fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 0-0 Śląsk Wrocław

Strzelecka niemoc

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa bezbramkowo zremisowała ze Śląskiem Wrocław w spotkaniu 3. kolejki Ekstraklasy. Podczas całego spotkania nie zobaczyliśmy zbyt wielu dobrych strzeleckich okazji, chociaż wydaje się, ze nieco lepiej na boisku prezentowali się gospodarze. Kilka składnych akcji to było jednak zbyt mało, aby zdobyć tego dnia trzy punkty. Dla Legii to drugi mecz z rzędu bez strzelonej, lecz również i straconej, bramki.

Na pierwszy celny strzał Legii nie musieliśmy długo czekać. W 7. minucie gry Arvydas Novikovas zbiegł z piłką do środka boiska i spróbował uderzenia lewą nogą, ale dobrze ustawiony Matus Putnocky nie dał się zaskoczyć. Kwadrans po pierwszym gwizdku arbitra przebudzili się goście. Po rzucie wolnym mocno w pole karne zagrał jeden z piłkarzy i w ostatniej chwili niebezpieczeństwo zażegnał Artur Jędrzejczyk, wybijając na rzut rożny. Wkrótce gracze Aleksandara Vukovicia wreszcie zmusili do wysiłku bramkarza wrocławskiego klubu. Z rzutu rożnego na głowę Jarosława Niezgody dośrodkował Walerian Gwilia, lecz Putnocky był dobrze ustawiony i zdołał odbić piłkę. Z kolei dobitka Jędrzejczyka nie mogła mu już sprawić żadnych problemów.

W 27. minucie podanie na skrzydle otrzymał Luquinhas. Brazylijczyk nie zastanawiając się długo wycelował w kierunku dalszego słupka i tylko świetna obrona bramkarza Śląska uratowała jego kolegów z drużyny przed startą bramki. Z biegiem czasu gra stała się mało atrakcyjna. Brakowało składnych akcji, a co za tym idzie okazji do otworzenia wyniku przez którekolwiek z zawodników. Wobec braku możliwości przedostania się w szesnastkę legionistów, wrocławianie spróbowali uderzać z dystansu. Po jednej z takich prób wykazać się musiał Majecki, który dobrze sparował lecącą futbolówkę do boku. Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic, co mogłoby zwiastować zmianę rezultatu. Na przerwę obydwie drużyny zeszły przy bezbramkowymi remisie.

120 sekund po zmianie stron ponownie strzelał Novikovas. Raz jeszcze Litwin trafił wprost w ręce Putnockiego. Niebawem z dystansu bramkarza Śląska sprawdził z kolei Niezgoda. Tym razem gospodarze zyskali rzut rożny. Po godzinie gry Legia miała dobrą okazję z rzutu wolnego. Gwilia sprytnie krótko rozegrał piłkę do Novikovasa, ten mocno kopnął ją lewą nogą i znów pewnie zachował się Putnocky. Pierwszy kwadrans drugiej połowie należał do legionistów, którzy zdecydowanie częściej przebywali na połowie przeciwników. W 66. minucie bardzo dobry odbiór piłki Luquinhasa, który od razu podał do Niezgody. Napastnik wpadł w pole karne, szukał jeszcze Gwilii, jednak podał mu nieco za plecy.

W końcówce Vuković starał się pobudzić zespół, robiąc zmiany, lecz na niewiele się to zdało. Legia nadal nie wyglądała dużo lepiej od swoich rywali. W 79. minucie w szesnastce Śląska znalazł się Dominik Nagy, który chciał strzałem z półwoleja pokonać Putnockiego. Słowak zdołał złapać piłkę i szybko rozpocząć atak swojej drużyny. Do ostatniego gwizdka nie zobaczyliśmy żadnego gola. Legia i Śląsk podzieliły się tym samym punktami.

Ekstraklasa
3. kolejka
#LEGŚLĄ
15298
Warszawa
4.08.2019
17:30
Legia Warszawa
Śląsk Wrocław
Legia Warszawa
0-0
Śląsk Wrocław
1 Radosław Majecki
29 Marko Vesović
5 Igor Lewczuk
55 Artur Jędrzejczyk
41 Paweł Stolarski
18 Arvydas Novikovas
24 Andre Martins
7 Domagoj Antolić
8 Walerian Gwilia 77'
82 Luquinhas 83'
11 Jarosław Niezgoda 72'
33 Radosław Cierzniak
34 Inaki Astiz
16 Luis Rocha
3 Tomasz Jodłowiec
26 Cafu
21 Dominik Nagy 77'
20 Jose Kante 83'
9 Carlitos
99 Sandro Kulenović 72'
Matus Putnocky 1
Łukasz Broź 28
Wojciech Golla 14
Piotr Celeban 3
Dino Stiglec 4
Krzysztof Mączyński 29
62' Michał Chrapek 6
Lubambo Musonda 18
Robert Pich 7
84' Przemysław Płacheta 8
72' Erik Exposito 9
Daniel Kajzer 22
Mariusz Pawelec 17
Kamil Dankowski 30
Maciej Pałaszewski 31
84' Adrian Łyszczarz 33
62' Jakub Łabojko 21
72' Mateusz Cholewiak 11
Damian Gąska 25
Daniel Szczepan 15
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Trener: Vitezslav Lavicka
Asystent trenera: Zdenek Svoboda
Kierownik drużyny: Zbigniew Słobodzian
Lekarz: Wojciech Sznajder
Masażyści: Jarosław Szandrocho, Krzysztof Bukowski, Radosław Żabski
Sędziowie
Główny: Paweł Gil
Asystent: Konrad Sapela
Asystent: Bartosz Heinig
Techniczny: Karol Iwanowicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (152)

+dodaj komentarz
gazza - 07.08.2019 / 17:52, *.inetia.pl

Oby jak najszybciej trenerem został Jacek Magiera !
Siedział cały mecz z Mioduskim...więc może...

odpowiedz
Kirus - 06.08.2019 / 18:24, *.chello.pl

Ależ ten vuko to trener. A do tego strateg i pijarowiec! Niedługo to będą sukcesy! Oby mu szansę dali się pokazać dalej!

odpowiedz
Cesio - 06.08.2019 / 17:37, *.com.pl

Przeczytałem wypowiedź Kucharskiego,który stwierdził,że "mamy bardzo dobrych napastników" .Jeżeli twierdzi tak dyr.sportowy ,to nie ma się czemu dziwić grą Legii.Z jego wypowiedzi wynika ,że kupując piłkarza nie patrzy na jego możliwości piłkarskie ,a na to, za ile będzie można go opędzić innemu klubowi.Powinszować dyrektorze "sportowy"

odpowiedz
spec - 07.08.2019 / 14:20, *.orange.pl

@Cesio: heheheh a co ma mówić , że lipa wyszła , tak czaruje czaruje i pracuje dalej

odpowiedz
ManUTD - 06.08.2019 / 16:01, *.centertel.pl

Ale mi się chce śmiać z polskiej ligi. To jakby oglądać cyrk bez zwierząt. Kopanie po czole. To 3 liga angielska ma wyższy poziom. Nawet ich okregowka dostarcza więcej emocji...

odpowiedz
GłównyProblem - 05.08.2019 / 19:48, *.centertel.pl

Głównym problemem Legii jest to, że na boisku nie ma lidera...
Wcześniej byli Ljuboja, Radović, Odidja-Ofoe, a teraz... ?

odpowiedz
Zimny - 05.08.2019 / 19:45, *.mm.pl

Ja zawsze mówiłem: Słaby start ligi można wytłumaczyć tylko 4 rundą eliminacji LM/awansem do fazy grupowej LE. Niczym więcej.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 05.08.2019 / 17:54, *.214.250

ja tylko zapytam kiedy ta kreatura norvikurvas zniknie z Legii i przestanie sabotować te Druzyne na boisku ???!!

odpowiedz
pezet - 05.08.2019 / 17:37, *.84.9

Vuko natychmiast do zwolnienia! Zero koncepcji w grze piłkarzy - gramy bez trenera.

