużynie jest trener przez duże T. To wszystko zaczynam sie wstydzić i chce sie obudzić z tego koszmaru. Dziekuje.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.08.2019 / 20:09, *.bredband2.com

@Legionista: jak to nie daje kasy na transfery, co ty pier...lisz. pajac vuko dostal kazdego grajka ktorego chcial i nie raz sie wypowiadal ze jest zadowolony z transferow. Szopen totalnie stracil koncept i odjechal na maxa ale nie pier...l o transferach, vuko ch...j sie zna i tak to tez wszystko ustawia. Jaka dupa taka i druzyna, i taka gra.

odpowiedz
(L)eo - 01.08.2019 / 20:08, *.t-mobile.pl

@RAF: Vuko to powinien sobie zaj...ac liścia za to że zdecydował się zrobić z Legii gówno. Tyle mam do powiedzenia

odpowiedz
w dupie mam komentarze... - 01.08.2019 / 20:08, *.247.200


.... ale ogladam aktualnie mecz Lechii
i wiecie co?
W porównaniu do tej b -klasowej kopaniny (L)
to teraz czuje się jakbym oglądał Ligę Mistrzów

odpowiedz
Miki - 01.08.2019 / 20:07, *.plus.pl

Szanowna Redakcji proszę w skali ocen dodać ocenę 0 a najlepiej -1.
TRAGEDIA. Jak można było tak spieprzyć tą drużynę.

odpowiedz
Kipkorir - 01.08.2019 / 20:07, *.chello.pl

Jak można zdjąć Carlitosa (rozumiem, że celem obrony wyniku 0:0) a pozostawić na boisku Kulenovića!? Trzymać na siłę Litwina, który przez cały mecz grał gorzej niż początkujący trampkarz! Panie Vuković! Jeśli masz odrobinę honoru - ODEJDŹ!

odpowiedz
Wawa (L) - 01.08.2019 / 20:07, *.play-internet.pl

@Szmu(L)ki:
Myślisz że on ma oczy ....? Chyba w dupie.

odpowiedz
Ewelina - 01.08.2019 / 20:07, *.play-internet.pl

Poziom gry Legii jest kompromitujący. Vukovic jest kolejnym trenerskim beztalenciem. Czy Mioduski nie może zatrudnić normalnego trenera?? Gra Legii to jakiś kabaret, niech Vukovic wyjaśni co się dzieje.

odpowiedz
jones - 01.08.2019 / 20:07, *.lukman.pl

Novikovas, Carlitos, Nagy do wy.ebania.
I wf-ista.

odpowiedz
Won - 01.08.2019 / 20:07, *.virginm.net

Dlaczego nie gra Kante tylko ten wyrośnięty członek nr 99 Kutasovic czy jakoś tak?Dziś udowodnił że nie nadaje się do gry w tym klubie

odpowiedz
ups - 01.08.2019 / 20:06, *.247.200

@Vuco Won!!:
kur.... nawet nie zwróciłem na to uwagi? Serio ?

odpowiedz
LGZ - 01.08.2019 / 20:06, *.tpnet.pl

Od wykonywania karnych jest CARLITOS a nie Kulenovic ktory nie wie jak nalezy wykonac karny a bramkarz obronil bo zostal zle strzelony !!!

odpowiedz
Tomek Mokotów - 01.08.2019 / 20:06, *.chello.pl

No nie... Nie. Po prostu nie.

PS. Novikovas się ośmieszył tym meczem.

odpowiedz
Haha - 01.08.2019 / 20:06, *.vectranet.pl

@quad74: to racja :D

odpowiedz
SEBO(L) - 01.08.2019 / 20:05, *.chello.pl

To był trudny mecz,było chłodno,boisko...piłka wolno się toczyła. Ale jest awans,potrzebujemy czasu na zgranie. Kontuzja Remy'ego pokrzyżowała nam plany taktyczne... :D to powie Vuković?

odpowiedz
NZW - 01.08.2019 / 20:05, *.chello.pl

Ojej

To było zło

Nie chce mi się myśleć, że to wymyślona już dużo wcześniej próba wymiany kibiców - szczególnie tych i tak umierających ze starej Żylety...

