Vítězslav Lavička - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Lavička: Zdobyliśmy ważny punkt

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Vitezslav Lavička (trener Śląska): Dla jest to ważny punkt. Dwie drużyny mocno walczyły w środku pola. W pierwszej połowie szwankowała u nas organizacja gry. Przeciwnicy mieli kilka okazji. Nie jestem zadowolony z pierwszej części drugiej połowy. Brakowało u nas elementu przytrzymania piłki. Potem zrobiliśmy jednak kilka zmian i wyglądało to już lepiej.

Musieliśmy pamiętać o tym, że na boisku musi przebywać młodzieżowiec. Przemysław Płacheta miał pod koniec problemy, dlatego zdecydowałem się na takie, a nie inne zmiany w drugiej części. Uważam, że wprowadzony Łyszczarz zaprezentował się dobrze. Dlaczego Robert Pich zagrał na pozycji ofensywnego pomocnika? Ponieważ jest bardzo uniwersalnym piłkarzem. Może grać na skrzydłach, ale również w środku pola. On bardzo mocno pracuje dla drużyny. Miał kilka dobrych sytuacji w tym meczu, chociaż kilkukrotnie przydarzyła my się niepotrzebna strata.

W poprzednim sezonie walczyliśmy do końca o utrzymanie. Wszyscy wtedy się wpieraliśmy i od tamtej pory wszyscy prezentują się coraz lepiej. Każdy mecz jest dla nas dużym wyzwaniem. Chciałbym podziękować również naszym kibicom, którzy przybyli daleką drogę do Warszawy. Życzę również Legii powodzenia w europejskich pucharach, ponieważ została już sama z polskich drużyn w tych rozgrywkach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.