fot. UEFA
REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 4. rundzie el. LE

Redakcja, źródło: 90minut.pl

UEFA ogłosiła podział na grupy przed poniedziałkowym losowaniem 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. W przypadku awansu, legioniści trafią na zwycięzcę jednej z poniższych czterech par.

Potencjalni rywale Legii:
Torino FC / Szachtior Soligorsk
Vitória SC Guimarães / FK Ventspils
Apóllon FC / FK Austria Wiedeń
FC Midtjylland / Rangers FC

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
... L... - 05.08.2019 / 08:19, *.play-internet.pl

Też jak zobaczyłem Austrię to się łezka zakrecila... jakie to były piękne czasy. O takich wyjazdach pamięta się całe życie

odpowiedz
PrzemoL - 03.08.2019 / 14:36, *.chello.pl

Jak już spadać to z wysokiego konia. Dawać Torino!

odpowiedz
lhm - 03.08.2019 / 12:01, *.vectranet.pl

Trzy lata temu byśmy obawiali się z tego zestawu tylko Torino... reszta byłaby spokojnie do przejścia. Teraz boimy się, że odpadniemy w 3. rundzie eliminacji z greckim średniakiem... Długofalowy plan Miodka działa. Za rok problem pucharów zniknie. Nie trzeba będzie wydawać na przeloty i hotele. No i zaoszczędzimy na piłkarzach. Spokojnie z pięciu-sześciu będzie można się pozbyć. Do grania w lidze będzie aż nadto.

odpowiedz
ja - 03.08.2019 / 11:13, *.chello.pl

Niezłe pary. Fajnie byłoby trafić np. Rangers albo Wiedeń po raz kolejny.
Torino to już lepiej w grupie trafić.

Ale realnie patrząc to raczej z nimi zagrają Grecy.

odpowiedz
Kamyk22 - 03.08.2019 / 11:10, *.inwep.pl

Nieprawidłowy tytuł. Normalnie powinien brzmieć: Potencjalni rywale Atromitosu w 4 rundzie do. LE

odpowiedz
Rado - 03.08.2019 / 10:26, *.inetia.pl

Uuuuuuu Atromitos będzie miał ciężko w 4 rundzie...

odpowiedz
7775 - 03.08.2019 / 10:20, *.centertel.pl

Redakcjo, równie dobrze można napisać "potencjalni rywale Legii w finale Ligi Europy". Tylko po co? Najbardziej boli mnie to, że byliśmy już o krok od tego aby to takie kluby jak ci "potencjalni rywale" bały się meczu z nami, aby to oni podchodzili do spotkania ze straconej pozycji. A dosłownie przez kilku osobników jesteśmy na zupełnie innym biegunie, biegunie który miał nazywać się jeszcze niedawno DNA a nazywa się DNO.

odpowiedz
Maliniak - 03.08.2019 / 09:10, *.chello.pl

W obecnym stadium rozkładu sukcesem jest pokonanie kogokolwiek!!!!!! w lidze a gdzie myśleć o Europie.

odpowiedz
Rafał - 03.08.2019 / 01:56, *.chello.pl

Bez szans

odpowiedz
Książę Nocy - 02.08.2019 / 23:02, *.inetia.pl

Też nie rozumiem po co, o tym pisać. Przecież panienki mają wyiebane.

odpowiedz
Sebo(L) - 02.08.2019 / 22:28, *.vectranet.pl

Chyba chodzi o potencjalnych rywali Atromitosu bo trudno przypuszczać aby po tym co pokazała Legia w Finlandii zdołała przejść do 4 rundy. Bądżmy poważni.

odpowiedz
znajca - 02.08.2019 / 21:17, *.centertel.pl

Włosi i Portugalczycy są poza zasięgiem; reszta do ogrania.
Zaraz... Wróć! Mamy Legię anno Domini 2019, a nie np. 2017. Pomyłka, przepraszam.