Po takim pajacowaniu jak dzisiaj trudno o rozsądną refleksję. Czy jesteś młody czy stary i jak Ty tam Ziomek jeden z drugim na swój sposób Kochasz Legię - to musisz czuć się z tym źle.

To powinna być otwarta walka już (może być i wręcz) o NASZE dobre IMIĘ! LEGIA TO MY!

odpowiedz
RAF - 01.08.2019 / 20:05, *.vectranet.pl

Dajcie mi chodź jeden powód do zadowolenia po tym meczu oprócz awansu... Nie ma... Gra na palę do przodu, novikovas kopie się po czole, Kulenovic nogi i głowę w szatni zostawił, jednie Gwila grał na poziomie, brak pomysłu na grę, gdyby to było HJK Helsinki to byśmy w pi...e dostali ostro, Vuko powinien im po liściu zaj...ac

odpowiedz
PRAWDA !! - 01.08.2019 / 20:05, *.chello.pl


Ktoś tu kur... dał fajny post!!
Dziś rocznica wybuchu powstania
a ten pseudo trener V
wystąpił dzisiaj w dresiku :)
a co......

odpowiedz
Gepetto - 01.08.2019 / 20:04, *.play-internet.pl

Gratulację dla wkładów do koszulek, którym się marzy być piłkarzem, NADprezesa Kucharskiego i Trenera przez duże T, którzy marnują kasę bardzo słabo radzącego sobie właściciela klubu, niszczą Klub i narażają na uszczerbki na zdrowiu KIBICÓW!

odpowiedz
harry - 01.08.2019 / 20:04, *.amazonaws.com

co tam robi ten Novikovas , od poczatku sezonu gra w pierwszym skladzie i po jakiego wala........................................

odpowiedz
Legionista - 01.08.2019 / 20:04, *.play-internet.pl

Z tym wypier...aj do trenera to przesada... Porostu grają i kompromituja klub... Prezes nie daje kasy na transfery tylko robi ciągła otoczke że mamy zajebiste drużynę... Fakt niech kurde siada do stołu i porozmawiaj... Kto nie zostawia serca ten poprostu nie opuści kulturalnie drużynę... A my kibice... Czy wygrywasz czy nie... Tego się trzymajmy...

odpowiedz
Wawa (L) - 01.08.2019 / 20:04, *.play-internet.pl

Do redakcji
Uprzejmie proszę o wycofanie za ten mecz ocen Legionistów.
Nie uprawiajmy paranoi, co oceniać,jeśli nie maskali ujemnej.
Chociaż Wy nie róbcie sobie drwin z Nas kibiców Tego Klubu.
Proszę!!! (L)

odpowiedz
Obcy - 01.08.2019 / 20:04, *.t-mobile.pl

@Perq: Ale komu.

odpowiedz
legionista - 01.08.2019 / 20:04, *.centertel.pl

VUKOVIC WYPIE...ALAJ Z JUGOLAMI NA BAŁKANY!!
W TAKIM DNIU GRAMY TAKĄ PADEKĘ...
MY JESTEŚMY LEGIA WARSZAWY DO KU...Y!!!

odpowiedz
Rob - 01.08.2019 / 20:04, *.centertel.pl

Nie da się tego oglądać nic z tego nie będzie zero pomysłu na grę to kompromitacja całego klubu piłkarzy trenerów i prezesa czas na zmiany drastyczne

odpowiedz
Szmu(L)ki - 01.08.2019 / 20:03, *.inetia.pl

Gdyby podeszli i napluli kibicom w twarz to byłoby lepsze niż dzisiejsza gra.

Miałem nadzieję, że vukovic po tylu latach czegoś się nauczył, ale dziś do cna tej nadziei się wyzbyłem.
To jest parodia trenera, który zepsuł piłkarzy. Aby ich odbudować potrzeba 2-3 miesięcy ciężkich treningów, czyt. cała runda w d... i marne szanse, że na wiosnę to odrobią.

