REKLAMA

Puszcza Niepołomice rywalem Legii w I rundzie Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com

We wtorek wylosowano pary I rundy Pucharu Polski. Na tym etapie Legia Warszawa zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Spotkanie odbędzie się na wyjeździe. Rezerwy Legii zagrają natomiast na własnym stadionie z Wigrami Suwałki. Mecze tej rundy zaplanowano na 24-26 września.

Pary I rundy:
Unia Skierniewice - Piast Gliwice
Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
Odra Opole - Arka Gdynia
Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chemik Police - Stal Stalowa Wola
GKS Jastrzębie - Termalica Nieciecza
Zagłębie II Lubin - Miedź Legnica
Rekord Bielsko-Biała - Concordia Elbląg
Legia II Warszawa - Wigry Suwałki
Elana Toruń - Radomiak Radom
Chełmianka Chełm - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard - Wisła Kraków
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin
KSZO Ostrowiec Św. - Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice - Warta Poznań
Gryf Słupsk - Górnik Łęczna
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Hutnik Kraków - Resovia Rzeszów
Chemik Bydgoszcz - Wisła Płock
Stal Brzeg - Olimpia Elbląg
Stilon Gorzów Wlkp. - Olimpia Zambrów
Chrobry Głogów - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
GKS Bełchatów - GKS Tychy
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
Polonia Środa Wlkp. - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 21.08.2019 / 16:05, *.play-internet.pl

Ciekawe,czy Puszcza się puszcza.

odpowiedz
Kojot44 - 21.08.2019 / 09:22, *.119.4

Legia wygrywa ligę Polską,a Legia II puchar Polski. Czyli Legia w LM,a Legia II w LE. Taki scenariusz jest możliwy?

odpowiedz
Gumiorek - 21.08.2019 / 07:01, *.chello.pl

Jak można kupić bilety ? Przed meczem kilka dni czy w kasach przy wejściu w dniu meczu ?

odpowiedz
wrt - 20.08.2019 / 21:53, *.play-internet.pl

jak to jest z przepisami? czy jak w dwójce zagra ktoś z pierwszej drużyny to będzie mógł z powrotem grać w jedynce w tej samej edycji ?

odpowiedz
News⚽️Legia - 20.08.2019 / 21:32, *.204.114

Pamiêtajmy że Puszcza już raz zlała znany klub extraklasy,a na mecz już sie szykujá jak by grali o mistrzostwo świata...

odpowiedz
eduardo - 20.08.2019 / 18:19, *.tpnet.pl

czyli jest szansa na wystep dla Carlitosa, chyba ze Vuko stwierdzi ze Kulenovic ma grac wszystko

odpowiedz
Tumu(l)ec - 20.08.2019 / 16:37, *.209.95

Bez sensu wozić drewno do lasu

odpowiedz
Niepolomice hools - 20.08.2019 / 16:16, *.25.51

Legionisci! Lepiej do nas nie przyjezdzajcie!!! Nie wyjedziecie zywi z twierdzy Niepolomice! Zgotujemy wam pieklo na trybunach! A nasi hoolsi zadbaja o atrakcje poza boiskiem.

odpowiedz
dino - 20.08.2019 / 16:29, *.108.201

@Niepolomice hools:
O kurde dzięki za ostrzeżenie

odpowiedz
BBUUHHAAAAHHHHAAA - 20.08.2019 / 18:13, *.chello.pl

@Niepolomice hools:
Rany Boskie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przepraszamy!!!!
Trafić na taką EKIPĘ to zaszczyt!!
BBBBUUUHHHAAAAHHHHHAAAAAAAAA

odpowiedz
trzese portkami - 22.08.2019 / 14:11, *.chello.pl

@Niepolomice hools: o kurde, nie jade:-(

odpowiedz
Leniek - 20.08.2019 / 16:14, *.79.31

Carlitos na boisko!! Schowaj się i go wpuszczaj muchy w nosie masz. Trenerku z papierku.

odpowiedz
M... - 20.08.2019 / 15:40, *.chello.pl

Ciekawe czy Widzew wpuści Śląska na trybune gości

odpowiedz
Gk - 20.08.2019 / 15:27, *.t-mobile.pl

Jak to jest ze 2 czołowe druzyny z ekstraklasy juz teraz graja z soba?