Na zachodzie codziennie 2 godziny poświęca się na trenowanie taktyki (czasem bez wychodzenia na boisko). W Legii Vuko wchodzi do szatni i krzyczy: Gramy kulson! Legia kulson mistrz! Gramy gramy gramy! To tyle z jego merytorycznego przygotowania jako trenera

odpowiedz
Markus Merk - 06.08.2019 / 10:18, *.rima-tde.net

@pezet: Ale z ciebie d.eb.il

odpowiedz
griff - 05.08.2019 / 13:50, *.chello.pl

Mecz może nie z gatunku "Jaki tu spokój, na na na.Nic się nie dzieje, na na na na" ale dalej wyglądało to tak jakby Legia biegała po polu kalafiorów. Ciekawe ujęcie z trybun:Loczek i Magiera obok siebie.Czyżby coś się miało w kadrze trenerskiej zmienić? Oby. Vuko jako asystent pasi ale trenerkę Lok powinien oddać komuś innemu.

odpowiedz
Tbag - 05.08.2019 / 13:17, *.novaia.pl

dlaczego w tej buraczanej lidze gramy 1 napastnikiem? a no tak nie mamy 2 dobrych...

odpowiedz
woot - 06.08.2019 / 07:59, *.icpnet.pl

@Tbag: idą tym tokiem myślenia powinniśmy grać na 0 napastników bo nie mamy ani jednego dobrego. Carlitos strzelil bramke jakimś kelnerom i zaczęło się gwiazdorzenie. Nie jest nawet połową tego co grał w wiśle.

odpowiedz
word!up - 05.08.2019 / 12:28, *.inetia.pl

Dlaczego Martins gra na pozycji defensywnego pomocnika ? Vukovic to kolejny amator bez pojęcia o ustawianiu zawodników na boisku .

odpowiedz
sprite - 05.08.2019 / 12:11, *.play-internet.pl

Dlaczego Legia jest w tabeli za Koroną,skoro ta mała tabelka obok, moim zdaniem sugeruje ,że powinna być nad nią ? Wygraliśmy z Koroną 2:1.

odpowiedz
m4 - 05.08.2019 / 11:45, *.hexaoperator.com

13 500 masochistów na stadionie :D

odpowiedz
Bie(L)any - 05.08.2019 / 21:23, *.vectranet.pl

@m4:
... a może wiernych Kibiców swojego ukochanego Klubu ???
cymbale My wiemy co znaczą słowa:
" Czy wygrywasz, czy nie Ja i tak kocham Cię"

odpowiedz
olew - 05.08.2019 / 10:40, *.vectranet.pl

Przesadne te pojękiwania. Legia ma problemy ze zdobywaniem bramek, ewidentne. To jest brak zgrania, grajki sa niezłe . Ale z meczu na mecz lepiej się to ogląda. Natomiast z tyłu jest dobrze. Poza tym obecnie najważniejsze jest skaleczyć Greków, potem jeszcze jeden dwumecz i w lidze zaczniemy odrabiać straty. Naszą ligę możemy wygrać z dziesięcioma porażkami. Na razie mamy jedną... Uważam Vuko za trenera słabego, ale ma taką ekipę i jest w takim klubie , że da radę, chyba, grać w grupie LM i zdobyć mistrzostwo.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 05.08.2019 / 11:19, *.play-internet.pl

@olew: W grupie LM? Nie wkladaj wiecej tego czopka...

odpowiedz
atmosferic - 05.08.2019 / 12:25, *.orange.pl

@olew: tak, moze jeszcze z rok i sie zgraja bo juz sa razem od kwietnia - ale to przeciez "za malo" - potrzeba roku zeby zgrac druzyne

odpowiedz
Cesio - 06.08.2019 / 06:43, *.com.pl

@olew: Podziwiam twoje spojrzenie na dzsiejszą Legię...."z meczu na mecz ogląda się to lepiej".Zdejmij te różowe okulary.Z taką grą stoimy nad przepaścią do drugiej ósemki.

odpowiedz
Simon - 05.08.2019 / 10:11, *.telnaptelecom.pl

Żeby choć po meczu do szatni trafili...

odpowiedz
Loco - 05.08.2019 / 10:02, *.play-internet.pl

Mamy tylko jednego dobrego napastnika: Carlitosa. A Vuko nie daje mu grac, a jak gra to jako pomocnik a nie napadzior. To jest sabotaz!!!

odpowiedz
Sam - 05.08.2019 / 11:49, *.com.pl

@Loco: Trzyma Go na Ligę Europy, to oczywiste. Musi rotować składem, każdy trener na świecie tak by grał.

odpowiedz
srakovic - 05.08.2019 / 12:29, *.orange.pl

@Loco: odpoczywa po wyczerpujacym meczu w kuopio w ciezkich warunkach - zmeczyl sie strasznie tym ciezkim bojem

odpowiedz
LGZ - 05.08.2019 / 09:21, *.tpnet.pl

" NASZA LEGIA " w dalszym ciagu w naprawie !!!

odpowiedz
atmosferic - 05.08.2019 / 12:28, *.orange.pl

@LGZ: nie, do naprawy sie nie zatrudnia kolesia od burzenia i rozbiorki(vukovicia) - do naprawy sie zatrudnia mechanika

odpowiedz
Yeti - 05.08.2019 / 09:08, *.netfala.pl

Nie chce mi się powtarzać komentarzy, bo to był kolejny słaby mecz Legii... Legio kiedy zaczniesz grać???

odpowiedz
zimnoc - 05.08.2019 / 08:58, *.214.242

Jak można wyjśc u siebie na taki słaby Śląsk na 1 napastnika który miał rok przerwy!!!!!
To jak LEch przyjedzie albo jagiellonia to chyba bedziemy mieli 5-5-0 system

Vuković proszę Cie daj spokój juz tej anszej LEgii!!!!

odpowiedz
Jozz-men - 05.08.2019 / 07:50, *.centertel.pl

Vuko po objęciu wymarzonej posady,dostał rozdwojenia-jaźni przykre to,ale prawdziwe.

odpowiedz
Kibic - 05.08.2019 / 05:37, *.centertel.pl

Gra ujowa trener p...a piłkarzyki to amatorka na najwyzszym poziomie.