odpowiedz
wrt - 02.08.2019 / 20:46, *.play-internet.pl

czyli już w sierpniu będziemy mogli skupić się na lidze czyli eliminacjach do eliminacji do pucharów, dorównaliśmy do reszty polskich klubów, dno, jeszcze niedawno śmiałem się z pocałunku śmierci i z tych marnych klubów , a teraz sami mamy marny klub, tylko 5 lat trwała przygoda z pucharami

odpowiedz
tokaj - 02.08.2019 / 19:44, *.tpnet.pl

Z pilkarzami pokroju Kulawic i Dnovikowas,to Cwks moze walczyc najwyzej w marnej Polskiej lidze o wicemistrzostwo,ktora szumnie jest ekstraklasa.Prawda jest taka,iz juz po pierwszym meczu z Atromitosem bedzie gleba ,a wyjazd na rewanz do Aten to bedzie pozegnanie z europa.Atromitos to grecy i beda rygorystyczni taktycznie i lepsi technicznie.

odpowiedz
m4pierwszy - 02.08.2019 / 19:05, *.com.pl

Kulavić i Dnovikowas i nie ma żadnej 4 rundy

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 02.08.2019 / 18:47, *.co.uk

Jesli nie planujemy w czwartek zaczynac misji 'ratowanie sezonu' to jest jeszcze kilka dni na wywalenie duetu: Vuko-Sagan!

odpowiedz
mjuzik - 02.08.2019 / 18:24, *.154.231

pograne

odpowiedz
Do Loczka - 02.08.2019 / 18:23, *.play-internet.pl

Prezesie szarpnij się po kieszeni bo są szanse na fazę grupowa.Nie lansuj się w Grecji z Chodakowska tylko przypilnuj transferów,chyba że to ci lata koło wacka.

odpowiedz
Ultras juve - 02.08.2019 / 17:43, *.107.41

Hope Torino fratelli. Juve & Legia

odpowiedz
Pa(L)ermo - 02.08.2019 / 23:32, *.telecomitalia.it

@Ultras juve : purtoppo quest anno sembra difficile che arriviamo al 4 round, magari con un colpo di fortuna, chissa.. saluti !

odpowiedz
Ultras juve - 03.08.2019 / 00:35, *.157.70

@Pa(L)ermo: hope for you! I was in zyleta vs Europa hope to be with you also in Turin vs that shit

odpowiedz
Muchito - 02.08.2019 / 17:30, *.mm.pl

Wiedeń. I jedziemy tak jak w 2003 r. Kto był to pamięta jak wyglądał wyjazd

odpowiedz
kt9 - 02.08.2019 / 19:38, *.plus.pl

@Muchito: Gratuluję przeżywania wycieczki sprzed 16 lat o.O

odpowiedz
Muchito - 02.08.2019 / 21:45, *.mm.pl

@kt9:
dziekuje.
ty w tym czasie pewnie chodziles do przedszkola albo nie bylo cie jeszcze na swiecie, wiec nie pamietasz

odpowiedz
Tomek - 03.08.2019 / 08:47, *.chello.pl

@Muchito: czasy się zmieniły. autria wiedeń ma już swój stadion na 15 tysięcy. sektor gości 600 miejsc wiec zapomnij że będzie powtórka z przed 16 lat

odpowiedz
Kamień - 03.08.2019 / 08:57, *.chello.pl

@Muchito: oba wyjazdy do Wiednia z tamtych czasów były zajebiste. Za drugim razem to już nawet kierowcę na Prater kierowałem :)

odpowiedz
Heniek - 03.08.2019 / 10:01, *.chello.pl

@Muchito: Mordeczko! ;-) Się pamięta. Stacja Shell przy parkingu od strony parku rozrywki i promocja na alko jaką tam "przypadkiem mieli" ;-) Była jazda ale na wesoło. W sumie wtedy się przekonałem że Austriacy to nie Niemcy mimo że podobnie gadają, całkiem normalne osobniki niektóre były.
Ja bym tylko dodał, że wtedy część ekipy byla jeszcze ze stażem kibicowskim 70`. Nie do wiary dla obecnej gimbazy

