REKLAMA

Kadra Legii na dwumecz z Atromitosem

Wiśnia, źródło: Legia.com

Legia Warszawa zgłosiła 23-osobową kadrę na dwumecz z Atromitosem Ateny w ramach 3. rundy eliminacji Ligi Europy. W porównaniu do poprzedniej rundy, w kadrze doszło do dwóch zmian. Pojawili się w niej Cafu i Ivan Obradović, którzy zastąpili Williama Remy'ego i Salvadora Agrę.

Pierwszy mecz Legia - Atromitos rozpocznie się 8 sierpnia w Warszawie o godzinie 21. Natomiast rewanż 14 sierpnia w Atenach o 18 czasu polskiego.

Kadra na mecze z Atromitosem:

Bramkarze: Radosław Majecki, Radosław Cierzniak, Wojciech Muzyk.

Obońcy: Artur Jędrzejczyk, Luis Rocha, Paweł Stolarski, Inaki Astiz, Igor Lewczuk, Mateusz Wieteska, Marko Vesović, Ivan Obradović.

Pomocnicy: Arvydas Novikovas, Andre Martins, Tomasz Jodłowiec, Domagoj Antolić, Dominik Nagy, Valeriane Gvilia, Cafu, Luquinhas.

Napastnicy: Carlitos, Jarosław Niezgoda, Jose Kante, Sandro Kulenović

Lista B: Mateusz Praszelik, Michał Karbownik, Maciej Rosołek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
witam - 07.08.2019 / 20:03, *.tpnet.pl

Jagiellonia się cieszy i zaciera ręce, że pchnęła do Legii Novikovasa. Zachodzę w głowę, jak można było kupić tak słabego piłkarza, którego ogrywają amatorzy z Gibraltaru czy Kuopio? Na jego miejsce ściągnęli Tomasa Prikryla i to był strzał w "10". Kiedy działacze Legii się obudzą i przestaną być dojną krową? Szkoda mi tej drużyny, bo szykuje się kolejna klęska. Pozdrawiam z DŚ.

odpowiedz
sklad optymalny - 07.08.2019 / 18:34, *.tpnet.pl

R.Majecki-P.Stolarski,A.Jędrzejczyk,M.Wieteska,I.Obradovic-A.Martins,W.Gwilia,Cafu-J.Kante,Luquinhas-Carlitos.
Warto pomyśleć o transferach do klubu takich piłkarzy jak: A.Czerwiński,D.Furman,D.Stiglec,J.Sobociński,D.Ramirez,A.Deja,P.Płacheta. A pozbyć się S.Agra,I.Astiz,W.Remy,L.Rocha,T.Jodłowiec,D.Antolic i M.Vesovic. Dobra rada. Poza tym zatrudnić K.Moskala i muszą się uczyć grać piłką.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 04.08.2019 / 23:48, *.plus.pl

Majecki
Vesovic Jędrzejczyk Lewczuk Wieteska
Nagy Gvilia Martins Cafu Luquinhas
Carlitos

odpowiedz
Hehehe - 04.08.2019 / 23:32, *.inetia.pl

Majecki
Stolarski-Jędrzejczyk-Lewczuk-Obradović
Luquinhas-Martins-Gvilia-Novikovas
Carlitos
Niezgoda

odpowiedz
Arek - 04.08.2019 / 00:30, *.tpnet.pl

Tego Karbownika z chęcią bym w jedynce zobaczył. Znaczy w pierwszym składzie.

odpowiedz
Endriu - 03.08.2019 / 23:52, *.net.pl

Majecki
Stolar-Jędza-Wietes-Obrado
Veso-Andre-Cafu-Noviko
Carlitos
Kante

Zmiennicy: Niezgoda, Gwilia, Luqu

odpowiedz
Endriu - 03.08.2019 / 23:33, *.net.pl

Majecki
Stolarski-Jędza-Wietes-Obrado
Veso-Martins-Gvilia-Noviko
Carlitos
Kante

Zmiennicy: Niezgoda, Cafu i Luqu

odpowiedz
Dex - 03.08.2019 / 22:10, *.play-internet.pl

Niech postawi na Kante . Widać że jemu się chce grać w piłkę.

odpowiedz
dexter - 07.08.2019 / 17:10, *.orange.pl

@Dex: ja podpisuje się czasami Dex albo Dexter to dlatego ze nosisz okulary?

odpowiedz
Stasiu - 03.08.2019 / 21:22, *.02.net

Na lewa strone novikowasa a do srodka Cafu i za Kulenovica Kante i damy rade

odpowiedz
tager11 - 03.08.2019 / 20:57, *.plus.pl

Zastanawiam się, dlaczego Agra na aut, a takie drewna jak Nagy ,Vesović, Antolić,Kulenović w kadrze.Chyba że w nagrodę lub nazwisko kończy się na ć.

odpowiedz
Adson 78 - 04.08.2019 / 11:00, *.plus.pl

@tager11: Vesović to nie drewno , no ale Agra to dopiero drewno z lasu !!!

odpowiedz
L - 03.08.2019 / 20:38, *.79.225

Ale paka!

odpowiedz
tedd - 03.08.2019 / 20:30, *.tpnet.pl

moze mi ktos powiedziec ,dlaczego w kadrze na finow ni e bylo niezgody

odpowiedz
Arek - 04.08.2019 / 00:31, *.tpnet.pl

@tedd: no był, tylko nie grał.

odpowiedz
Tomasz - 03.08.2019 / 20:25, *.tpnet.pl

Primo : dwóch napastników powinno wyjść ( i grać ) - obok siebie a nie jeden za drugim . Najlepiej Karlito i Niezgodny , ewentualnie Józek . Sandro niech trochę odpocznie , przemyśli , ale niech wchodzi na zmiany ( póki nie odpali i nie osiągnie z powrotem wyższego lewelu ) . Duo : Arwydas też niech odpocznie . Wuko powinien mu kazać , żeby centrował od razu , a nie się czai i zwleka , a jak się kiwa to nieskutecznie , jak na razie ... Po trzecie , najważniejsze aktualnie : STRZELAĆ , strzelać , strzelać ! Z każdej odległości , a nie jedynie z dwóch czy ośmiu metrów . Jak ma być szampan to musi być strzał . I oczywiście - CELNY . Po 4-te : nie pokładać się po byle zderzeniu albo lekkim ciosie , w dodatku na środku boiska ... W polu karnym - okej , ale nie gdzie popadnie i co chwila . Nawiązuję tu jedynie do dwumeczu z Kupsiem Kuopio . Po piąte : PRESSING . Robił to np. Sandro , ale jego brak skuteczności w polu karnym sprawia , że ciężko jest go teraz chwalić za ten element gry . Joł ! Jutro ogramy Śląskich zazdrośników , a potem zobaczymy . Tylko (L)egia !

odpowiedz
GCW - 03.08.2019 / 20:15, *.play-internet.pl

Agra zamiast nowegokwasa. Brak Agry to skandal i kur...wo. Typ jest wybiegany szybki zwrotny na bank by więcej zamieszania na skrzydle zrobił niż ten novikowas. Nie wiem jak wy ale ja już tęsknię za Kucharczykiem. Kuchy King!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.08.2019 / 19:29, *.play-internet.pl

No Atromitos szykujcie się na niezłe lanie-już nasz Sandro wraz z Arvydasem zrobią wam z dupy jesień średniowiecza.Howgh.

odpowiedz
POL - 03.08.2019 / 19:28, *.chello.pl

0-1 oraz 0-4

odpowiedz