odpowiedz
go(L)op - 05.08.2019 / 05:20, *.shlnet.pl

najlepszy zawodnik znowu na ławce (Carlitos) braw trenerze. Na to sie już nie da patrzec tyle w temacie...

odpowiedz
FeLek - 05.08.2019 / 02:06, *.tpnet.pl

@Sebo(L): Większość pewnie nawet nie widziała meczu, ważne wejść i napisać co modne obecnie czyli wyrzucanie każdego po kolei...

odpowiedz
Yorick - 05.08.2019 / 00:27, *.orange.pl

P...licie. Posiadanie bodaj 62-38 czy jakoś tak, no to nie wiem jak jeszcze ma grać Legia. Z przodu owszem brakuje komunikacji i zrozumienia, ale to oczywiste. Drużyna ogólnie wypadła dobrze. Obrona dobrze. Środek wreszcie przyzwoicie, w tym b. dobrze Martons i wreszcie nieźle wypadł Antolic. Natomiast do stylu na długą piłę będzie potrzebny do niego albo Cafu, albo Jodłowiec (mam nadzieję, że nie Kulenovic). Naprawdę nieźle pokazał się Luquinhas, pokazał to co od początku było widac, tylko lepiej. Jedyny minus to Novikovas.
Po dojściu Obradovica widziałbym Veso na prawym skrzydle i Stolarski na prawej obronie. Jakieś 2-3 tygodnie i to wszystko powinno się zacząć kręcić.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 05.08.2019 / 06:44, *.play-internet.pl

@Yorick: Na pewno. Bedzie sie krecic, jak pijakowi po litrze berbeluchy, ktory lezy obrzygany i obesrany pod plotem. Jak ma grac Legia? Tak, jak nie gra - czyli z...lac!!!

odpowiedz
Hipopotam - 05.08.2019 / 00:03, *.centertel.pl

Luqinhas i Gvilia byli najlepsi na boisku. To po co ich zdjął ten niedouczony praktykant trenerski? Nie rozumiem tej taktyki.

odpowiedz
Kdarek - 05.08.2019 / 00:02, *.amazonaws.com

Jedza profesor kolejny mecz. Tyle w temacie. Vuko powinien miec sztab . Kolejni graja naLegii cali na bialo. Mioduski czy ty wreszcie zrozumiesz ?

odpowiedz
WARS - 04.08.2019 / 23:48, *.inetia.pl

Niech sobie chłopaki obejrzą mecze amikowców, to może zrozumieją o co chodzi w piłce kopanej. Pyrki były w czarnej dziurze i wyszły na prostą, a my walimy głową w mur.

odpowiedz
dejne3 - 05.08.2019 / 17:30, *.199.66

@WARS: Kartofle grają jak zwykle , zobaczymy ich jak to mówią majstra

odpowiedz
snptt - 04.08.2019 / 23:22, *.chello.pl

CIENIZNA- 5 mecz u siebie bez zwyciastwa-to jest normalne LEGIA u siebie??

odpowiedz
Brawo awy - 04.08.2019 / 22:59, *.play-internet.pl

Chyba najlepszy mecz Legii w nowym sezonie. Fajnie wreszcie Novikovas, ten Lucinhas widać że umie. Martins swój wysoki poziom dobrze Lewczuk i Jedza.

odpowiedz
Rafal - 04.08.2019 / 22:34, *.play-internet.pl

Kolejny dramatyczny mecz, czy dziwi mnie ta niemoc strzelecka? Nie!!! Wszyscy uznali, że nowe transfery są super itd. A dla mnie Ci piłkarze mogliby być wchodzacymi na zmiany, a nie wzmocnienia i brakuje typowego łowcy goli, kogoś na kierownicy niestety ale nie robię sobie złudzeń co do awansu do 4 rundy El. LE, i samej fazy grupowej. A potem to strach myśleć co Mioduski zaserwuje.

odpowiedz
skrzat - 04.08.2019 / 22:11, *.centertel.pl

Skąd niby te info

odpowiedz
Wiadomości⚽️Legia - 04.08.2019 / 21:58, *.204.83

Jack!Magiera!wraca!Vuko!bédzie!drugi!albo!wypad!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.08.2019 / 21:54, *.orange.pl

Jesteśmy w d...ie. Niektórzy już się do tego przyzwyczaili do tego stopnia, że śmierdzące bąkI (tak wygląda gra) uważa za fajerwerki...

odpowiedz
L-viz - 04.08.2019 / 21:34, *.chello.pl

Aa byłbym zapomniał... Vuko Ty zawsze będziesz "drugi"...

odpowiedz
ZGL - 04.08.2019 / 21:24, *.tpnet.pl

Derby wojskowe na remis !!!

odpowiedz
benio - 04.08.2019 / 21:24, *.inetia.pl

Nie rozumiem słów trenera że Carlitos nie grał bo chciał sprawdzić inne ustawienie pod jego nieobecność. To co robili na dwóch zgrupowaniach. Dla czego inne zespoły mogą wejść w rytm meczowy od początku a Legia nie . Potrzebujemy na już 2 napastników bo ani Niezgoda ani Kante a tym bardziej gwiazdor ekstraklasy po godzinach Kulenović po prostu się nie nadają. Wiem że Prezes Mioduski to widzi ale brak pieniędzy nie pozwala na nowe inwestycje

odpowiedz
Ale jaja - 04.08.2019 / 21:02, *.skranetcan.pl

U nas w weekend zaczęła grać A klasa
Po dzisiejszym meczu Legii nie widzę różnicy w poziomie gry poza tym ze w A klasie jezdza za pilka nawet na dup...

odpowiedz
Lefa - 04.08.2019 / 21:02, *.t-mobile.pl

Taka krótka refleksja; Vuković mówił że w LEGII będą grać piłkarze z Legijnym DNA (póki co to na razie tylko Jędrzejczyk) . Tylko że tu trzeba oprócz legijnego DNA, kogoś takiego jak był (Berg) kiedy wszyscy piłkarze po paru meczach mówili że wszczepił im GEN ZWYCIĘSTWA. Bez tego Genu, to całe DNA jest ch.uja warte. Później z tym Genem był różnie, ale to już inna historia.
Tu trzeba trenera z jajami, a nie kalesony

odpowiedz
Tagi - 04.08.2019 / 21:00, *.vectranet.pl

W grze coś tam drgnęło , ale w takim tempie to rozkręcą się na ostatnią kolejkę rundy.
Nie chcę się nad nimi znęcać , dlatego napiszę tylko : szacun dla ludzi , którzy mają jeszcze cierpliwość płacić za oglądanie tego marazmu.

odpowiedz
Gienek - 04.08.2019 / 20:52, *.vectranet.pl

Dramatu ciąg dalszy. Nie ma poprawy. Teraz to każdy przyjeżdża na Ł3 po punkty jak po swoje. Mioduski do czego doprowadziły twoje "wizje" i "strategie"??? Przyznasz się w końcu do winy czy dalej będziesz obwiniał wszystkich tylko nie siebie?

odpowiedz
Tomek Mokotów - 04.08.2019 / 20:57, *.chello.pl

@Gienek:

Ale kto przyjechal jak po swoje? Bo to raczej Legia większość meczu atakowała i miała swoje okazje.