Mam nadzieję, że mioduski przejrzał na oczy dziś

odpowiedz
grzesiek - 01.08.2019 / 20:03, *.centertel.pl

Chce wierzyc ze ten wynik byl ustawiony przez naszych kopaczy.

odpowiedz
quad74 - 01.08.2019 / 20:03, *.chello.pl

Trzeba jednak przyznać, że mecz do końca trzymał w napięciu :)

odpowiedz
Polo - 01.08.2019 / 20:02, *.virginm.net

@pol: Racja ,najgorsze że niektórym z kibiców to pasuje

odpowiedz
skrzat - 01.08.2019 / 20:02, *.cyfrowypolsat.pl

c
Czy to jest juz dno dna?????

odpowiedz
Sochaczew od zawsze z Legią - 01.08.2019 / 20:02, *.tpnet.pl

Ta gra to tragedia. Miodek przy pomocy swoich nieudaczników rozpier... Legię swoimi decyzjami, swoimi chorobliwymi ambicjami oraz pazernościom na pieniądze.
To tylko kwestia czasu kiedy Vuko wyleci. Z Atromitosem mogą być baty. Mecze z pastuchami już się skończyły. Teraz zacznie się prawdziwa piłka, tylko że Legia nie ma prawdziwego trenera, prezesa, sztabu oraz zawodników.

odpowiedz
hooper983 - 01.08.2019 / 20:02, *.as9105.com

Czy oni grali wczesniej w pilke czy to pierwszy raz?

odpowiedz
krys008 - 01.08.2019 / 20:02, *.serv-net.pl

Ciemność, ciemność widzę!

odpowiedz
Pit - 01.08.2019 / 20:02, *.net.pl

Tego nie da się oglądać, 75% składu to piłkarze niepełnosprawni fizycznie jak i umysłowo. Kaleki. Wstyd !!! Jak się cieszę,że nie mam karnetu

odpowiedz
Zielarski - 01.08.2019 / 20:02, *.co.uk

Jeszcze nigdy nie widziałem tak słabo grającej Legii jeśli to można nazwać grą Vukovic miej honor i odejdź

odpowiedz
Ibor - 01.08.2019 / 20:01, *.209.136

jakbym jadł steropian tak w zębach strzykało patrząc na grę. Jedyne wytłumaczenie to sztuczna murawa sam pare razy łapałem się na tym ,że piłka zachowywała się nieprzewidywalnie.

odpowiedz
Meter - 01.08.2019 / 20:01, *.t-mobile.pl

Kulenovic i Novikovas...za działanie na szkodę klubu do łagru!bez szansy na rehabilitację

odpowiedz
Kris - 01.08.2019 / 20:01, *.com.pl

Nie mam pojecia co tu napisać...żal się robi jak na to patrzę...
Niszczycie Naszą Legie grajki!!!

Qrwa zajebiste wzmocnienia mamy w tym roku...goście chyba zapomnieli jak się gra gdy podpisali umowy...

Qrwa boli bo kibicuje Legii od dziecka a takiej ch***i która trwa od czasów Loczka nie mogę przeboleć.

odpowiedz
Pawciu - 01.08.2019 / 20:01, *.orange.pl

Nie wiem czy wieksza udreka bylo gorzej ogladanie tego meczu czy sluchalnie Iwanskiego i p. A. Strejlaua...

odpowiedz
G - 01.08.2019 / 20:01, *.interkam.pl

Bardzo słabo

odpowiedz
Adam - 01.08.2019 / 20:01, *.hawetelekom.pl

Wstyd !
Patałachy!
Wypier.....ić wszystkich!

