Vítězslav Lavička - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Lavicka: To będzie trudne wyzwanie

Wiśnia, źródło: Śląsk Wrocław

- Oglądałem czwartkowy mecz Legii. Każde spotkanie w eliminacjach europejskich pucharów jest trudne. Legia grała pragmatycznie. Wygrali u siebie i na wyjeździe zagrali tak, żeby awansować. Myślę, że przeciwko nam pokażą się z innej strony. Mają szeroką kadrę, bardzo dobrych, jakościowych zawodników, więc będzie to dla nas trudne wyzwanie - mówi przed meczem z Legią Vitezslav Lavicka cytowany przez oficjalną stronę swojego klubu.

- Zrobiliśmy dzisiaj analizę przeciwnika i trening taktyczny. Powiedzieliśmy, że zawodnicy mogą obejrzeć mecz Legii w europejskich pucharach, ale nie było to obowiązkiem. Każde spotkanie jest inne. Przeciwko nam w Warszawie z pewnością zagra bardzo dobra drużyna - dodał Czech.

- Daniel Szczepan miał lekki uraz po meczu z Wisłą i dlatego nie zagrał z Piastem. W tym tygodniu normalnie trenował z drużyną i jest dostępny na kolejne spotkanie. Jestem zadowolony, że wszyscy nasi napastnicy są przygotowani i rywalizują na treningu. Dla mnie to jest dobra informacja, ale dopiero jutro podejmiemy decyzję, kto zagra z Legią. Erik Exposito zrobił świetną robotę w meczu z Piastem i istnieje szansa, że to właśnie on zagra w podstawowym składzie, jednak decyzja jeszcze nie zapadła - stwierdził trener Śląska.

Śląsk przyjedzie na Łazienkowską po trzy punkty. - Legia nie jest jeszcze ustabilizowana, ale ma sporo jakości. Początek sezonu jest bardzo trudny dla tych zespołów, które grają w kwalifikacjach europejskich pucharów. Jesteśmy skoncentrowani na sobie, mamy szacunek do przeciwnika, ale chcemy osiągnąć dobry wynik. Taka jest nasza filozofia. Podchodzimy z szacunkiem do każdego przeciwnika, ale w każdym meczu gramy o zwycięstwo.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
autor - 04.08.2019 / 14:02, *.vectranet.pl

akurat ograć Legię to banalne zadanie, co w tym trudnego?

odpowiedz
wee - 03.08.2019 / 20:25, *.plus.pl

znowu puste slogany i słodkie pierdzenie w wywiadach, pewnie już poszły zakłady u bukmachera na typ HT/FT 2/1.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.