Śląk zagrał cofnięty, bardzo defensywnie bo się po prostu bał. I ppczytaj sobie, że bardzo szanują ten remis.
Legia słaba ale mecz do strawienia w porównaniu do kompromitacji z Finami czy Gibraltarem...
To o czym pisałeś?

odpowiedz
LisPolaKarnego - 04.08.2019 / 21:08, *.play-internet.pl

@Gienek: dramatem jest Twój wpis.. Widziałeś w ogole mecz kretynie,czy ty już masz we łbie zakodowane wieczne narzekanie? Współczuję.ON(L) Y YOU!!!

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 04.08.2019 / 21:21, *.chello.pl

@Tomek Mokotów: Właściwie to masz rację,Legia zagrała najlepszy mecz w tym sezonie! Tylko to mnie nie za bardzo cieszy,bo nie chodzi mi nawet o to,że tylko zremisowała! Bo problemem jest niska jakość piłkarska większości zawodników - wygląda to tak,jakby zapomnieli co kiedyś umieli!/rym przypadkowy)))/
Przecież Nowikovas,Kulenovic,Martins,Nagy,Kante grają słabo,Gwilia centruje tak,jak w poprzednim sezonie Szymański,czyli niecelnie,Carlitos dzisiaj nie grał ale poprzednio to było dno! Cały zespół gra statycznie,nie wychodzą na pozycje,są zbyt wolni,nie oddają strzałów itd. Można by się rozpisywać ale to każdy widzi.Przecież inne drużyny - mające potencjalnie słabszych zawodników - grają skuteczniej,ładniej,ambitniej!!!
Wniosek może być tylko jeden - znowu coś zawiodło w przygotowaniach! Winien może byc tylko trener albo zawodnicy są słabi lub olewają zalecenia trenera.....
Oczywiście,mam wielką nadzieję,że drużyna zacznie wreszcie grać,jak powinna - tylko czy to nie przyjdzie zbyt póżno i kolejny rok zabraknie Legii w fazie grupowej LE ?

odpowiedz
Plaskacz - 04.08.2019 / 22:52, *.chello.pl

@Tomek Mokotów:

No jak kto? Ślunsk. Niejaki Łabojko jasno określił że przyjechali po 3 punkty i nie są zadowoleni z wyniku.

odpowiedz
Batman111 - 04.08.2019 / 22:54, *.centertel.pl

@Tomek Mokotów: Tomek ,chyba inny mecz oglądalismy , śląsk atakujący nas na własnej polowie 6 graczami a nasza defensywa 3 piłkarzy piłki nie potrafi rozegrać i laga do przodu albo do bramkarza i laga do przodu !!!!!!!!!!

odpowiedz
Tomek Mokotów - 05.08.2019 / 16:33, *.play-internet.pl

@Batman111:

Dokładnie, Śląsk w drugiej polowie ani razu nie wychodzący wiecej niż 3 graczami...

Rzeczywiście atak jak po swoje.

Znawcy z was tacy jak z koziej d.py trąbka do grania.

odpowiedz
12kufli - 04.08.2019 / 20:51, *.orange.pl

te krytykanty... zróbcie zrzutkę i pierdyknijcie sobie flagę "NIC NAS NIE ZADOWOLI". Kilka fotek z flagą i groźnymi minami i na fejsuniu fejm będzie.
A tak poważniej to poprawa w grze jest widoczna. Wkrótce będzie lepiej. Więcej wiary.

odpowiedz
Wielki Stach - 05.08.2019 / 08:03, *.mgk.pl

@12kufli: wkrótce, to odpadniemy z eliminacji do LE, dziura budżetowa znów się powiększy a w zimie czeka nas koleiny wagon szrotu. Vukovic geniusz, rozkręci się tak koło marca i załapiemy się do górnej ósemki. Zjazd w rankingu uefa nie muszę chyba tłumaczyć co oznacza w perspektywie dwóch-trzech sezonów. Niestety ale w chwili obecnej mamy prezesa, który nie potrafi zatrudniać odpowiednich osób na najważniejsze stanowiska. Od rady nadzorczej, poprzez skauting a kończąc na pierwszym trenerze to są sami amatorzy bijący brawo prezesowi. U Vukovicia będą teraz grali sami icie, koledzy od zapier...nia, ale chyba po flaszkę do monopola.

odpowiedz
OBSERWATOR - 04.08.2019 / 20:48, *.chello.pl

Czy mi się wydawało czy Vuko sobie zakpił z Żylety po końcowym gwizdku?

odpowiedz
Obiektyw - 05.08.2019 / 08:07, *.play-internet.pl

@OBSERWATOR: a co, żyleta jest nieomylna? To się obraź i nie przychodź...

odpowiedz
L-viz - 04.08.2019 / 20:44, *.chello.pl

Dramat...

odpowiedz
Sebek - 04.08.2019 / 20:42, *.vectranet.pl

Padaki ciąg dalszy a trenerzyna po meczu uśmiechnięty i zadowolony.Ja już nie wiem jak to nazwać.To już jest dno dna.

odpowiedz
mrsn - 04.08.2019 / 20:39, *.orange.pl

Magiera obok Loczka no ciekawy widok ciekawy. Czyżby zmiany ?

odpowiedz
Plaskacz - 04.08.2019 / 20:36, *.centertel.pl

Na sektorze wpadła mi mucha do piwa. Patrzenie jak pływa było ciekawsze niż oglądanie tego "widowiska".

odpowiedz
Tomek Mokotów - 04.08.2019 / 22:04, *.chello.pl

@Plaskacz:

Brawo, co za komentarz...

Mucha, piwo są ważniejsze... A ja siedząc na sektorze 104 wśród 95% ludzi z przypadku i tak mam chrypkę po meczu...

I to nie znaczy, że mecz mi się podobał. I że piłlarzykom klaskałem po końcowym gwizdku...

Ale może właśnie to odróżnia fana drużyny od przypadjowego kibica?

odpowiedz
Plaskacz - 04.08.2019 / 23:17, *.chello.pl

@Tomek Mokotów:

Ejno. Ja miałem w kubku prawdziwą walkę. Te machanie skrzydełkami. Próby wydostania się. Topisz sięi cie nie ma. Prawdziwa twarda walka o życie. A co widziałem na boisku?