odpowiedz
Kiki - 01.08.2019 / 20:01, *.vectranet.pl

Czekam na pier...enie vuko ze gramy wspaniale, tak zle nie nylo nawet za magiery czy sa pinto

odpowiedz
Sasza - 01.08.2019 / 20:01, *.chello.pl

Kulenovic, drewniana imitacja piłkarza.
Jakim cudem ten pajac zakłada koszulkę naszej drużyny????????????
Jakim cudem Vuković wyznacza go do karnego? Jakim cudem on w ogóle gra w pierwszym składzie???
Mioduski, czy ty prowdzisz klub czy kabaret????
Po raz kolejny jaja sobie z ciebie robią w biały dzień.

odpowiedz
(L) Jacek - 01.08.2019 / 20:01, *.play-internet.pl

Oni są jak nasz rząd biorą kasę za nic.
Powinno się wreszcie wprowadzić pensję za wyniki a nie kontrakty za h...j wie co .
Dawno takiego dna i tak słabych kopaczy w ukochanej nie widziałem

odpowiedz
Kris - 01.08.2019 / 20:01, *.chello.pl

Co to jest???!! Gramy na 0:0 z autorami?

odpowiedz
Ale jaja - 01.08.2019 / 20:00, *.skranetcan.pl

Trudno to nazwać grą

odpowiedz
Roma - 01.08.2019 / 20:00, *.vectranet.pl

Litości!!! Już mam dość patrzenia na tych Novikovasów, Gwiliów, Kulenowićów, Rochów, Nagyów itd. Zagrajmy juniorami i bez trenera, efekt będzie podobny. Nieprawdopodobne co tu się wyrabia.

odpowiedz
Adam - 01.08.2019 / 20:00, *.tomkow.pl

Vuko nie wytrzymałem już tego! Podczas meczu poklocilem się z młodą przez tych nieudaczników! Wynos się z Legii z tymi pajacami! Kompletne zero taktyki, pomysłu, szybkości gry, zaangażowania! To co wyprawiają nasi ofensywni zawodnicy to brak slow!

odpowiedz
ale gnój.... - 01.08.2019 / 20:00, *.247.200

Co z tego że prześliznęliśmy się dalej? GRA ŻENUJĄCA!
Tyle meczów za nami a za każdym razem ta sama żenuaaaa
Pisałem wielokrotnie że zatęsknimy z KUCHARCZYKIEM
Novikowas to jest DNO DNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Lychu - 01.08.2019 / 19:59, *.chello.pl

Brak słów kompromitacja zero pomysłu na grę. Gdzie jest skuteczność i ofensywa ja sie pytam?????

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 01.08.2019 / 19:59, *.tpnet.pl

Żyje 32 lata na tym świecie ale tak słabego meczu jeszcze nigdy nie widziałem. Nawet na podwórku lepiej piłka chodzi. Mam nadzieję że kibice zjawią się pod stadionem żeby przywitać naszych kopaczy. Kulenovic za ten mecz powinien wylecieć do rezerw. Zero ambicji w nim. Piłkę kopnąć nie potrafi. Sam się wywraca.

odpowiedz
krys008 - 01.08.2019 / 19:58, *.serv-net.pl

@Glan WLKP: Vuko i taktyka - oksymoron.

odpowiedz
ZGL - 01.08.2019 / 19:58, *.tpnet.pl

Odpoczywali niektorzy i co z tego wyszlo widzielismy chyba ze zalozony byl remis w planie a wiec cel zostal osiagniety !!!

odpowiedz
Banan - 01.08.2019 / 19:58, *.cyfrowypolsat.pl

RZYGAĆ SIĘ CHCE

odpowiedz
Franco - 01.08.2019 / 19:58, *.inetia.pl

Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu. Niech żyje nam.

odpowiedz
KowaL - 01.08.2019 / 19:58, *.vectranet.pl

Sięgnęliśmy dna? Nie, jesteśmy pod dnem! Mioduski zniszczyłeś Legie!

odpowiedz
Piterro - 01.08.2019 / 19:58, *.pktele.pl

No z Finami jeszcze się prześlizgnęliśmy, z Atromitosem nie mamy najmniejszych szans. Kto myśli i wierzy w cudowną odmianę, jest ślepy albo ćpie.