odpowiedz
Korwin Mikke, ale nie Janusz - 20.08.2019 / 14:26, *.t-mobile.pl

Ale kibicowsko niektóre pary bardzo ciekawe, Radomiak - elana, widzew - śląsk, hutnik-resovia, Sosnowiec - łks

odpowiedz
tomiacab - 20.08.2019 / 14:21, *.236.234

Dwie drużyny z ekstraklasy w jednej parze na tym etapie. To nie jest tak, że ekstraklasa jest rozstawiona?

odpowiedz
mjuzik - 20.08.2019 / 14:24, *.154.231

@tomiacab:Nie, i bardzo dobrze - tak powinno być wszędzie - zwiększa to możliwość awansu dla słabszych. Los to los;D

odpowiedz
Raf - 20.08.2019 / 14:52, *.virginm.net

@mjuzik: popieram Cię nie powinno być żadnych koszyków rozstawien to sport wkoncu dlaczego teoretycznie lepsi mają mieć handicup (niewiem czy dobrze napisałem)

odpowiedz
Blitz - 20.08.2019 / 16:27, *.tpnet.pl

@Raf: Zmieniły się zasady od tego sezonu i każdy może zagrać z każdym z wyjątkiem pucharowiczów. Czyli Piast, Legia, Lechia i Cracovia były w 1 koszyku a reszta w 2

odpowiedz
wrt - 20.08.2019 / 20:43, *.play-internet.pl

@Blitz: w poprzednim tez tak przecież było

odpowiedz
Januszek - 20.08.2019 / 14:17, *.168.23

O jadę! Kiedy zapisy na wyjazd?

odpowiedz
Sputnik 44 - 20.08.2019 / 13:52, *.t-mobile.pl

Legia zdobywa mistrzostwo, Legia II wygrywa Puchar i mamy 2 drużyny w Europie ;)

odpowiedz
Dudzo - 20.08.2019 / 17:52, *.plus.pl

@Sputnik 44: mistrz!

odpowiedz
Steilau - 20.08.2019 / 13:39, *.207.207

Będzie ciężko.

odpowiedz
Kipkorir - 20.08.2019 / 13:31, *.chello.pl

Czy kulawy "napastnik" da radę strzelić bramkę Puszczy?

odpowiedz
RS6 - 20.08.2019 / 12:43, *.zus.pl

A co się stanie jak Legia trafi na Legię II ?

odpowiedz
Obywatel - 20.08.2019 / 12:55, *.chello.pl

@RS6: Zapewne odbędzie się mecz piłkarski!

odpowiedz
gosc - 20.08.2019 / 13:14, *.korbank.pl

@RS6: Dobre pytanie, przy dobrych wiatrach obie drużyny mogą znaleźć się nawet w finale.

odpowiedz
Obywatel - 20.08.2019 / 13:51, *.chello.pl

@RS6: Taka sytuacja miała już miejsce w sezonie 1953/54. Pierwsza drużyna wygrała z rezerwami 4:2

odpowiedz
Kipkorir - 20.08.2019 / 13:54, *.chello.pl

@RS6:
Będzie 0:0, a w karnych 5:4 dla tych, którzy nie będą mieli w składzie Kulenowicza :)

odpowiedz
NAS - 20.08.2019 / 14:43, *.centertel.pl

@Kipkorir: hahahaha... Dobre mordo

odpowiedz
gogu - 20.08.2019 / 12:32, *.chello.pl

No oby w tym sezonie Puchar trafił ponownie tu gdzie trzeba czyli do (L). Finały PP na Narodowym to jednak cikaww mecze

odpowiedz
... - 20.08.2019 / 12:19, *.vectranet.pl

Wymagający rywal.. trzeba przełożyć LE na przyszły rok

odpowiedz
majusL@legionista.com - 20.08.2019 / 12:17, *.plus.pl

Jedziemy!!! Połaniec zawsze z Legia!! Idziemy po swoje!

odpowiedz
Leszek - 20.08.2019 / 12:55, *.netfala.pl

@majusL@legionista.com: Tak właśnie Gorzyce też za Legią!

odpowiedz
Peter - 20.08.2019 / 15:51, *.play-internet.pl

@Leszek: I Starachowice też

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 20.08.2019 / 12:13, *.play-internet.pl

Murwa kac, kolejne rozgrywki na barki napietego grafiku pelnego samych trudnych meczy. Jak zyc.

odpowiedz
Bumtararam - 20.08.2019 / 13:53, *.centertel.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: wszyscy dobrze wiemy " na tym etapie nie ma już słabych drużyn"...

odpowiedz