Zdarte gardło? Też zdarłem. Ale znudziło mi się powtarzanie jak mantra od 60 minuty "Nie poddawaj się...". I to z kim? Z zespołem które ledwo utrzymał się w eklapie i który jeszcze niedawno robiliśmy tak ze trzy lub cztery. Taki dajmy na to Hama potrafił pyknąć im hat-trika. Więc dałbyś spokój.

odpowiedz
M - 04.08.2019 / 20:33, *.chello.pl

Do Stanko Svitlica:
Gra może i się poprawiła ale nie zmiany osłabiające drużynę i nie rzucaj wzniosłymi hasłami bi nimi mistrzostwa nie będzie

odpowiedz
Stanko Svitlica - 04.08.2019 / 20:26, *.play-internet.pl

Nie da się już czytać tych wszystkich śmiesznych płaczów i narzekania internetowych gamoni. Wszystko źle, nic się nie podoba, nie pasuje, tylko krytykować potraficie zza monitora rozkapryszone dziewczyny. Gra Legii jest coraz lepsza i tylko ślepiec lub głupiec tego nie zauważy. Dzisiaj Śląsk w drugiej połowie nie istniał, z piłką na połowie Legii pojawił się może ze dwa razy. Legia dominowała tylko zabrakło kropki nad "i", trochę szczęścia i precyzji i może zrozumienia przy wykańczaniu akcji ale to kwestia czasu. Dajcie czas Vuko, przecież to dopiero początek sezonu, Legia się rozkręca, powoli ale jednak jest coraz lepiej. Cierpliwości i spokoju teraz trzeba, to chyba oczywiste, że na początku rozgrywek nie będziemy grali jak Barcelona. Zawsze tak jest, że po ciężkich zgrupowaniach brak świeżości jest w pierwszych meczach i nogi "nie niosą", są ciężkie i brak szybkości i dynamiki. Trzeba dać też odrobinę czasu na zgranie zespołu i aklimatyzację nowych w drużynie. Widać wyraźną poprawę gry, a teraz może być już tylko lepiej. Zagraliśmy dobry mecz, byliśmy wyraźnie lepsi, a Śląsk to przecież mocniejsza drużyna od amatorów z Gibraltaru i Finlandii. Tylko głąby się tak zachowują obrażając i hejtując klub, swoich piłkarzy i trenera. Vuko to prawdziwy Legionista i wie co robi, Legii nie skrzywdzi. Wiara i cierpliwość to nam pozostaje, a ten komu obce są szlachetne wartości i hasła "na dobre i na złe, wierni po porażce", niech spada do Pyrlandii albo do innego Żydzewa.

odpowiedz
lhm - 04.08.2019 / 20:49, *.153.161

@Stanko Svitlica:
Słuchaj Stanko, określenie "ślepiec lub głupiec" idealnie oddaje to co napisałeś.
"Gra Legii jest coraz lepsza i tylko ślepiec lub głupiec tego nie zauważy"
"Vuko to prawdziwy Legionista i wie co robi"
"Trzeba dać też odrobinę czasu na zgranie zespołu i aklimatyzację nowych w drużynie"
Pozwolę sobie nie zgodzić z żadnym z tych zdań.
Vuko jest kompletnie zagubiony już od końcówki ubiegłego sezonu.
Jak chce zgrywać zespół wystawiając w każdym meczu inny skład?

odpowiedz
Plaskacz - 04.08.2019 / 21:19, *.centertel.pl

@Stanko Svitlica:
Dobry trolling xD

odpowiedz
Stanko Trolica - 05.08.2019 / 08:35, *.play-internet.pl

@Plaskacz: No nie bardzo. Tylko dwa pelikany, a poprzednio miałem dziesięciu!

odpowiedz
Damian - 04.08.2019 / 20:23, *.play-internet.pl

JEZU... FAKT NIE BĘDĘ JUŻ BRONIL TRENERA.. Brakuje mu samokrytyki... Modelki biegają a on pier... Ciogle to samo.. Nie IDZIE TEG9 SŁUCHAĆ A CO DOPIERO OGLĄDAĆ!!!!

odpowiedz
do Mioduski - 04.08.2019 / 20:20, *.centertel.pl

za 10 000 pln netto miesięcznie zostanę trenerem a w przyszłości się nauczę ale jedno co obiecuje to grę 4-3-3 w tym 2 bocznych obrońców włączających się do kontr i robiących przewagę w ofensywie

odpowiedz
pol - 04.08.2019 / 20:17, *.chello.pl

bbbuuuhhhaaahhhaaaa
Paróweczki ZNOWU się popisały.
Loczek ,Pinokio i reszta niedojd.
Z Grekami będzie 0-1 oraz 0-5

odpowiedz
The Bill!!! - 04.08.2019 / 20:17, *.plus.pl

Zmęczenie pucharami, niedziela 17:00, za ciepło, w lidze nie ma już słabych drużyn, Yaya Banana późno do nas dołączył, przeciwnik miał sporo czarnoskórych graczy, którzy uciekali nam zacienioną częścią murawy, sędzia z Lubelskiego a tam nienawidzą Legii, zmęczenie sezonem, to jeszcze nie ten mezocykl sezonowy - dajcie nam czas, Mamba Kumkwa nie zjadł przed meczem bananów i łapały go skurcze, jetlag nas złapał, Ali Alajarama miał Ramadan dlatego nie miał energii...




odpowiedz
artic - 04.08.2019 / 20:15, *.t-mobile.pl

Ponad 18tys. kurde kibice maja cierpliwosc ja juz tylko ogladam w nc to dziadostwo z przyzwyczajenie no i oczywiscie jest optymizm bo nie bedzie z grekami sztucznej trawy no i bedzie cieplo .

odpowiedz
......... - 04.08.2019 / 20:13, *.chello.pl

http://weszlo.fm/audycja-na-zywo/

odpowiedz
gazza - 04.08.2019 / 20:11, *.inetia.pl

Vuko - OUT
Nawet nie za braki trenerskie - Za brak kultury i szacunku dla warszawiaków !
Wiedział że na meczu będą powstańcy i nie założył garnituru choćby na tej jeden mecz...Dno

odpowiedz
anty-vukovic - 04.08.2019 / 20:15, *.chello.pl

@gazza: takiz niego "Legionista". Zwykły przebieraniec z Korony. Za te "oklaski" na końcu powinien być skreślony a wrzuty na niego powinny lecieć przez cały mecz.

odpowiedz
Akapit - 04.08.2019 / 20:11, *.play-internet.pl

Super mecz, super

odpowiedz
Dramat - 04.08.2019 / 20:05, *.chello.pl


Ja rozumiem że trzeba dopingować być z klubem na dobre i na złe ale..............Ile można to znosić? mamy 7 oficjalny mecz!! Chyba już dawno pora na pokazanie niezadowolenia. 94 minuta przy absolutnej bierności piłkarzyków, poronionych zmian Vuko śpiewanie "NIE PODDAWAJ SIĘ ? " Chyba już pora uderzyć pięścią w stół !!!!!!!!! NIE ROZUMIEM TEGO KOMPLETNIE CO ROBI OSTATNIO ŻYLETA?

odpowiedz
Tomek Mokotów - 04.08.2019 / 20:25, *.play-internet.pl

@Dramat:
Bo nigdy widocznie nie byłeś fanatykiem. Jesteś po prostu jednym z setek zwyczajnych ludzików co to dopingują głównie twedy gdy gra jest ładna i skuteczna.

A Żyleta zrobiła to w najlepszym oldschoolowym stylu. Cały mecz znakomity doping a na koniec ogłuszające gwizdy.

I tak to powinno wyglądać.