odpowiedz
DNO - 01.08.2019 / 19:58, *.207.38

Po czymś takim trener Vuko powinien podać się do dymisji i spalić że wstydu
Dziękuję dobranoc
Dalej kupujcie bilety i chodźcie na stadion

odpowiedz
Eri - 01.08.2019 / 19:58, *.tpnet.pl

Ale to był piach.. :D Novikovas to chyba wszystkie rekordy pobił :D

odpowiedz
Rafix - 01.08.2019 / 19:58, *.chello.pl

O ja pierd... Dżizes.. Co to było?

Nie wiem czy kiedykolwiek widziałem slabszy mecz w wykonaniu jakiegoś zawodnika patrząc dzisiaj na Novikovasa, a Kulenovic starał się dotrzymac mu kroku.

Tytuł po meczu powinien brzmieć PADAKA

odpowiedz
Krzeszczu - 01.08.2019 / 19:57, *.bredband2.com

hahahha, no ja p*****le, to juz przeciez zakrawa o pomste do nieba! Nawet kiedy juz i sedziowie nam pomagaja to nawet wtedy kaleki nie potrafia strzelic gola. Z karnego!Sam na sam =*hu...ia, karny = *hu...ia, no zesz qrwa mac, to jak i kiedy oni chca/potrafia strzelac? A idzcie wy wszyscy wp***u z tym patalachem vukoviciem na czele. Jaki pseudo-trenerzyna miernota, taka i druzyna. co za *h*jnia totalna.

Szanowny Panie Stanislawie, olej pan Sborna, zapomnij ze to zaszczyt, wracaj do nas i ogarnij ten burdel na kolkach zanim cala ta piaskownica pojdzie sie j*bac totalnie i na skos.

odpowiedz
pol - 01.08.2019 / 19:57, *.chello.pl

Trenerzyna,prezesina i ci piłkarzyny ,a zwłaszcza KALEKONOVIĆ i novi cośtam bez ambicji.
Znowu nasrali nam na twarz.
Parówy

odpowiedz
Artur - 01.08.2019 / 19:57, *.81.216

Ja pier...le...to juz nawet nie byla zenada
Tu powinna byc natychmiastowa rozmowa wychowawcza sekcji gimnastycznej. W rocznice Powstania takie cos? Co to Ku..wa bylo? Co oni odwalaja? cZy oni juz kur..a wstydu nie maja????

odpowiedz
harry - 01.08.2019 / 19:57, *.amazonaws.com

Vuko wez nie dawaj tego Litwina bo to wstyd i hanba

odpowiedz
Damians - 01.08.2019 / 19:57, *.plus.pl

Panowie to już za Pinto było lepiej....
REGRES.... LEŚNY WRÓĆ!!!!!!!!

odpowiedz
że Kucharczyk był zły ?? - 01.08.2019 / 19:57, *.chello.pl

buhahahaaaaaaaaaaaaa
ten awans nic nie zmienia, Vuko do zwolnienia !!!

odpowiedz
Marek - 01.08.2019 / 19:57, *.chello.pl

To jest jakiś dramat

odpowiedz
Julon - 01.08.2019 / 19:57, *.centertel.pl

Ja pier.......ę! Vuković zdejmuje człowieka który jedyny umie strzelać karne w momencie kiedy mogła być dogrywka!Totalny amator

odpowiedz
Junior - 01.08.2019 / 19:57, *.t-mobile.pl

Vuco pakuję już majątki co to ku////wa jest

odpowiedz
Plaskacz - 01.08.2019 / 19:57, *.chello.pl

To juz nawet nie jest parodia ale pośmiewisko z Legii. Powinni pozdejmować koszulki z L i grać w zwykłych tiszrtach z marketu.

odpowiedz
Maro - 01.08.2019 / 19:56, *.195.208

Ja pie... lepiej niech sie te patalachy nie wypowiadaja boisko pokazalo co graja smiech przez lzy

odpowiedz
szczery - 01.08.2019 / 19:56, *.net.pl

Vuko, zabieraj manatki i tych dziadów do B-klasy.