Pozdro dla Kumatych.

odpowiedz
Parek - 03.08.2019 / 12:24, *.101.35

@ Heniek: Pamietam, prawie na przeciwko tego shela byl sklep coś jak lidl w starym budynku i tam wpadliśmy na peromocje, bo na stacji było tylko piwko bezalkoholowe. Aledzisiaj jak ktoś napisał już inny stadion także powtóereczki nie bedzie.

odpowiedz
Muchito - 03.08.2019 / 15:37, *.mm.pl

No powiem wam Panowie, że tamtem wyjazd to by przekozacki.
Pamiętam, że ruszaliśmy autokarem z ul. Litewskiej i pierwszy postój był już za Jankami :)
Na granicy czesko-austriackiej troche nas trzymali, a później to już Wiedeń był nasz. Był nas chyba wtedy coś ok 4-5 tys.
A na samym stadionie pamiętam szarpanine z policją, której zabrano pałkę i broń palną, to były czasy :)! Kto wtedy był to pamięta co tam się działo na stadionie! Troche wtedy policja sie nie przygotowała, ale już po meczu przy stadionie, było jak podczas stanu wojennego, pełno policji.
Wyjazd MEGA pod każdym względem, no może poza wynikiem...

odpowiedz
Wiśnia - 02.08.2019 / 17:26, *.play-internet.pl

Nie bedzie zadnej 4 rundy. Z Kulenovicem w ataku bedzie kompromitacja..0:4 i 0:3.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 02.08.2019 / 17:17, *.vectranet.pl

Jeśli jakimś cudem przejdziemy Greków, to w czwartej rundzie i tak raczej pożegnamy się z Ligą Europy. Oby był to fajny rywal, np. Torino lub Rangers.

odpowiedz
Zgred - 02.08.2019 / 17:16, *.as9105.com

Nie będzie żadnej 4 rundy. Tak samo jak można napisać potencjalni rywale w finale:))

odpowiedz
Wolfik - 02.08.2019 / 17:15, *.mm.pl

Jeśli udałoby sie przejść Greków to i tak polegniemy w tej rundzie. Moim zdaniem bez szans ze wszystkimi rywalami.

odpowiedz
Kibic - 02.08.2019 / 17:07, *.plus.pl

Oby nie Torino. Ale z taką grą to będzie graniczyć z cudem przejście Greków

odpowiedz
oLaf - 02.08.2019 / 17:05, *.vectranet.pl

przeciwnicy najłatwiejsi z możliwych (dzięki rozstawieniu Legii) ale my to najpierw Greków musimy przejść co.... chyba jest mało prawdopodobne. : (

odpowiedz
nieznany - 02.08.2019 / 19:48, *.vectranet.pl

@oLaf: Idź do lekarza

odpowiedz
olew - 02.08.2019 / 16:55, *.vectranet.pl

wszyscy do ogrania, ja bym chciał Rangersów

odpowiedz
Rafał - 02.08.2019 / 16:43, *.centertel.pl

Kogo obchodzi rywal w 4 rundzie?Jak z taką gra nie przejdziemy 3 rundy. Nie widać z meczu na mecz żadnej potrawy. Trener do zmiany! Zawodnicy do zapierd... na treningu i co najważniejsze na boisku. Prezes niech wreście poważnie prowadzi nasza Legię i przyjmie fachowca jako trenera. Jeśli kopacze dostają dobre pieniądze i niech nie żałuję trenerowi z doświadczeniem i pomysłem na grę. Chcę wrescie żeby Legia Warszawa wkoncu miała swój styl na boisku i wygrywała znacznie w naszej rodzimej słabej lidze.

odpowiedz
Optymista - 02.08.2019 / 16:36, *.vectranet.pl

Przejdziemy Greków i trafimy na Austrie Wiedeń.

odpowiedz