A tacy jak ty, co to w trakcie meczu, zamiast wspierać drużynę już gwiżdżą i narzekają to niech na piwko sobie przed tv idą...

odpowiedz
Mi(L)osz - 04.08.2019 / 20:42, *.play-internet.pl

@Tomek Mokotów : zgadzam się z tobą w 100%

odpowiedz
Juri - 04.08.2019 / 20:04, *.plus.pl

Czemu się męczymy na własnym stadionie,z drużyną co grała o utrzymanie?

odpowiedz
Robin1916(L) - 04.08.2019 / 20:03, *.t-mobile.pl

Klas Panowie i Panie ja bym im jeszcze podniósł zarobki przecież jak powiedział masz wybitny trener oni mogą grać lepiej może kaska im pomoże???
Jeszcze będziemy płakać za Kuchym i reszta bo co wyprawiaja to żenada
Co mecz dokonują odwiertu w mule

odpowiedz
BR(L)DNO - 04.08.2019 / 19:58, *.vectranet.pl

84 słownie:osiemdziesiąt cztery celne podania w meczu,który trwa 94 minuty!!!Vuko PA i jeszcze raz PA.Żegnam.

odpowiedz
Markos - 04.08.2019 / 20:06, *.centertel.pl

@BR(L)DNO: 84% celnych podan..

odpowiedz
Wolfik - 04.08.2019 / 19:58, *.mm.pl

Na ławce ani jednego młodego. Ciekawe kiedy będziemy ogrywać Praszelika, Rosołka czy sprowadzonego niedawno Kostorza. Przynajmniej jeden z nich powinien te 15 minut zagrać. Skoro już oszczamy Carlitosa, niech zamiast niego usiądzie młody na miłość boską....

Sam mecz do zapomnienia, jak ten w Finlandii

odpowiedz
Tomek Mokotów - 04.08.2019 / 20:43, *.chello.pl

@Wolfik:

W punkt.

Pzdr

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.08.2019 / 19:57, *.orange.pl

Oto pewna historia: W jednej z większych firm zatrudniano na stanowiska kierownicze po kolei: ciecia, sprzątaczkę, furiata z wózka widłowego i nieudacznika, który siedział tylko w wc i fajdał, ile wlezie. Jak myślicie, co o takich kierownikach mogła sądzić załoga? Komu chciałoby się pracować? Co więcej, jakie zdanie mają o właścicielu takiej marki...Walić w czapkę to wszystko...

odpowiedz
KowaL - 04.08.2019 / 19:57, *.vectranet.pl

W czwartek batyyyyyyi Pinokio pakuje mandżur

odpowiedz
Ja chciałem powiedzieć... - 04.08.2019 / 19:54, *.chello.pl

że Pan trener...klub prowadzi dobrze ☺

odpowiedz
Strogow - 04.08.2019 / 19:51, *.chello.pl

Jak zobaczyłem po zakończeniu meczu tego pseudo trenera który się cieszy z remisu żałosny nieudacznik czekam z utęsknieniem kiedy wylecisz na zbity pysk wo-gule z Legii !!!

odpowiedz
SzB - 04.08.2019 / 19:50, *.play-internet.pl

Światło w tunelu, nic więcej. Dalej wynik beznadziejny, grę z bardzo dużą tolerancją można określić najwyżej jako poprawną i to z dużym minusem. Cieszy też z kolei, że Gvilia z meczu na mecz jest coraz lepszy. To by było na tyle. W czwartek weryfikacja, czy się zbieramy i coś drgnęło, czy znów jakaś sinusoida.

odpowiedz
Kipkorir - 04.08.2019 / 19:50, *.chello.pl

Tak jak mówiłem - wprowadzenie Kulenovića, gdy na ławie siedzi Carlitos i Kante, to gra na zero z przodu. Vuko OUT!

odpowiedz
7775 - 04.08.2019 / 19:47, *.tpnet.pl

Vuko jaki szczęśliwy po meczu, Żyleta wesoła, piłkarze jak gdyby nigdy nic przybijają sobie zadowoleni "piątki"... tylko twarz Pana Brychczego uchwycona przez kamerzystę NC+ po zakończonym meczu pokazywała prawdę.

odpowiedz
Kamyk - 04.08.2019 / 19:46, *.play-internet.pl

... Jutro Super

odpowiedz
Kur de Balans - 04.08.2019 / 19:45, *.148.182

Nie jest źle, ostatnio za dużo grali na sztucznej nawierzchni i trzeba teraz znowu przyzwyczaić się do trawy, tak samo jak do zielonych koszulek, zamiast białych, wiadomo na tle trawy często trudno rozróżnić, czy podaje się do partnera, czy na puste pole, tak więc dajmy trenerowi czas i spokój, a będzie coraz lepiej,.

odpowiedz
Jimi70 - 04.08.2019 / 19:50, *.timplus.net

@Kur de Balans: czy to sarkazm czy tak na poważnie?

odpowiedz
Kur de Balans - 04.08.2019 / 19:59, *.148.182

@Jimi70: Jestm śmiertelnie poważny i powtórzę to jeszcze raz: Trawa, trawa i jeszcze raz trawa, bo była zdecydowanie za zielona i za prawdziwa, niestety, natomiast tak ogólnie jest cacy, po co grać z głową i ogrywać skomplikowane schematy, jak można podawać do Novikovasa, żeby strzelał z każdej pozycji, futbol to prosta gra.

odpowiedz
Zielarski - 04.08.2019 / 20:02, *.co.uk

@Kur de Balans: Dokładniej bym tego nie zestawił do kupy Trzeba czekać będzie bajka

odpowiedz
Marek - 04.08.2019 / 19:44, *.chello.pl

Widzę światełko w tunelu

odpowiedz
Traktor - 04.08.2019 / 20:04, *.tpnet.pl

@Marek : To pociąg

odpowiedz
Krzeszczu - 04.08.2019 / 20:42, *.bredband2.com

@Traktor: Sam se pociag :-))

odpowiedz
Jimi70 - 04.08.2019 / 19:44, *.timplus.net

Zastanawia akceptacja tej miernoty przez kibiców, myślałem że będą puste trybuny ale widocznie większości nie przeszkadza taki poziom Legii i dalej chodzą na stadion

odpowiedz
Kieł - 04.08.2019 / 20:49, *.t-mobile.pl

@Jimi70:
Ale sobie pośpiewali trochę. A to dla niektórych najważniejsze ;)

odpowiedz
Optymista - 04.08.2019 / 19:43, *.rsknet.pl

Jest dobrze!!! Kolejny mecz na zero z tyłu. Nie zapominajmy że budowę drużyny zaczyna się od tyłu. Strategia rozwoju drużyny jest prawidłowa i należy zaufać kierownictwu!!

odpowiedz
Daniel - 04.08.2019 / 19:47, *.centertel.pl

@Optymista: hahaha tyle w temacie

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.08.2019 / 19:43, *.orange.pl

Od 2 lat robi się z nas FRAJERÓW. To jest po prostu tak wielka kupa, że szkoda więcej o tym wszystkim pisac...

odpowiedz
DawidL - 04.08.2019 / 19:40, *.play-internet.pl

Dzisiaj nie wyglądało to źle a w drugiej połowie nawet dobrze.Zmiany jakieś nieporozumienie !!! Po wejściu Kulenovica wszystko siadło .Dlaczego Carlitos cały mecz na ławce ? (L)

odpowiedz
Vuco Won!! - 04.08.2019 / 19:40, *.t-mobile.pl

Pokazaliśmy charakter.. mimo niedzieli piłkarze wytrwale biegali ponad 90minut !! Zachowaliśmy czyste konto.. w następnym meczu zagramy jeszcze lepiej..