odpowiedz
Vuco Won!! - 01.08.2019 / 19:56, *.vectranet.pl

75 rocznica powstania a "trenerzyna" w dresie !!

odpowiedz
Kucik - 01.08.2019 / 19:56, *.novaia.pl

Novikovas i Kulenovic oba strzaly sam na sam , myslalem ze sie popłacze ze smiechu! Haha

odpowiedz
Tomi - 01.08.2019 / 19:56, *.com.pl

Novikovas !!! On jest KOTEM :)

odpowiedz
Żenada - 01.08.2019 / 19:56, *.t-mobile.pl

Mam nadzieje, że nasz prezes nieudacznik przyzna się do błędu z Vuko i ma już dogadanego trenera, a nie amatora.

odpowiedz
Grzegorz Źentyca - Grzegorzewski - 01.08.2019 / 19:56, *.jmdi.pl

Przepraszam, ale z tym Prezesem, tym Trenerem i tymi Zawodnikami Legia powinna zapomnieć o europejskich pucharach i rozpocząć starania o obronę przed spadkiem z Ekstraklasy. To takie smutne..

odpowiedz
PrzemoL - 01.08.2019 / 19:56, *.chello.pl

Forma idzie w górę, nie ma co! Amatorzy bez ambicji

odpowiedz
syjon85 - 01.08.2019 / 19:56, *.play-internet.pl

niesmak pozostanie na długo ....

odpowiedz
Kibic - 01.08.2019 / 19:55, *.233.73

Brawo Legia xD

odpowiedz
eth - 01.08.2019 / 19:55, *.tpnet.pl

Vuković wypier
Loczek wypier
Novikovas wypier
Kulenović wypier…

Od 6 lat nie pamiętam tak tragicznej gry. Pełna, absolutna kompromitacja.

Nie wyobrażam sobie aby Śląsk, Atromitos i kolejne mecze były oglądane z dopingiem. Albo bojkot albo 90 minut gwizdów. Jeśli będzie inaczej to nie ma sensu przychodzić. Dopingiem i cierpliwością burdelu w klubie się nie uporządkuje. Rewanż z Kuopio to żart z klubu i kibiców, zwłaszcza tych którzy to paranoję oglądali. Awansowaliśmy tylko dzięki decyzjom sędziego.

Mioduski, jeszcze większe premie im daj.
Vuković wypier**ać, koniec z dopingiem, tylko gwizdy.

odpowiedz
piorek - 01.08.2019 / 19:55, *.tiscali.it

Jacek Magiera bo tą grę nie da się oglądać

odpowiedz
Glan WLKP - 01.08.2019 / 19:55, *.sky.com

@Kwas70: Vuko i jego taktyka. Już w zeszłym sezonie po zwolnieniu Ryśka wiedziałem, że tak będzie.

odpowiedz
Perq - 01.08.2019 / 19:55, *.mm.pl

Sprzedać 2/3 zawodników...

odpowiedz
Michal0968 - 01.08.2019 / 19:55, *.jmdi.pl

Poziom podwórkowy

odpowiedz
Sosnowiczanin - 01.08.2019 / 19:54, *.40.143

Boże widzisz i nie grzmisz.

odpowiedz
Wawa (L) - 01.08.2019 / 19:54, *.play-internet.pl

Krótko
Vuko bierz bałkańców i wypie...laj z LEGII!!!!!!!!!!,?

odpowiedz
lucho_83 - 01.08.2019 / 19:54, *.chello.pl

Koszulki oddawać i wyp*********!!!! Banda kopaczy bez ambicji!!!!!!!!!

odpowiedz
Kwas70 - 01.08.2019 / 19:54, *.oktv.se

Wstyd!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
JerzyK - 01.08.2019 / 19:53, *.tralnet.pl

Co to k***a było???!!!???

odpowiedz