fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze oceny

Oceny legionistów za mecz z Śląskiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Artur Jędrzejczyk otrzymał najwyższą notę za niedzielny mecz ze Śląskiem Wrocław. Występ kapitana Legii oceniliście na 3,6 w skali 1-6. Nieźle wypadł także Luquinhas - 3,4. Najniższe oceny trafiły do zawodników którzy weszli z ławki rezerwowych, a z podstawowego składu najsłabiej zagrał Domagoj Antolić - 2,1.

W sumie oceniało 850 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,7.

Jędrzejczyk 3,6
Luquinhas 3,4
Majecki 3,1
Gwilia 3,1
Andre Martins 3,0
Lewczuk 3,0
Stolarski 2,9
Vesović 2,6
Niezgoda 2,4
Novikovas 2,3
Antolić 2,1
Kante 2,1
Nagy 2,0
Kulenović 1,8

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
grzesiek - 07.08.2019 / 11:54, *.centertel.pl

Głeboko zastanawiałem się czy w tym sezonie znajďą się piłkarze gorsi niż antolić, jak wynika z not niestety tacy są. Kiedyś noty 4 i 5 w obecnych czasach 3 i 2. Czy aby rwforma ekstraklasy zdała egzamin??????

odpowiedz
lagerta - 07.08.2019 / 06:21, *.virginm.net

Lewczuk powinien być w pierwszej trójce przed lufthansą ewentualnie zaraz za nim

odpowiedz
Weciek(L) y - 06.08.2019 / 17:25, *.mm.pl

Dlaczego majecki aż 3.1 dostał? Za tą wypowiedź po Pogoni, nie dość, że powinien w rezerwach ganiać, to po każdym meczu jedynka. Pi) karzy a bez ambicji

odpowiedz
m4 - 06.08.2019 / 14:16, *.hexaoperator.com

jak wydajacie Jedrzejczakowi prawie 4 to jak chcecie ich mobilizowac jak wg. tej skali to nie bylo wcale tak zle ;)

odpowiedz
SEBO(L) - 06.08.2019 / 13:27, *.centertel.pl

Zagadka: wymień atuty w grze Antolicia...

odpowiedz
Zenek - 07.08.2019 / 07:35, *.t-mobile.pl

@SEBO(L): , , i jeszcze !!!!

odpowiedz
Juri - 06.08.2019 / 11:49, *.centertel.pl

Nikt nie dostał dobrej oceny,więc gdzie ta dobra gra?
Pan Alex Vuko widzi lepiej niż tyle głów stawiających oceny?
Obawiam się że ktoś nie ogarnia drużyny.

odpowiedz
kucik - 06.08.2019 / 11:36, *.novaia.pl

Novikovas 2,3? byl najgorszy na boisku...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.08.2019 / 11:32, *.inetia.pl

Nie oglądałem meczu. Ale w notach widzę dużą powtarzalność. Piłkarze nie wykazują wahań formy - ci co od początku sezonu grają słabo wciąż są słabi, a ci co grają bardzo słabo dalej są bardzo słabi. Powtarzalność najważniejsza!

odpowiedz
Yorick - 06.08.2019 / 09:51, *.orange.pl

Widać duży gniew na Antolica, który dostał ocenę chyba za poprzednie mecze :).

odpowiedz
rroy - 06.08.2019 / 09:38, *.tpnet.pl

Gwilia po tym meczu to powinien się zastanowić na jakiej pozycji chce grać.

odpowiedz
Dziwne - 06.08.2019 / 09:37, *.58.133

3 najgorzej ocenionych weszło z ławki czyli można powiedzieć, że mają w d...Legię i kibiców.

odpowiedz
Kacper - 06.08.2019 / 09:55, *.net.pl

@Dziwne: Lub trener totalnie nie trafil ze zmianami, kulenovic potrzebuje odpoczynku, kante na 10 wracający się głeboko to totalne nieporozumienie, jedynie nagy normalna zmiana, ale reszta nie pomogła i on też nie wiele dał.

odpowiedz
Dziwne - 06.08.2019 / 10:20, *.58.133

@Kacper: Jak wchodzi z ławki to chcesz sie pokazać, ale niektórym na tym nie zależy. Nie trafione zmiany pokazuja też, że Vuko nie wiem kto w jakiej jest dyspozycji.

odpowiedz