odpowiedz
Kosior - 04.08.2019 / 19:39, *.83.234

To jest straszne... Kurva czy tym klubem ktoś zarządza?!!!!!!!!

odpowiedz
Zły prorok - 04.08.2019 / 19:38, *.plus.pl

Czekam na konferencje. Na pewno będzie "szanuje ten remis". Gra była ciut lepsza, ale zmiany to kry mi nał!!! CARLI TOS strzelił w ekstraklapie našcie razy więcej bramek niz reszta naszych napastników... Ale ku:%$@ NIe wpuszcza się za późno innych. Na trybunach już siedzi Magiera po Grekach widzę ruch na ławce trenerskiej i w sumie nie wiem co o tym myśleć. Bo nadz prezes może jeszcze wpaść na Ojrzynskiego albo innego super trenera.

odpowiedz
KIBIC SL - 04.08.2019 / 19:37, *.plus.pl

Na początku meczu w TV pokazany Mioduski a obok niego Jacek Magiera ,przypadek ? Nie sądzę :) Vuko już nic nie zmieni w tej drużynie ,jedyny ratunek żeby nie odpaść z pucharów to Jacek Magiera ,bo nie ma czasu żeby tak szybko znaleźć innego dobrego trenera .

odpowiedz
brasu - 04.08.2019 / 20:10, *.vectranet.pl

@KIBIC SL: i sadzisz ze magiera bedzie lepszy? jego osiagniecia i mysl szkoleniowa mozna bylo zobaczyc w meczach mlodziezowki. jak byl w klubie tez nic wielkiego nie pokazal a z trybun nioslo sie by wuefista odszedl...
problemem nie jest trener a pilkarzyki. dla nich byc w Legii to jak zlapanie pana boga za nogi. dalej zaden z nich juz nie wyskoczy ze wzgledu na lata. a tu stabilnosc finansowa, fajne miasto, stadion. wazne by kontuzji nie zlapac. i tak wlasnie graja. troche sie popyka kasa sie zgadza i koniec. bylo to widac po takim pasquato, czy panasoniku. siedzi do konca kontraktu za dobre pieniadze i nawet biegac nie trzeba. istny raj! a kazdy z nich mial mozliwosc by przejsc do innego klubu. ci co biegaja po boisku maja podobne podejscie. pobiega sie, zainkasuje sie odpowiednie pieniadze i tyle. przeciez ich nie wywala. najwyzej bedzie zmiana trenera. i doskonale o tym wiedza, dlatego poki nie zmieni sie mentalnosc pilkarzy taki piach bedzie. nie trener tu winny!

odpowiedz
KIBIC SL - 04.08.2019 / 20:29, *.plus.pl

@brasu: ale to Vuko mówił przed sezonem ,że u niego będą grali tylko tacy piłkarze którym się chce grać i co z tego wyszło ? Pozbył się Kucharczyka ,któremu można dużo zarzucić ,ale na pewno nie to ,że mu się nie chce grać i przechodził obok meczu .Poza tym jak to już kilka osób pisało ,całkowity barak w składzie Carlitosa to chyba jakiś "żart " !

odpowiedz
Michal - 04.08.2019 / 19:37, *.plus.pl

Jestem kibicem Legii 30 lat i po ostatnich meczach mogę tylko napisać.....Idźcie wy z Legii wszyscy w pi..u.Oczy bolą i każdy przyjeżdża na Legie po zwycięstwo.Trener i zmiany i pierwszy skład tragedia.Np.Carlitos na ławce.Dziękuję dobranoc

odpowiedz
Kamyk - 04.08.2019 / 19:36, *.play-internet.pl

A Vukovic jakby nigdy nic z uśmiechem na twarzy po meczu gdzie kolejny raz dał popis zaj.bistej taktyki, a zmiany to trenerski majstersztyk. Uczcili pamięć powstańców Vuko w dresie to maxi obciach. Stawiam jutro na

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 04.08.2019 / 19:36, *.centertel.pl

Vukovic WON z Legii!

odpowiedz
:/ - 04.08.2019 / 20:41, *.orange.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): Kultury chamie do legendy

odpowiedz
Martinez - 04.08.2019 / 19:35, *.105.93

Na mecze nie chodzę już od dość dawna. W tym sezonie zrezygnowałem z C+. Włączyłem stream i po 20 minutach poszedłem na rower. Widzę, że miałem rację. To już od pewnego czasu nie jest rozrywka. Emocje polegające na tym, czy jednemu lub drugiemu "najdzie, przejdzie, zejdzie i wejdzie" mogę zaakceptować na poziomie LZS czy ligi okręgowej, ale nie w walce o MP.

odpowiedz
Kraken - 04.08.2019 / 19:39, *.t-mobile.pl

@Martinez: Pełna racja. Ale gimbaza ładuje kasę w kobzę tych leserów.

odpowiedz
antyoszołom - 04.08.2019 / 20:09, *.chello.pl

@Kraken: faceci,którzy piszą takie rzeczy,jak wy to nie są kibice.Nikt was nie zmusza do oglądania meczów Legii - to wolny kraj/jeszcze/ i można sobie znależć inną rozrywkę! Tylko- zastanawiam się- po co wchodzicie na stronę kibicowską i wypisujecie swoje uwagi? Wprawdzie wolno każdemu ale po co?

odpowiedz
JANUSZ - 04.08.2019 / 20:33, *.vectranet.pl

@antyoszołom: SKASUJ ZE SWOJEGO NICKA PRZEDROSTEK ANTY ..... IDZ I DALEJ PLAĆ ZA TAKĄ GRĘ I NIECH CI PLUJĄ W FACJATE. LUBISZ TO? NAJWIDOCZNIEJ

odpowiedz
Lemur zwany - 04.08.2019 / 20:52, *.amazonaws.com

@Kraken: chyba kabzę? Kobza to instrument taki ;-)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 04.08.2019 / 22:26, *.chello.pl

@JANUSZ:
Ty masz za to dobry nick. Janusz. Futbolu...

Wspieram cię całym sercem byś nigdy na Legii nogi nie postawił.

