Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Nagy: W Atenach czeka nas bardzo trudna przeprawa

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Nie jesteśmy zadowoleni ze swojej formy, ale w piłce najważniejsze są dobre wyniki. Awansowaliśmy do kolejnej rundy, więc musimy myśleć pozytywnie o przyszłości. Mieliśmy 3-4 dobre sytuacje i rzut karny, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Może to co przestrzeliliśmy dziś, w kolejnym meczu wpadnie. Musimy poprawić swoją grę na ostatnich 20 metrach boiska i wówczas będziemy osiągali lepsze wyniki - powiedział po meczu Dominik Nagy.

- Musimy zanalizować dzisiejszy mecz i wyciągnąć wnioski. Ponadto musimy skupić się na niedzielnym spotkaniu, które na pewno będzie inne, bo zagramy na własnym stadionie. Dopiero od poniedziałku rozpoczniemy przygotowania do czwartkowego meczu z Atromitosem. Bardzo ważnym będzie osiągnąć dobry rezultat w pierwszym starciu, bo w Atenach czeka nas bardzo trudna przeprawa. Jestem tego pewien.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.