Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nagy: W Atenach czeka nas bardzo trudna przeprawa

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Nie jesteśmy zadowoleni ze swojej formy, ale w piłce najważniejsze są dobre wyniki. Awansowaliśmy do kolejnej rundy, więc musimy myśleć pozytywnie o przyszłości. Mieliśmy 3-4 dobre sytuacje i rzut karny, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Może to co przestrzeliliśmy dziś, w kolejnym meczu wpadnie. Musimy poprawić swoją grę na ostatnich 20 metrach boiska i wówczas będziemy osiągali lepsze wyniki - powiedział po meczu Dominik Nagy.

- Musimy zanalizować dzisiejszy mecz i wyciągnąć wnioski. Ponadto musimy skupić się na niedzielnym spotkaniu, które na pewno będzie inne, bo zagramy na własnym stadionie. Dopiero od poniedziałku rozpoczniemy przygotowania do czwartkowego meczu z Atromitosem. Bardzo ważnym będzie osiągnąć dobry rezultat w pierwszym starciu, bo w Atenach czeka nas bardzo trudna przeprawa. Jestem tego pewien.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 03.08.2019 / 02:55, *.play-internet.pl

Myślę,że ten mecz z Kuopio to taka "zasłona dymna" przed naprawdę poważnymi meczami w L.E.Vuko-mój ty strategu.

odpowiedz
olew - 02.08.2019 / 15:43, *.vectranet.pl

Podoba mi się optymizm Pana Dominika, znaczy w Warszawce ich mocno powieziemy. Mnie się wydaje , że problemem jest trener ( w zasadzie brak trenera) , te grajki nie mogą być takie słabe. Tu już nie ma kogo dokupić z naszej ligi, a tacy są najlepsi, bo ograni . Legia gra dramatycznie słabo, bo grajki chyba przeciw trenerowi. To jest skandal, ale coś trzeba zrobić ...

odpowiedz
Kiwi - 02.08.2019 / 05:24, *.com.pl

Wypad z Legii pajacu.

odpowiedz
Kiwi - 02.08.2019 / 05:24, *.com.pl

Wypad z Legii pajacu.

odpowiedz
optymista - 02.08.2019 / 03:26, *.com.pl

Ty marny piłkarzyno zamilcz.

odpowiedz
Szyszko - 02.08.2019 / 00:21, *.chello.pl

On tu nie odpali. Grał dobrze tylko jak przyszedł i jak wrócił z wypożyczenia . Albo mu się nie chce, albo baluje, albo smog mu nie służy . I jeszcze ta zdjęta opaska powstańcza dzisiaj. Czas go pożegnać

odpowiedz
Rafal - 01.08.2019 / 23:57, *.play-internet.pl

Tego gościa nie powinno być w Legii, jeśli palecie, że czeka go trudna przeprawa w Grecji niech nie jedzie! Irytują mnie Ci pseudo grajkowie, ehh.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 01.08.2019 / 23:12, *.plus.pl

Ile jeszcze lat będą wyciągać wnioski, ku...a już słuchać się tego nie chce.

odpowiedz
ZGL - 01.08.2019 / 22:44, *.tpnet.pl

A dzis jaka byla przeprawa ?

odpowiedz
Jurek - 01.08.2019 / 22:30, *.versanet.de

Może by tak oba mecze oddać walkowerem?
Przynajmniej będzie mniej wstydu.

odpowiedz
WKS - 01.08.2019 / 22:22, *.wroc.pl

Przygotujcie się na mecz ze Ślaskiem hue hue

odpowiedz
Sputnik 44 - 02.08.2019 / 13:17, *.t-mobile.pl

@WKS: wy też - przed wyjazdem do Stolicy zmieńcie w końcu gacie i skarpetki a potem ogólcie gęby!

odpowiedz
Hrabia - 01.08.2019 / 22:07, *.centertel.pl

Mam nadzieję że to tylko wina boiska

odpowiedz
Hiszpan - 01.08.2019 / 21:52, *.amazonaws.com

Spoko w Atenach luzik mecz po 0:3 W Warszawie.

odpowiedz
kowaL - 01.08.2019 / 21:51, *.vectranet.pl

W Grecji dostaniecie minimum cztery w plecy

odpowiedz
Jarkonet - 01.08.2019 / 21:45, *.metrointernet.pl

Panie Nogy węża Pan nie Pie..............dol tylko zacznij Pan grać w piłkę na dość przyzwoitym poziomie. Bo teraz to co Pan prezentujesz to gawnoooooo.

odpowiedz
Rado(L) - 01.08.2019 / 21:43, *.vectranet.pl

Nie Dominik, obawiam się, że się mylisz. W Atenach będzie już ttlko mecz o pietruszkę, jak się w końcu nie obudzicie!

odpowiedz
Daniel - 01.08.2019 / 21:36, *.tpnet.pl

Panie Mioduski i zarządzie Legii ........Czy wy tego nie widzicie? legia nie ma dobrych pomocników! Martins to za mało! Potrzeba legii ofensywnych pomocników klasy Odidja Ofoe czy Gilherme! Taki Domagoj Antolić to zagrał w Legii chyba z 50 meczów i zawsze prawie gra piach ! Na co czekacie? Mam nadzieje że do weekendu takie transfery będą! Dziękuje za awans! ale mecz przypominał gre w B-klasie! Z taką grą to Grecy zrobią z Legii miazge! Panie Miodsuki:dwóch dobrych ofensywnych pomocników proszę!

odpowiedz
Lipa - 01.08.2019 / 21:35, *.cyfrowypolsat.pl

W Atromitos gra Dawid Kort z Pogoni Sz.

odpowiedz
Hg - 01.08.2019 / 22:30, *.chello.pl

@Lipa: no i ..., ?

odpowiedz
Mdread - 02.08.2019 / 13:18, *.virginm.net

@Lipa: raczej siedzi niz gra

odpowiedz
Zęby bolą trzeba płacić - 01.08.2019 / 21:29, *.play-internet.pl

Ważne że Legia dziś uratowała honor polskiej ekstraklasy

odpowiedz
Tedy - 01.08.2019 / 21:27, *.28.173

Milcz minimalisto! I tak z innej strony - Vuko? Gdzie twoje DNA, jesteś Serb? Masz honor? To wiesz co masz robić! LEGIA to My.

odpowiedz
Barjusz 54 - 01.08.2019 / 21:23, *.orange.pl

MILCZ Łajzo...!!!

odpowiedz
r2d2 - 01.08.2019 / 21:15, *.cyfrowypolsat.pl

choć raz wyciągnijcie wnioski a nie tyko mówcie ze to zrobicie

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANCIE - 01.08.2019 / 21:14, *.telefonica.de

BANDA nieudaczników z vukoviciem i frajerem MIODUSKIM na czele

odpowiedz
jasiek - 01.08.2019 / 21:08, *.mm.pl

Mam już dość tego, że przeciwko nam każdy zespół gra mecz życia.

odpowiedz
Kipkorir - 01.08.2019 / 21:04, *.chello.pl

Poziom wypowiedzi adekwatny do poziomu gry... "Dobre wyniki" , "Awansowaliśmy" , "Może wpadnie"

odpowiedz
Pik - 01.08.2019 / 21:01, *.40.143

Myślę,że oni czekają na dobrego przeciwnika i wtedy pokażą swoje prawdziwe obliczę,czyli już za tydzień.

odpowiedz
Pab(L)o - 01.08.2019 / 21:01, *.chello.pl

Bardzo trudna przeprawa to byla na madagaskarze i dzisiaj. Do grecji to nie macie po co jechac

odpowiedz