Po prostu chorągiewki bywające na meczach ttlko gdy dobrze idzie są nudne.

odpowiedz
Kraken - 05.08.2019 / 06:58, *.t-mobile.pl

@Lemur zwany: no kabzę kabzę :-)

odpowiedz
kucik - 04.08.2019 / 19:35, *.novaia.pl

Panowie: Novikovas, Antolic, Kulenovic zapraszamy do 3 ligi w celu nabycia umiejetnosci!

odpowiedz
Sebo(L) - 04.08.2019 / 19:34, *.vectranet.pl

Mecz o niebo lepszy niż ten w Kuopio. Były strzały,były akcje,był jakiś tam pomysł choć oczywiście do zachwytów jeszcze baaaardzo daleko. Niemniej jednak dzisiaj im się chciało chociaż. Nie była to kopanina rodem z A klasy. W czwartek oczywiście dać z siebie trzeba jeszcze o wiele wiele więcej aby myśleć o korzystnym wyniku ze średniakiem z greckiej ekstraklasy. Nadzieja na to jakaś tam jest.Zobaczymy.Zmiany faktycznie dziwaczne.Niezgoda po 60 minutach był do zastąpienia przez Carlitosa,który potrafi zrobić mimo wszystko coś z niczego,jeśli chodzi o poziom ekstaklasy.Dzisiaj mimo wszystko oglądało to się dużo lepiej niż w czwartek.

odpowiedz
Trampek - 04.08.2019 / 19:34, *.net.pl

Vuko ma w w głowie zamiast szarych komórek Kulenovica. Potwierdza to pierwsza dokonana zmiana !!!!!

odpowiedz
M - 04.08.2019 / 19:33, *.chello.pl

Gra dzisiaj niezła, ale zmiany Vuko to jakiś sabotaż. Niezrozumiałe wpuszczenie dwóch drewnonogich zawodników, szczególnie za rozgrywajacego dobre zawody Luquinhasa i jeszcze trzymanie napastnika na ławie,
totalne osłabienie drużyny.... q ..rwa, i zbolała mina kudłatego

odpowiedz
Dedi - 04.08.2019 / 20:29, *.plus.pl

@M:

Niezła? Różniła się od tej czwartkowej
tylko tym że umieli przyjąć piłkę czasami
I zagrali trzy, cztery podania z rzędu to
wszystko. Przypomnij sobie grę z 3:3
z Realem, zagrania Odzidzi, od tamtej
Pory jest tylko w dół.

Dziś nie było lepiej, to były podstawy
Które muszą umieć zagrać w amatorce.

odpowiedz
Żenada - 04.08.2019 / 19:32, *.co.nz

Z taką grą to o mistrzostwie możemy w tym roku zapomnieć.

odpowiedz
Yaro49 - 04.08.2019 / 19:45, *.mm.pl

@Żenada: Z taką grą to górna ósemka będzie sukcesem

odpowiedz
ŻYLETA JEST ZAWSZE Z NAMI - 04.08.2019 / 19:32, *.245.93

CZY ABY NA PEWNO?????????
o co chodzi z tym tolerowaniem tego co się dzieje w naszym klubie?

odpowiedz
marek - 04.08.2019 / 19:30, *.tpnet.pl

bedziemy walczyc o utrzymaniw

odpowiedz
Głos z trybun - 04.08.2019 / 19:30, *.chello.pl

Mioduski, nie dręcz nas więcej i odejdź! Nie prosimy o dużo ...

odpowiedz
Lesny Dziadek - 04.08.2019 / 19:29, *.play-internet.pl

Ha ha ha ha ha

odpowiedz
Asd - 04.08.2019 / 19:29, *.centertel.pl

Kopacze grają poziomem jak u nas chłopaki na orliku.

odpowiedz
Hiszpan - 04.08.2019 / 19:29, *.amazonaws.com

Vuko idź Pan w pizd... . Trzymanie Catlitosa na ławce kosztem drewna Kulenovica to jawny sabotaż.

odpowiedz
Katalończyk - 04.08.2019 / 19:44, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Przecież jest konflikt na linii Carlitos Vuković. Mają inną wizję gry. Jeszcze po meczach z Gibraltarem Vuko miał spore pretensje do Carlitosa, że ten gra sam, nie podaje, idzie w kiwkę i nie wraca. Carlitos nie ma z kim grać więc stara się sam wykreować akcje, a Vuko jest zwolennikiem stylu "kopnij i biegnij".

odpowiedz
CZY LECI Z NAMI PILOT?????????? - 04.08.2019 / 19:28, *.chello.pl

nieeeeeeeeeeeee Panowie !!!!
Spokojnie to TYLKO AWARIA
Vuko pomylił DNA z DNO !!!!!!!!!!!!!!
dziwne że dzisiaj cały mecz doping bez wyrazów niezadowolenia.

odpowiedz
Kraken - 04.08.2019 / 19:28, *.t-mobile.pl

Pakuj manďżur Serbie. Totolotku.

odpowiedz
magia - 04.08.2019 / 19:28, *.231.252

to jest profanacja sportu

odpowiedz
mc - 04.08.2019 / 19:35, *.chello.pl

@magia: Żyleta postanowiła że okażą wsparcie, żeby nikt później nie mówił ze to przez kibiców piłkarzom plączą się nogi. Podejrzewam ze jeszcze jeden, dwa takie mecze i od początku będzie jazda z "trenerem", "prezesem" i piłkarzami.

odpowiedz
Romek - 04.08.2019 / 19:26, *.com.pl

Świetne zmiany Panie Trenerze.

odpowiedz
(L)1916(L) - 04.08.2019 / 19:26, *.tpnet.pl

Lepiej już nie będzie

odpowiedz
TO JEST MAFIA !!!!!!!!!!! - 04.08.2019 / 19:25, *.247.222


NIE WIERZĘ ŻE VUKO JEST AŻ TAK DURNY!! KAŻDA ZMIANA TO JAKIŚ ŻART !!!

WPUSZCZENIE KULENOVICA Z WYBORU ( KANTE - CARLITOS ) CO TO MA BYĆ KU #$@^#$ ????????????
Druga zmiana NAGY ?? Gość od początku gra fatalnie!!
DLACZEGO W OGÓLE POMIJANY JEST AGRA????????????????
DLACZEGO GRA TAK ŚMIESZNY PIŁKARZYK JAK ANTOLIĆ ??????
DLACZEGO KANTE PRAKTYCZNIE W OGÓLE NIE DOSTAJE SZANS??
Zmiana w 84 minucie? Czy nie za późno????

i ostatnie KLUCZOWE PYTANIE .... Widzimy co się dzieje, dlaczego ŻYLETA jest jakoś dziwnie podejrzanie cierpliwa?
Coś tu śmiedzi!!! Jakiś układ z tym naszym śmiesznym Prezesem? MOŻE PŁACI ZA MILCZENIE????

Przecież pomijająć formę a raczej zupełny jej brak to widać że w klubie dzieje się po prostu źle..
Od czasu jednego sygnału ŻYLETY niezadowolenia w postaci transu w stronę MIODUSKIEGO jest tylko gorzej..
Transparent się pojawił, a od tego czasu jest tylko gorzej, gorzej a mimo to kontunuacji brak,
że mówimy "DOŚĆ" Doping w 95 minucie przy tym co grają? MAFIA !!!!!!!!!!!
Wracają koszmary a komentarze typu "narzekaliście na Kucharczyka" zaczynają być 100% realane.

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 04.08.2019 / 19:33, *.play-internet.pl

@TO JEST MAFIA !!!!!!!!!!!: to jest Fortuna, a nie mafia. Niestety dopóki sponsorami drużyn będą firmy bukmacherskie to nie wierzę w przypadkowe wyniki. A co do zmian to faktycznie fatalne. Kulenovic tradycyjnie źle. Nagy zagra jeden, dwa dobre mecze w sezonie, bo na więcej go nie stać. Kante trzy straty piłki. Novikovas tragedia, Antolic hamulcowy. Vukovic zadowolony po meczu, szeroki uśmiech. Super wynik, super gra. Tak dalej.

odpowiedz