Tomasz Nawotka (pierwszy od lewej) - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Pełne mecze czwórki legionistów

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czterech wypożyczonych z Legii zawodników rozegrało pełne mecze. Kacper Pietrzyk cieszył się z wygranej Radomiaka ze Stomilem, Tomasz Nawotka uznał wyższość Olimpii Grudziądz a Mateusz Bondaernko i spółka ulegli Garbarni Kraków. Z kolei Paweł Łakota za swój występ w barwach Concordii został wybrany do jedenastki kolejki.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Legią Warszawa
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Lechią Gdańsk

I liga
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - do 72. minuty w wygranym 1-0 meczu z Odrą Opole. Ukarany żółtą kartką.
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - do 63. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Wigrami Suwałki

II liga
Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Garbarnią Kraków
Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) - do 88. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Resovią

Stal Stalowa Wola
Bartłomiej Ciepiela - nie grał w przegranym 1-4 meczu ze Zniczem Pruszków
Łukasz Zjawiński - od 68. minuty w przegranym 1-4 meczu ze Zniczem Pruszków

III liga
Dawid Olejarka (Wólczanka Wólka Pełkińska) - rozgrywki III ligi gr. 4 ruszają 10 sierpnia. Wówczas Wólczanka zagra na wyjeździe z Hutnikiem Kraków.
Michał Gładysz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki
Paweł Łakota (Concordia Elbląg) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Bramkarz został wybrany do "11" kolejki grupy 1 III ligi tygodnika "Piłka Nożna"